Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Ő volt a BPA?! na ezzel megnevettettél 😀
amúgy szerintem senki nem vitte volna el előlünk, de ha mégis akkor mivan, annyi helyre húzhatunk, hogy maradt volna elég játékos, akit választhattunk volna helyette, nem hiszem el, hogy akkora álomjátékos lenne, hogy érte előre kellett menni
na jó mostmár tényleg befejeztem ezt a témát és reménykedek egy termékenyebb holnapban

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
76. Will Rackley, OT/G
The Jaguars moved up four spots to select Will Rackley. This is pretty good value because Rackley was projected by some as a second-round prospect. Jacksonville had to improve its offensive line, and Rackley could be the answer. (Pick Grade: A)

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Én pont hogy nem a pánikot érzem rajta, még ha vakargatom is a fejem a pick miatt. Viszont gyors körkérdésem után azt hallottam vissza kinti nálam nagyobb tudással rendelkező ismeröseimtől, hogy jól járunk Rackleyvel.

És különben is, falembert mindig kell húznunk elől. Genenek ez a fétise 😊 És OG is need volt amúgy...

Ime a hivatalos oldal reakciója:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10027
This guy was a level above,” Jaguars General Manager Gene Smith said. “He was the last guy in his level.” Knightonra is anno ezt mondta 2 éve és elég jól bevált- csak szólok(és róla sem hallotunk előtte nagyon sokat)....iktriad
De ez akkor sem magyarázza meg a feltrade-et...

Amúgy Harris-t nagyon benéztem nem ő füvezett, az ő baja (állítólag), hogy undersized... majd meglátjuk, de én mondjuk tudtam volna örülni neki.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ne érts félre Ik, nem írtam én le Rackleyt, sosem láttam játszani, nem hallottam róla, nem is ítélkezem
a gond az, hogy nagyobb needre is húzhattunk volna tehetségesebb játékosokat, de mi nem ezt tettük, amire még azt mondom legyen, de hogy ezért még fel is tadelünk és elbaszunk egy hatodik köröst is, főleg annak fényében, hogy a másodikban sem húztunk, na ez sokkolnpetiii
Értem. Az előbb irtam, Gene szerint nálunk drafton nincs olyan hogy "need". Ez megint BAP pick volt.
A feltrade amúgy nekem is birizgálja a csörömet.
Talán majd sikerül szerezni holnap 1 extra picket letrad által.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
ne érts félre Ik, nem írtam én le Rackleyt, sosem láttam játszani, nem hallottam róla, nem is ítélkezem
a gond az, hogy nagyobb needre is húzhattunk volna tehetségesebb játékosokat, de mi nem ezt tettük, amire még azt mondom legyen, de hogy ezért még fel is tadelünk és elbaszunk egy hatodik köröst is, főleg annak fényében, hogy a másodikban sem húztunk, na ez sokkol

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Smith on Will Rackley: "We feel like he's an eventual starter."

És amit a D-t illeti: "The Jaguars are going to fix the defense in free agency, because that's where you find guys who make IMMEDIATE impact."iktriad
Egyszer kipróbálhatná, hogy esetleg nem akarna okosabb lenni mindenkinél, a feltrade-en csak röhögni tudok, lehetett volna egy jó LB-t húzni és azt kipipálni draft alapján, ehelyett...pfff. Eldobtak egy 6. kört, mikor egyfolytában a pickgyűjtésről papoltak (főleg Smith).

A második mondaton csak röhögni tudok, Smith egyfolytában hangoztatta, hogy a draft-on erősítünk, nem free agency-vel. Nagyon pánikszagú a Front Office, persze ez csak az én véleményem.N-Drew
Én pont hogy nem a pánikot érzem rajta, még ha vakargatom is a fejem a pick miatt. Viszont gyors körkérdésem után azt hallottam vissza kinti nálam nagyobb tudással rendelkező ismeröseimtől, hogy jól járunk Rackleyvel.

És különben is, falembert mindig kell húznunk elől. Genenek ez a fétise 😊 És OG is need volt amúgy...

