Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Isten mentsen a kanadai szarhalmaztól.
Kifogtunk egy normális játékost Freeman személyében, és rögtön várja mindenki, hogy az évi három kanadai próbálkozásunk bejöjjön, amúgy mindenki besül.

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Stez, ne aggódj, ott van még a kanadai kincsesbánya is.
több mint 9 éve
FDani7 Indianapolis Colts 13
Szerintem a Wilforkot mindenképpen jo lenne elhozni meg a Greg Hardy-t a Panthers-től!
velük azért erösödnénk!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tolernél jobb opció nincs a piacon már szerintem. Butler féle van még egy-kettő, de Butlerünk van. Nagyobb baj, hogy a safety-k is elfogytak, és az a draftról se lesz normális. Abban bízom, hogy Pagano éppen secondary guru, csak tudja mit csinál és okkal nem hoztunk eddig senkit.peterk2005
én is azt gondolom h középső körben fogunk hozni 1 de lehet h 2 játékost, akiben pagano meglát valamit. jó eséllyel olyat akitől fogni fogjuk a fejünket. de a rendszerbe illik. lassan tényleg ott tartunk h nem tudom mit lehetne húzni első körben. tényleg a corner a legvalószínűbb.Miska84
Nem tudod mit húzzunk az első körben, amikor konkrétan nincsen kezdőszintű safetynk Adamsen kívül a rosteren?
Hát jelen esetben én tudom, mit húzunk, vagyis mit kellene húznunk első körben. 😊
Ha hozunk egy safetyt még a draft előtt, akkor már azt mondanám, C-SB-LB-OL playából kerül ki a szerencsés győztes.
Viszont abban is biztos vagyok, hogy hiába van sok rusherünk, ha az első körünknél ott lesz például egy Dupree, lazán elhozzuk. Nyilván rá sok sansz nincs, azért említettem pont őt, mert róla momentán pont tudom, hogy a combine óta üldözik őt Paganóék, és mindenhol ott volt a Colts, ami vele kapcsolatos. De ebből látszik, hogy azért továbbra is nyitott a stáb az LB sor erősítésére.

Viszont amondó vagyok, hogy ha első körben S-t hozunk, akkor is kellene hozni a posztra valakit még a draft előtt, mert alapból szerintem egyetlen S van, aki megér első kört, és ő nem lesz elérhető első kör végén, plusz ne szórakozzunk már, hogy a draftig nem lesz két épkézláb safety a rosteren. Elég siralmas lenne tudván, hogy még jó 2-3 játékos szabadügynök, aki azért nagyon simán megoldás lenne számunkra.

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Tolernél jobb opció nincs a piacon már szerintem. Butler féle van még egy-kettő, de Butlerünk van. Nagyobb baj, hogy a safety-k is elfogytak, és az a draftról se lesz normális. Abban bízom, hogy Pagano éppen secondary guru, csak tudja mit csinál és okkal nem hoztunk eddig senkit.peterk2005
én is azt gondolom h középső körben fogunk hozni 1 de lehet h 2 játékost, akiben pagano meglát valamit. jó eséllyel olyat akitől fogni fogjuk a fejünket. de a rendszerbe illik. lassan tényleg ott tartunk h nem tudom mit lehetne húzni első körben. tényleg a corner a legvalószínűbb.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilforknál még mindig képben vagyunk a Texans meg 1-2 másik csapat mellett, nagyon remélem, hogy a Miamis csapattársak idevonzzák.
Bármi történik a továbbiakban, nálam ő lenne az holt szezon legjobb igazolása.

