Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Hassi > Bortles, Fitzpatrick, Mallett, Hoyer, Locker, Mettenberger
fuh vaze, elég a csoportra ránézni, hogy lássuk mekkora makkunk volt PM-el és Luckkal is. mondjuk nem meglepő a többiek szopórollere, de akkor is. lekopogomBorbinho
Azért megnézném, hogy Hasselbackkel nyerne-e több meccset idén a Colts a 16ból vagy Bortlesszel a Jags...iktriad
én nem nézném meg ^ ^Borbinho
Mert nem szereted a kihívásokat, csak a tutit. 😀😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Hassi > Bortles, Fitzpatrick, Mallett, Hoyer, Locker, Mettenberger
fuh vaze, elég a csoportra ránézni, hogy lássuk mekkora makkunk volt PM-el és Luckkal is. mondjuk nem meglepő a többiek szopórollere, de akkor is. lekopogomBorbinho
Azért megnézném, hogy Hasselbackkel nyerne-e több meccset idén a Colts a 16ból vagy Bortlesszel a Jags...iktriad
én nem nézném meg ^ ^

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Akkor kezd HAssie ha nálatok Szöszi!!! Deal? 😛Stev85
Most igazolta újra a 49ers, és úgy tradeltünk el nekik, hogy nem adhatják vissza. 😀


Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Hassi > Bortles, Fitzpatrick, Mallett, Hoyer, Locker, Mettenberger
fuh vaze, elég a csoportra ránézni, hogy lássuk mekkora makkunk volt PM-el és Luckkal is. mondjuk nem meglepő a többiek szopórollere, de akkor is. lekopogomBorbinho
Azért megnézném, hogy Hasselbackkel nyerne-e több meccset idén a Colts a 16ból vagy Bortlesszel a Jags...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Akkor kezd HAssie ha nálatok Szöszi!!! Deal? 😛

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀iktriad
Hassi > Bortles, Fitzpatrick, Mallett, Hoyer, Locker, Mettenberger
fuh vaze, elég a csoportra ránézni, hogy lássuk mekkora makkunk volt PM-el és Luckkal is. mondjuk nem meglepő a többiek szopórollere, de akkor is. lekopogom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a QB poszton is lesz váltás. Luck túl fiatal. Hasselbacknek kéne kezdenie. Végül is még csak majdnem 40. 😀
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
amúgy tényleg nem értem ha nyugdíjas klubot építünk akkor miért pont azt hagyjuk ki ahol néha még 35+-ban is lehet valaki elit (Reed, Woodson), és a legnagyobb needünk.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerintem Paganoék akarnak még egy esélyt adni Howell-nek.Pont tegnap néztem milyen meccseim maradtak régről és megtaláltam T-Rich első meccsét (vs 49ers) ahol Howell akkorát b@szott Boldinra,hogy öröm volt nézni, emellett elég jó run support is volt. Ha egészséges marad akkor akár be is válhat, nem véletlen bíztak volna benne tavaly is...csak azok a buzi sérülések..szampi#33
Howell UFA, ergo ő sincs.Stev85
Megmertem volna esküdni, hogy láttam a legutóbbi roster update-ben...akkor stornó és búús panda vagyok. 😕szampi#33
Vissza lehet hozni, de szerintem ő az utolsó opció.

több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szerintem Paganoék akarnak még egy esélyt adni Howell-nek.Pont tegnap néztem milyen meccseim maradtak régről és megtaláltam T-Rich első meccsét (vs 49ers) ahol Howell akkorát b@szott Boldinra,hogy öröm volt nézni, emellett elég jó run support is volt. Ha egészséges marad akkor akár be is válhat, nem véletlen bíztak volna benne tavaly is...csak azok a buzi sérülések..szampi#33
Howell UFA, ergo ő sincs.Stev85
Megmertem volna esküdni, hogy láttam a legutóbbi roster update-ben...akkor stornó és búús panda vagyok. 😕

