Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Maradjunk a foldon - ez csak a preseason. Majd ha a regulerban lesznek ilyen eredmények ilyen csapatokkal akkor aztmondom majd hogy huha!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő héten a Baltimore vagy utána az Atlanta ellen ki kell kapnunk, nehogy úgy járjunk, mint a '08as Lions. 😊

iktriad
Annyit tegyünk hozzá, hogy akkor sem voltunk jók, csak az utolsó negyedben a 3.-4. számú offense Stanton vezetésével mindig visszahozta a meccseket. Ti most az első csapatok csatájában csináltátok az előnyt ha jól néztem.
Nem mindegy. 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönhetően a zebráknak, és hogy Kevin Elliott 6.okra már el is kapta a labdát, megint nyertünk.
Komolyan mondom, Lil' Palmer(2. game winning drive az utolsó percben. Tim Who? 😊 ) kezd jobb opciónak tűnni, mint Henne.

Jövő héten a Baltimore vagy utána az Atlanta ellen ki kell kapnunk, nehogy úgy járjunk, mint a '08as Lions. 😊

Sérültek: Toston rándult le, mikor egy 41 yardos playt futott, és Brandon (II) Marshall egy St playnél ingott meg. Remélem egyiküknek sincs komolyabb baja.

További elemzés este, ha visszajöttem a munkából.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden elmond az 1. félidőnkről:

Blaine Gabbert: 13/16 112 Yards 2 TD 135.4 QB rating (mindezt Guy Whimperrel RTben és Cameron Bradfielddel LTben!)
Blackmon 4 elkapás 48 yard 1 TD. - elég tehetségesének tűnik a srác. 😊
Jennings 62, Owens 31 yardnál jár.

Bármiben is bízott MJD, az nem jött be. Müködik nélküle az O. Ideje abbahagyni ezt a sehova nem vezető holdoutot és beállni a csatasorba.
Mondok mégvalamit, ahogy Jennings játszik, MJD JELENLEG (0 közös edzéssel) nem kezdő RB...

Branchnek is megvan az első (0.5) sackje. A Knighton-ALulau-Mincey-Branch kezdő D-line nagyon tetszett.

Ha L is lesz a vége, amiért jöttünk megkaptuk. Egy remek produkciót a kezdő offenstől. Megkockáztatom, még nem láttam szöszit 2 negyeden keresztül folyamatosan ilyen jól játszani!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1. a remélhetőleg sok közös Gabbert -> Blackmon TDből:
 assets.sbnation.com/assets/1303373/blackmon.gif
A legelső közös drivejuk végén sikerült ezt összehozni.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik: az egyik hozzászólásban azt írod, hogy az O fal milyen lestrapált (rookie rookie hátán), a következőben meg azt, hogy legalább olyan jó mint tavaly, mert mindenki visszatér vagy most is remekül van. MJD vigyázzon magára, de Szöszi seggét Patton tábornok biztosítsa?Húsrágó
Sok a sérült, de van depth. Brewster, Nowak, Bradfield pl. Szerintem Brewster biztos, Nowak valószínű rosteren lesz az alapszakaszban. Idén sok UDFA rookie lesz szerintem a végső keretben. Julian Stanford szinte biztos, szerintem Kevin Elliott helye is nagyjából megvan, mellette itt van Brewster és Nowak C és G poszton, és TALÁN Veldman TE poszton, és Ryan Davis DE becsúszhat.

Jennings meg tényleg egy nagyon jó ember. Ezt a cikket érdemes elolvasni róla:
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-08-11/gene-frenette-rashad-jennings-has-faith-his-way-right
Egyébként a vicc az, hogy Jennings csak 3 nappal fiatalabb mint MJD. És mégis, ha teljesít év végén kaphat egy igencsak izmos új szerződést...

Még 1 megjegyzés- van egy olyan érzésem, ha ma Jennings jól játszik, lehet MJD jövő héten elő fog kerülni. Na meg persze az sem lebecsülendő dolog, hogy az FTU számítása szerint már 690 000$(!) büntetésre számíthat a 21 napos TC + minicamp holdoutért....

