Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Foleg úgy hogy még ott van JORDAN,KERRIGAN,AMUKAMARA.....és még van 2.kor 49.pick...így??? 😕m-bryo
Kellett egy QB hosszú távra és a Jagsnél ezt nagyobb prioritásnak érezték, mint a D megerősítését. Amúgy szegény Cameron Jordan még mindig bent van...iktriad
Hát azért kétlem hogy a 80.helyen még ott lesz.... :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foleg úgy hogy még ott van JORDAN,KERRIGAN,AMUKAMARA.....és még van 2.kor 49.pick...így??? 😕m-bryo
Kellett egy QB hosszú távra és a Jagsnél ezt nagyobb prioritásnak érezték, mint a D megerősítését. Amúgy szegény Cameron Jordan még mindig bent van...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Foleg úgy hogy még ott van JORDAN,KERRIGAN,AMUKAMARA.....és még van 2.kor 49.pick...így??? 😕
Egyébként ha annyira dicsérik a Gabbert-et akkor nagyon úgy nézz ki hogy nincsenek megelégedve a Garrard-al
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem sokat feláldoztunk 1 emberrem-bryo
De jó hogy nem voltál a Harvey tradenél 3 éve....Kb annyit tradeltünk fel, mint most az Atlanta, és nézd meg mi lett belőle...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem sokat feláldoztunk 1 emberre
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki lesz a Passrusher?? 3.kor???????m-bryo
Mincey és Kampman (Lane és Hart és még 1 FA vagy draft pick). És van nekünk 1. Derrick Harveynk is legvégső esetben 😊
amúgy meg lehet jövő évi picket tradelni, szóval ha idén akarunk erősíteni ez is megtörténhet (csak azért mondom, hogy ne legyen ekkora kétségbeesés)npetiii
Ez is 1 opció, de azért Fa-ből is jöjjön egy-két kezdő szintű játékos.

Legyen FA, de Aso-t bármennyire is csípem, már nem mai gyerek és egy valag zsetonba lenne.
NPetiii, egy évre tégy erőszakot magadon és szoríts Garrard-ért, mert ha a sec-ben nem történik csoda akkor megint neki kell majd a hátán vinnie a brigádot, főleg mert MoJo nem bírja majd egyedül... lehet, hogy Gabbert okés lesz, de még nem idén.N-Drew
Free agency és 5 pick van még annak megerősítésére. Pl. Alterraun Verner nem semmi dolgokat csinált tavaly (4. körös CB), vagy Byrd a Billsből (7. körös pick) ott is lehet találni jó játékosokat.

Chris Culliver pl szeintem sokat tudna segíteni és 4. -5. körben még simán felszedhető lesz!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ki lesz a Passrusher?? 3.kor???????m-bryo
Főleg Kampman. Húsrágó anno megmondta a frankót, most már helyreállt nála a szimmetria 😉

több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
amúgy meg lehet jövő évi picket tradelni, szóval ha idén akarunk erősíteni ez is megtörténhet (csak azért mondom, hogy ne legyen ekkora kétségbeesés)

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ki lesz a Passrusher?? 3.kor???????
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Legyen FA, de Aso-t bármennyire is csípem, már nem mai gyerek és egy valag zsetonba lenne.
NPetiii, egy évre tégy erőszakot magadon és szoríts Garrard-ért, mert ha a sec-ben nem történik csoda akkor megint neki kell majd a hátán vinnie a brigádot, főleg mert MoJo nem bírja majd egyedül... lehet, hogy Gabbert okés lesz, de még nem idén.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Jól jártatok szerintem. 3. körben lassan Dalton sem lesz bent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem GABBERT annyit nem ér-szerintem REACHm-bryo
A legtöbb szaki szerint Top 10 pick volt.

Közben Jack Del Rio azt mondta Garrard az 1. számú irányító még és valószinű idén ő kezd QB-ben. (Pedig nem lett volna semmi egy Gabbert vs Locker nyitómeccs...)iktriad
Na mind 1 egy szó mint 100 nekem nem tetszik,foleg úgy hogy nincs 49.pick :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem GABBERT annyit nem ér-szerintem REACHm-bryo
A legtöbb szaki szerint Top 10 pick volt.

