Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril cirka 10 millát kapna a tag miatt idén, így ha őt trade-elnénk akkor beférne MoJo. Más esetben nem. Sztem ti nagyjából egy második körösért tudnátok MoJo-t elcserélni, annyit meg Avril is ér.
De mondom egyelőre nagy a csend.
Meg ahogy néztem nálunk MJD sem tudna csodát tenni olyan szar futásblokkolásban a fal.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
szerintem minden Jags szurkoló szomorú lenne, ha végül cserére kerülne sor. nem olyan régen választották be a franchise valaha volt 5 legjobb játéksa közé (Jaguars és a B&T külön-külön), és természetesen Ő az egyetlen aktív játékos a top 5-ből. úgyhogy fasz ki van ezzel a boltolással, meg a "Jennings hej, de k. jó" dumákkal. szóljon Gene, hogy el van felejtve a büntetés (lassan 1 misi...) és jöhet egy újabb 1500 yardos szezon!
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...

iktriad
LeShoure másfél évig volt sérült (Achilles szakadás, aztán meg húzódások) most elméletileg teljesen egészséges. Ő amúgy egy első körbe várt prospect volt, sztem jó lesz.
Ha Avrilt adjuk akkor sztem nagyjából egy az egybe menne a csere.
Amúgy most nagyon elhalkultak a pletykák, de írom ha valamit találok.
Bazzani
Az a kérdés Bazzani, hogy nektek beleférne-e a fizetési sapkába egy évi 8-10 milliót kereső RB. A Jax-nek van a legtöbb helye sapka alatt (a következő szezonig...), de nem hiszem, hogy Avril-t akár közel egy az egybe tradelnénk MoJo-ért. Ráadásul, hogy DuJuan Harris-t kivágtuk (aki nem is rossz RB egyébiránt), kétlem, hogy MoJo nélkül ezzel a RB depth-el vágnánk neki a szezonnak. DE vonalon meg Avril fasza lenne, de nekünk meg őt kéne megfizetni, miközben a második körös Branch eddig ígéretesen muzsikál, Mincey meg most kapott hosszútávú szerződést, a képességeihez mérten korrekt pénzért. Ő ugyan szvsz csak nálunk számít jónak, valójában - eddig - inkább közepes/annál kicsit jobb, de ahhoz drága, hogy a padon üldögéljen. Branch-nél meg, ha olyan veszélyes tud lenni, mint amilyennek elsőre tűnik, szintén hülyeség lenne jegelni. Persze rotálva elképzelhető, hogy bevállalják, főleg Gene Smith DE-mániája miatt. Depth tényleg nincs azon a poszton és valóban nem is éppen veretes a brigád (eleve szenvedünk DE pozícióban, mióta követem a csapatot), de azért MoJo mégis franchise playa és a posztján bőven van olyan, mint Avril, sőt...
Kérdés, hogy az FO-nk fura ura hogyan gondolkozik... nekem biztos lógni fog az orrom, ha eltradeljük Maurice-t (bár esetetekben legalább szimpatikus csapatba kerülne).

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...

iktriad
LeShoure másfél évig volt sérült (Achilles szakadás, aztán meg húzódások) most elméletileg teljesen egészséges. Ő amúgy egy első körbe várt prospect volt, sztem jó lesz.
Ha Avrilt adjuk akkor sztem nagyjából egy az egybe menne a csere.
Amúgy most nagyon elhalkultak a pletykák, de írom ha valamit találok.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.m-bryo
egy superbowl győztessel kevesebb (West) 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stellino jelentése szerint a kezdő O fal így nézett ki ma az edzésen - RT Bradfield(!) - Uche (RG) - Meester (C)- Britton (LG) - Monroe (LT).
Stellino szerint, ha nem lesz újabb sérülés az O-fal ebben az összetételben KEZD majd a regular seasonban is(tehát Rackley megy a padra, és ő lesz az első számú csere G).
Ha Bradfield meg tudja oldani az RT posztot (úgy tűnik igen), akkor ez így igencsak komoly erősítés lehet, főleg középen. Amióta Britton LGben játszik, szinte mindegy ki az RB éppen, mindig jól dolgozik ne a futás segítésébe a fal.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.m-bryo
Még hétfőig 8at ki kell raknunk. Youboty, West és DuJuan Harris ilyen korai kirakása kicsit meglepett.

Veldman megy IRre(ahogy vártam). Cloherty ezzel szerintem ott lesz a rosteren. Mivel Miller állandóan sérült.

