Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Mike Wallace nem olyan poszton játszik, ahonnan a játékosok kiöregednek pár év alatt, és X rövid év játék után elkezdenek romlani a legtöbben. Míg egy futóban átlagosan van 6, max 8 év, addig mondjuk egy WR lazán letol 10+ szezont. És Wallace fiatal, megteheti, hogy mondjuk ezt az évet még húzza kisebb lóvével, viszont ha jól tolja idén is, brutál zsozsót kap.
Valamint MoJo hiába áll be és döglik meg a pályán, ha a Jaxnek olyanja van, ezt leszarja, és továbbra is szerződés alatt lesz a futójuk, míg Wallace ha nem játszik idén, akkor nem UFA lesz jövőre, ahol viszont tényleg leakaszthatja a csúcsgázsit, mivel sok az elmebeteg GM, aki ezt megadja.
MoJo ellenben csak használódik plusz egy évig, nem keres többet, és tudja, hogy a Jax meg simán kihasználja még két évig a remek fizujával, utána meg elengedik a fenébe, amikor már nem lesz sok sansza rá, hogy egy jó szerződést megkapjon.
Az meg szerintem kurva szar kifogás iktriad, hogy MoJo miket művelt a Colts ellen az elmúlt években. Az ellen a run D# ellen, ami ellenünk várta, még a nagymuter is fut 100 yardot kis túlzással. Nekem ez nem bizonyíték, hogy ráfogjam, hogy MoJo csak a hatalmas utálat miatt futott volna ellenünk ennyire jól.
Továbbra is tartom, ha valamilyen módon hozzánk kerülne, kapna egy zsíros szerződést, akkor már az első nap bőgne és ódákat zengene a nagy indianapolisi franchise rival csapatról, akit eddig még, Jaguárként utált. Nyilván utált, utálnia is kell. Amíg ez a nyilatkozat szolgálja az érdekeit.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok...többször írtátok az első kört...nincs az az isten, h egy ennyi idős RB-ért akármelyik csapat akármikor első kört adjon...ez nem opció...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mindig Meskó Zoli interjújából azt fog eszembe jutni, valami ilyesmi volt "Nem az számít, hogy mit tettél tegnap, mit értél el, az számít, hogy éppen most mit nyújtasz". Ez a pénzügyi része amúgy sem a "nem döglene bele" kategória. Ha most engedne a Jax, akkor minden - relatíve - alulfizetett játékos verné az asztalt liga szerte, az pedig senkinek sem hiányzik. Én is amondó vagyok, hogy ne a nyúl vigye a puskát, MoJo meg majd legközelebb 2szer meggondolja, hogy hova és mennyiért ír alá.Amadeus91
Pontosan, ez a lényeg. Ha a múltért fizetsz, és nem a jövőért, előbb utóbb súlyos salary cap gondjaid lesznek.
MJD meg mindig a Colts meccsekre szívta fel magát a legjobban, akkor is ha sérült volt. 2010 második felében nagyon eltűnt a Jets meccs után (10. hét). Egyszer játszott utána Mojosan - a Colts ellen. (Mondjuk a következő évben, mikor megnyerhettünk volna 1 meccset az divíziót, szintén az Indy ellen, már nem tudott jót nyújtani, mert a Raiders meccsen újra megsérült az amúgy sem 100as térde.)

Amúgy érdekes, hogy egy Mike Wallace is vissza tudott térni a Steelershez, pedig ott még azzal is "cukkolták" hogy helyette Antonio Brownt hosszabbították meg, és nem éppen két tálca krémesért...
Az ő érdeke is lenne, hogy ezt a szezont lejátssza a csapat színeiben, és utána, ha továbbra is új szerződést akar 1; a Jags TALÁN ad neki egy új szerződést, vagy 2;(ami szvsz valószínűbb) eltradelik valahová egy 1. körös pickért.
Egyébként Gene Frenette azt írta, tekintve, hogy semmit sem gyakorolt az új offenseel, ha most szombatig nem kerül elő MJD, nem fog kezdeni a Minnesota ellen, akkor se ha a regular előtt visszatér a csapathoz.