Mathis és Monroe sem fog játszani a Saints ellen. Nem tudok, ki lesz így Aaron Ross partnere kezdő CBben (Rutland vagy Middleton?) , hisz Derek Cox is sérült.

Alualu 8-10 snappet kap ma, őt is igyekszünk kímélni.
Blackmon kb 1 félidőt kap, mint a legtöbb kezdő. Sullivan és MM szerint is még vannak kondíciós problémái, Az elején jobban fog várhatóan menni neki a játék.

Ja és egy hír Detroitból: Drew Coleman - > IR
Idén nem fog máshol fickándozni.

Update: Bradfield lesz az LT és Guy Whimper at RT.
Ross és Middleton kezd CBben. Bosworth kezd Daryl Smith helyén.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Könnyek gyűltek a szememben. Virágot nem is kapna tőle?

Amúgy Jenningsnek vigyáznia kell, nehogy túl sok yardot hozzon össze, mert akkor nézheti, hogy mikor kap Jacksonvilleben új szerződést...

Ik: az egyik hozzászólásban azt írod, hogy az O fal milyen lestrapált (rookie rookie hátán), a következőben meg azt, hogy legalább olyan jó mint tavaly, mert mindenki visszatér vagy most is remekül van. MJD vigyázzon magára, de Szöszi seggét Patton tábornok biztosítsa?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD-t mostmár megértem,ha kitart az álláspontja mellett..Ilyen O-fallal ő se menne sokmindenre 😀 ,max szarrátörnék őt is!armando83
A kezdők közül Rackley hamarosan felépül, Monroenak meg lehet ki se kell hagynia(bár ha agyrázkódása van, a héten nem kellene erőltetni a játékát - nézzük meg inkább mennyit fejlődött Bradfield).

Különben is, aki emelést kér, viseljen el többet. 😊 Nem mintha számítana neki, hogy ki van előtte.

Az meg csak hab a tortán, hogy Meester és Uche a legfontosabb MJD számára, ők meg rendelkezésre állnak (ők szoktak általában neki lyukat nyitni a fal közepén, és ők köszönik, jelenleg jól vannak - Meestert a kora miatt kímélik néha 1-1 edzésen, de ennyi)...

Ha már MJD, Jennings megint bebizonyítja, mennyire csapat ember:
"It's a nice vibe that's rolling around here in Jacksonville," Jennings said on how the team is reacting to Jones-Drew not being there. "Whenever everything's taken care of from the other side, which as a ball player we all know our lanes, but when that day comes that everything's taken care of, when he walks back in the locker room, I'll be the first person - of many - to welcome him with open arms."
 www.bigcatcountry.com/2012/8/16/3245989/maurice-jones-drew-holdout-rashad-jennings
Egy bizonyos valaki tanulhatna tőle egy kis alázatot...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
MJD-t mostmár megértem,ha kitart az álláspontja mellett..Ilyen O-fallal ő se menne sokmindenre 😀 ,max szarrátörnék őt is!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monroe elutazik a csapattal New Orleansba, de még mindig tesztelik, hogy van-e agyrázkódása.

Egyedül az ellenfeleknél röhögnek a markukba 😕
N-Drew
Mondjuk Jennings bár természetesen nem annyira jó még, mint MJD, de azért majd így is kissé lefagyasztja a mosolyt az arcukról. A depth mögötte már "picit" kérdéses, bár örülök, hogy meg akarjuk adni Montell Owensnek a bizalmat ezen a poszton(most ő a 2. RB Jennings mögött a depth charton). Nagyon intelligens játékos, passzjátékban is a jobb célpontok közé tartozik(mint Rashad), blokkolni tud, bár pont futóként olyan sokat nem használtuk...