Jó hírek: Monroe, Daryl Smith és Will Rackley visszatért edzeni., valamint nagy örömömre Aaron Morgan is.


Ami az esetleges tradet illeti - a Lions nem meglepő, szerintem Shack Harris lobbizta ki, hogy odavigyék "kvázi GMkedése" legnagyobb pozitívumát.
2 bajom van a traddel. Javítsanak ki a Lions fanek (Bazzani), de Leshoure nem sérülékeny véletlenül(tavaly a rookie szezonja nagy részét IRen töltötte) ? Plusz elnézve a Detroit játékerejét, az a 2. körös pick egy igen hátsó második körös pick lenne... Nem tudom.
Viszont ahhoz képest hogy sokan 3. kört emlegettek(mint legjobb ajánlat amit kaphatunk MJDért most), most egy 2 körös + egy (fiatal) játékos is jönne cserébe. Ennél jobb ajánlat max akkor jönne, ha Leshoure helyett Avrilt adná a Lions...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A roster le lett szukítve 82-re. Kiraktuk Ashton Youboty-t CB, Chastin West-et WR, Nathan Enderle-t QB, Nate Bussey-t LB, DuJuan Harris-t RB,Mike Holmes-t CB, Dan Hoch-ot OT és Donovan Richard-ot LB.A végso keret Augusztus 31.-ig lesz kész.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pletykáljunk:
Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.


ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew
Bazzani
Vállalható, bár én Leshouret kicsit korainak vélem odaadni, de MoJo az Mojo.Stez
Állítólag Jacksonville-ben árgus szemekkel nézik majd az esti premeccsünket LeShoure miatt.

Kérdés (és ez már nem ezen topikba való), hogy szükségünk van e elite futójátékosra?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pletykáljunk:
Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.


ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew
Bazzani
Vállalható, bár én Leshouret kicsit korainak vélem odaadni, de MoJo az Mojo.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pletykáljunk:
Állítólag a Lions GM Mayhew magángéppel Jacksonville-be utazott MJD-ról tárgyalni.


ESPN's Schefter: 2nd-round pick and Lions' Leshoure could get Jones-Drew

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon szájával mi a gond?lol
Gondolom túl sok rágó volt benne a felvétel idején.

Veldmanen és Aaron Morganen is MRIt végezetek pénteken, Mularkey majd ma számol be arról, hogy mi újság az állapotuk felől. Van egy olyan érzésem, hogy Veldman megy IRre. 😕 Remélem Morgan nem.
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Blackmon szájával mi a gond?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon Aaron Ross ellen - ezúttal a virtuális küzdőtéren



Csodálom, hogy Ross nem a Giantset választotta, hanem a 49erst.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ne vonjunk le következtetések a preseasonből. Ebből se, meg a Giant verésből se. Majd a Vikings elleni meccsből: kiderül, hogy futás ellen mit tud védekezni a gárda, passrush hogyan megy mostanság, valamint sikerül-e Szöszi ánuszától messze tartani +100 sackes Jared Allen hímtagját. 😉
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryo
Végül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryo
Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...iktriad
A preseason-t ne vedd alapul! 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryo
Végül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryo
Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryo
Végül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-Pm-bryo
Luckot elnézve a Colts is hamarosan (megint) az lesz...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryo
Végül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog. iktriad
Vegul is azért vannak ezek a meccsek hogy lássák a szakik (coauch-ok) hogy miben kel javulni, azért szeretem inkább ha igazi eros ellenféllel kuzdunk meg nem valami patásokkal :-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊m-bryo
Végül is így is fel lehet fogni. 😊
Nem baj egyébként hogy visszatértünk a földre. Az első két meccs jót tett a hangulatnak, most Mularkeyék láthatták, hol vannak nagy hibáink, és min kell nagyon dolgozni Szeptember elejéig, amikor már tétre megy a dolog.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
48 pontot kapni az sok. Egyszer kaptunk anno többet, még a Vikingstól 50et '98ban.

Nem sok pozitívum volt a 2. félidőben.
Parmelee kickretürnjei, Dennard 56 yardos picksixe és Murphy TDje. És kb ennyi.
Még Scobee is kihagyott egy 30 yardos FGt (igaz beleértek).

A második félidőben megsérült Brandon (II) Marshall (agyrázkódás), Julian Stanford, Selvie és Veldman (utóbbit kocsin vitték be az öltözőbe, csakúgy mint az 1. félidőben Morgant és Millert. Stellino szerint Veldman sérülése elég komoly lehet 😕 ). DEben az nagy érvágás, ha Selvie és Morgan is kidől. Lane és Chick sérült, így maradt a 2 kezdő (Mincey, Branch) és Ryan Davis.