Mellesleg ma már 900.000$-nál jár a büntije is...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
A Coltsba nem megy, mert őket köztudottan rühelli.

Úgy tűnik van szándék a békülésre a felek között:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/22/3260224/maurice-jones-drew-trade-rumor-jacksonville-jaguars


A Jags kapott trade ajánlatokat MJDért, de a hírek szerint a csapatnak nincs hajlandósága a dologra.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000053037/article/jaguars-fielding-calls-on-maurice-jonesdrew?campaign=Twitter_atliktriad
A Coltsba megy, ha a Jax hajlandó eltradelni, a Colts jó árat ad érte, és lerak elé egy jó szerződést.
És egy nap múlva MoJo lenyilatkozza, hogy boldog, és örömmel lesz egy most épülő franchise egyik legfontosabb játékosa.
Alap, hogy egy franchise rival csapatra nem fogja azt mondani, hogy kurvára imádja a Coltsot, még akár ott is el tudja magát képzelni a jövőben.
Session utálta a Jaxet, amikor megdobták egy nevetségesen jó szerződéssel, akkor már rögtön egy álma vált valóra.
Bla-bla-bla.

Nem, MoJo biztos nem a Coltsban fog kikötni, nem is ez volt a mondandóm lényege, egyszerűen az, hogy itt a pénz diktál a játékosoknál is, nem csak a csapatoknál, így kurvára nem tudok komolyan venni egy olyan nyilatkozatot, hogy MoJo nem szereti a Coltsot.
Kétlem egyébként, hogy a Colts akár 3. kört is adna MoJoért, nincsen új szerződésre idén már capünk, és Paganoék teljesen elégedettek a mostani felhozatallal. Én mondjuk kibaszottul nagy orgazmusokban törnék ki, ha hozzánk kerülne, de ilyeneken kár filózni.

Úgy is játszani fog MoJo hamarosan, bár kettőnk közt szólva nem érdemli meg a Jax véleményem szerint azok után, hogy továbbra is elfelejti mindenki, hogy évekig Ő húzta ki a szarból és az 1/1-ből a franchiset, vitte a hátán a csapatot.
A Jaxnek meg amint mondtad Ik, volna cap space, abba szerintem meg nem döglenének bele, ha megdobják MoJo-t mondjuk az évi 4-5 millája helyett mondjuk 7, max 8 millióval.
Nyilván a kora miatt nem most kell neki adni egy új, 25 éves szerződést, de mondjuk ha most van még két éve a szerződéséből, akkor azt meghosszabbítják eggyel, max. kettővel, és akkor megkapja a lóvéját. Ha meg tényleg van helyetek most, nem mindegy? Idén és jövőre még bőven elit lesz, úgy kell okoskodni, hogy mondjuk még ezekben a szezonjaiban megkapja a több zsozsót, és utána ha nagyon visszaesne, gond nélkül mehet a levesbe. Csak mondjuk nem az ilyen Session féléknek kellene odaadni a brutális pénzeket, akik azóta Bobzilla módra folyton sérülnek.
Szerintem.
Stez
.
.
.
.
mindig Meskó Zoli interjújából azt fog eszembe jutni, valami ilyesmi volt "Nem az számít, hogy mit tettél tegnap, mit értél el, az számít, hogy éppen most mit nyújtasz". Ez a pénzügyi része amúgy sem a "nem döglene bele" kategória. Ha most engedne a Jax, akkor minden - relatíve - alulfizetett játékos verné az asztalt liga szerte, az pedig senkinek sem hiányzik. Én is amondó vagyok, hogy ne a nyúl vigye a puskát, MoJo meg majd legközelebb 2szer meggondolja, hogy hova és mennyiért ír alá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Coltsba nem megy, mert őket köztudottan rühelli.