Viszont a Parmele, Harris, Murphy trióból jó lenne, ha valaki Dezsőnél -és a Giants ellen mutatott játéknál- biztatóbban játszana a következő előszezon meccseken. Nehogy az legyen a vége, hogy a front office + én megbánja, hogy nem csaptunk le Cedric Bensonra.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sokra megyünk vele, ha összetörik szöszit.... Mondjuk Bradfieldet egyre többen kezdik komoly RT csereként kezelni(vagy akár kezdőként, ha Rackley miatt Britton tovább LGzik).
Ha Monroe tényleg agyrázkódást kapott, és nem játszhat pénteken kb így néz ki majd a kezdő O-line:
Britton (RT) - Uche (RG) - Meester (C) - Brewster vagy a pár napja még DT Drew Nowak vagy DJ Hall - mindhárom UDFA rookie...(LG) - Bradfield (LT)

Depth alig van T(Baldridge és Whimper - akit alig emlegetnek mostanság....) és főleg G poszton(Estes, Rackley, Spitz és Monroe is kidőlt), szóval vagy végigjátszák ezek a fiúk a Saints meccset, vagy Henne kössön életbiztosítást magára mert le lesz zúzva a második félidőben...

A Jags úgy tűnik egyre komolyabban készül fel arra, hogy MJD nélkül kell alapszakasz meccseket lejátszani... 😕
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-14/story/jaguars-plan-without-maurice-jones-drew
"Aranyos", hogy Maurice ügynöke ezen a héten vakáción van....
iktriad
Hát ez az O-fal dolog engem is kezd aggasztani. Kezdünk úgy kinézni, mint a 2008-as idénykezdetre. Ráadásul nem hinném, hogy Szöszi ugyanolyan strapabíró, mint David volt...
Az egy dolog, hogy a védelemmel nem lesz baj, de ez a sérüléshullám, a sztrájkoló MoJo-val, új edzői stábbal, élesben ki tudja milyen WR gárdával... hát nem tudom.

A #32-es frontján meg valóban úgy tűnik, hogy alsó hangon is őszbe hajlik majd az a hosszú nyár. Az ügynöke nyaralását megértem, tekintve, hogy a Khan is megmondta nincs miről tárgyalni Maurice ügyében. Ezen nem hinném, hogy fenn kéne akadni. Az már más lapra tartozik, hogy MoJo a maga részéről most már tényleg kretén módjára viselkedik, ami a csapatnak is rosszat tesz, de neki a leginkább. Ha már nekem is kezd tele lenni a tököm a műsorával, akkor valami tényleg nem frankó (védtem már épp eleget).

Egyedül az ellenfeleknél röhögnek a markukba 😕

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nézd a jó oldalát: tényleg kemény lett a "D" !!!Húsrágó
Sokra megyünk vele, ha összetörik szöszit.... Mondjuk Bradfieldet egyre többen kezdik komoly RT csereként kezelni(vagy akár kezdőként, ha Rackley miatt Britton tovább LGzik).
Ha Monroe tényleg agyrázkódást kapott, és nem játszhat pénteken kb így néz ki majd a kezdő O-line:
Britton (RT) - Uche (RG) - Meester (C) - Brewster vagy a pár napja még DT Drew Nowak vagy DJ Hall - mindhárom UDFA rookie...(LG) - Bradfield (LT)

Depth alig van T(Baldridge és Whimper - akit alig emlegetnek mostanság....) és főleg G poszton(Estes, Rackley, Spitz és Monroe is kidőlt), szóval vagy végigjátszák ezek a fiúk a Saints meccset, vagy Henne kössön életbiztosítást magára mert le lesz zúzva a második félidőben...

