Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Erősítsetek meg a tévhitemben, de úgy dereng, mintha Coleman a Jetsben sérülések idején játszott klasszikus CB-t, és ment neki. Fizikai paraméter egy dolog, de azért más összetevője is van a jó cornernek.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy vidámabb témával is foglalkozzunk, íme Blackmon teljes draft napja:
http://therightstuff.nfl.com/2012/05/03/blackmon-puts-cap-on-draft-journey/
"You look good in teal" (Goodell). A ritka pillanatok egyike, mikor egyetértünk .
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos magyarázat
“We re-signed Rashean Mathis, and he’s done very well in his rehab [from a torn anterior cruciate ligament],” Jaguars general manager Gene Smith said. “We signed Aaron Ross. We tendered William Middleton, and we drafted Mike Harris. Aaron, William and Mike have all played the nickel in their play history. Drew is a true pro and someone we have great respect for, so we wanted to try and assist his cause with pursing other opportunities.”
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-05-03/story/jaguars-release-defensive-back-drew-coleman

(Már megint "népszerű" leszek ezzel tudom, de) tény hogy sok a cornerünk(13 van jelenleg rosteren), de én sem Colemannél kezdtem volan a ritkítást. De depth van a poszton (ott van 4.nek még Rod Isaac is...), szóval olyan nagyon nem kéne kiakadni ezen a lépésen(bár én se örülök neki természetesen). Middletonnak is inkább a nickel a posztja és Harrisnek is. És ha mondjuk így Aaron Ross, Mathis és Derek Cox egyszerre lenne/lesz fönt az sem mondható éppen visszaesésnek....


Mit lát Youbotyban, Middletonban, Ruthlandben, Heathben amit nem tud Coleman? Eszem megáll ezen a palin, nehez nyeli le, hogy a drafton Khan felülvezérelte és most túlkompenzál?Húsrágó
Colemant nem csak Gene tartotta alkalmatlannak arra, hogy normál CBt játszon, több emberrel is beszéltem tavaly a "CB pestisünk" idején, hogy miért UDFAkat játszatunk a kezdő CB posztokon Coleman helyett. A válaszadók mind arra hivatkoztak elsősorban, hogy Coleman fizikai paraméterei miatt nem lenne szerencsés ha nickelen kivül máshol lenne bevetve.

BCCs vélemény az előbbi eszmefuttatásom megerősítésére - nem mondhatjuk, hogy nincs benne logika...http://www.bigcatcountry.com/2012/5/3/2997086/jacksonville-jaguars-release-drew-coleman-secondary

"With three cornerbacks with experience at the nickel position, Coleman became an expendable player for the Jaguars.With a slew of injuries in 2011, the Jaguars never had faith in Coleman to put him on the outside and that lack of versatility made players like Ross and Middleton (both of whom have experience at nickel and on the outside) more valuable options on the team."

(Outside = normál CB poszt)

nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.Höri
Ja. Nem véletlenül hívom egyszerűen csak a Világ legjobb power rankingjének.

Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
Nem is olyan régen('08ban) elég sokan a Superbowlba vártak minket(mi voltunk a szezon előtt Peter King tippje/csapata az AFCből a Superbowlra). A front office meg szépen elhitte a hypeot. Jött Jerry Porter, Florence meg Lemon (30 millió meg ezzel egy időben ki az ablakon....) meg a Harvey+Groves feltrade-es draft, (mert már csak a pass rusher hiányzott ugye Shack Harris?....). Aztán tudjuk mi lett a vége. 5-11, nagytakarítás és azóta is tartó rebuilding.
Nekünk az (örökös...)underdog szerep jobban áll.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Mit lát Youbotyban, Middletonban, Ruthlandben, Heathben amit nem tud Coleman? Eszem megáll ezen a palin, nehez nyeli le, hogy a drafton Khan felülvezérelte és most túlkompenzál?
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.N-Drew
Mi a lófaszt hallok?????
Szerintem kap is fizetést,minimum a csoportriválisoktól..ez az ember egy IDIÓTA!!!! :mad: :mad:armando83
Az :/
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
És közben sajnos... 😕 😕 😕

R.I.P Junior Seau

http://www.youtube.com/watch?v=i-VWbBF94PQ

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.N-Drew
Mi a lófaszt hallok?????
Szerintem kap is fizetést,minimum a csoportriválisoktól..ez az ember egy IDIÓTA!!!! :mad: :mad:

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:
N-Drew

több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gané Smith akkora barom, hogy fizetést kéne kapnia a többi csapattól:

Sikerült kirakni Drew Coleman-t... :mad:
Logikus lépés: használható játékos, szükség lenne rá, és nagyon mély a depth CB poszton... áhh

http://www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-release-Coleman/03855330-aaad-4661-8b60-708778f5e9e4

Ajánlom a cikk utáni kommenteket elolvasásra, sokat elárul.

több mint 14 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én se várok csodákat...de hogy a pld.Titans ennyire cool...hátm-bryo
Ez csak egy lista... sok minden befolyásolhat egy szezont, de azért reméljük a legjobbakat 😉 Titans részről főleg. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.Höri
az NSO-s is az szokott lenni 😛 😊