Úgy tűnik van szándék a békülésre a felek között:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/22/3260224/maurice-jones-drew-trade-rumor-jacksonville-jaguars


A Jags kapott trade ajánlatokat MJDért, de a hírek szerint a csapatnak nincs hajlandósága a dologra.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000053037/article/jaguars-fielding-calls-on-maurice-jonesdrew?campaign=Twitter_atliktriad
A Coltsba megy, ha a Jax hajlandó eltradelni, a Colts jó árat ad érte, és lerak elé egy jó szerződést.
És egy nap múlva MoJo lenyilatkozza, hogy boldog, és örömmel lesz egy most épülő franchise egyik legfontosabb játékosa.
Alap, hogy egy franchise rival csapatra nem fogja azt mondani, hogy kurvára imádja a Coltsot, még akár ott is el tudja magát képzelni a jövőben.
Session utálta a Jaxet, amikor megdobták egy nevetségesen jó szerződéssel, akkor már rögtön egy álma vált valóra.
Bla-bla-bla.

Nem, MoJo biztos nem a Coltsban fog kikötni, nem is ez volt a mondandóm lényege, egyszerűen az, hogy itt a pénz diktál a játékosoknál is, nem csak a csapatoknál, így kurvára nem tudok komolyan venni egy olyan nyilatkozatot, hogy MoJo nem szereti a Coltsot.
Kétlem egyébként, hogy a Colts akár 3. kört is adna MoJoért, nincsen új szerződésre idén már capünk, és Paganoék teljesen elégedettek a mostani felhozatallal. Én mondjuk kibaszottul nagy orgazmusokban törnék ki, ha hozzánk kerülne, de ilyeneken kár filózni.

Úgy is játszani fog MoJo hamarosan, bár kettőnk közt szólva nem érdemli meg a Jax véleményem szerint azok után, hogy továbbra is elfelejti mindenki, hogy évekig Ő húzta ki a szarból és az 1/1-ből a franchiset, vitte a hátán a csapatot.
A Jaxnek meg amint mondtad Ik, volna cap space, abba szerintem meg nem döglenének bele, ha megdobják MoJo-t mondjuk az évi 4-5 millája helyett mondjuk 7, max 8 millióval.
Nyilván a kora miatt nem most kell neki adni egy új, 25 éves szerződést, de mondjuk ha most van még két éve a szerződéséből, akkor azt meghosszabbítják eggyel, max. kettővel, és akkor megkapja a lóvéját. Ha meg tényleg van helyetek most, nem mindegy? Idén és jövőre még bőven elit lesz, úgy kell okoskodni, hogy mondjuk még ezekben a szezonjaiban megkapja a több zsozsót, és utána ha nagyon visszaesne, gond nélkül mehet a levesbe. Csak mondjuk nem az ilyen Session féléknek kellene odaadni a brutális pénzeket, akik azóta Bobzilla módra folyton sérülnek.
Szerintem.

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azokat amiket leírsz lelkizések. Azaz ugyanazok az érveid MJD ellen, ami nem tetszik MJD viselkedésében. 😊

A foci színtiszta biznisz, nagyon-nagyon ritka kivételektől eltekintve. Egy olyan ligában, ahol egy Peyton Manninget - azt az embert aki gyakorlatilag egymaga franchise-t csinált egy "Baltimore-ból szökött" szar csapatból -, szóval ahol egy ilyen embert elenged a csapata egy igéretes rookie-ért egyszerűen azért, mert hosszú távon ez éri meg, ott ne várj gentleman viselkedést, klubhűséget ésatöbbi. Nem az számít, hogy hány évre vetted bérbe a lakást, és mikor jön a tulaj az emelési indítványával, hanem egyszerűen az, hogy amikor megjelenik, akkor el tudja-e érni, hogy többet fizess. Ha el tudja, akkor annyi, ha nem tudja, akkor is annyi. Ha MJD - pontosabban az ügynöke - eléri, hogy jobb szerződése legyen, akkor jól teszi amit tesz, ha nem éri el, akkor hülye volt. Ettől még se jobban se kevésbé nem fogják szeretni. Cabtree óriási balhét csinált annak idején frissen draftoltként, egyetlen meccs nélkül a csúcsgázsiért, és mára ez már senkit nem érdekel. Ha elkapja a labdát akkor hős friscoban, ha nem kapja el akkor nem az.

