Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Frank Gore’s Call To Andre Johnson Ended With One Thought: “Indy, Let’s Do It”

- "Frank called me right after I got released and he was like, 'What are you going to do?'" - Johnson said on Wednesday, trying to hide a smile retelling the Monday night call. - "I was like 'Frank, I just got released. I haven’t heard anything. I don’t know anything."

Gore wasn’t hanging up without an answer.
- “What are you going to do?” - Gore persisted.
- “I don’t know.” - Johnson repeated.
- "I asked him, 'Well, where do you think you can win a Super Bowl at? If you had to pick a team right now, today…'" - Johnson said, turning the question towards Gore.
- "Indy."
- “That’s my same choice, too,” - Johnson said to Gore - "Let’s do it. Let’s go for it."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ott a + zseton kérem szépen 😊

több mint 9 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Ricsi hivatalosan is kivágva.
További sok sikert neki egy másik "szakágban"😀cartman023
több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
eddig volt szar napom 😀 😀 😀

irány a kocsma
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Ricsi hivatalosan is kivágva.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
epic  twitter.com/Colts/status/576126711668047872

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felkerültek az új igazolások az overthecap.com adatbázisba. Jobbnak tűnik a helyzet, mint ahogy tegnap saját kútfőből tippeltem, pillanatnyilag 135 millión állunk, azaz kb. 8 millával cap alatt. (Amennyire mi átláthatjuk a dolgokat, annyira meg lehet bízni a számaikban, szóval számolhatunk nyugodtan ez alapján).

Ebben ha jól látom mindenki benne van, minden új igazolás is, és még Richardonon, Walden, Thomas, stb. is. Úgyhogy ha nem akarunk, akkor nem is muszáj senkit kitenni. De 1-2 embert nyilván ki fogunk. Ha a várakozások szerint Ricsi, Walden és Thomas is cut, akkor az még bő 8-8.5 milla helyet szabadít fel. Az már 16 milla hely. És ez még nem is a total cap space, csak a 143-as hard caphez viszonyított, mert carryoverrel együtt kb. 151 milla az idei capünk, azzal együtt meg már 24 lenne a cap alatt Szóval, ha akarunk akkor még van hely igazolás(okra), és nem is csak 1 millás jöjjön-legfeljebb-megy-is jellegűekre. De gondolom nem akarjuk mindet elkölteni, és az se biztos, hogy mindenkit kivágunk a fenti háromból. Az mindenesetre biztosnak tűnik, hogy csak szándék kérdése, hogy hosszabbítunk-e a nyáron Luck-al és/vagy Castonzoval. Luck esetén pl. előrehozhatnánk akár 10-12 millát is, ami azért a jövő években átlagosan 2 millával több mözgásteret is lehetővé tenne. Az azért egy Adamsnyi pénz, szóval érdemes megfontolni.

Még valami: A cap helyzet mellé odatéve a jelenlegi és most kötött szerződések struktúráját, úgy néz ki, hogy még Luck-ot, Fleenert, Hiltont és a többi közelgő szerződésű fiatalt is figyelembe véve, a cap helyzetünkkel a következő 1-2 évben sem lesz semmi probléma. Se elengedni nem kell majd senkit a pénz miatt, és ha valaki nagyon nem teljesít, akkor nyugodtan kitehetjük és hozhatunk helyette hasonló kalibert. Már csak az kéne, hogy legyen 1-2 évnyi jó draftunk is, és akkor hosszabb távon is egy mély, minőségi roster alakulhat ki. Elég bíztató.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Safetyt kellene hoznunk elsőként, hiába paterolnánk el Tolert és jönne CB, S viszont kb. a rosteren sincsen. 😀
Parker még mindig elérhető, Goldson most került lapátra, szerintem vele csodákat tudna tenni Pagano.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
Pedig Cro-t nagyon szívesen láttam volna. Gyereke már biztos van a városban.dugo1993
Ha a (gyerekcsinálásban is) tehetséges CB nem is, ez az azonos nevű német rapper még mindig szabadon igazolható. 😀

