Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pinkel, a Missouri HC ma nyilatkozta, hogy örül, hogy Gabbert a Jaguárokhoz került, mert szerinte Garrard nagyszerű mentor lesz egy olyan játékos számára, akit élmény meg tanítani is és nagyon fogékony mindenre. Illetve hozzátette, örül a feltrade-nek a Jax részéről, mert jót tesz a MU fociprogramjának a két top 10-es pick 😀Deny
Köszi az infót.

Gabbert nemsoká ra megtartja 1. sajtótájékoztatóját, mint jaguár:
http://www.jaguars.com/draft/2011/live.aspx
Már az épletben van amúgy - itt az új meze: http://plixi.com/p/97146252
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pinkel, a Missouri HC ma nyilatkozta, hogy örül, hogy Gabbert a Jaguárokhoz került, mert szerinte Garrard nagyszerű mentor lesz egy olyan játékos számára, akit élmény meg tanítani is és nagyon fogékony mindenre. Illetve hozzátette, örül a feltrade-nek a Jax részéről, mert jót tesz a MU fociprogramjának a két top 10-es pick 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy lesz 2. körös pickünk is:
(Tania Ganguli - FTU Jaguars Beatwriter):
Caught Jaguars GM Gene Smith heading into the stadium. He said trying to get back into the second round is a possibility.
iktriad
odaadja az összes többit? 😀 Viccelek, elintézi okosban. Davidért jött ajánlat?
Húsrágó
Odaadja az egyik 4. köröst, meg mondjuk 1 3. vagy 4. köröst 2012-ből és megvan a bolt.

Garrard max csak TC után lesz eltradelve (bár nem hiszem), ha kell. valahová bár idén 8 milliót fog keresni és Gabbert se lesz olcsó...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Lehet hogy lesz 2. körös pickünk is:
(Tania Ganguli - FTU Jaguars Beatwriter):
Caught Jaguars GM Gene Smith heading into the stadium. He said trying to get back into the second round is a possibility.
iktriad
odaadja az összes többit? 😀 Viccelek, elintézi okosban. Davidért jött ajánlat?

Amúgy rendesebben végignézve a draftot, nekem ezek tetszettek még nagyon (draftolás helye összevetve a játékos becsült képességeivel)
1/13 Detroit Lions: Nick Fairley, DT (Auburn) - SUH mellett! Egy igazán ütős kis DT páros lesz, amilyen volt Floridában is nem oly rég...
1/19 New York Giants: Prince Amukamara, CB (Nebraska) - no comment
1/20 Tampa Bay Buccaneers: Adrian Clayborn, DE (Iowa) jól jártak vele, a szakállas raszta óvodás fejével együtt is. Amikor meglátok róla egy fotót, mindig annyira adnák neki egy túrórudit!
1/28 New Orleans Saints (from New England Patriots): Mark Ingram, RB (Alabama) - needre a posztről a legmegbecsültebbet, akit max 1/20-ig elkönyveltek a legtöbb mockban főleg a Miamihoz...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet hogy lesz 2. körös pickünk is:
(Tania Ganguli - FTU Jaguars Beatwriter):
Caught Jaguars GM Gene Smith heading into the stadium. He said trying to get back into the second round is a possibility.

Amúgy az ESPN szerint nagyon jó húzás volt Gabbert:
http://sports.espn.go.com/nfl/draft2011/columns/story?columnist=clayton_john&id=6445044

Todd McShay szintén ezen a véleményen van:
http://www.bigcatcountry.com/2011/4/29/2141441/espns-todd-mcshay-gives-his-opinion-on-the-jags-taking-what-he-thinks

Kuharsky szerint Locker és Gabbert érkezése ugyanabba a divizióba érdekes rivarly-t kreálhat a két srác között:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/23485/locker-gabbert-could-be-long-time-rivals
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem nagyon okos feltrade volt ez, illetve választás, a személyemben a Jax nyert egy kis szimpatikust! És Gabbert is olyan csapatba került, amivel nincs semmi bajom 😀 Plusz még jobb, hogy 4 évig nem kell látnom az Eagles ellen, max Super Bowl-on 😀
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én tartom az álláspontom, szerintem jó döntés volt! Az egyetlen gond a dologgal kapcsolatban, hogy rengeteg poszton kellene az erősítés, ami egyelőre nem történt meg és jelen állás szerint a második körben sem fog. DE továbbra is felhívnám mindenki figyelmét, hogy jövő évi pickeket is lehet cserélgetni (sőt hogy pontos legyek azt hiszem a következő három év pickjeit) amivel esetleg lehet számolni, valamint annyi ígéret érkezett arra, hogy free agenteket is igazolunk (HLSZ) hogy bízom a vezetőségbe és ezúttal nem lesz fukarkodás, hanem jó játékosok érkeznek majd hozzánk ilyen módon is.npetiii
Hogy jó dontés volt e azt majd meglátjuk, a tobbivel egyetértek teljes mértékben 😉
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Én tartom az álláspontom, szerintem jó döntés volt! Az egyetlen gond a dologgal kapcsolatban, hogy rengeteg poszton kellene az erősítés, ami egyelőre nem történt meg és jelen állás szerint a második körben sem fog. DE továbbra is felhívnám mindenki figyelmét, hogy jövő évi pickeket is lehet cserélgetni (sőt hogy pontos legyek azt hiszem a következő három év pickjeit) amivel esetleg lehet számolni, valamint annyi ígéret érkezett arra, hogy free agenteket is igazolunk (HLSZ) hogy bízom a vezetőségbe és ezúttal nem lesz fukarkodás, hanem jó játékosok érkeznek majd hozzánk ilyen módon is.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem igazán szoktam beleszólni más csapat dolgába, de tavaly nem jó Tebow, idén meg igen Gabbert....?
Hát, nekem mindenesetre nagyon-nagyon furcsa.
Főleg ha rebuildingről van szó, nem "csak" egy sima QB kell.Sobri Jóska
AZ fel se merül benned, hogy valakinek nem kellet Tebow? Nem mindenki annyira elvakult mint te.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azóta még gondoltam kicsit a dolgon és revidiálnom kell az álláspontomat.
Előremutató és bátor döntés volt a feltrade Gabbertért! Taps a részemről.
Magyarázat:
1) kevesen gondolhatták, hogy Gabbert a Panthers és Titans választása után is még bent lesz.
2/ Arra pedig már végképp nem lehetett számítani, hogy a Vikings után is bent marad.
3) Gondolom én, hogy a valueboardon eléggé magasan volt a neve.
4) Egyértelmű volt a következtetés: Miért érjük be Ponderrel (nem lebecsülve őt), ha megkaphatjuk Gabbertet is, aki a valueboardon sokkal sokkal előrébb van? Redskinsnek nincs második körös pickje (szívesen tradel).

Igen, áldozatot vállalt a Jags egy általuk jobbnak tartott irányítóért. De basszus, aki mer, az.... (tudom, annál van a merőkanál, ezt a viccet kipipálhatjuk, nem kérném kommentben 😀 )Húsrágó
Egy megjegyzés. A Vikings utánunk választta Pondert.iktriad
Összességében igen. De ha nincs feltrade, akkor a Jags előtt választott volna a Vikings, ergo Ők vihették volna Gabbert, Jagsnek maradhatott volna Ponder. Ezt oldották fel úgy, hogy a Vikings elé tradeltek kimondottan Gabbertért. Az lutri lett volna, hogy rábízzák Vikingsre, hogy Pondert vagy Gabbert választják. Lehet, hogy Vikingsnek is jobban tetszett Gabbert, bár most nem vállalom a feladatot, hogy átnézzem a Vikings topic erre vonatkozó megjegyzéseit.
Szóval részemről ünneplés: erős karokból reptetett 40+ yardos TD-k képe lebeg előttem. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azóta még gondoltam kicsit a dolgon és revidiálnom kell az álláspontomat.
Előremutató és bátor döntés volt a feltrade Gabbertért! Taps a részemről.
Magyarázat:
1) kevesen gondolhatták, hogy Gabbert a Panthers és Titans választása után is még bent lesz.
2/ Arra pedig már végképp nem lehetett számítani, hogy a Vikings után is bent marad.
3) Gondolom én, hogy a valueboardon eléggé magasan volt a neve.
4) Egyértelmű volt a következtetés: Miért érjük be Ponderrel (nem lebecsülve őt), ha megkaphatjuk Gabbertet is, aki a valueboardon sokkal sokkal előrébb van? Redskinsnek nincs második körös pickje (szívesen tradel).

Igen, áldozatot vállalt a Jags egy általuk jobbnak tartott irányítóért. De basszus, aki mer, az.... (tudom, annál van a merőkanál, ezt a viccet kipipálhatjuk, nem kérném kommentben 😀 )Húsrágó
Egy megjegyzés. A Vikings utánunk választta Pondert.