Szóval nem tudok ahhoz hozzászólni, hogy MJD jól teszi-e amit tesz, mert fogalmam sincs. 😊 Majd kiderül a végén. De azt nem bánnám, ha valahogy nálunk kötne ki. 😊peterk2005
Ott a gond, hogy 99%-os valószínűséggel nem kap új szerződést. Chris Johnson-nak nem mondtak ilyet, így volt értelme "sztrájkolni". Egy élő szerződésre hivatkozni meg nem "lelkizés". A csapat birtokolja Maurice játékjogát. Nem a nyuszi viszi a vadászpuskát. Ha a csapat ki akar b*szni a derék MoJo-val, megteheti. MoJo elsősorban magával teszi ezt. Ha nem hajlandó játszani, nem kap egy vasat sem. Ha játszik, de szarul, mert tesz rá és duzzog, azzal jelez a "kérőinek" is. Kétlem hogy hatalmasat nyer azon, ha egy évet kihagy, vagy épp pocsék formát mutat. Ha a csapat szívni fog a makacssága miatt, simán "kitörhetik a nyakát" és megtehetik azt, amit Iktriad leírt (két év után még két év tender). Nekünk úgy is jó, ha inkább SEHOL nem játszik, amennyiben nálunk nem hajlandó.
Legalábbis jobb, mint egy marék szotyiért elengedni. Csúnya Jaguars? Eddig is szidták a csapatot,nem változik semmi. Te is írtad, ez üzlet.

Az érzelmi része ott jön be a képbe, amikor nekem ez fájdalmas. Meg az, hogy ha rajtam múlt volna már rég megkötöttem volna a 32-essel az új szerződést, és akkor sosem jutnak eddig a dolgok. De nem én adom a csapat fizuját, úgyhogy ez szart se számít. Na ez volt a "lelkizés"... akárcsak amikor Ti keseregtetek Peyton távozása kapcsán. Örüljön ilyesminek a hóhér!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Coltsba nem megy, mert őket köztudottan rühelli.

Úgy tűnik van szándék a békülésre a felek között:
 www.bigcatcountry.com/2012/8/22/3260224/maurice-jones-drew-trade-rumor-jacksonville-jaguars


A Jags kapott trade ajánlatokat MJDért, de a hírek szerint a csapatnak nincs hajlandósága a dologra.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000053037/article/jaguars-fielding-calls-on-maurice-jonesdrew?campaign=Twitter_atl
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azokat amiket leírsz lelkizések. Azaz ugyanazok az érveid MJD ellen, ami nem tetszik MJD viselkedésében. 😊

A foci színtiszta biznisz, nagyon-nagyon ritka kivételektől eltekintve. Egy olyan ligában, ahol egy Peyton Manninget - azt az embert aki gyakorlatilag egymaga franchise-t csinált egy "Baltimore-ból szökött" szar csapatból -, szóval ahol egy ilyen embert elenged a csapata egy igéretes rookie-ért egyszerűen azért, mert hosszú távon ez éri meg, ott ne várj gentleman viselkedést, klubhűséget ésatöbbi. Nem az számít, hogy hány évre vetted bérbe a lakást, és mikor jön a tulaj az emelési indítványával, hanem egyszerűen az, hogy amikor megjelenik, akkor el tudja-e érni, hogy többet fizess. Ha el tudja, akkor annyi, ha nem tudja, akkor is annyi. Ha MJD - pontosabban az ügynöke - eléri, hogy jobb szerződése legyen, akkor jól teszi amit tesz, ha nem éri el, akkor hülye volt. Ettől még se jobban se kevésbé nem fogják szeretni. Cabtree óriási balhét csinált annak idején frissen draftoltként, egyetlen meccs nélkül a csúcsgázsiért, és mára ez már senkit nem érdekel. Ha elkapja a labdát akkor hős friscoban, ha nem kapja el akkor nem az.