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerintem Paganoék akarnak még egy esélyt adni Howell-nek.Pont tegnap néztem milyen meccseim maradtak régről és megtaláltam T-Rich első meccsét (vs 49ers) ahol Howell akkorát b@szott Boldinra,hogy öröm volt nézni, emellett elég jó run support is volt. Ha egészséges marad akkor akár be is válhat, nem véletlen bíztak volna benne tavaly is...csak azok a buzi sérülések..szampi#33
Howell UFA, ergo ő sincs.

több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szerintem Paganoék akarnak még egy esélyt adni Howell-nek.Pont tegnap néztem milyen meccseim maradtak régről és megtaláltam T-Rich első meccsét (vs 49ers) ahol Howell akkorát b@szott Boldinra,hogy öröm volt nézni, emellett elég jó run support is volt. Ha egészséges marad akkor akár be is válhat, nem véletlen bíztak volna benne tavaly is...csak azok a buzi sérülések..

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hacsak nem csinál valami hülyeséget draftig, vagy sérül meg, akkor P15-ig simán kimegy. Szóval szerintem ő esélytelen. (Annyira felértékelődött a secondary, hogy szerintem már 10-ben kimegy. Mindenki LOB-ot akar magának.)uatu
Aki még jó lenne Tashaun Gipson de őt Rfa tenderezte a Browns, és mivel a legtöbb pénzük nekik van a sapka alatt fix matchelnének minket...

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Hacsak nem csinál valami hülyeséget draftig, vagy sérül meg, akkor P15-ig simán kimegy. Szóval szerintem ő esélytelen. (Annyira felértékelődött a secondary, hogy szerintem már 10-ben kimegy. Mindenki LOB-ot akar magának.)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
wisniecki meg williams. ők kellenek még, és első körben feltrade collinsértMiska84
Én adnék Harrisonnak egy TC-t maximum draftról egy C t hoznék 3-4. körben.
Williams nem ártana, de ha még egy épp kézláb S lesz a piacon megnézném mennyit kérne...Stev85
amúgy mondja meg valaki aki jobbak képben van h 15-29 között mennyi olyan csapat van aki elé be kellene tradelni collinsért. tehát a potenciális S nélküli csapatok érdekelnek. vagy van esély kivárni?Miska84
A pro-dayen ők mindt "beszéltek" vele: Miami Dolphins, Houston Texans, Jacksonville Jaguars, Seattle Seahawks, Arizona Cardinals, New York Jets and Atlanta Falcons
Szíve szerint Washingtonba menne.. erős feltrade kéne hozzá..

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
wisniecki meg williams. ők kellenek még, és első körben feltrade collinsértMiska84
Én adnék Harrisonnak egy TC-t maximum draftról egy C t hoznék 3-4. körben.
Williams nem ártana, de ha még egy épp kézláb S lesz a piacon megnézném mennyit kérne...Stev85
amúgy mondja meg valaki aki jobbak képben van h 15-29 között mennyi olyan csapat van aki elé be kellene tradelni collinsért. tehát a potenciális S nélküli csapatok érdekelnek. vagy van esély kivárni?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
wisniecki meg williams. ők kellenek még, és első körben feltrade collinsértMiska84
Én adnék Harrisonnak egy TC-t maximum draftról egy C t hoznék 3-4. körben.
Williams nem ártana, de ha még egy épp kézláb S lesz a piacon megnézném mennyit kérne...