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
nana, az itteni power ranking a korrektség csúcsa.

több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én se várok csodákat...de hogy a pld.Titans ennyire cool...hát
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfolm-bryo
Amúgy a megállapításai helytállóak: Gabbert jelenleg még kérdéses, Blackmon (Éljen Khan, Éljen Khan!) NFL karrierje is indulhat kicsit nehézkesen, könnyen lehet, hogy a szezon első felében nem fog semmi elképesztőt produkálni. Azt követően azonban... 😊 MJD terhelésének határára érkezett, ha így megy tovább akkor Ő is a 30. szülinapjára már teljesen lestrapált lesz. Ha minden a lehető legrosszabban alakul, és minden más csapatnál minden összejön, akkor végződhetne így. Mindazonáltal, ha jövőre 1/2 lesz a csapat, akkor az nekem hatalmas csalódás lenne. És az is meglepne, ha a Titans ennyire jól szerepelne.
Így draft utáfn, kb W-L 7-9 környékét mondanék úgy, hogy a szezon végén Blackmon már megmutatja, hogy jövőre a Pro Bowl választásánál figyelni kell rá!
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.iktriad
Ide mind1 kiket hozol kit draftolsz akkor is csak a végén kullogsz...dehát nemkel messzi mennünk mert itt úgy gondolják sokan...remélem azért a csapat majd rácáfol
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....m-bryo
Ne húzd fel magad rajta. Ez is csak 1 jelentéktelen lista mint a többi ezidőtájt.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/2/2993831/nfl-power-rankings-2012-jacksonville-jaguars
KAPJÁK BE.....
több mint 14 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
http://www.youtube.com/watch?v=_97kBZqj270

páran már biztosan láttátok, de azért belinkelem! 14-es lesz a mezszáma?Húsrágó
Elképesztő!!armando83
Imádom az ilyen sport science-s dolgokat. Hogy lehet ennyire érdektelen dolgokat mondani? pl volt ilyen, hogy a kosarasok lebegnek-e? Aztán szerencsére kiderült, hogy nem lebegnek, csak nagyot ugranak. A másik ami vicces, azok a hasonlatok: itt is pl a 2 autós garázs, vagy a műkoris példa. wáó...
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
http://www.youtube.com/watch?v=_97kBZqj270

páran már biztosan láttátok, de azért belinkelem! 14-es lesz a mezszáma?Húsrágó
Elképesztő!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.youtube.com/watch?v=_97kBZqj270

páran már biztosan láttátok, de azért belinkelem! 14-es lesz a mezszáma?Húsrágó
Igen a 81es Robinsoné, és azt mondta Blackmon nála nincs jelentősége annak milyen számot visel. Amúgy a kedvenc számom, ha valamilyen csapatsportot űznék, én tuti abban játszanék, szóval remeknek tartom a számválasztást JB részéről.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
http://www.youtube.com/watch?v=_97kBZqj270

páran már biztosan láttátok, de azért belinkelem! 14-es lesz a mezszáma?
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Az Anger kérdéshez: elég sokat láttam, a Cal mestere volt "a kihozzuk a labdát a félpályáig majd ott meg akad az offense" című darabnak, szal tényleg ő kb. minden meccsen játszotta azt amit Madden08-ban lehet a skill drilleknél "rúgd be pontosan a sarokba", az átlaga is emiatt nem annyira kiemelkedő (44.2, mondjuk a Pac-12 legjobbja), a Shrine Game-en ahol volt lehetősége Micimackó-taktikát folytatni ("hű bele, bumm bele") ott átlagolt is 60 yardot, jah és a srác kb. olyan gyakran rúg touchbacket, mint MJD vét fumble-t... Az NflDraftScout 3.-4. körre várta


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van köztük kínai kicker is(Long Ning) 😊
iktriad
Berúgja 65-ről is simán 😛 😂Asbee
Fanbase építésnek nem rossz, potenciális 1,5 MRD rajongó. És a fanshopban is megjelenhet egy különleges ajánlat: Nike mez pult alól 25$-ért!Húsrágó
Kár hogy jövő hétfőn már máshol próbálkozhat...

1 érdekes adalék az Anger pickhez:
1 ex-Ravens, Browns és Eagles scout, bizonyos Daniel Jeremiah ezt írta pár perce twitteren:
You can argue about the decision to take a punter that early but Anger was the best punter I've ever evaluated. If Cal didn't foolishly ask Anger to rugby punt so much, his AVG would've been much higher.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Van köztük kínai kicker is(Long Ning) 😊
iktriad
Berúgja 65-ről is simán 😛 😂Asbee
Fanbase építésnek nem rossz, potenciális 1,5 MRD rajongó. És a fanshopban is megjelenhet egy különleges ajánlat: Nike mez pult alól 25$-ért!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van köztük kínai kicker is(Long Ning) 😊
iktriad
Berúgja 65-ről is simán 😛 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER