Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami viszont nem tetszik, hogy zeng a média attól, hogy most a Colts megnyeri az AFC-t, holott szerintem abszolút nem állunk jobban továbbra sem a Broncos,Pats durónál, viszont már most bekiabálnak minket az SB-ba. Underdogként jobb buli meccselni. 😊Stez
Ja, ez nekem is feltűnt. Demeshek szerint talent levelben már egyenesen a Colts a legjobb az AFC-ben. 😊

Ez csak a szokásos györcsölés, hogy mindenképpen értékeljük ami történt, mert értékelni kell. Az ESPN Football Today pl. pont az ellenkezőjére értékelt minket, szerintük egyenesen visszaléptünk. Mond itt mindenki mindenfélét a napokban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Knighton teljesen más, az ő árát nem érdemes egy pass rusher OLB áraihoz hasonlítani. Orakpoval már sokkal inkább.

Árban ő kb. ugyanannyi lett volna, több garantálttal és 2 év helyett 4 év. Orakpo fiatalabb, de sérülékenyebb. Hmmm. Mindegyik mellett lehet érvelni, attól függően, hogy Grigsonéknak mi a hosszú távú tervük OLB poszton. (Egyáltalán van-e terv. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Delmasnak nincsen térde, nem is biztos, hogy felépül TC-re.
Nem ilyennel kellene építkezni. Pollard meg FS-t nem tud játszani, passz ellen fos, szerintem ő sem lesz képben emiatt.
Többi jöhet.Stez
Tashaun Gipson a Brownsnál 2. körös tenderen van, megérné a srác vagy nem? 24 éves és nincsenek rossz számai.Stev85
all-in módban a csapat. szal megérnébraxa88
Igazából egyáltalán nem vagyunk all in módban, jók leszünk capet tekintve a következő években, nem leszünk rákényszerítve, hogy elengedjük bármelyik húzóemberünket, a három veterán igazolásunkból az egyik két évre jött, a másik meg már két év után lazán kivágható minden gond nélkül.

Ha meg akarunk helyet csinálni, kivágjuk a létszámfölöttivé váló Waldent szintén milliókat felszabadítva, needet nem kreálva, valamint a sérülékeny Donald Thomast is, akivel szintén milliókat tudunk felszabadítani. Ja, és Tolert is.

Azért számomra ez messze van az all in módtól. Az az, amikor a sztárokat összevásárolod, összeszedsz egy dream teamet, amiről tudod, hogy egyéves próbálkozás, mert vághatod ki a banda felét.

Nálunk nagyon nem ez a szitu. Nagyon fiatal csapatunk volt, igazából lehetséges, hogy pont ez a plusz tapasztalat kell a védelembe és a támadósorba egyaránt, amit Grigsonék most hozzáadtak a kerethez. Ráadásul ezek a játékosok egytől egyig égnek a bizonyítási vágytól, és meggyőződésem, hogy nem levezetni jöttek ide.

Ami viszont nem tetszik, hogy zeng a média attól, hogy most a Colts megnyeri az AFC-t, holott szerintem abszolút nem állunk jobban továbbra sem a Broncos,Pats durónál, viszont már most bekiabálnak minket az SB-ba. Underdogként jobb buli meccselni. 😊

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
meg knighton 1évre 4 millió. baffki, ez így nagyon olcsó lett. mindegy mi megtehetjük, jó keresztényként nem is spórolunk, szeretünk adniMiska84
Knighton nálunk még 8at akart, csak leverték a szarvát...

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
meg knighton 1évre 4 millió. baffki, ez így nagyon olcsó lett. mindegy mi megtehetjük, jó keresztényként nem is spórolunk, szeretünk adni

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az Espn blog szerint 12 millió hely van még a plafon alatt.

az első körösünk ugyebár a 29. lesz, tavaly ez Dom Easley volt, aki 7.3 milliót kapott 4 évre, 3.6 milliós aláíráspénzzel. Szóval még simán lehet erősíteni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne sérült játékost hozzunk már.
A Titansben maradt Morgan is, és Orakpo is hivatalos, na az ő pénzét megnézve, Cole szar biznisz volt.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Delmasnak nincsen térde, nem is biztos, hogy felépül TC-re.
Nem ilyennel kellene építkezni. Pollard meg FS-t nem tud játszani, passz ellen fos, szerintem ő sem lesz képben emiatt.
Többi jöhet.Stez
Tashaun Gipson a Brownsnál 2. körös tenderen van, megérné a srác vagy nem? 24 éves és nincsenek rossz számai.Stev85
Meg, de szerintem elképzelhetetlen, hogy a Browns ne meccselje az ajánlatot.
Tavaly ugyanezt megcsinálták Alex Mackkel.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Delmasnak nincsen térde, nem is biztos, hogy felépül TC-re.
Nem ilyennel kellene építkezni. Pollard meg FS-t nem tud játszani, passz ellen fos, szerintem ő sem lesz képben emiatt.
Többi jöhet.Stez
Tashaun Gipson a Brownsnál 2. körös tenderen van, megérné a srác vagy nem? 24 éves és nincsenek rossz számai.Stev85
all-in módban a csapat. szal megérné
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Delmasnak nincsen térde, nem is biztos, hogy felépül TC-re.
Nem ilyennel kellene építkezni. Pollard meg FS-t nem tud játszani, passz ellen fos, szerintem ő sem lesz képben emiatt.
Többi jöhet.Stez
Tashaun Gipson a Brownsnál 2. körös tenderen van, megérné a srác vagy nem? 24 éves és nincsenek rossz számai.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gore lett a legújabb toborzónk, most Wilforkot hívja a Coltsba.
Good boy!

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Delmasnak nincsen térde, nem is biztos, hogy felépül TC-re.
Nem ilyennel kellene építkezni. Pollard meg FS-t nem tud játszani, passz ellen fos, szerintem ő sem lesz képben emiatt.
Többi jöhet.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vagy feltrade Collinsért
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálad Safety poszt draft vagy Fa? Utóbbi nevekkel 8)Stev85
FA.
Dashon Goldson
Ron Parker
Bernard Pollard
Kendrick Lewis
Darian Stewart
Louis Delmas

valaki csak jut

Vagy Will Hill RFA-tenderrel.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Orakpo a Titansbe ment.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ez a "futó csoda" ügy egyre kavartabb...
Első körbe ugye arról volt szó azért nem jött el NE be mert az anyja beteg, erre most kiderül a felesége volt terhes... Ha utóbbi igaz, akkor lenne elé egy példám: TY!Stev85
Nem igaz mert még mindig csak az a 2 lánya van, akik már gimnáziumban megvoltak.Höri
Twitteren írták, de igazából mutogat csak mindenkire, de a saját 0a teljesítményére nem gondol...
Nálad Safety poszt draft vagy Fa? Utóbbi nevekkel 8)

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a "futó csoda" ügy egyre kavartabb...
Első körbe ugye arról volt szó azért nem jött el NE be mert az anyja beteg, erre most kiderül a felesége volt terhes... Ha utóbbi igaz, akkor lenne elé egy példám: TY!Stev85
Nem igaz mert még mindig csak az a 2 lánya van, akik már gimnáziumban megvoltak.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Frank köztudottan diszlexiás, illetve a Wonderlic tesztje az egyik valaha volt legalacsonyabb lett.nfl_lover
Ezt nem tudtam. Nost, látszik rajta az tény. Ez persze a focipályán semmit nem jelent az ő esetében.

Ja, és a Langford interjút amúgy érdemes meghallgatni, ő mondott érdekeseket is. A fickó teljesen tisztában van vele, hogy hova érkezik, szóval nem csak az "Indybe jöttem mert itt esély van nyerni" sablont nyomta, hanem magáról, a helyéről, lehetséges szerepéről is beszélt. Magát úgy jellemezte, mint egy karrier 3-4 end-et, aki tett egy kis kitérőt a 4-3-ba, amit érdekesnek talált, de az ő igazi világa a 3-4, 5-tech end szerep. Ezt játszotta világ életében, itt érzi otthon magát, és ezt fogja itt is játszani (ő mondta így). Ja, és egy megdöbbentő tényt is említett: még életében soha nem hagyott ki egyetlen meccset sem. Nem csak az NFL-ben, de a főiskolán és középsuliban sem. Soha az életben nem volt még úgy sérült, hogy meccset kelljen miatta kihagynia. Ez jó alaposan le is kopogta. 😊

