Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem jók voltunk.

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
A nap pozitívuma:

 kepfeltoltes.hu/151213/gfd_www.kepfeltoltes.hu_.png

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
fodordaniel0121 7
Azt hiszem ez a mélypont.....
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megverte a Titans a Jagset -> így még mindig lehetünk utolsók a csoportban!
JSanyo
Einfach positiv denken!
Miska84
daaaaamn, erre most kikap a Titans 😕

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nekünk majdnem minden bejött. Nektek szinte semmi. 10 évente egyszer van ilyen. Elnézést a végéért. Az már Belichickes volt. Remélem Luck felépül jövő hétre. Meg Castonzo is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
a szerencse legyen velünk!
több mint 8 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman

Jövő héten verni kell a Texanst ha akarunk bármit is....
#CHUCKSTRONG #GREATGAME

Szerkesztette: Gaba93
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A következő top10 Qb, aki szerződést ír alá, kapja a legnagyobb pénzt. Akkor is ha mondjuk Andy Dalton2-nek vagy Lucknak hívják.

A fizetésén nem differenciál az, hogy most rossz szezonja van, főleg azért, mert a sérülésre is lehet fogni. Ha nem a Colts fizeti ki neki a dealt, akkor jön a Browns vagy valaki, és röhögve a markába -jogosan-, megköti az egyik legnagyobb bargaint a liga történelmében.

Flacco se ért annyit, amennyit kapott, de egy szint felett nincs más választásod, ha Qb-król van szó, mint letenni a pénzt az irányítódnak, akár a legnagyobb pénzt, annak ellenére is, hogy a játékosod csak az 5. , a 8. vagy akár a 10. legjobb.
undisputedly
elképzelem, ahogy Luck így táncol 😀


több mint 8 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mai inactivok:

Colts Inactives: Andrew Luck, Winston Guy, Greg Toler, Jerrell Freeman, Daniel Adongo, Anthony Castonzo, Erik Walden.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mindamallett akarhanyszor nyomkodom a rajatszas kalkulatort, nekem mindig az jon ki nagyjabol, hogy a Texans ellenit aki nyeri az megy POba.
ulpianus
ha ma nyerünk és kikap a texans a pats-től, lássuk be mindkettőre reális esély van, akkor van 1,5 meccs előnyünk. ha kikapunk tőlük akkor is bekocoghatunk, miamiban mondjuk nehéz lesz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Harbaugh idén biztosan nem hagyja el a Michigant, ez nagyjából "a cseréljük le Luckot az újonc éve után"-hoz hasonló fikció.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legyen igazad!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem hiszem, hogy olyan nagy gond volna Luckkal, egy épeszű stáb kell mellé és a tudtára adni, hogy "let the playmakers make plays", nem neki kell mindent csinálni, van még 52 ember a rosteren rajta kívül.
gabokocka
Nem csak ez, hanem alapvetőbbek is:
let the punter punt.
let the kicker kick.
let the running back run.
Az a baj, hogy minden 3and out vagy incomplete után felkötné magát és csakazértis megdobja oda, ahol nincs hely.
Höri
Ezért van az edző, illetve a rutinosabb társak, hogy ezt elmagyarázzák neki. Ha nem működik a dolog, akkor valahol hiba van a rendszerben.
gabokocka
Az a helyzet, hogy ezt már egy ideje magyarázzák neki. 😀 Az egész idei offseason arról szólt, hogy ő maga mantrázta folyamatosan, hogy arra fókuszál, hogy a fölösleges turnovereket, a túlvállalásokat, stb. csökkentse. Aztán látjuk mi lett belőle. 😀 Úgy néz ki, egyelőre még a vére győzött. Nehezebb levetkőznie, mint ahogy talán ő maga is hitte.
peterk2005
Szerintem a turnovereket magyarázták neki, nem a túlvállalást. Az eddig szerintem azért nem is kerülhetett elő nagyon, mert igazából rohadt jól játszott a turnoverek mellett is és sorra nyerte a meccseket, jobbára egyedül.