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
wisniecki meg williams. ők kellenek még, és első körben feltrade collinsért

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem nem lenne sokkal több. és ha igen? mondjuk évi 6M? de az nagyon a teteje, akkor ugyanaz van mint richi-gore esetében. plusz 1-2 millióért sokkal jobbad van. szvsz. persze tudom h a DB tipikusan a "rendszer mindenek felett" jeligére működik, azaz ha nem pont ilyen kell oda akkor lőhetjük, hogy sokkal jobb és kevésbé sérülékeny

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tolernél jobb opció nincs a piacon már szerintem. Butler féle van még egy-kettő, de Butlerünk van. Nagyobb baj, hogy a safety-k is elfogytak, és az a draftról se lesz normális. Abban bízom, hogy Pagano éppen secondary guru, csak tudja mit csinál és okkal nem hoztunk eddig senkit.peterk2005
én is azt gondolom h középső körben fogunk hozni 1 de lehet h 2 játékost, akiben pagano meglát valamit. jó eséllyel olyat akitől fogni fogjuk a fejünket. de a rendszerbe illik. lassan tényleg ott tartunk h nem tudom mit lehetne húzni első körben. tényleg a corner a legvalószínűbb.Miska84
Tolernél talán jobb lenne Tramon Williams, de kerülne is vagy 2szer annyiba.. Ha őt meg tudjuk szerezni (akarjuk-e) akkor mehet Toler, de egyébként maradjon csak.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
szerintem sem. chapman nem rossz, ha hozunk valakit, akkor mellé kell olcsón, vagy ha pénzeset akkor upgrade legyen, és ne 32 éves, szakadt achillesszel stb.
ez a langford-chapman-jones cole-freeman-jackson-werner-davis-TOLER-adams-valaki sor nem tűnik rossznak, de az biztos h DL-ban nem tudsz sok embert rosteren tartaniMiska84
Remélem Werner helyett Mathis apó még oktatni fog idén.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem sem. chapman nem rossz, ha hozunk valakit, akkor mellé kell olcsón, vagy ha pénzeset akkor upgrade legyen, és ne 32 éves, szakadt achillesszel stb.
ez a langford-chapman-jones cole-freeman-jackson-werner-davis-TOLER-adams-valaki sor nem tűnik rossznak, de az biztos h DL-ban nem tudsz sok embert rosteren tartani

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
peterkkel értek egyet. Wilfork nem lenne már itt upgrade.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a Wilforkot mindenképpen jo lenne elhozni meg a Greg Hardy-t a Panthers-től!
velük azért erösödnénk!FDani7
Hmm.... szerintem nekünk Wilfork már nem jó. Eléggé utolérte a kor, ami pocakban ugyan nem látszik, de erőben azért észrevenni. 😊 Erőteljesebb OL emberek már elég rendszeresen elnyomták tavaly is. Egy 4-3-ban még elkaristol, de 3-4 nóziként már kevés szvsz. DE-ben meg passrush is kellene, ami nincs. És DE van is már, Jones és Kendricks mindent figyelembe véve jobb már azon a poszton nála.peterk2005
Langford?Borbinho
Ő hát. (Jól van látom szótár már nem kell hozzám. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem a Wilforkot mindenképpen jo lenne elhozni meg a Greg Hardy-t a Panthers-től!
velük azért erösödnénk!FDani7
Hmm.... szerintem nekünk Wilfork már nem jó. Eléggé utolérte a kor, ami pocakban ugyan nem látszik, de erőben azért észrevenni. 😊 Erőteljesebb OL emberek már elég rendszeresen elnyomták tavaly is. Egy 4-3-ban még elkaristol, de 3-4 nóziként már kevés szvsz. DE-ben meg passrush is kellene, ami nincs. És DE van is már, Jones és Kendricks mindent figyelembe véve jobb már azon a poszton nála.peterk2005
Langford?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a Wilforkot mindenképpen jo lenne elhozni meg a Greg Hardy-t a Panthers-től!
velük azért erösödnénk!FDani7
Hmm.... szerintem nekünk Wilfork már nem jó. Eléggé utolérte a kor, ami pocakban ugyan nem látszik, de erőben azért észrevenni. 😊 Erőteljesebb OL emberek már elég rendszeresen elnyomták tavaly is. Egy 4-3-ban még elkaristol, de 3-4 nóziként már kevés szvsz. DE-ben meg passrush is kellene, ami nincs. És DE van is már, Jones és Kendricks mindent figyelembe véve jobb már azon a poszton nála.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)