Szóval nem tudok ahhoz hozzászólni, hogy MJD jól teszi-e amit tesz, mert fogalmam sincs. 😊 Majd kiderül a végén. De azt nem bánnám, ha valahogy nálunk kötne ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Én mindig visszautalok arra, hogy Gene mi a francért üzent neki a sajtóban(!) (ilyet egy profi nem csinál) az OTA előtt, hogy "b@szhatod, nem kapsz új szerződést". Ha akkor kussol Gene, akkor elképzelhető, hogy MJD megjelenik az OTA-n.
Ezt a dolgot elb@szta a frontoffice. Remélem tanulnak belőle.Húsrágó
Sajnos valóban így kezdődött. De a dolgok állását figyelembe véve nem úgy tűnik, hogy MoJo elment volna az OTA-re. Az ügynöke ugyanis kezd William "Tank" Black magasságába hágni (Fred Taylor és mások csodás képviselője), csak ő máshogy lop és nemcsak az általa "képviselt" játékostól, hanem az amerikai foci szurkolóktól is.
Khan nyilatkozata óta, ami Maurice szerződésére vonatkozott, a franchise RB-nk magatartása ostoba. Addig én is védtem, megértettem. Húzzuk a cérnát, amíg lehet. Nem jött be, teljesíteni kell, jövőre már csak egy év lesz vissza, ha megy a szekér biztosan több lesz a megértés. Elvégre másfél éve vezeti majd a tulaj a csapatot és a vadiúj edzői stáb is jobban kiáll majd mellette. De nem. Köthetett volna a drága ügynökével 3 éves szerződést is anno, kevesebb garantált zsetonért, viszont nagyobb kockázattal. Akkor most kaszálhatna akkorát, mint egy ház. Így most már nem korrekt az anno álomszerű évi 4,5 millió? Aham. Ha meg szar egy játékos, vagy lesérül, akkor meg a korrektség jegyében visszafizeti majd a súlyos milliókat is? Dehogy.
Mégis mi a toszért kötnek akkor szerződést évekre, ha nem kell betartani? Ezt dobta a gép, ilyen az élet, az NFL-ben a szerződések szerencse-elemeket tartalmaznak!

CJ2K VS Titans: a csapat engedett, kifizette a nagy zsét a holdout-ra. Láttuk hol van CJ azóta. 1000 yard nagyon szép, de azért a pénzért már édeskevés, jóval többet vártak tőle.

De vegyük azt, hogy bármelyikünk hosszú távra kibérel egy házat a korrektnél drágábban öt évre és történetesen a házról három év múlva kiderül, hogy már az éves díj kétszereséért is ki lehetne adni. Erre megjelenik a bérbeadó és közli, hogy innentől a dupláját kell kipengetnünk a bérleti díjnak, hogy a házat használhassuk, noha
még két évig él a szerződés, amit ő önként és dalolva szignózott alá. Nyilván nem hajtaná el az illetőt semelyikünk a bús p*csába...

A Jax nem fogja eltradelni MoJo-t. Megvan még az anno balfasznak titulált Bengals VS Carson Palmer eset? Na a Cincy is jó szarul járt...
Értem én, hogy a sok troll örülne, ha a FO egy harmadik körért elherdálná MoJo-t, lehetne megint okoskodni (van e a jaguáron sapka?)

Ettől persze én még ugyanolyan boldog vagyok a kialakult helyzet miatt... ja és el ne felejtsem:
Ik! A MoJo-t ekéző "szakértők"-nél Adrian Peterson meg Michael Turner annyival többet konyít a dolgokhoz, amennyivel több yard-ot futottak az NFL-ben. No further comment!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
D.J. Ware-t odaadjuk MJD-ért


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
MJD elvileg tradet kér.Amadeus91
időben eszméltél, hogy mi a téma b+ 😀Höri
mostanában szokásom 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MJD elvileg tradet kér.Amadeus91
időben eszméltél, hogy mi a téma b+ 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts FO zseniális tradeket tol manapság, MoJot is betalálhatnánk egy 4. körért. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy MoJo-Avril trade? 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
MJD elvileg tradet kér.Amadeus91
Jennings rulz!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
MJD elvileg tradet kér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ja és hogy igazi 22es csapdája legyen MJDnek a dolog - ha nem játszik idén, nem valószínű, hogy máshol nagy pénzt fog akasztani jövőre(még ha el is tradellik máshová)... Tehát ha a Jags nem tradeli el (ha Khan okos, akkor nem teszi meg), akkor előbb mint utóbb vissza kell térnie a a csapathoz és játszania...Ergo, ha nagy pénzt akar jövőre, játszania KELL - NÁLUNK! Idén nem valószínű, hogy megkapja máshol - mert nem lesz eltradelve...
iktriad
Peyton Manning és a Broncos esete nem ismerős? ha idén csak otthon veri a faszát MoJo jövőre simán lenne (nem egy) olyan franchise aki szívesen adni neki óriási fizetést is, hogy az ő csapatukat segítse. (pl. a Coltsnál elég sok hely lesz a sapka alatt 😛)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Összekeverték a párducot a jaguárral. Macska-macska. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ez jó: a Sportgéza szerint Newton irányít a Jaguarsban.