Ime a hivatalos oldal reakciója:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10027
This guy was a level above,” Jaguars General Manager Gene Smith said. “He was the last guy in his level.”
Anno Knightonra is ezt mondta 2 éve és az elég jól bevált- csak szólok(és róla sem hallotunk előtte nagyon sokat)....
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gene Smith on Will Rackley: "We feel like he's an eventual starter."

És amit a D-t illeti: "The Jaguars are going to fix the defense in free agency, because that's where you find guys who make IMMEDIATE impact."iktriad
Egyszer kipróbálhatná, hogy esetleg nem akarna okosabb lenni mindenkinél, a feltrade-en csak röhögni tudok, lehetett volna egy jó LB-t húzni és azt kipipálni draft alapján, ehelyett...pfff. Eldobtak egy 6. kört, mikor egyfolytában a pickgyűjtésről papoltak (főleg Smith).

A második mondaton csak röhögni tudok, Smith egyfolytában hangoztatta, hogy a draft-on erősítünk, nem free agency-vel. Nagyon pánikszagú a Front Office, persze ez csak az én véleményem.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más vélemények: Wesley Bunting - Director of College Scouting for the National Football Post: "Huge Will Rackley fan...think he has NFL starter written... all over him, powerful, balanced..nice pick Jaguars "

És még:
Gene Smith says Rackley has skill set to compete for starting job. Doesn't know how soon. He played OT, but Jags like him on interior OL
Viszont lehet örülni: ez a pick tényleg azt jelenti hogy kökeményen aktivak leszünk free agencyben hogy megerősítsük a D-t!
Tania Ganguli a Jags D terveiről:
We keep asking Gene Smith about not picking a defensive guy & he says he understands defense is on our mind "it's on my mind, too."

És Gene filozófiája: "The need on this football team is talent. that's the need."
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Gene Smith édesanyját sajnálom... csuklik szegény rendesen...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Smith on Will Rackley: "We feel like he's an eventual starter."

És amit a D-t illeti: "The Jaguars are going to fix the defense in free agency, because that's where you find guys who make IMMEDIATE impact."
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
de felbasztam magam... büdös életbe...
bárki tényleg bárki magyarázza el a feltradet úgy hogy lehiggadjak

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
na 1.) fogalmam sincs ő kicsoda 2.) egyáltalán nem örülök, az Ik által felsorolt hármas tetszett volna (legfőképpen Greg Jones mint ezt korábban is említettem) 3.) valaki árulja el, hogy miért tradeltünk felnpetiii
1.Dettó 2. Smith-el kezd tele lenni a tököm... 3. mert HÜLYE

+1. Ik légyszi magyarázd ezt meg...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na 1.) fogalmam sincs ő kicsoda 2.) egyáltalán nem örülök, az Ik által felsorolt hármas tetszett volna (legfőképpen Greg Jones mint ezt korábban is említettem) 3.) valaki árulja el, hogy miért tradeltünk felnpetiii
1. Vinnie Manuwai és 😊 útodja (aki tud OT-t is játszani)
2. Egyetértek
3. Fingom sincs.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
na 1.) fogalmam sincs ő kicsoda 2.) egyáltalán nem örülök, az Ik által felsorolt hármas tetszett volna (legfőképpen Greg Jones mint ezt korábban is említettem) 3.) valaki árulja el, hogy miért tradeltünk fel

