Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most vagy nagyon korán van kint vagy nem tudom, de a twitter is alig mozog 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kendall Langford's deal with #Colts is 4 years, $17.2 million. He gets $5M in first year.Stev85
Ezzz korrrekt. Ő a legfiatalabb a tegnapi igazolások közül a 29 évével - lol, inkább idézőjelbe teszem a "fiatal"-t 😀 -, benne még benne lehet a 4 év. Ha jó lesz, ennyiért egy korrekt kezdő, system fit DE nagyon megéri.

A PFF-en visszanéztem a 2009-2011-es Miami időszakbeli 3-4-ben elért statjait, és Jenkins, Campbell, Cory Williams-el volt pariban, minden évben top 5-10-ben a posztján. Bízzunk benne, hogy azt a formáját hozza hozzánk. 😊 (Mondjuk a Rams 4-3-ban se volt olyan rossz, csak hát Aaron Donald - tavalyi DROY - kiszorította a kezdőből.)

(Nem tudok amúgy nem röhögni az FA-ink éveinek számán, ha elképzelem jövőre a képernyőn a "csikók" feliratot, meg az évszámokat a játékosok bemutatásakor. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Redding 2 év 6M Arizonáé.
Gore azt mondta úgy érzik AJ el a Coltsnál nyerhetnek gyűrűt. (Szerinte idejön)Stev85
Szerintem meg Bowe jöjjön ide. 😊

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kendall Langford's deal with #Colts is 4 years, $17.2 million. He gets $5M in first year.Stev85
RJF 4 év 22 misi össz, 4.625 misi 1.évben. --> kvázi egy jobb DE-t hoztunk olcsóbban.
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kendall Langford's deal with #Colts is 4 years, $17.2 million. He gets $5M in first year.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ricardo Mathews one-year Colts deal: $920,000, $745,000 salary, $155,000 bonus, $20,00 workout bonus

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Redding 2 év 6M Arizonáé.
Gore azt mondta úgy érzik AJ el a Coltsnál nyerhetnek gyűrűt. (Szerinte idejön)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Meddig várunk a T-Rich cuttal???Stev85
Már szóbakerült, hogy megpróbáljuk bebizonyítani, hogy szerződés-szegés volt, vagy mittudomén a playoff alatt, hogy gazdaságosabb legyen. Nem láttam még ilyetHöri
Az overthecap már jó ideje úgy írja a contractját, hogy cut esetén nulla dead money. Úgy tűnik már akkor sikerült bizonyítanunk amit kellett. (Vagy eleve nem is volt a 4. éve fully garantált esetleg? Előírás végülis nincs rá, igaz 1/3-nál szokatlan lenne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gore szerződése hivatalos:
3 years for $12 million, including $8.5 million in the first 2 years. Garantált 7,5MStev85
na, elsőre azt írták, hogy idén kap 8 és felet, két év alatt az még elfogadható.
Hacsak nem csúnyán öregszik :p

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Gore szerződése hivatalos:
3 years for $12 million, including $8.5 million in the first 2 years. Garantált 7,5M

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag Knighton a Radiersnél 8M et akart egy évre.. Nooormális????Stev85
Nem csak ott, mindenhol.
Nem véletlenül jár már sokadik csapatnál, mindenhol kiröhögték. 😀Stez
Suh-i pénzt akar 😀 Még jó innen is ment tovább.. Elmeosztályra vele...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Knighton a Radiersnél 8M et akart egy évre.. Nooormális????Stev85
Nem csak ott, mindenhol.
Nem véletlenül jár már sokadik csapatnál, mindenhol kiröhögték. 😀

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag Knighton a Radiersnél 8M et akart egy évre.. Nooormális????

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Meddig várunk a T-Rich cuttal???Stev85
Már szóbakerült, hogy megpróbáljuk bebizonyítani, hogy szerződés-szegés volt, vagy mittudomén a playoff alatt, hogy gazdaságosabb legyen. Nem láttam még ilyetHöri
Lehet arra gondolnak amikor nem utazott el a csapattal, egy szó nélkül.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Raidershez nem megy Knighton, leigazolták Dan Williamset

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Meddig várunk a T-Rich cuttal???Stev85
Már szóbakerült, hogy megpróbáljuk bebizonyítani, hogy szerződés-szegés volt, vagy mittudomén a playoff alatt, hogy gazdaságosabb legyen. Nem láttam még ilyet

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Meddig várunk a T-Rich cuttal???Stev85
Nyugalom, hová sietsz? Nem tök mindegy, mikor vágjuk ki? Ki fogjuk. Tök mindegy, hogy most, amikor van 15-20 millió helyünk, vagy egy hét múlva, amikor már aláírt másik 2-3 játékos. Nem az ő 3 milláján fognak múlni a dolgok, ez már kiderült, mivel látjuk, hogy kb. kikkel tárgyal a vezetőség, kiket nézett ki. Alapból közepes játékosok, nem brutális fizetésekért.

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Wilfork állítólag BoB miatt a Texans-al tárgyal..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.Höri
Meddig várunk a T-Rich cuttal???

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....peterk2005
ha NT, akkor Wilfork lesz elvileg. De őt is egy helyen olvastam összesen.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Knighton uton washingtonbaStev85
Nézve a cap számainkat, szerintem nem is jön errefelé már....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és igen ha 2-3. körben egy jó cenya kinézne az sem ártana, bár lehet h csak egy negyedik backup szintű lenne a rosteren.Miska84
Én kizártnak tartom a center draftot. (Nyilván 6-7. körben már céllövölde jelleggel benne van).

A vezetés Harrisont szereti, olyan sokkal jobbat meg nem tudsz találni szerintem Ervinget leszámítva, aki 2. körben lehet már bent se lesz. És ott van még Holmes, az örök ígéret.

Viszont van egy szakajtónyi rutinos FA C
Wells, Montgomery, De la Puente, Goodwin, Myers, Connolly, Walton (esetleg Wisniewski).
Mivel átléptünk az öreg csapatok sorába, ha úgy látja Pagano, hogy szűkös a helyzet, majd benevez valamelyikre egy évre.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Knighton uton washingtonba

több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Cole 2 év 14 et írnak.  www.spotrac.com/nfl/indianapolis-colts/trent-cole/

Egyébként a Gore contractban egy fillér aláírási pénz sincs! És a garantált sem fully garantált, csak sérülés vagy képességcsökkenés esetén él. Azaz, ha nem lesz jó akár idény végén kitehetjük, nulla dead cappel. Korrekt.Stev85
peterk2005
Gondolom ez is a fő szempont ha már az akciós pultról FA-zunk és nem a legnagyobb sztárok közül, minél egyszerűbben meg lehessen szabadulni tőlük problémák esetén
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cole 2 év 14 et írnak.  www.spotrac.com/nfl/indianapolis-colts/trent-cole/
Ez a számolás nekem még mindig kínai 😀Stev85
Az máris 2 millával jobb. 😊 A 3 milla hit viszont továbbra is kevés szerintem. A signing bonus (2m) és a garantált (8m) alapján tippelve 1+1 milla lesz a prorated (ez biztos) és talán 3+3 körüli a garantált fizetés. (Kérdés, hogy ez milyen garantált, fully vagy sérülés esetére, stb.) Mindenesetre ez idén kb. 4 garantáltat már jelent, és ehhez jön még valamennyi fizetés és/vagy bónusz.

Egyébként a Gore contractban egy fillér aláírási pénz sincs! És a garantált sem fully garantált, csak sérülés vagy képességcsökkenés esetén él. Azaz, ha nem lesz jó akár idény végén kitehetjük, nulla dead cappel. Korrekt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)