(Ha már interjúk: Dwayne Allen pedig az NFL network reggeli műsorában volt vendég. Abszolút profi módon, szórakoztatóan beszélt, nem csak magáról, de a csapatról is. És nem amolyan McAfee féle bolondozós módon, hanem értelmesen a needekről, hogy mit szeretne a csapat elérni, hogy mit jelent a csapat számára a 3 alapos koki a Patstől, stb. A műsorvezetők is le voltak nyűgözve tőle, az interjú végén azonnal ismét meg is hívták ismét, úgyhogy ő rendszeres vendég lesz majd ezek után.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Drafton van olyan Safety prospect aki egyből kezdő szint lenne nálunk??Stev85
Cody Prewitt vagy Damarius Randall. Persze hozzájuk is Paganonak ki kell hoznia magából a secondary mágust.
Javítson ki valaki, aki jobban otthon van az egyetemi fociban, és csak a combine-t figyeltem.uatu
Én Landon Collins nevét hallottam, mint egyetlen komoly (értsd első kört érő) prospect. Höri a minap azt írta, hogy az idei classban 1 ember van, aztán a nagy semmi. Hogy rá gondolt-e azt nem tudom, mindenesetre valószínűleg nem a draftról fogjuk elhozni a jövő all-pro safetyjét idén. 😊peterk2005
FA-n meg cserék vannak már csak, vagy futottak még Safetyk..
3 név akiket elfogadnék én Gordy, Dawan L. vagy Meriweather. Bár ebből 2n 30+osak de csak ez megy nálunk 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Drafton van olyan Safety prospect aki egyből kezdő szint lenne nálunk??Stev85
Cody Prewitt vagy Damarius Randall. Persze hozzájuk is Paganonak ki kell hoznia magából a secondary mágust.
Javítson ki valaki, aki jobban otthon van az egyetemi fociban, és csak a combine-t figyeltem.uatu
Én Landon Collins nevét hallottam, mint egyetlen komoly (értsd korai körös picket érő) prospect. Höri a minap azt írta, hogy az idei classban 1 ember van, aztán a nagy semmi. Hogy rá gondolt-e azt nem tudom, mindenesetre valószínűleg nem a draftról fogjuk elhozni a jövő all-pro safetyjét idén. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Frank köztudottan diszlexiás, illetve a Wonderlic tesztje az egyik valaha volt legalacsonyabb lett.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Tulajdonképpen kigolyóztuk egy trükkel, ami nem túl szép. De hát ez a business of football, és azért éhen nem hal a gyerek, úgyhogy krokodillkönnyeket nem eresztek miatta. Ha meg valóban úgy volt, hogy a súlyát se tudta hozni az utóbbi időkben, akkor meg magára vessen.

Mindegy, ő már a múlt, Gore a jelen. Nem mintha Gore lenne 25 éves és Ricsi lenne 31, de mégis. 😀 Apropó Gore, tegnap megnéztem az új érkezők interjúit. Hát nem az eszéért fogjuk Franket se szeretni, 😊 Ha valamelyik Davist mondanom kéne, hogy kire hajaz, akkor tuti nem a Terellt mondanám, hanem Vontae-t. 😀 De még Vontae is simán tudná korrepetálni szerintem. Andre sokkal értelmesebb figurának tűnik. Cole meg főleg, ő kimondottam intelligens, értelmes fickó. Ahogy Langford is. Szóval szerencsére lesz alkalmas jelölt arra is, hogy átvegye az öltözői veteran leader szerepét Reddingtől és Reggie-től.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Orakpo még mindig nem kelt el sehol? Lehet nem akar sinylődni FA-ként és visszavesz az igényeiből.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Drafton van olyan Safety prospect aki egyből kezdő szint lenne nálunk??Stev85
Cody Prewitt vagy Damarius Randall. Persze hozzájuk is Paganonak ki kell hoznia magából a secondary mágust.
Javítson ki valaki, aki jobban otthon van az egyetemi fociban, és csak a combine-t figyeltem.uatu
Mert a maradék Safety banda szerintem erősen lutri ízű... Nézve őket inkább hozzuk vissza Gordyt, ő nem volt annyira trágya, netán még Dawan Landry a maga 32 évével 😀

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Drafton van olyan Safety prospect aki egyből kezdő szint lenne nálunk??Stev85
Cody Prewitt vagy Damarius Randall. Persze hozzájuk is Paganonak ki kell hoznia magából a secondary mágust.
Javítson ki valaki, aki jobban otthon van az egyetemi fociban, és csak a combine-t figyeltem.