Ez a túlvállalás dolog szerintem idén jött elő és nem csak a turnoverek, hanem a sérülések miatt. Pagano ezt emelte ki sokadjára már ebben az évben, miután Luck csak idén összeszedett kb. három különféle sérülést, a fölösleges futásokkal például.

És most van az, hogy túlvállalja magát, bele is sérül, rosszul is játszik, ráadásul még az eredmények sem jöttek.

És Luck is azt mondta holt szezonban, hogy a turnovereket meg az elkerülhető hibákat akarja javítani, a túlvállalásról annyira nem beszélt. Persze igazából ez az, amit nem fogunk megtudni, pontosan ki mire is gondolt a hibák alatt. Mert ugye azt szajkózta mindenki, hogy a hibákat javítani kell, magát azt a szót, hogy túlvállalás, az utóbbi hetekben mondja nagyon mindenki – persze lehet, hogy korábban, amikor a hibákról volt szó, erre is gondoltak.


Viszont ha mégis, engem az sem zavar, én még mindig adom, hogy így Luck nélkül, egy hülye Grigsonnal a fedélzeten az lenne a legjobb, ha nem nyernénk csoportot és nem a kör végén kéne draftolnia már remélhetőleg az új rezsimnek/GM-nek.Stez
Nekem fanként ez nem megy, nem tudok nem szurkolni sajnos 😊 Én még a 2-14-es szezonban is minden meccsen reménykedtem. 😀

Amúgy meg jobban fázom a várható rezsimváltástól, mint bármi mástól. Ha körülnézek a ligában, megnézem, hogy a sikeresebb franchise-ok hány évente váltanak rezsimet, akkor hozzájuk képest nálunk se Manning alatt, és most Luck alatt sem adatott és adatik meg senkinek, hogy igazán építkezzen. Manning draftolása óta Dungy volt itt a leghosszabb ideig, és az is 6 év volt. A többi - Mora, Caldwell, és most Pagano - alig pár évig húzták. Paganonak még a 4 évéből is ráment 1 a betegségére. Ezzel szemben Baltimore-ban, Green Bay-ben, Pittsburghben, stb. 8-10-12 éveket tölt egy-egy rezsim. A Patriots-t nem is említem.

Szóval engem inkább elkeserít ez a helyzet ami van, minthogy várakozással töltene el az, hogy mi lesz. Se Grigson se Pagano nem annyira egyértelmű kuka - minden hibájukkal együtt, akár összevetve a fenti csapatok edzői/gm gárdájával is is -, hogy feltétlenül váltanunk kéne ..... ha jól kijönnének egymással. Utálom, hogy nem így van. 😕 Mert akárki is jön, az már most papírra vethető, hogy nem első évében fog nagyot virítani a csapattal. Jó, ha a 2. de inkább a 3. évére összeáll majd az, amit szeretne. Ergo nem csak az idei, de nagyon valószínű, hogy a következő 1-2 év is megy a kukába Superbowlba jutás esélyének szempontjából.
peterk2005
Jó, ez picit más, most ennél a három-négy csapatnál a liga legjobb edzőiről beszélünk, többségük pedig olyan volt, hogy nem bizonyítottan került a csapat élére, akárcsak nálunk Pagano például. Bejöttek, viszont nálunk például Pagano – kinek mi, én őt is leváltanám – és Grigson nem kifejezetten.

Azért ha ennyire egyszerű lenne jó szakembert, sikeres HC-t találni, akkor a ligában 20 csapat pedig nem váltana három-négy évente. De ha megnézed, Rivera bejött a Panthersnek, Arians bejött a Cardinalsnak, sőt, bejött nekünk is, ergó találtunk egy baromi jó edzőt, csak elajándékoztuk. Polian itt volt mennyi ideig, de az utolsó öt évében már azt vártuk, mikor váltják le, mert semmit sem csinál, csak Manninget a rosteren tartja.

Én a rezsimváltást most sokkal jobban várom, mint pár éve várom, mert most úgy érzem, hogy Irsay nagy halra vadászik. Harbaugh-t vissza akarja hozni vagy Paytont esetleg NO-ból (mindkettőt szóba hozták már velünk, Luck pedig eléggé csábító lehet nekik, főleg előbbinek), és velük úgy érzem, hogy nagyot lépnénk előre. Nem a GM-en van nálam a hangsúly, mert Payton vagy Harbaugh mellett azért szerintem nem lesz akkora szerepe az illetőnek.