2 szezonelőzetes:
A FoxSports írása Gabbertről és a '12 Jagsről
 msn.foxsports.com/nfl/story/jacksonville-jaguars-blaine-gabbert-battle-to-overcome-negativity-081212
Ez pedig a ProFootballFocusé:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/08/13/32-teams-in-32-days-jacksonille-jaguars/
(itt lehet elolvasni megfigyeléseiket a Giants elleni meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2012/08/13/first-impressions-jaguars-giants/)

A Jags úgy tűnik egyre komolyabban készül fel arra, hogy MJD nélkül kell alapszakasz meccseket lejátszani... 😕
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-08-14/story/jaguars-plan-without-maurice-jones-drew
"Aranyos", hogy Maurice ügynöke ezen a héten vakáción van....
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
"Juhéjj", Monroe is megsérült. Valami fejsérülést szedett össze az edzésen. Úgyse volt az O-linenál egészségügyi probléma. Ja de...
Bradfield átkerült a baloldalra, Daniel Baldridge lett az RT az edzésen, Britton továbbra is LGben nyomja. Ez az O-line sérüléshullám egyre jobban aggaszt. iktriad
nézd a jó oldalát: tényleg kemény lett a "D" !!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Juhéjj", Monroe is megsérült. Valami fejsérülést szedett össze az edzésen. Úgyse volt az O-linenál egészségügyi probléma. Ja de...
Bradfield átkerült a baloldalra, Daniel Baldridge lett az RT az edzésen, Britton továbbra is LGben nyomja. Ez az O-line sérüléshullám egyre jobban aggaszt.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Láttam ma teszkóból kijövet egy 5-6 éves kisemberen Jaguars mezt. 75-ös volt a szám, azt hiszem Monroe a név rajta. Annyi negatívum, hogy nem varrott volt, hanem "csak" nyomott.shawnka
gondolod, hogy Ik a gyerektartás egy részét mezben fizeti? 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb "Colts szemét" érkezett. Leigazoltuk a CB Mike Holmest, aki tavaly 3 meccsen lépett pályára az Indy csapatában decemberben. A S Jeremiah Brown lett kirakva miatta.

Blackmon 1 teljes félidőt játszik pénteken a Saints ellen. Hétfőn 2 Redzone TDt kapott el egymás után 2 play alatt.

Láttam ma teszkóból kijövet egy 5-6 éves kisemberen Jaguars mezt. 75-ös volt a szám, azt hiszem Monroe a név rajta. Annyi negatívum, hogy nem varrott volt, hanem "csak" nyomott.shawnka
Az is valami. És a 75 Monroe száma jelenleg.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
Láttam ma teszkóból kijövet egy 5-6 éves kisemberen Jaguars mezt. 75-ös volt a szám, azt hiszem Monroe a név rajta. Annyi negatívum, hogy nem varrott volt, hanem "csak" nyomott.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clint állapotáról van esetleg valami friss hír?Húsrágó
Semmi. Valószínű idén nem játszik. Vagy soha többé.... 😕

Pár megjegyztés Gene Frenettetől a mai edzésről:
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-08-14/jaguars-striving-improve-pass-rush-practice-notes
Britton mindenkire alaposan ráijesztett, amikor elkezdett sántítani, de mint kiderült, csak begörcsölt a lába. Nincs komoly sérülése.

Montell Owens most Jennings 1. számú tartaléka (MJD a Madden 13 demójával játszik TC edzések helyett...)

Szöszi és Henne is nem túl jó edzésen van túl a mai napon. Szerencsére azonban Gabbert és Robinson között egyre jobb az összhang.

All in - offense kiadás(Uche, Monroe éééééés az alkesz.)
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Clint állapotáról van esetleg valami friss hír?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset. iktriad
mennél?Höri
Anyagiaktól függ.

Roster move:
Elhoztuk waiverről a Saints tavalyi 7. körös LBjét, Nate Busseyt. Az Illinoisra járt, szóval Sír Khan biztos ismeri. 😊 Mularkey azt mondta leginkább STben próbáljuk ki. Bonamego (ST coach) jól ismeri. Az UDFA rookie WR Charles Gilbert lett kitéve miatta. (Nagyon meggyőzhette a Robinson-Blackmon-Shorts-Thomas-Elliott-Robiskie 6os Geneéket...)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset. iktriad
mennél?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Evansnek így van esélye (ha nem vonul vissza) csapatot találni, bár az, hogy ebben a legendásan kemény WR alakzatban nem tudott helyet kiharcolni magának, az nem a legjobb ajánlólevél.
Maradt a most még "one hit wonder" Robinson, az Alkesz, DIV III Shorts, Thomas (akinél a rettentes évet kifogó Lewis is több yardot kapott el tavaly), udfa Elliott és "itt majd bizonyít" Robiskie.
Kéne azért ide MJD, aki 400y környékét minden évben elkap...Húsrágó
Jennings is remek elkapó, kitűnő kezekkel, szóval itt is tudja MJDt pótolni...

