Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
És mi a hasonlóság Wittenben és bennem?

neeeem nem az h mindketten fehérek vagyunk és TE-n poszton játszunk igaz kicsit más szinten 😊
hanem h mindketten átléptük az 1000-t. jeee #bowlponthu

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney nyer egy gyűrűt és ez kicsit olyan mintha mi nyernénk. 😀
(nagyon picit) (na jó kicsit se)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, lenne 1 kérdésem, amiért lehet, hogy nagyon le fogtok támadni, de:
Lehet, hogy Luck nem akkora félisten, mint mondták? mint mind mondtuk? mint mindneki mondta kb amióta él?
Többször felhozták már a Favre-os párhuzamot, én nem örülnék egy Favrenak, de nyilván nem kívánságműsor. Viszont főleg az idei offseason után sokkal érettebb játékot vártam tőle. Hogy tavaly mennyi hiba volt, és hogy ki kell javítani, stb...erre idén még rémesebbBorbinho
Luck (egyelőre?) nem félisten. Eddig se volt az, amikor a ligába jött, akkor se volt az. Már NFL mércével, Rodgershez, Bradyhez, Manninghez viszonyítva. Az utóbbi évtized talán legtehetségesebb QB-ja volt, és szerintem ma is az. Ami a posztot illete, mindent tud róla, nincs gyenge pontja. Jó pocketben, mobilis, erős, jó a karja, elég pontos, érzi a zsebet, jól olvassa a védelmet, érti a játékot, mindene megvan, hogy nagy QB legyen. Hogy idén bukfencezett egyet? Van ilyen. Manning-nek is volt 2 ilyen éve 2001 környékén. Igazából még rosszabb.... Aztán kinőtte. Én szerintem Luck túl van azon, hogy "félre lehessen nevelni". Már abban az értelemben, ahogy RGIII-ra, Kaepernick-re, stb. mondják. Kaphat rossz coachingot, nem neki fekvő játékstílust, amiben szenvedhet. Sőt, felvehet időlegesen rossz beidegződéseket is. De túl komplett játékos ahhoz, hogy ezeket ne tudná levetkőzni.

Egyébként valóban, Luckban van egy kicsi Favre. Ez benne volt, benne van, talán benne is lesz mindig. De a mostani problémáinak ehhez semmi köze. Egyébként is, a 90-es évekbeli, 2000-es évek eleji Favre nem volt azért olyan rossz. 😊 Nagy ász volt a fénykorában, csak mivel hozzánk az NFL a karrierje vége felé ért el, már nem az maradt meg róla.

nagyon irigylem a Pantherst, egyelőre úgy néz ki jobban jártak az egy évvel korábbi 1/1el...😀
Borbinho
Én inkább a defense-üket irigylem. 😊 A QB-ra majd térjünk vissza úgy 10 év távlatból 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindezzel tisztában vagyok, nem azt írtam, hogy Luck szar, vagy szar lesz. Csak amikor jött a ligába, az elmúlt 20 év legjobb QB prospectjének tartották, vagy legalább Manning óta a legjobbnak. És ahhoz képest nem ott tart a fejlődésben, ahol én gondoltam. Persze én nem értek hozzá, meg itthonról úgy sem látok bele a dolgokba eléggé.
Idén játszott 7 meccsen, ezeken dobott 12 picket és 15 TD-t, masszív 55%os pontossággal. Sérült, de a sérüléséről alig lehet érdemlegeset olvasni, hogy miben befolyásolja a teljesítményét (dobómozdulat, lábon való kimozgások, bármi)
És nem azt mondom, hogy rossz QB, vagy rossz QB lesz.
Nem tudom, hogy direkt nem akarjátok megérteni amit írtam elsőre, vagy csak velem van bajotok, de a kérdésem igazából arra irányult, hogy akkor most mi van, ha mégsem ő a messiás? persze, kellene jó OL elé, de most nem ezekre gondolok. pusztán annyira, hogy akkora hype-ja volt mint utoljára nem tudom kinek a draft előtt (meg már előtte évben, meg gondolom az előtt is), és eddig annyira nem hozta azt, amit én egy ekkora hype után várnék tőle. Minden meccset néztem az első 3 szezonjából (idén nincs rá lehetőségem sajnos), és nagyon tetszett mindig is a játéka, inkább legyen tökös egy QB, mint hogy nem meri eldobni. Kezdetben csak Reggiere, utána csak TY-ra dobált, de javult. Vezér, nem kérdés. Csak nem tudom, hogy pl egy Derek Carr mivel rosszabb az idei Raidersben? (mondjuk neki van egy pofás OL-je) Annyival nem kiemelkedőbb Luck, mint ahogy mondták, hogy mekkora egy császár.
lehet továbbra is fikázni, nem csak a fórum színvonalának eséséért, de a devizahitelek bebukásáért, a párizsi merényletekért, sőt 9/11ért is én vagyok a felelős.
Borbinho
Hogy miben más Carr, mint Luck?

Erre a válasz egyszerű, Carr nincsen nyomás. Luckon pedig van, ráadásul nem is kicsi, mióta az NFL-be jött. Pont ez a sok PM-hasonlat, meg a hatalmas hype az, ami miatt azt is érezheti, hogy mindent neki kell nyernie. Ez egy ilyen köcsög liga, itt minden az ilyen agyonhype-olt QB-k körül forog, ha a csapat veszít, őt veszik elő rögtön, ha valami nem megy, őt veszik elő rögtön.

De Carr annyiban más, hogy ő épp egy szemétdombot virágoztat fel, ha ő hibázik, őt viszont akkor sem veszik elő annyira. Nem volt 1/1, sosem hasonlítgatták a legnagyobbakhoz, míg Lucknak már az egyetemi évei is arról szóltak, hogy ő lesz az NFL következő legendás játékosa. Mert lélektanilag a nyomás ennyit jelent.

De ez csapatjáték és a nagy Luck-fikázások közben sosem volt szó arról, hogy mióta a ligában van, ő kapta szinte a legtöbb ütést, hozzá értek oda talán a legtöbben, a sackek száma is igen előkelő, holott a remek mozgásának köszönhetően elég sokból ki is jön folyton.

Mindig elfelejtik, hogy neki nem volt elit védelme, mint Newtonnak két évében, mint Wilsonnak két, akár három évében, ő mellette sosem volt olyan futójáték, ami a válláról levehette volna a terhet, így pedig rohadt nehéz. Ez egy ilyen sport, ilyen, látszólag apró dolgok pont annyiba kerülnek, hogy lélektanilag teljesen átformálják egy játékos felfogását és hozzáállását.

Ebbe a gyerekbe amióta itt van, a média és mindenki azt sulykolja, hogy a védelem szar, a fal szar, futójáték nulla, így neki kell a hátán vinnie a csapatot. Így is tesz. Azt pedig, hogy mennyire jó, pont az mutatja meg, hogy Panthersek ellen sorra adogatja el a labdát, de még így is rendre meccsben vagyunk. Hasselbeck lehet, hogy nem dob ennyi picket, de vele viszont közünk nem lett volna a meccshez a már említett Carolina ellen.

Azért kurva nehéz, amikor egy fos védelem mellett, nulla futójátékkal, ráadásul egy totálisan kétarcú koordinátor mellett kell valakinek csodát tennie. Mert Hamilton ilyen volt. A védelem pedig hoz jó meccseket, ez tény, de attól még ugyanúgy bottom 5-10 futás és passz ellen is, nem csak idén, hanem évek óta.Azért nézzük meg, hogy például hány csapat nyert Super Bowl-t, amelynek nem volt legalább top15-ös védelme. Nekünk top25-ös sincsen már mióta.

Na ez a baj, például ezért is kell akarva-akaratlanul is mindent Lucknak csinálnia.

Mire feleszmélünk, egy negyed után sokszor már az eredmény után futunk. Egyáltalán nem Luck tudása miatt aggódom, inkább azért, amit Grigson művel ezzel a csapattal és amilyen elmebeteg szerződéseket dobál össze-vissza.

Az OL-nél, védelemnél elkövetett hibái pedig pont Lucknál ütnek vissza.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
AJ-re szvsz Moncrief-TY mellé ennyi pénzért nem volt szükség . Cole még magyarázható, de akkor inkább próbáltunk volna rá egy Orakpora, neki a kora még jó, ellenben sérülékenyebb.Bár ha jól nézem jövőre 1 misi büntivel kirakhatjuk Colet, nem nagy gáz. Langford sztem nagyon jó húzás volt, neki az elején is örültem. Lóveritől féltem, de rámcáfolt és elég jól nyomja.
A draft is igazán pöpec lehetne, ha nincs az a fránya Dorsett pick. Djuan + Anderson + Perry még hasznos tagjai lehetnek hosszú távon is a csapatnak.

A Herremans projektért kár, lehet Phillyben látták már hogy neki lefőtt a kávé (meg Colenak is?).

Más:
Coby + Allen szerződése idén lejár, és sajnos mind a ketten eléggé besültek...
Szerintetek marad mindkettő olcsóért? Vagy valaki úgy is dob eléjük egy nagyobb ajánlatot? És akkor jöhet megint egy TE draft? Esetleg FA-ról?
Kár érte, nagyon sokáig reménykedtem egy 4-5 tagú izmos támadószekciónak...két fasza tight end, Moncrief, TY, idénről AJ, akár még év elejéről Duron Cartert is ideraknám, bíztam benne 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Mi meg hozzuk AJ-t meg Trent Cole-t durván túlfizetve...
Picit elkanyarodtam a témától, sorry 😀
Borbinho
én szerintem is vannak túlfizetett sztárok, ezzel nincs mit tenni
az a gond h nem tudsz mást csinálni, ha van 40 milliód költeni.
egyrészt el kell költsd.
3 éve tart a totál rebuild, aminek hátránya h nincs egy konstans cap space (lásd GB, NE) hanem óriási elköltendő caped van, és közben még teljesítményt is kellene hozni.

kicsit kisarkítva
hozol 10-12 középszart évi 3-4 millióért, akinek a fele még 53 fő előtt cut.
vagy elköltöd 5-7 játékosra akikben benne van a jó teljesítmény (lásd gore) vagy a szar (ld herremans, johnson, cole)

inkább nekem az a problémám hogy nem a lyukas postokra hoztunk drága FA-t (secondary, OL-jó ide próbálkoztunk todd-dal)

illetve a beválási arány ami nagy aggodalomra ad okot.
szerintem egyirányú az utca ilyenkor
Miska84
Azt nem lehetett előre látni, hogy A.J. lófaszt nem fog tenni azért, hogy megmentse a karrierjét egy utolsó " nem leszek fiatalabb széthajtom magam a gyűrűért" szezonért.Mindenki ezt várta tőle.Úgy emlékszem talán a Patriots volt aki érdeklődött még Johnson-ért, lehet BB keze alatt 1000+ yardnál tartana..

Azt nem értem, miért mondja mindenki, hogy nem a lyukas posztokat töltöttük fel.Tavaly Mathis kiesésével kiderült, hogy van egy bust Wernerünk, és egy Waldenünk pass siettetésre.Közben a D-line úgy nézett, ki hogy ez 4. számú futó 200 yardot futott ellenünk.Jött Cole a passz siettetésre, jött Langford a futás védelem megerősítésére és jött Lowery a sec.-et megerősíteni.Emellett draftoltunk két ígéretes Stanfordi kölköt is.Szvsz a CB sor nem volt annyira fos szezon előtt.Pagano abban bízott ha ezekkel a játékosokkal sikerült volna megfelelő nyomást helyezni a QB-ra, a Davis,Toler,Butler (D'Joun Smith) trió/négyes nem lett volna annyira szar.

Így 14 forduló elteltével azért könnyű megmondani, hogy ez a terv mennyire jött be, ki volt használhatatlan.

Egyedül az offense fal az ami rejtély.Hogy hihették, hogy egy Herremans és egy Denzelle Good a Marsról majd mindent faszán megold.

több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nekem most sárga lett az egész előző hozzászólásom. Most sárga lesz örökké, csak azért mert beleszerkesztettem 2 mondatot? :/
Rynald
elv csak a kövi frissítésig (nyomj egy f5-öt 😀 ) sárga.

Én se kételkedek abban, hogy Luck a franchise QB-nk. Tökre nem így értettem. Azt is tudom, hogy nagyon jó játékos, és marhára remélem, hogy nem megy sehova (szvsz 0% esély van rá, hogy nem marad nálunk legalább a kövi nagy szerződése végéig). Pusztán azon vaciláltam, hogy tényleg annyival jobb-e, mint a korosztályában lévő QB-k (már ha jobb?), mint ahogy azt mondták. A zsetont se sajnálom tőle, nem az én pénztárcám meg bele is fér. De ha egy ilyen idei szezon után hozzábaszunk egy 5év 125 millió meg 80 garantáltat, akkor hülyét kapok...Szvsz nem bizonyította még, hogy neki kellene lennie a legjobban kereső játékosnak a ligában.
Amit egyszerűen nem tudok felfogni ésszel, hogy mi a büdös lófaszért nem lehet egy épkézláb falat elé rakni? És hagyjuk már, hogy Dallas Thomas húzás az FA-ról nem jött be...És most lehet mondani, hogy Mathis se vált be annyira a Broncosnak. Na és? legalább nem Lance Louissal meg a noname RT-vel próbálkoznak, akit Tony Ugoh kijátszana a kezdőből...😀
A Bengals idén húzott két OT-t asszem első két körben, úgy hogy van egy patent faluk. Sokkal szimpatikusabb az ő építkezésük, hogy a jövő csapatát építik már jó ideje...Mi meg hozzuk AJ-t meg Trent Cole-t durván túlfizetve...
Picit elkanyarodtam a témától, sorry 😀
Borbinho
De pont arra akartam kilyukadni, hogy ha már eldőlt, hogy ő a franchise QB akkor olyan egetrengető különbségek nincsenek szerintem az átlag meg a legjobb fizetések között, ezért én például nem dőlnék a kardomba ha kb a legmagasabb számokat kapná. A csapat/fal építős hozzászólásoddal én nagyjából egyet értek.
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mi meg hozzuk AJ-t meg Trent Cole-t durván túlfizetve...
Picit elkanyarodtam a témától, sorry 😀
Borbinho
én szerintem is vannak túlfizetett sztárok, ezzel nincs mit tenni
az a gond h nem tudsz mást csinálni, ha van 40 milliód költeni.
egyrészt el kell költsd.
3 éve tart a totál rebuild, aminek hátránya h nincs egy konstans cap space (lásd GB, NE) hanem óriási elköltendő caped van, és közben még teljesítményt is kellene hozni.

kicsit kisarkítva
hozol 10-12 középszart évi 3-4 millióért, akinek a fele még 53 fő előtt cut.
vagy elköltöd 5-7 játékosra akikben benne van a jó teljesítmény (lásd gore) vagy a szar (ld herremans, johnson, cole)

inkább nekem az a problémám hogy nem a lyukas postokra hoztunk drága FA-t (secondary, OL-jó ide próbálkoztunk todd-dal)

illetve a beválási arány ami nagy aggodalomra ad okot.
szerintem egyirányú az utca ilyenkor

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A következő top10 Qb, aki szerződést ír alá, kapja a legnagyobb pénzt. Akkor is ha mondjuk Andy Dalton2-nek vagy Lucknak hívják.

A fizetésén nem differenciál az, hogy most rossz szezonja van, főleg azért, mert a sérülésre is lehet fogni. Ha nem a Colts fizeti ki neki a dealt, akkor jön a Browns vagy valaki, és röhögve a markába -jogosan-, megköti az egyik legnagyobb bargaint a liga történelmében.

Flacco se ért annyit, amennyit kapott, de egy szint felett nincs más választásod, ha Qb-król van szó, mint letenni a pénzt az irányítódnak, akár a legnagyobb pénzt, annak ellenére is, hogy a játékosod csak az 5. , a 8. vagy akár a 10. legjobb.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nekem most sárga lett az egész előző hozzászólásom. Most sárga lesz örökké, csak azért mert beleszerkesztettem 2 mondatot? :/
Rynald
elv csak a kövi frissítésig (nyomj egy f5-öt 😀 ) sárga.

Én se kételkedek abban, hogy Luck a franchise QB-nk. Tökre nem így értettem. Azt is tudom, hogy nagyon jó játékos, és marhára remélem, hogy nem megy sehova (szvsz 0% esély van rá, hogy nem marad nálunk legalább a kövi nagy szerződése végéig). Pusztán azon vaciláltam, hogy tényleg annyival jobb-e, mint a korosztályában lévő QB-k (már ha jobb?), mint ahogy azt mondták. A zsetont se sajnálom tőle, nem az én pénztárcám meg bele is fér. De ha egy ilyen idei szezon után hozzábaszunk egy 5év 125 millió meg 80 garantáltat, akkor hülyét kapok...Szvsz nem bizonyította még, hogy neki kellene lennie a legjobban kereső játékosnak a ligában.
Amit egyszerűen nem tudok felfogni ésszel, hogy mi a büdös lófaszért nem lehet egy épkézláb falat elé rakni? És hagyjuk már, hogy Dallas Thomas húzás az FA-ról nem jött be...És most lehet mondani, hogy Mathis se vált be annyira a Broncosnak. Na és? legalább nem Lance Louissal meg a noname RT-vel próbálkoznak, akit Tony Ugoh kijátszana a kezdőből...😀
A Bengals idén húzott két OT-t asszem első két körben, úgy hogy van egy patent faluk. Sokkal szimpatikusabb az ő építkezésük, hogy a jövő csapatát építik már jó ideje...Mi meg hozzuk AJ-t meg Trent Cole-t durván túlfizetve...
Picit elkanyarodtam a témától, sorry 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Nekem most sárga lett az egész előző hozzászólásom. Most sárga lesz örökké, csak azért mert beleszerkesztettem 2 mondatot? :/
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
a legnagyobb baj az, hogy most kell majd letenni elé a nagy lóvét, és le is fogjuk nyilván. De előtte azért jó lett volna látni, hogy megéri-e. Eddig folyamatosan fejlődött, de pont idén esett vissza, nem is kicsit. Ez pedig egy kicsit azért aggodalommal tölt el. Remélem télleg kihozza magából azt, amiért egy vagyont fizetünk majd neki.
shady
na jah, már a jövő évi 16 misis fizuja is a mostani 4xese, meg fogja viselni a capet. Ha a PO-ban idén megint csak 1 v 2 kört mennénk, akkor nyáron kedvezőbben tudnánk vele hosszabbítani, mintha tolt volna idén egy MVP szezont 😀 (vagy ha kövi szezon közben/után akarnánk hosszabbítani)
Legalábbis azt szinte kizártnak tartom, hogy többet kapjon mint ARod, sőt.
Évi 20 milla pl.
Borbinho
Bár alig pár éve követem az NFL-t rendszeresen, úgy vettem észre, hogy bármilyen közepes-átlagos, vagy annál picit jobb franchise QB mai árfolyamon (és ebben még nincs benne a tavalyi meg a várható idei cap emelkedés) simán megkap évi kb 20 millát. Az szerintem vitán felül áll, hogy Luck ezt a szintet megüti, így a kérdés most szerintem az lehet majd, hogy kap e olyan szerződést, ami a következő generáció irányítószerződéseinek a viszonyítópontja lesz e, ő lesz e a legjobban fizetett QB, illetve nyilván a struktúra-garantált tartalom-stb számok lehetnek kérdésesek, ha hosszú távon itt marad, akkor az kb mindegy is. Én nem látom mért ne számolnánk hosszú távon vele, és lehet Borbinho azt sajnálja, hogy a nagy della osztás előtt ez nem is derül/derült ki egyértelműen. De erről meg az a véleményem, hogy az előző 3 év alapján szinte semmilyen reális forgatókönyv esetén nem derült volna ez ki idén, legfeljebb egy nagyon jó évvel még inkább megerősített volna minket. Ennél szerintem rosszabbul, jóval hosszabb ideig kellene így játszania, hogy egyértelműen ki lehessen jelenteni, hogy nem ő a megoldás számunkra.
Nem vagyok teljesen képben a számokkal, de szerintem a fizuja 20 és 25 milla között lehet, vagyis szerintem eszméletlenül ordító különbségek QB pénz-mércével mérve nincsenek az áltag, vagy annál picit jobb franchise QB fizetések, és a legmagasabb QB fizetések között. Elég csak arra gondolni, hogy tavaly meg idén legalább ennyivel nőtt és majd fog nőni az egész cap szám (Tavaly 10 idén is ilyen 6-7-et jósolnak legalább, mindkettő több, mint a 20-25 közötti 5 milla). Tehát ha úgy döntünk, hogy ő a franchise QB-nk, akkor a minimum 20-22 nem is kérdés, de a maximum sem lehet olyan elképesztően nagy szám, legalábbis ha évről-évre ennyivel nő a cap, akkor nem hiszem, hogy ezen a különbségen kellene múlnia majd annak, hogy sikeresen menedzselhető marad e capünk. Nyilván persze mondom kérdés lehet még az is, hogy mennyi garantált tartalmat merünk neki adni, de szerintem mindenki tudna legalább 5-6 olyan csapatot mondani, akik kérdés nélkül a mai állás szerint simán adnának neki rekordszerződést-rekord garantált tartalmat, és ezzel akkor nyilván Luck is tisztában van, innentől pedig nem hiszem, hogy komoly játszóterünk lenne az alkudozás során, de erre majd kíváncsi leszek. Egy szó mint száz látva Irsay arcát, meg hallgatva azt amit Luckról mondott a tavalyi denveri playoff meccs után, nem hinném hogy ez a pár hónap komolyan megingatta őt abban a hitben, hogy Luck a mi franchise QB-nk. Engem sem 😀

Szerkesztette: Rynald
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
a legnagyobb baj az, hogy most kell majd letenni elé a nagy lóvét, és le is fogjuk nyilván. De előtte azért jó lett volna látni, hogy megéri-e. Eddig folyamatosan fejlődött, de pont idén esett vissza, nem is kicsit. Ez pedig egy kicsit azért aggodalommal tölt el. Remélem télleg kihozza magából azt, amiért egy vagyont fizetünk majd neki.
shady
na jah, már a jövő évi 16 misis fizuja is a mostani 4xese, meg fogja viselni a capet. Ha a PO-ban idén megint csak 1 v 2 kört mennénk, akkor nyáron kedvezőbben tudnánk vele hosszabbítani, mintha tolt volna idén egy MVP szezont 😀 (vagy ha kövi szezon közben/után akarnánk hosszabbítani)
Legalábbis azt szinte kizártnak tartom, hogy többet kapjon mint ARod, sőt.
Évi 20 milla pl.
Borbinho
Meglesz az a 25milla/év minden idők legnagyobb garantált tartalmával.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a legnagyobb baj az, hogy most kell majd letenni elé a nagy lóvét, és le is fogjuk nyilván. De előtte azért jó lett volna látni, hogy megéri-e. Eddig folyamatosan fejlődött, de pont idén esett vissza, nem is kicsit. Ez pedig egy kicsit azért aggodalommal tölt el. Remélem télleg kihozza magából azt, amiért egy vagyont fizetünk majd neki.
shady
na jah, már a jövő évi 16 misis fizuja is a mostani 4xese, meg fogja viselni a capet. Ha a PO-ban idén megint csak 1 v 2 kört mennénk, akkor nyáron kedvezőbben tudnánk vele hosszabbítani, mintha tolt volna idén egy MVP szezont 😀 (vagy ha kövi szezon közben/után akarnánk hosszabbítani)
Legalábbis azt szinte kizártnak tartom, hogy többet kapjon mint ARod, sőt.
Évi 20 milla pl.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
a legnagyobb baj az, hogy most kell majd letenni elé a nagy lóvét, és le is fogjuk nyilván. De előtte azért jó lett volna látni, hogy megéri-e. Eddig folyamatosan fejlődött, de pont idén esett vissza, nem is kicsit. Ez pedig egy kicsit azért aggodalommal tölt el. Remélem télleg kihozza magából azt, amiért egy vagyont fizetünk majd neki.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Én nem hiszem, hogy olyan nagy gond volna Luckkal, egy épeszű stáb kell mellé és a tudtára adni, hogy "let the playmakers make plays", nem neki kell mindent csinálni, van még 52 ember a rosteren rajta kívül. Amint Hasselbeck lépett a pályára ez működött, nem olyan lehetetlen dolog ezt megoldani. Szóval nincs itt veszve semmi, okosabban kell játszania.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Russell Wilson három fordulóval ezelőtt kb 10-11 TD-nél járt, és csalódás volt a játéka.
Kicseréltük a teljesen fogalmatlan DT-ből átképzett centerünket egy NFL szintesen maximum közepesnek mondható C-re, erre 3 meccs alatt dobott 11 TD-t és 0 INT-et, valami 70+%-os pontossággal. Úgy, hogy közben kiesett Lynch és Jimmy Graham is.

Amennyiben most visszatérne Luck, és 120-as ratingel operálna, már senki sem beszélne a korábbi blamáról.

Nagyon sok minden befolyásolhatja egy játékos teljesítményét, egy sérülés pedig pont ilyen.
Amúgy az, hogy valaki az elmúlt 20 év legjobb QB prospectje, még nem jelenti azt, hogy termékeny talaj/megfelelő kondíciók nélkül az elmúlt 20 év legjobb Qb-ja is lesz.
undisputedly
De Lynch helyettesét már meg is találtátok! Rawls jó teljesítménye azért bőven hozzájárul, hogy Wilson is javul. (Egyébként szép kukázás volt, ilyen UDFA RB-t kifogni... 😊)

Music City Miracle
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russell Wilson három fordulóval ezelőtt kb 10-11 TD-nél járt, és csalódás volt a játéka.
Kicseréltük a teljesen fogalmatlan DT-ből átképzett centerünket egy NFL szintesen maximum közepesnek mondható C-re, erre 3 meccs alatt dobott 11 TD-t és 0 INT-et, valami 70+%-os pontossággal. Úgy, hogy közben kiesett Lynch és Jimmy Graham is.

Amennyiben most visszatérne Luck, és 120-as ratingel operálna, már senki sem beszélne a korábbi blamáról.

Nagyon sok minden befolyásolhatja egy játékos teljesítményét, egy sérülés pedig pont ilyen.
Amúgy az, hogy valaki az elmúlt 20 év legjobb QB prospectje, még nem jelenti azt, hogy termékeny talaj/megfelelő kondíciók nélkül az elmúlt 20 év legjobb Qb-ja is lesz.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindezzel tisztában vagyok, nem azt írtam, hogy Luck szar, vagy szar lesz. Csak amikor jött a ligába, az elmúlt 20 év legjobb QB prospectjének tartották, vagy legalább Manning óta a legjobbnak. És ahhoz képest nem ott tart a fejlődésben, ahol én gondoltam. Persze én nem értek hozzá, meg itthonról úgy sem látok bele a dolgokba eléggé.
Idén játszott 7 meccsen, ezeken dobott 12 picket és 15 TD-t, masszív 55%os pontossággal. Sérült, de a sérüléséről alig lehet érdemlegeset olvasni, hogy miben befolyásolja a teljesítményét (dobómozdulat, lábon való kimozgások, bármi)
És nem azt mondom, hogy rossz QB, vagy rossz QB lesz.
Nem tudom, hogy direkt nem akarjátok megérteni amit írtam elsőre, vagy csak velem van bajotok, de a kérdésem igazából arra irányult, hogy akkor most mi van, ha mégsem ő a messiás? persze, kellene jó OL elé, de most nem ezekre gondolok. pusztán annyira, hogy akkora hype-ja volt mint utoljára nem tudom kinek a draft előtt (meg már előtte évben, meg gondolom az előtt is), és eddig annyira nem hozta azt, amit én egy ekkora hype után várnék tőle. Minden meccset néztem az első 3 szezonjából (idén nincs rá lehetőségem sajnos), és nagyon tetszett mindig is a játéka, inkább legyen tökös egy QB, mint hogy nem meri eldobni. Kezdetben csak Reggiere, utána csak TY-ra dobált, de javult. Vezér, nem kérdés. Csak nem tudom, hogy pl egy Derek Carr mivel rosszabb az idei Raidersben? (mondjuk neki van egy pofás OL-je) Annyival nem kiemelkedőbb Luck, mint ahogy mondták, hogy mekkora egy császár.
lehet továbbra is fikázni, nem csak a fórum színvonalának eséséért, de a devizahitelek bebukásáért, a párizsi merényletekért, sőt 9/11ért is én vagyok a felelős.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Az első 3 évében jobb volt mint Newton. Rengeteg rekordot tart is ilyen téren. Most van egy szarabb szezonja, amiből kár hatalmas következtetéseket levonni. Főleg olyan tekintetben, hogy lehet az egészet a sérülése okozza csak. Mert arról aztán egész szezonban ment a ködösítés.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Már többször írták/írtuk, hogy az lehet az első 3 év kényszerének az eredménye, hogy Luck megszokja, hogy neki kell vinnie a csapatot, és gunslinger lesz emiatt karrierje végéig.

Most lehet állítnai, hogy beigazolódtak ezek a kommentek, de szerintem egy offseason alatt bőven ki lehet javítani a játékát, főleg, ha játékra egészséges lesz. A sérült Qb-k hajlamosak túlvállalni magukat.

Az látszik, hogy karrierjének ezen szakaszában nem egy Brady, de így is az egyik legtehetségesebb fiatal Qb, frencsájz Qb, stb.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én azt nem értem, hogy ezt a gondolatsort hogy sikerült épp most leírni mikor 3 hete nem történt vele semmi.

több mint 8 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Srácok, lenne 1 kérdésem, amiért lehet, hogy nagyon le fogtok támadni, de:

Lehet, hogy Luck nem akkora félisten, mint mondták? mint mind mondtuk? mint mindneki mondta kb amióta él?
Többször felhozták már a Favre-os párhuzamot, én nem örülnék egy Favrenak, de nyilván nem kívánságműsor. Viszont főleg az idei offseason után sokkal érettebb játékot vártam tőle. Hogy tavaly mennyi hiba volt, és hogy ki kell javítani, stb...erre idén még rémesebb

nagyon irigylem a Pantherst, egyelőre úgy néz ki jobban jártak az egy évvel korábbi 1/1el...😀
Borbinho
Szerintem nem kell rögtön kongatni a vészharangot.Én még mindig azt vallom, hogy az utóbbi évek egyik legnagyobb tehetsége van nálunk.Intelligens, rendben van a karerőssége, fehér ember korlátainak megfelelően mobilisnak is tekinthető.Egy jó edző és egy megfelelő offense sémát kell köré építeni, le kell vetkőzni a Hilton függőségét, és elé kell rakni egy (legalább) átlagos szintű falat.Chudzinski-val például még nem volt alkalma dolgozni, én kíváncsi vagyok a keze alatt tudna-e fejlődni.A legjobban persze Harbaugh-nak örülnék ha Pagano menne év végén.
szampi#33
nem rögtön kongaton a vészharangot (:
elsőnek azt hittem azt írod pozitívumnak, hogy fehér :'D
Sean Paytont hozzuk el.
Vagy a legnagyobb királyság az lenne ha szezon után elhozzuk PM-et OC-nek. Úgy se bírja az öreg focsi nélkül
Borbinho
Szörnyű látni, hogy a kezdeti színvonal után hova süllyed le ez a fórum.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Srácok, lenne 1 kérdésem, amiért lehet, hogy nagyon le fogtok támadni, de:

Lehet, hogy Luck nem akkora félisten, mint mondták? mint mind mondtuk? mint mindneki mondta kb amióta él?
Többször felhozták már a Favre-os párhuzamot, én nem örülnék egy Favrenak, de nyilván nem kívánságműsor. Viszont főleg az idei offseason után sokkal érettebb játékot vártam tőle. Hogy tavaly mennyi hiba volt, és hogy ki kell javítani, stb...erre idén még rémesebb

nagyon irigylem a Pantherst, egyelőre úgy néz ki jobban jártak az egy évvel korábbi 1/1el...😀
Borbinho
Szerintem nem kell rögtön kongatni a vészharangot.Én még mindig azt vallom, hogy az utóbbi évek egyik legnagyobb tehetsége van nálunk.Intelligens, rendben van a karerőssége, fehér ember korlátainak megfelelően mobilisnak is tekinthető.Egy jó edző és egy megfelelő offense sémát kell köré építeni, le kell vetkőzni a Hilton függőségét, és elé kell rakni egy (legalább) átlagos szintű falat.Chudzinski-val például még nem volt alkalma dolgozni, én kíváncsi vagyok a keze alatt tudna-e fejlődni.A legjobban persze Harbaugh-nak örülnék ha Pagano menne év végén.
szampi#33
nem rögtön kongaton a vészharangot (:
elsőnek azt hittem azt írod pozitívumnak, hogy fehér :'D
Sean Paytont hozzuk el.
Vagy a legnagyobb királyság az lenne ha szezon után elhozzuk PM-et OC-nek. Úgy se bírja az öreg focsi nélkül

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Srácok, lenne 1 kérdésem, amiért lehet, hogy nagyon le fogtok támadni, de:

Lehet, hogy Luck nem akkora félisten, mint mondták? mint mind mondtuk? mint mindneki mondta kb amióta él?
Többször felhozták már a Favre-os párhuzamot, én nem örülnék egy Favrenak, de nyilván nem kívánságműsor. Viszont főleg az idei offseason után sokkal érettebb játékot vártam tőle. Hogy tavaly mennyi hiba volt, és hogy ki kell javítani, stb...erre idén még rémesebb

nagyon irigylem a Pantherst, egyelőre úgy néz ki jobban jártak az egy évvel korábbi 1/1el...😀
Borbinho
Szerintem nem kell rögtön kongatni a vészharangot.Én még mindig azt vallom, hogy az utóbbi évek egyik legnagyobb tehetsége van nálunk.Intelligens, rendben van a karerőssége, fehér ember korlátainak megfelelően mobilisnak is tekinthető.Egy jó edző és egy megfelelő offense sémát kell köré építeni, le kell vetkőzni a Hilton függőségét, és elé kell rakni egy (legalább) átlagos szintű falat.Chudzinski-val például még nem volt alkalma dolgozni, én kíváncsi vagyok a keze alatt tudna-e fejlődni.A legjobban persze Harbaugh-nak örülnék ha Pagano menne év végén.

Szerkesztette: szampi#33