 sportgeza.hu/sport/nfl/2012/08/22/2016-ig_ujabb_europai_nfl-meccsek_jonnek/

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Az is lehet,hogy játszik de rosszul .. ez is egy lehetőség neki ha nagyon makacs...

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én mindig visszautalok arra, hogy Gene mi a francért üzent neki a sajtóban(!) (ilyet egy profi nem csinál) az OTA előtt, hogy "b@szhatod, nem kapsz új szerződést". Ha akkor kussol Gene, akkor elképzelhető, hogy MJD megjelenik az OTA-n.
Kényszerpályán mozog MJD is. Már korábban írtam, hogy véleményem szerint a Jaguarsnak kell olyan körülményeket teremtenie, amiben MJD nem "vert seregként" térhetne vissza.
Azok a vélemények, hogy súlyos yardokat felejt a pályán, mert nem elég robbanékony stb stb, ezt érdekes módon a nagy "szakértők" mondják. Olyanok, akik a tavalyi év felénél, már temették Gabbertet, és bustnak kiáltották ki? Aztán most el vannak ájulva? Ajaj... Érdekes módon AP és Turner szerint is MJD volt tavaly a liga legjobb futója. Akik futottak mostanában labdával a kézben, azok szerint mások több yardot hagytak a pályán...
BTW: számonkérni a robbanékonyságot, amikor 350 carryt kap egy szezonban úgy, hogy Mindenki, és tényleg Mindeki tudja, hogy futás jön, 9 ember várja a boxban és gyakorlatilag nincs cseréje? Mert ugye Jennings, az RB, aki a "szakértők" szerint lassan kiszorítja MJD-t a kezdőből (eszem-faszom megáll!) éppen az éves sérülését pihente...
Ezt a dolgot elb@szta a frontoffice. Remélem tanulnak belőle.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát de 28 lesz akkor is, ha játszik idén. Csak elhasználódottabb 28 éves. És minden más is, amit írtál megerősíti, hogy jövőre jobb szerződést kapna akkor ha nem játszana idén, mintha játszana. Vagyis ez nem biztos, de ha én csapatvezető lennék, akkor biztosan többet érne nekem úgy MJD, hogy pihent egy évet, mintha futott volna 1500 yardot megint.Schleck
Szerintem nem fog pihenni idén sem. Ha majd elkezd több százezreket veszíteni vasárnaponként a kihagyott meccsek miatt(mert ezért -is- büntethetővé válik a szerződésben lévő játékos), észhez fog térni...


És még mielőtt valami MJD ellenséggel vádol, persze hogy azt akarom, hogy idén, jövőre meg utána is nálunk játszon. De viselkedjen érettként, ne egy durcás valakiért, aki nem tudja megérteni, hogy a csapata (nyomos okok miatt) idén nem akar neki több pénzt adni annál, ami most jár neki.
Szép dolog a büszkeség és az önfejűség - egy RBnél a pályán hasznos is - de tárgyalásokhoz nem éppen ideális kellék(ek).
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért kapna kisebb pénzt jövőre, ha idén nem játszik? Futni nem felejt el, és legalább kevésbé lenne elhasználódva. Ez szerintem többet nyomna latba az FA-ző csapatoknál, mint az, hogy idén sírt egy sort.Schleck
Kor - 28 lesz jövőre. "Öreg 28" éves, tekintve a futási stílusát. Adnál neki egy 45-50 milliás szerződést 25 millió garantáltal, mikor azt most azt mondták a szezon után, hogy egyre több yardot hagy a pályán(kevéssé robbanékony sebeséségileg, mint akár 1-2 éve) - rushing title ide vagy oda?...

