Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Játékosoknál a Cap hit számolandó vagy a Base salary?

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Egyébként itt a nagy "sok közepes játékos olcsón kontra kevés jó játékos drágán" háborúhoz annyit hozzá lehet tenni, hogy ha nem is elit playak jöttek eddig, azért ők nem a Walden meg Toler kategóriát képviselik, akikre kb mindenki úgy keresett rá, hogy mégis kik ők. Szoval nekem tetszik ez az arany középút. Egyedül Cole fizetését sokallom.

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha AJ jön akkor azért nem rossz az eddigi. Az meg nem különösebben zavar h túl van fizetve mindenki. Ahogy nézem minden csapatnl megvan ez. Ilyen ez a FA. Van/volt 40 millánk, valamire költeni kell, ha már nem jön Suh féle igazolás.

most hogy állunk cap ügyileg?
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Langford szerződéséről nincs még infó.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Áááááácsi, most nézem, hogy Langfordot is leigazoltuk.dugo1993
Igen. AJ lehet ma lesz bejelentve

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Áááááácsi, most nézem, hogy Langfordot is leigazoltuk.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Na, Gore 3 év 12 millió, 8,5 garantálttal. Az rendben van szvsz.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
no AJ no party 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jöjjön mááá Revis, és Ron Parker mondjuk, esetleg Rahim Moore.Stez
Revis nem jön.
"Source: Darrelle Revis' contract with the Jets: 5 years, $70M ($39 FULLY guaranteed). $48M in first 3 years. #nyj"

Fogjuk fel úgy, hogy ahelyett, hogy 70 millát kiadtunk volna, inkább költség nélkül megoldottuk, hogy ne a Patsben szomorítson bennünket. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
4ből 1 akinek tudnèk örülni.A baj az hogy ezek mind csak rövidtávú megoldások, okès hogy a draftról kell építkezni, de igen is szükség van a fiatalabb elithez közeli igazolásokra vagy tradekre. Saintstől tényleg nem lehetne kukázni egy hasznosabb SAfety-t? Byrd? Vaccaro ?szampi#33
Byrd aztán marha hasznos volt a Saintsnek tavaly közel 10 milláért. 😊 Lutri ez olcsón is, drágán is.

Nekem éppen az tetszik, hogy nem bonyolódunk hosszú távú lekötöttségekbe. A hosszú távú megoldásnak a draftról kell jönnie. Addig pedig jobb 2-3 évekre hozni embereket, akiket, ha nem válnak be, akár jövőre ki lehet rakni, és tovább lépni, Másrészt ha draftról beérik mögöttük egy fiatal, akkor is könnyebb lesz a váltás.

A helyzetünket pedig jól leírja, hogy pl. jelenleg Jones és Langford azok a DE/DT-k a keretben, akik valaha is pályára léptek már NFL meccsen. Azaz kezdőket kell hoznunk, méghozzá sok posztra, mert a rosteren nincs közepes alternatíva sem. Ennyi need-el nem tudunk célzottan, 1-2 posztot erősíteni, mert akkor nem jutna a többire. Bízzunk benne, hogy 1-2 éven belül majd igen.

(Mondjuk szerintem Langfordot inkább rotációs playának hoztuk. Legalábbis remélem. Egy 2/3 év 8/12 milla körüli dologban reménykedem, nem pedig dupla annyiban. Egyébként Langford eredetileg 3-4-es end, 3-4-be draftolták ha jól tudom, és Miamiban is azt játszott korábban. Csak a Rams használta 4-3-ban. Amúgy is inkább érdemes technicről beszélni, mint darabszámról.)

(Ettől függetlenül Cole árát sokallom. De eddig ő az egyetlen, a többiek kb. okésak. Langfordot majd meglátjuk. Mindenesetre úgy néz igazatok van. Tényleg mindenki megőrült, szórja a pénzét. Ahhoz képest, hogy milyen szerződéseket adtak - tömegével - hasonlóan közepes játékosoknak is, ahhoz képest tulajdonképpen egyelőre örülhetünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sources close to Andre Johnson feel that he could sign as soon as tonight or tomorrow with the Indianapolis Colts.Stez
4ből 1 akinek tudnèk örülni.A baj az hogy ezek mind csak rövidtávú megoldások, okès hogy a draftról kell építkezni, de igen is szükség van a fiatalabb elithez közeli igazolásokra vagy tradekre. Saintstől tényleg nem lehetne kukázni egy hasznosabb SAfety-t? Byrd? Vaccaro ?

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sources close to Andre Johnson feel that he could sign as soon as tonight or tomorrow with the Indianapolis Colts.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon helyes, Vontae a király

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vontae visszautasította Gore 21. számú mez iránti kérését, megtartja azt magának. Azt nyilatkozta, hogy respektálja Gore-t, de neki küldetése van, legendás számmá akarja tenni, Bob Sanders tiszteletére is.

Wow, nézd csak ki bújt elő a nagymami szoknyája alól. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Moore-ra - pénzügyileg - van esély, Revisre semmi. A Revis licitben már állítólag évi 13 millió körül jár CSAK az ajánlott garantált. Noormáális?...

Egyébként is, most már 20 körül, vagy lehet, hogy valamivel alatta is járunk cap spaceben, ahogy számolgatom. És még ebben nincs benne AJ. Ha AJ is jön, akkor még Moore talán belefér, és kb. annyi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tényleg off, Szevasztok, reggel re 😀 Ajt Wilforkot kérem! Plusz Steznek egy Jó S t köszii 8)

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben kiderült, hogy Sergio Brown "csak" 7 milliót fog keresni a Jagsben 3 év alatt, és ebből csak 1 millió garantált.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a Langford signnak sem örülök. Biztos vagyok benne, hogy ő is sokat kapott, nem tetszik, hogy alapvetően sémaidegen játékosokkal próbálkozunk megoldani a needeket. Ha tudnánk, mire képes 3-4-ben, akkor oké volna, de így ez is lutri, és gondolom nem olcsó lutri lesz.

Kicsit hiányérzetem van, még akkor is, ha jön AJ. A secondary és az OL upgrade hiánya engem idegesít. Tolerre sérülékenysége miatt életveszély alapozni, egy safetyposzton pedig kezdőnk sincsen.
Jöjjön mááá Revis, és Ron Parker mondjuk, esetleg Rahim Moore.

több mint 9 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Tehát akkor most van egy jó védő ember aki használható futás blokkolás ellen? én félnék Patriots 😀
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
AJ Ha nem baj én meg várok egy kicsit 😀 de azert írj alá mert Farky mar alszik.. 😀

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
AJ 2 helyen esélyes, Mi és a Seahawks.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Aj Indben van, ez fix, még nem írt alá.

több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Na akkor én megyek aludni, HALLOD AJ??? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Baszki, Aj ért kinek kell elmenni "aludni"? Iknek? 😀Stev85
Nabaszki, ha tudtuk volna, hogy csak aludni kell menni, akkor kollektíven aludnánk már 2 hete, hogy Suh idejöjjön. 😀

Kíváncsi leszek a Langford számokra. 6 körül okés lenne. De több lesz. 😊peterk2005
Bele is rokkantunk volna, és nem lenne Gore és AJ esélyünk. És szerintem eszméletlenül tul van fizetve Suh