A szerelések ma sem mentek túl jól a Dben. Még Tyrod Taylor is úgy játszott a picksixét leszámítva, mintha ő lenne Michael Vick. És a végén Painternek is volt egy 33 yardos TDje... Henne pedig még mindig sokkal rosszabb opció, mint Gabbert. Szöszi nem volt rossz, de túl jó sem. Egy idő után már csak Blackmont kereste.

Ezt a meccset felejtsük el, nagyon gyorsan.

Viszont ez a gondolat Mularkeytól tetszik:
This game bringing them down to Earth. They're better but have plenty of work to do.

És itt van a teljes interjú MJDvel, amit csütörtök este készíttettek vele Jacksonvilleben:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-23/story/maurice-jones-drew-didnt-think-holdout-would-last-longiktriad
A 48 pont lehet hogy sok(k) eddig ti hangoztattátok hogy preseason, akkor most én mondom hogy no para. Ik legalább nemjott be a féllelmed a babona és így 2:1 az állás 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
48 pontot kapni az sok. Egyszer kaptunk anno többet, még a Vikingstól 50et '98ban.

Nem sok pozitívum volt a 2. félidőben.
Parmelee kickretürnjei, Dennard 56 yardos picksixe és Murphy TDje. És kb ennyi.
Még Scobee is kihagyott egy 30 yardos FGt (igaz beleértek).

A második félidőben megsérült Brandon (II) Marshall (agyrázkódás), Julian Stanford, Selvie és Veldman (utóbbit kocsin vitték be az öltözőbe, csakúgy mint az 1. félidőben Morgant és Millert. Stellino szerint Veldman sérülése elég komoly lehet 😕 ). DEben az nagy érvágás, ha Selvie és Morgan is kidől. Lane és Chick sérült, így maradt a 2 kezdő (Mincey, Branch) és Ryan Davis.

A szerelések ma sem mentek túl jól a Dben. Még Tyrod Taylor is úgy játszott a picksixét leszámítva, mintha ő lenne Michael Vick. És a végén Painternek is volt egy 33 yardos TDje... Henne pedig még mindig sokkal rosszabb opció, mint Gabbert. Szöszi nem volt rossz, de túl jó sem. Egy idő után már csak Blackmont kereste.

Ezt a meccset felejtsük el, nagyon gyorsan.

Viszont ez a gondolat Mularkeytól tetszik:
This game bringing them down to Earth. They're better but have plenty of work to do.

És itt van a teljes interjú MJDvel, amit csütörtök este készíttettek vele Jacksonvilleben:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-23/story/maurice-jones-drew-didnt-think-holdout-would-last-long
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyelőre a Ravens minden fronton felülmúl minket. Blackmon viszont brutálisan jó (lesz). Jimmy Smith óta nem láttam ilyen jó WRt Jags mezben.

Ja és Branchből se lesz rossz játékos.

Sérültek eddig: Zach Miller (meglepetés - sajnos érik a cut) és Aaron Morgan (ami baj, mert ő a 3. legjobb pass rusher DEnk jelenleg).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maurice végre személyesen is beszélt a holdoutjáról!
MJD azt nyilatkozta az egyik jacksonvillei tévének az este, hogy egyáltalán nem sértödött meg Khan mondatain róla és kész visszatérni (azt nem mondta meg mikor) és azt mondta jaguárként szeretne visszavonulni.

"I have no ill will for Shad Khan or the Jaguars.Khan speaks his mind, so do I. I don't take any of it personally.
I haven't taken anything that's been said personally.
I never requested a trade. It's a business, maybe some people don't understand that. I want to finish my career here. I have roots here. Hope it can be resolved soon. I can play right now."
Ez jó kezdés (1 héten belül visszatér - szerintem).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyomjátok még ezt az MJD vs bajszos brainstormingot, tök jó szórakozás olvasni! 😀peterk2005
A vicc az, hogy MJD ma Jacksonvillebe érkezett, és ott lesz egész hétvégén egy jótékonysági esemény miatt. Szóval... lehet szombaton betér edzeni is(csak játszon jól ma a kezdő offense és Jennings).iktriad
Vagy kinyitja a szekrényét, ott találja a piros lapot fellógatva, és közlik vele, hogy elcserélték egy 6. körért Indianapolisba.Stez
Nálunk nincsenek nyitható szekrények...
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-locker-room-tour/9dadaa72-8824-434e-a75f-42913d28bd1b