Azért olyanokról beszélünk, akik már bizonyítottak. Persze senki sem garancia a sikerre, de bennük kisebb a rizikó.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mindamallett akarhanyszor nyomkodom a rajatszas kalkulatort, nekem mindig az jon ki nagyjabol, hogy a Texans ellenit aki nyeri az megy POba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont ha mégis, engem az sem zavar, én még mindig adom, hogy így Luck nélkül, egy hülye Grigsonnal a fedélzeten az lenne a legjobb, ha nem nyernénk csoportot és nem a kör végén kéne draftolnia már remélhetőleg az új rezsimnek/GM-nek.Stez
Nekem fanként ez nem megy, nem tudok nem szurkolni sajnos 😊 Én még a 2-14-es szezonban is minden meccsen reménykedtem. 😀

Amúgy meg jobban fázom a várható rezsimváltástól, mint bármi mástól. Ha körülnézek a ligában, megnézem, hogy a sikeresebb franchise-ok hány évente váltanak rezsimet, akkor hozzájuk képest nálunk se Manning alatt, és most Luck alatt sem adatott és adatik meg senkinek, hogy igazán építkezzen. Manning draftolása óta Dungy volt itt a leghosszabb ideig, és az is 6 év volt. A többi - Mora, Caldwell, és most Pagano - alig pár évig húzták. Paganonak még a 4 évéből is ráment 1 a betegségére. Ezzel szemben Baltimore-ban, Green Bay-ben, Pittsburghben, stb. 8-10-12 éveket tölt egy-egy rezsim. A Patriots-t nem is említem.

Szóval engem inkább elkeserít ez a helyzet ami van, minthogy várakozással töltene el az, hogy mi lesz. Se Grigson se Pagano nem annyira egyértelmű kuka - minden hibájukkal együtt, akár összevetve a fenti csapatok edzői/gm gárdájával is is -, hogy feltétlenül váltanunk kéne ..... ha jól kijönnének egymással. Utálom, hogy nem így van. 😕 Mert akárki is jön, az már most papírra vethető, hogy nem első évében fog nagyot virítani a csapattal. Jó, ha a 2. de inkább a 3. évére összeáll majd az, amit szeretne. Ergo nem csak az idei, de nagyon valószínű, hogy a következő 1-2 év is megy a kukába Superbowlba jutás esélyének szempontjából.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem hiszem, hogy olyan nagy gond volna Luckkal, egy épeszű stáb kell mellé és a tudtára adni, hogy "let the playmakers make plays", nem neki kell mindent csinálni, van még 52 ember a rosteren rajta kívül.
gabokocka
Nem csak ez, hanem alapvetőbbek is:
let the punter punt.
let the kicker kick.
let the running back run.
Az a baj, hogy minden 3and out vagy incomplete után felkötné magát és csakazértis megdobja oda, ahol nincs hely.
Höri
Ezért van az edző, illetve a rutinosabb társak, hogy ezt elmagyarázzák neki. Ha nem működik a dolog, akkor valahol hiba van a rendszerben.
gabokocka
Az a helyzet, hogy ezt már egy ideje magyarázzák neki. 😀 Az egész idei offseason arról szólt, hogy ő maga mantrázta folyamatosan, hogy arra fókuszál, hogy a fölösleges turnovereket, a túlvállalásokat, stb. csökkentse. Aztán látjuk mi lett belőle. 😀 Úgy néz ki, egyelőre még a vére győzött. Nehezebb levetkőznie, mint ahogy talán ő maga is hitte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fázok ettől a meccstől nagyon, főleg hogy Bortles meg a népi zenekara így elkapta a fonalat.
Minimum 30 pontot fel kell tenni a táblára hogy megnyerjük sztem.
mukijoe
Én egyáltalán nem fázok tőle. A Jax folyamatosan „elkapja” a fonalat, meg mindig ráfogjuk, hogy most éppen miért lephetnek meg, hol épp egy jó védelem, hol épp Bortles (etc.), de mindig elgyökérkedik a meccset. Megleptek egy-két csapatot idén, de a csoportmeccseken NFC Easteset játszanak folyamatosan.