szerk. nem állhatom meg: azt kell kérdeznem: ez mi a f*sz volt...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Rackley Lehigh OL Na megvan az 1. FCS pick 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Feltradeltünk megint. A 6. körösünk bánta.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
én Greg Jonesra szavazok 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Smith kíváncsi vagyok behúzta volna-e Harris-t a mariskázás miatt. Greg Jones lenne tán a legjobb így, hogy Martez kiment. House megérné szerinted 3/16-on?N-Drew
Nem tudom. Szerintem a Greg Jones- Hankerson- Allen Bailey 3asból jöjjön valaki a lehet.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Smith kíváncsi vagyok behúzta volna-e Harris-t. Greg Jones lenne tán a legjobb így, hogy Martez kiment. House megérné szerinted 3/16-on?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig a Texans nagyon belehúzott, Reed után behúzták egy okos feltrade-del Harris-t, tehát egy jó CB-jük már biztosan lesz.N-Drew
Remek pick volt a Texanstól 😐
De pl egy remek LB nekünk is kinéz. Greg Jones és Mason Foster még mind bent van. Hankerson (WR) még szintén (ő tökéletes MSW pótlás lenne). Devon House lehet CB pick esetleg Tyler Sash (SS) a secondarybe. Esetleg Allen Bailey ha DE-t akarunk.

Jones vagy Hankerson szerintem most a legvalószinűbb következő Jags pick.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Eddig a Texans nagyon belehúzott, Reed után behúzták egy okos feltrade-del Harris-t, tehát egy jó CB-jük már biztosan lesz.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pinkel, a Missouri HC ma nyilatkozta, hogy örül, hogy Gabbert a Jaguárokhoz került, mert szerinte Garrard nagyszerű mentor lesz egy olyan játékos számára, akit élmény meg tanítani is és nagyon fogékony mindenre. Illetve hozzátette, örül a feltrade-nek a Jax részéről, mert jót tesz a MU fociprogramjának a két top 10-es pick 😀Deny
Köszi az infót.

Gabbert nemsoká ra megtartja 1. sajtótájékoztatóját, mint jaguár:
http://www.jaguars.com/draft/2011/live.aspx
Már az épletben van amúgy - itt az új meze: http://plixi.com/p/97146252
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pinkel, a Missouri HC ma nyilatkozta, hogy örül, hogy Gabbert a Jaguárokhoz került, mert szerinte Garrard nagyszerű mentor lesz egy olyan játékos számára, akit élmény meg tanítani is és nagyon fogékony mindenre. Illetve hozzátette, örül a feltrade-nek a Jax részéről, mert jót tesz a MU fociprogramjának a két top 10-es pick 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy lesz 2. körös pickünk is:
(Tania Ganguli - FTU Jaguars Beatwriter):
Caught Jaguars GM Gene Smith heading into the stadium. He said trying to get back into the second round is a possibility.
iktriad
odaadja az összes többit? 😀 Viccelek, elintézi okosban. Davidért jött ajánlat?
Húsrágó
Odaadja az egyik 4. köröst, meg mondjuk 1 3. vagy 4. köröst 2012-ből és megvan a bolt.

Garrard max csak TC után lesz eltradelve (bár nem hiszem), ha kell. valahová bár idén 8 milliót fog keresni és Gabbert se lesz olcsó...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Lehet hogy lesz 2. körös pickünk is:
(Tania Ganguli - FTU Jaguars Beatwriter):
Caught Jaguars GM Gene Smith heading into the stadium. He said trying to get back into the second round is a possibility.
iktriad
odaadja az összes többit? 😀 Viccelek, elintézi okosban. Davidért jött ajánlat?

Amúgy rendesebben végignézve a draftot, nekem ezek tetszettek még nagyon (draftolás helye összevetve a játékos becsült képességeivel)
1/13 Detroit Lions: Nick Fairley, DT (Auburn) - SUH mellett! Egy igazán ütős kis DT páros lesz, amilyen volt Floridában is nem oly rég...
1/19 New York Giants: Prince Amukamara, CB (Nebraska) - no comment
1/20 Tampa Bay Buccaneers: Adrian Clayborn, DE (Iowa) jól jártak vele, a szakállas raszta óvodás fejével együtt is. Amikor meglátok róla egy fotót, mindig annyira adnák neki egy túrórudit!
1/28 New Orleans Saints (from New England Patriots): Mark Ingram, RB (Alabama) - needre a posztről a legmegbecsültebbet, akit max 1/20-ig elkönyveltek a legtöbb mockban főleg a Miamihoz...