több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Beterjesztem nyelvújításra a cap hell új magyar megfelelőjét: sapkatasztrófaRynald
Azt hiszem Washingtonban most ferde szemmel nézned rád (a sapka alól). 😉.peterk2005
Dehogy, már meg is hívtak a Fehér Házba, hogy ünnepélyes keretek között visszafordíttassák velem az új szót, mint ahogy a Frédi és Bénivel tették 😀
több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
majd McDonald robbant
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tolernél jobb opció nincs a piacon már szerintem. Butler féle van még egy-kettő, de Butlerünk van. Nagyobb baj, hogy a safety-k is elfogytak, és az a draftról se lesz normális. Abban bízom, hogy Pagano éppen secondary guru, csak tudja mit csinál és okkal nem hoztunk eddig senkit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi baj sem volt Tolerrel, csak igazából ez olyan, mint hogy Donald Thomas sem rossz játékos, de nem lehet rá alapozni, hogy ő egészséges tud maradni. Készülni kell rá, hogy nem. Emiatt kellene corner, nem amiatt, mert ő szar lett volna. Next man up szép dolog, csak Butler slotban jó, ha neki szélre kell mennie, az azért veszélyesebb megoldás, mint alapból holt szezonban hozni valakit arra az eshetőségre, ha Toler megsérülne.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kendrick Lewis Baltimore, f*szomba..

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Inkább 7.5 az (ha kitesszük bármelyiket, akkor becsúszik az 51.-be helyettük valamelyik most még 51.-en kívüli játékos fizetése).peterk2005
ja igen, valóban. Na mind1, az is sok 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Beterjesztem nyelvújításra a cap hell új magyar megfelelőjét: sapkatasztrófaRynald
Azt hiszem Washingtonban most ferde szemmel nézned rád (a sapka alól). 😉

azért az a 9 milla kettejükből elég szép összeg...shady
Inkább 7.5 az (ha kitesszük bármelyiket, akkor becsúszik az 51.-be helyettük valamelyik most még 51.-en kívüli játékos fizetése).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
nekem se a teljesítményével van bajom, na de Tolerról beszélünk...mennyi az esélye h 2 egymás utáni szezont is végig tol komolyabb sérülés nélkül?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Idén szerintem teljesen arányban volt a teljesítménye a fizetésével. Kifejezettem tetszett a játéka, nem volt szarrá szívatva, mint az elmúlt években a komplett secondarynk.

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Toler lehozott egy korrektnek mondható évet, ha ez így maradna jövőre is akkor azt mondom jó, drága, de legalább nem szar.
Viszont 90%-ra mondom h lesérül, akkor meg egy utolsó senkiházi is jobb mint Toler mankóval. Legalább nem 10-en vagyunk.

Ugyh én elküldeném
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Engem nem zavar Toler. Van nagyobb gondunk is mint a CB sor, nem feltétlen kell ide is lyukat csinálni.

több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
azért az a 9 milla kettejükből elég szép összeg...shady
De Tolerért nem ártana elit Cb t szerválni, na ők ha még vannak a piacon akkor nem ocok. Csak döntés kérdése.

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
azért az a 9 milla kettejükből elég szép összeg...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 overthecap.com/salary-cap/indianapolis-colts

thomas 3,5 milliója azért sok meg biztos h nem lesz kezdp mewhort herramns mellett.
de toler 5,5 milliója, amiből semmi sem garantált. nem értem 😕Miska84
Tomas tuti ki lesz rakva, Toler más kérdés...

több mint 9 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
 overthecap.com/salary-cap/indianapolis-colts

thomas 3,5 milliója azért sok meg biztos h nem lesz kezdp mewhort herramns mellett.
de toler 5,5 milliója, amiből semmi sem garantált. nem értem 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Beterjesztem nyelvújításra a cap hell új magyar megfelelőjét: sapkatasztrófa
több mint 9 éve
FDani7 Indianapolis Colts 13
akkor van idő még a védelmet megerösiteni
A Wilfork pl jöhetne😊
több mint 9 éve
FDani7 Indianapolis Colts 13
SziasztoK meg tudjátok mondani hogy pontosan meddig tart a free agency?vagy hogy meddig tudunk ilyenkor még igazolni?FDani7
FA-t akàrmeddigHöri
köszi
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SziasztoK meg tudjátok mondani hogy pontosan meddig tart a free agency?vagy hogy meddig tudunk ilyenkor még igazolni?FDani7
FA-t akàrmeddig