Nem nyerünk simán, de nem érzem, hogy kikapnánk.

Viszont ha mégis, engem az sem zavar, én még mindig adom, hogy így Luck nélkül, egy hülye Grigsonnal a fedélzeten az lenne a legjobb, ha nem nyernénk csoportot és nem a kör végén kéne draftolnia már remélhetőleg az új rezsimnek/GM-nek.

Nálam ez az egész idény már olyan, hogy kb. nem veszíthetünk semmit sem, egyedül azlrt imádkozom, hogy Luck ne szedjen be a végén pluszban valami olyan sérülést, ami kihat a jövőbeli játékára. Emiatt is gondolom, hogy nem is kéne visszaerőltetni őt a pályára. Ez a csapat szerintem sokkal többre úgysem jó, hogy a PO-ban menjen egy, max két meccset. A Pats ellen esélyünk sincs, a Steelers ellen esélyünk sincs, ami az AFC-t illeti.

Persze nagy mákkal kiejtik őket előttünk, de így meg baromság hozzáálláni. Aki velünk szembe jön, le kell győzni. De ezt a párost nem tudjuk sajnos.

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Fázok ettől a meccstől nagyon, főleg hogy Bortles meg a népi zenekara így elkapta a fonalat.
Minimum 30 pontot fel kell tenni a táblára hogy megnyerjük sztem.
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Oddsok az esti meccsre:

JAX 1,75
TIE 10,5
IND 2,05

Ezt is meg kellett élnünk... | 2,5 pontos | underdogok vagyunk a Jaguars ellen... 😕

Aki bízik a csapatban és van félretett pénze, nyugodtan megduplázhatja, én már 2 éve nem fogadok Colts meccsekre, a kiszámíthatatlan játékképünk alapján.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komoly bizakodással tekintek a holnapi derbi elé.

Látszott a fiúkon a SNF-on már a Jarvis Jones interception utáni két driveban, hogy nem érzik drámának a vereséget és ez a holnapi a lényegesebb. Tavaly agyonbaszott minket a Dallas év végén, arra is azt mondtam, hogy hótt mindegy, ez is az volt. 10-45, örüljenek neki.

3-0 a csoportmérleg, legyen meg a 6-0.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.colts.com/videos/videos/Pagano-All-my-chips-on-DQwell-Jackson/3bb72b13-ca50-45a8-ac79-de26eeac9f9a?sf16874965=1

Mekkora arc már Pagano 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Stez
A hypeos részét leszámítva ez a hsz a mi topicunkban is megállná a helyét (sajnos)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
let the punter punt.
Höri
na jah, ez kurva jól jött volna a Pats ellen...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Én nem hiszem, hogy olyan nagy gond volna Luckkal, egy épeszű stáb kell mellé és a tudtára adni, hogy "let the playmakers make plays", nem neki kell mindent csinálni, van még 52 ember a rosteren rajta kívül.
gabokocka
Nem csak ez, hanem alapvetőbbek is:
let the punter punt.
let the kicker kick.
let the running back run.

Az a baj, hogy minden 3and out vagy incomplete után felkötné magát és csakazértis megdobja oda, ahol nincs hely.
Höri
Ezért van az edző, illetve a rutinosabb társak, hogy ezt elmagyarázzák neki. Ha nem működik a dolog, akkor valahol hiba van a rendszerben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem hiszem, hogy olyan nagy gond volna Luckkal, egy épeszű stáb kell mellé és a tudtára adni, hogy "let the playmakers make plays", nem neki kell mindent csinálni, van még 52 ember a rosteren rajta kívül.
gabokocka
Nem csak ez, hanem alapvetőbbek is:
let the punter punt.
let the kicker kick.
let the running back run.

Az a baj, hogy minden 3and out vagy incomplete után felkötné magát és csakazértis megdobja oda, ahol nincs hely.