Közben Jack Del Rio azt mondta Garrard az 1. számú irányító még és valószinű idén ő kezd QB-ben. (Pedig nem lett volna semmi egy Gabbert vs Locker nyitómeccs...)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem GABBERT annyit nem ér-szerintem REACH
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harmadik körös pick van. Pondert épp most vitte 12-n a Vikings. Free agency is ott van védelem megerősítésére - csak szólok. Nyugi.iktriad:
Akkor azt a harmadik kört szerencsére csak benéztem, de Ponder-t pont azért emlegettem, mert kétlem, hogy Gabbert-et a Vikes-on kívül elvitték volna 16 előtt. FA dolgokkal csak óvatosan, nálunk nem jellemző a "deep pocket", plusz hozzánk igazán jó FA többért fog csak aláírni, mint egy "nagy" csapathoz.N-Drew
Cap space van és szerintem pénz is lesz rá, ha már Weaver is ennyire igérgette hogy aktivak keszünk a free agencyben.
Ki tudja, lehet komolyan rámegyünk Asomughára? 😊 De mondjuk szerintem Eric Weddle a Chargersből a mi emberünk.

Megint mellé nyúltunk szerintem!!!basszus :mad:m-bryo
Vic a packers.com-on ezt írta:
The Jaguars, in my opinion, just got the best quarterback in the draft, and the Packers won't have to play against him.

Én köztudottan Garrard ellenes vagyok, Gabbert szerintem jó játékos lesz, úgyhogy nincs gondom ezzel, a secondaryre meg igyekszem nem gondolni. 😀npetiii
Secondary = FA valószinüleg.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Harmadik körös pick van. Pondert épp most vitte 12-n a Vikings. Free agency is ott van védelem megerősítésére - csak szólok. Nyugi.iktriad:
Akkor azt a harmadik kört szerencsére csak benéztem, de Ponder-t pont azért emlegettem, mert kétlem, hogy Gabbert-et a Vikes-on kívül elvitték volna 16 előtt. FA dolgokkal csak óvatosan, nálunk nem jellemző a "deep pocket", plusz hozzánk igazán jó FA többért fog csak aláírni, mint egy "nagy" csapathoz.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Megint mellé nyúltunk szerintem!!!basszus :mad:
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Én köztudottan Garrard ellenes vagyok, Gabbert szerintem jó játékos lesz, úgyhogy nincs gondom ezzel, a secondaryre meg igyekszem nem gondolni. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor ezzel beáldoztuk a második körünket, míg harmadik nincs? Mi a f...t csinálnak Smith-ék??? Secondary-vel mi a tököm lesz? Amukamara-t, Jordan-t passzoljuk, mer' ugye a legnagyobb gáz Garrard... agyatlan FO... ennyi. Nincs trade, akkor miénk Ponder és marad a második körünk :mad:N-Drew
Harmadik körös pick van. Pondert épp most vitte 12-n a Vikings. Free agency is ott van védelem megerősítésére (és főleg igy hogy feladtuk a 2. körös picket- ezt azt jelenti, hogy nem kis halakra fogunk ott horgászni...)- csak szólok. Nyugi.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Akkor ezzel beáldoztuk a második körünket, míg harmadik nincs? Mi a f...t csinálnak Smith-ék??? Secondary-vel mi a tököm lesz? Amukamara-t, Jordan-t passzoljuk, mer' ugye a legnagyobb gáz Garrard... agyatlan FO... ennyi. Nincs trade, akkor miénk Ponder és marad a második körünk :mad:

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát erre nemgondoltam volna :/ :mad:
Komolyan mondom tudják mit csinálnak????????m-bryo
Nem rossz QB, és Locker miatt lépni is kellett. Tényleg FA-ben fogjuk megerősíteni amúgy a védelmet....
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát erre nemgondoltam volna :/ :mad:
Komolyan mondom tudják mit csinálnak????????
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elsőre nem örülök, főleg a feltrade miatt. Mindenesetre megvan a rebuilding QB-je.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Hoppá-hoppá, grat 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
reach