Plusz túl van már az (1.) komoly térdműtéten is.
Mi biztosíték van rá, hogy a második évében nem megy ki térde megint, és csak egy átlagos RB szintjén fog csak tudni játszani Top 5 RBs fizetésért? Futóknál ez komolyabb kockázat, mint általában a többi poszton(= igencsak gyakori jelenség az egyik szezonról másikra történő "megöregedés" 30 éves kor körül, főleg ha valaki már olyan rég van a ligában mint MJD). iktriad
Hát de 28 lesz akkor is, ha játszik idén. Csak elhasználódottabb 28 éves. És minden más is, amit írtál megerősíti, hogy jövőre jobb szerződést kapna akkor ha nem játszana idén, mintha játszana. Vagyis ez nem biztos, de ha én csapatvezető lennék, akkor biztosan többet érne nekem úgy MJD, hogy pihent egy évet, mintha futott volna 1500 yardot megint.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért kapna kisebb pénzt jövőre, ha idén nem játszik? Futni nem felejt el, és legalább kevésbé lenne elhasználódva. Ez szerintem többet nyomna latba az FA-ző csapatoknál, mint az, hogy idén sírt egy sort.Schleck
Kor - 28 lesz jövőre. "Öreg 28" éves, tekintve a futási stílusát. Adnál neki egy 45-50 milliás szerződést 25 millió garantáltal, mikor azt most azt mondták a szezon után, hogy egyre több yardot hagy a pályán(kevéssé robbanékony sebeséségileg, mint akár 1-2 éve) - rushing title ide vagy oda?...

Plusz túl van már az (1.) komoly térdműtéten is.
Mi biztosíték van rá, hogy a második évében nem megy ki térde megint, és csak egy átlagos RB szintjén fog csak tudni játszani Top 5 RBs fizetésért? Futóknál ez komolyabb kockázat, mint általában a többi poszton(= igencsak gyakori jelenség az egyik szezonról másikra történő "megöregedés" 30 éves kor körül, főleg ha valaki már olyan rég van a ligában mint MJD).
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ja és még valami - MJD sorsa 4 évig a Jags kezében van... (2 év szerződés + 2 év franchiseolási lehetőség).... Sok sikert, Mojo + faszkalap ügynök...iktriad
És mit érne el vele a csapat? Nem játszik a legjobb játékosuk, plusz lósz@rt nem kapnak érte, mert nem tradelik el, de legalább a pénzt is viszi.
Tényleg jól megleckéztetnék vele...Farky
Jelenleg nem kapnánk érte sokat(3. kör vagy játékos - esetleg a kettő együtt). A következő offseasonban már be lehet érte zsákolni egy 1. köröst is.
Az idei pénze meg szép lassan visszafolyik büntetésként.... Már 800000+$ jár...

Ja és hogy igazi 22es csapdája legyen MJDnek a dolog - ha nem játszik idén, nem valószínű, hogy máshol nagy pénzt fog akasztani jövőre(még ha el is tradellik máshová)... Tehát ha a Jags nem tradeli el (ha Khan okos, akkor nem teszi meg), akkor előbb mint utóbb vissza kell térnie a a csapathoz és játszania...Ergo, ha nagy pénzt akar jövőre, játszania KELL - NÁLUNK! Idén nem valószínű, hogy megkapja máshol - mert nem lesz eltradelve...


Plusz párszor már leírták (Prisco pl. ) MJD holdoutja csak jót tett Gabbertnek, mert tényleg neki kell a franchise playeré előlépni és az új offense is inkább rá, mint MJDre lett építve. És bár én is tudom, hogy preseason van, de az első jelek biztatóak(lásd offensive player of the week ezen a héten Peter Kingnél).

Egyébként mondj légy szíves egy RBt, aki a franchisenak vitathatatlanul 1. számú sztárja és komoly, Superbowlra esélyes csapata van(Tebow nem ér 😊)....iktriad
Miért kapna kisebb pénzt jövőre, ha idén nem játszik? Futni nem felejt el, és legalább kevésbé lenne elhasználódva. Ez szerintem többet nyomna latba az FA-ző csapatoknál, mint az, hogy idén sírt egy sort.