Jól látható, hogy anno megfordulhatott a Vác Pandasban is. 😀

ha már jachsonville szemét. olcsón nem lenne baj red bryant sem, akkor alakulna a futás elleni DLMiska84
Én is félek, hogy mivel már elmúlt 30, kompatibilis a rendszerrel itt.iktriad
most nyitnék egy nosztalgia discot a Lucas Oil mellett. tuti üzlet. 70-80 évek slágereiMiska84
A 70es évekre max Irsay emlékszik, de ő minden nap megpróbálja ezt a korszakot visszahozni az életstílusával. 😀😀
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ha már jachsonville szemét. olcsón nem lenne baj red bryant sem, akkor alakulna a futás elleni DLMiska84
Én is félek, hogy mivel már elmúlt 30, kompatibilis a rendszerrel itt.iktriad
most nyitnék egy nosztalgia discot a Lucas Oil mellett. tuti üzlet. 70-80 évek slágerei

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
Pedig Cro-t nagyon szívesen láttam volna. Gyereke már biztos van a városban.dugo1993
cromartie tavaly vicc volt sok meccsen.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha már jachsonville szemét. olcsón nem lenne baj red bryant sem, akkor alakulna a futás elleni DLMiska84
Én is félek, hogy mivel már elmúlt 30, kompatibilis a rendszerrel itt.

Sidenote: Jachsonville??? Ja(ch)j.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
Pedig Cro-t nagyon szívesen láttam volna. Gyereke már biztos van a városban.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
carter hilton moncrief AJ fleener allen-nel??? csak szopatunk..Miska84
Goret kihagytad 😀Stev85
meg ha szopatás akkor ne rakjuk ki ricsit 😉

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ha már jachsonville szemét. olcsón nem lenne baj red bryant sem, akkor alakulna a futás elleni DL

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
carter hilton moncrief AJ fleener allen-nel??? csak szopatunk..Miska84
Goret kihagytad 😀

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...Stev85
carter hilton moncrief AJ fleener allen-nel??? csak szopatunk..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jets megszerezte Cromartiet is... Idén jó lenne a Revis-Cromartie duót elkerülni...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bowe meg UFA lett., ahogy vártuk.
Sajnos már nem fér bele.Stez
Akkor ő jöhet hozzánk slot WRnek. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bowe meg UFA lett., ahogy vártuk.
Sajnos már nem fér bele.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Én ha lehet senkit nem kérnék a Patsből... Wilfork talán kivétel lenne... Mást köszi de nem....Stev85
se minitron, se vollmer, se soldier, se collins, se hightower, se revis, se mccourty???
én is utálom a csapatot mert eleget bosszankodtam miattuk, de a csapat nagy része nemhogy csak jó játékos hanem jellemileg is rendben vannak. szvsz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Browner ment Saintsbe

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi köze a Patshez annak, hogy Brownert nem akarom itt látni.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
browner 5-6 között fog kapni NO-ban, akkor agyf@szt kapok: nálunk majdnem ennyiért nézzük toler vagy bénázni vagy a kispadon melegítőben mert sérült. csak én látom a legtúlfizetettebbnek azt a nyomorultat?Miska84
Igen.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
browner 5-6 között fog kapni NO-ban, akkor agyf@szt kapok: nálunk majdnem ennyiért nézzük toler vagy bénázni vagy a kispadon melegítőben mert sérült. csak én látom a legtúlfizetettebbnek azt a nyomorultat?Miska84
na nem hittem volna, hogy ilyet mondok, de inkább nézem Tolert Colts mezben, mint azt az undorító Brownert, aki még védekezni is csak úgy tud, hogy letarolja a WR-t, és meccsenként 3 flaget beszedStez
Én ha lehet senkit nem kérnék a Patsből... Wilfork talán kivétel lenne... Mást köszi de nem....