Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hétvégén nem dolgoznak.

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Miért, mit vártál, mostantól minden napra jut egy AJ szerződés? 😀peterk2005
1 Nyüves Safetyt akarok, baj? :pStev85
Én meg azt, hogy bejeletsék: Freeman marad.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Miért, mit vártál, mostantól minden napra jut egy AJ szerződés? 😀peterk2005
1 Nyüves Safetyt akarok, baj? :p

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért, mit vártál, mostantól minden napra jut egy AJ szerződés? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
2 napja hatalmas kussban az FO bewhiskyztek vagy mi a franc?

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nálunk fos volt, és az is maradna, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy máshol feljavul, és egy középszintet hozzonStez
Azt nehezen tudom elképzelni, hogy felgyorsuldugo1993
Sosem tudhatod. A Brownsban valamit mutatott, ergó simán meglehet, hogy közepes szintre felhozza. Én nagyon nem vagyok Trent-fan, de azért ne írjuk már le. Milliárdnyi példa van pont ebben a sportban, hogy valaki megtáltosodik.

Egy 24 éves játékosról beszélünk, nem 30 évesről. Én kívánom neki, hogy máshol megtalálja a számításait, itt nem jött össze.

több mint 9 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Azt mégsem mondhatja, hogy jól van, föladom, tényleg marha szar vagyok. 😊 Nem kell ezeknek a nyilatkozatoknak jelentőséget tulajdonítani.peterk2005
Nem, de azért lehetne minimális önkritikája...és nem feltétlenül csak másra kellene mutogatnia
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mégsem mondhatja, hogy jól van, föladom, tényleg marha szar vagyok. 😊 Nem kell ezeknek a nyilatkozatoknak jelentőséget tulajdonítani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Ilyeneket nyilatkozik, hogy Top RB, meg kezdõ lesz máshol... egyszerüen hiányzik belöl az alázat...csodálkoznék, ha még valahová is kellene hosszú távon.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
nálunk fos volt, és az is maradna, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy máshol feljavul, és egy középszintet hozzonStez
Azt nehezen tudom elképzelni, hogy felgyorsul

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nálunk fos volt, és az is maradna, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy máshol feljavul, és egy középszintet hozzon

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀Stev85
kezdetnémHöri
Igazából könyörtelenek és igazságtalanok vagytok mert nem adtátok meg neki a lehetőséget, hogy Todd Herremans által nyitott utakon futhasson, és bizonyíthasson. Szívtelenek 😛 😉
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀Stev85
kezdetném

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts RB Trent Richardson has filed a grievance over his January suspension. $3.184 million hangs in the balance.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀Stev85
Aztán robbant és nyom 1 T2K évet.... Vagy nem....ThundersNFL
Én már fanja is lettem. Az utolsó move-ja Indyben zseniális volt, erre szeretnék emlékezni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀Stev85
Aztán robbant és nyom 1 T2K évet.... Vagy nem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀Stev85
Jags-Colts-Texans fanok kórusban: Do it! Do it! Do it! Do it!
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag a Titans rá akar repülni T-Richre 😀

több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Azzal hogy mi vagyunk a favorit* legalàbb tuti hogy sok tévés meccs lesz 😛 éjjel tutira meg tudom nézni legalàbbHöri
vagy kommentátorkodni. 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Szerintem nem sok negatívumot lehet mondani erre az FA mozgásra. Kevés csapat csinálta jobban nálunk

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azzal hogy mi vagyunk a favorit* legalàbb tuti hogy sok tévés meccs lesz 😛 éjjel tutira meg tudom nézni legalàbb

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokat nem, de szerintem sokkal több nem is volt ebben az FA időszakban. Menni kell tovább, jól kell draftolni és kell egy remek TC, minél kevesebb sérüléssel. Reméljük a fiataljaink is előrelépnek 1 év plusz tapasztalattal, és a friss draftoltak majd hozzá tudnak tenni már az első évben is.peterk2005
Szerintem több volt benne, de nem tudom azt mondani, hogy rosszul okoskodtunk.
Amit hiányolok, az egy safety, valamint én centert is hoztam volna, meg sokallom Cole és AJ pénzét, de a személyükkel nincsen bajom, csak én Bowe-t hoztam volna AJ helyett, ennyi.

Most azért úgy állunk, hogy ha ennyi volt az FA – aminek nem örülnék, mert legalább egy korrekt safetyt biztosan hoznék, és nem a draftról oldanám meg – akkor azért az S poszton félelmetesen nagy need van, a támadófalba is elférne szerintem még az erősítés, főleg középen, illetve cornert is kellene hozni, Tolertől függetlenül, mivel nála azért eléggé félni kell a sérüléstől.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokat nem, de szerintem sokkal több nem is volt ebben az FA időszakban. Menni kell tovább, jól kell draftolni és kell egy remek TC, minél kevesebb sérüléssel. Reméljük a fiataljaink is előrelépnek 1 év plusz tapasztalattal, és a friss draftoltak majd hozzá tudnak tenni már az első évben is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ami viszont nem tetszik, hogy zeng a média attól, hogy most a Colts megnyeri az AFC-t, holott szerintem abszolút nem állunk jobban továbbra sem a Broncos,Pats durónál, viszont már most bekiabálnak minket az SB-ba. Underdogként jobb buli meccselni. 😊Stez
Ja, ez nekem is feltűnt. Demeshek szerint talent levelben már egyenesen a Colts a legjobb az AFC-ben. 😊

Ez csak a szokásos györcsölés, hogy mindenképpen értékeljük ami történt, mert értékelni kell. Az ESPN Football Today pl. pont az ellenkezőjére értékelt minket, szerintük egyenesen visszaléptünk. Mond itt mindenki mindenfélét a napokban.peterk2005
Visszaléptünk na ja... Luckot még nem cseréltük Szöszire 😀 Még csodálom nem találják ki Luckkal tankolunk az 1/1re... 8) "Szakértők" 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem léptünk vissza, viszont sokat előre sem.