Ha már WRek -Blackmon máris a kezdőkkel készül. Ma megvolt az első teljes felszereléses edzése és a mai gyakorlás elején leszedett 2TDT, az egyik állítólag nagyon nehéz elkapás volt Lowery mellett. Pénteken pedig bemutatkozik a Saints ellen.

OGk: Jason Spitz sajnos az új diagnózis szerint 4-6re dölt ki, viszont örömhír, hogy Rackley gyorsabban gyógyul a vártnál. És úgy tűnik jó ötlet volt DTből OGt csinálni Drew Nowakból, eddig biztató ezen a poszton a srác.

Ha már O-line, Kuharsky szerint máris látszik, hogy itt "kissé" vékony a depth:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/39552/jaguars-o-line-depth-already-a-question

Más - a Rams nem lesz házigazda a 2013as és 14es londoni meccsen. Valószínű Khan fel fogja ajánlani Goodellnek, hogy a Jags lehessen az egyik csapat amely jövőre Európában játszik 1 meccset.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Evansnek így van esélye (ha nem vonul vissza) csapatot találni, bár az, hogy ebben a legendásan kemény WR alakzatban nem tudott helyet kiharcolni magának, az nem a legjobb ajánlólevél.
Maradt a most még "one hit wonder" Robinson, az Alkesz, DIV III Shorts, Thomas (akinél a rettentes évet kifogó Lewis is több yardot kapott el tavaly), udfa Elliott és "itt majd bizonyít" Robiskie.
Kéne azért ide MJD, aki 400y környékét minden évben elkap...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR Demetrius Williams és a G/C Josh Beekman érkezett a 2 megüresedett helyre.

Williams 4 évet húzott le a Ravensben, 1et a Brownsban. Tavaly nem volt csapata. Beekmen a Chicagoban (2008ban minden maci meccsen kezdett) és a Coltsban is megfordult, bár Indyben nem lépett pályára.

MM azt mondat, Evans valkószinű visszavonul, és Estes sérülése sanszosan IR kaliberű. Az gáz. 😕

Derek Cox 2 hétre kidőlt, és valószínű ennyit hagy ki Bolen is. Jelenleg Mike Brewster az első számú tartalék Cnk...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska - Taylor Price és Lee Evans is ki lett rakva! Illetve Price megy IRre, ha nem kell senkinek waiverről. Stellino szerint egy OLineman és egy új WR várható.

Hacsak nem lesz sérülés/nagy formahanyatlás, akkor idén a Robinson, Blackmon, Shorts, M. Thomas, Kevin Elliott, Robiskie WR 6os várhatja a regularban a passzokat szöszitől.

Mivel csak nemrég láttam felvételrol a meccset azt kell mondanom hogy nekem még mindig sántít az O-fal, Gabbert-bol sokat nemláttam hisz alig játszott, Jennings szerintem is megállta a helyét, 2nd QB szerintem Palmer lesz, Punterok jók voltak a B-Anger is, Branch is megmutatta hogy jó lesz, Thomas viszatért onmagához? Robiskie gyakran kapta a passzokat Palmer-tol, és jó volt....a Greg Jones pedig álat 😊 én a helyébe leharaptam volna a Umenyiora-nak a fejét 😛 m-bryo
Punterből csak 1 van, Legatron/Boomer. 1 meccs még kevés ahhoz, Hennet Palmerre cseréljük. Előbbinek van azért bőven meccstapaszatalaat. Plusz nem volt olcsó.