Erősen meglepett vagyok, de remélem jó irányba mentek.
Bár én azon kevesek közé tartozom akik szeretik Davidet.Delonso_
Nekem sincs bajom vele, de azt is tudni kell, ki irányítja vele a Jags: egy NFL belépő szintű kezdő(amit ő tud, azt minden NFLben kezdeni vágyó QB-nak tudnia kell) QB volt (tavalyig) átlagon felüli tartóssággal és mozgékonysággal. Ennyi.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Erősen meglepett vagyok, de remélem jó irányba mentek.
Bár én azon kevesek közé tartozom akik szeretik Davidet.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én egyértek veletek, veled Húsrágó 😉 csak itt nálam az a bibi hogy meg e érte a áldozatot ez a feltrade? bevállik?? remélem!! igen bátraké a szerencse...ez is igaz remélem szerncsénk lesz de remélem azért tudás is majd ha playoff-ba menetelunk 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nézem, hogy ki húztak. Nem böngészem végig a listát, csak az 1/16-ra nézek rá.
1/16 Kerrigan, aztán nézem, hogy HOPPÁCSKA van!
1/10 Gabbert
Első érzés: csalódás. Mennyibe került ez? (azóta már tudom)
Második: tényleg nem maradt volna QB? Ponder vagy Gabbert 1/16-ra is ott lett volna. Nem beszélve Amukamara/Jordan duóról.
Harmadik: hiányozni fog az a 2. kör. BPA? felülíródott??
Negyedik: Gabbertet azért kiemelkedő irányítónak tűnik, (de az istennek sem találom meg azt a nyomorult cikket, amiben a szerkesztők arról írnak, hogy kiből lehet a jövő nagy alakja, pedig olvastam, volt ilyen...)
Öt: kezdek megnyugodni. Franchise QB bezsákolva. FA-ra költeni kell. Az idei draft maradék pickjeivel toldozás megy majd, nagy igazolásra innen már nem számítok, kis szerencsével belenyúlunk párszor a tutiba.
Hat: beletörődésen kívül sokat nem tehetünk. Viszont kaka lesz nézni az új első és második körösünket egy évig a padon, mikor cserébe két kezdő játékos is lehet a csapatban szeptembertől.
Hét: ima: Gabbert legyen egy Rodgers. (bár Garrard sem egy Favre) Ámen!Húsrágó
1. Nem biztos hogy 1 évig padozni fog. Lehet Garraddal történik valami preseason végén (HLSZ) ha Gabbert úgy játszik az előszezonba, hogy megszavazzák neki a bizalmat. Leftwich is kezdő QB volt a 2007-es preseasonben és tudjuk ki volt a QB a nyitó hétvégén (súgok - nem ő...)
Lásd még: http://blogs.nfl.com/2011/04/29/gabbert-in-so-is-garrard-out-for-jags/?module=HP_cp2
(Megjegyzés: Minimum fél szezont még jó lenne ha tanulna Gabbert David mögött)

2. Jó védőket belehet szerezni később is. (Kampman, Jared Allen Dumervil- sackhalmozók & mindhárman 4. vagy későbbi körös pick voltak). Ettől függetlenül 2 nagyobb nevet akarok látni az érkezők listáján a D-be free agencyben.iktriad
Azóta még gondoltam kicsit a dolgon és revidiálnom kell az álláspontomat.
Előremutató és bátor döntés volt a feltrade Gabbertért! Taps a részemről.
Magyarázat:
1) kevesen gondolhatták, hogy Gabbert a Panthers és Titans választása után is még bent lesz.
2/ Arra pedig már végképp nem lehetett számítani, hogy a Vikings után is bent marad.
3) Gondolom én, hogy a valueboardon eléggé magasan volt a neve.
4) Egyértelmű volt a következtetés: Miért érjük be Ponderrel (nem lebecsülve őt), ha megkaphatjuk Gabbertet is, aki a valueboardon sokkal sokkal előrébb van? Redskinsnek nincs második körös pickje (szívesen tradel).

Igen, áldozatot vállalt a Jags egy általuk jobbnak tartott irányítóért. De basszus, aki mer, az.... (tudom, annál van a merőkanál, ezt a viccet kipipálhatjuk, nem kérném kommentben 😀 )
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem jót húztatok, a legjobb qb-t a drafton. Gratula! Persze lett volna más need is, de jól jártatok.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na ahogy nézem eltaláltam a draftol irányíttók számát 😊
http://plixi.com/p/96538356
Egy kis szendvics zabállás A.J.Green,J.J.Watt és Blaine 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézem, hogy ki húztak. Nem böngészem végig a listát, csak az 1/16-ra nézek rá.
1/16 Kerrigan, aztán nézem, hogy HOPPÁCSKA van!
1/10 Gabbert
Első érzés: csalódás. Mennyibe került ez? (azóta már tudom)
Második: tényleg nem maradt volna QB? Ponder vagy Gabbert 1/16-ra is ott lett volna. Nem beszélve Amukamara/Jordan duóról.
Harmadik: hiányozni fog az a 2. kör. BPA? felülíródott??
Negyedik: Gabbertet azért kiemelkedő irányítónak tűnik, (de az istennek sem találom meg azt a nyomorult cikket, amiben a szerkesztők arról írnak, hogy kiből lehet a jövő nagy alakja, pedig olvastam, volt ilyen...)
Öt: kezdek megnyugodni. Franchise QB bezsákolva. FA-ra költeni kell. Az idei draft maradék pickjeivel toldozás megy majd, nagy igazolásra innen már nem számítok, kis szerencsével belenyúlunk párszor a tutiba.
Hat: beletörődésen kívül sokat nem tehetünk. Viszont kaka lesz nézni az új első és második körösünket egy évig a padon, mikor cserébe két kezdő játékos is lehet a csapatban szeptembertől.
Hét: ima: Gabbert legyen egy Rodgers. (bár Garrard sem egy Favre) Ámen!Húsrágó
1. Nem biztos hogy 1 évig padozni fog. Lehet Garraddal történik valami preseason végén (HLSZ) ha Gabbert úgy játszik az előszezonba, hogy megszavazzák neki a bizalmat. Leftwich is kezdő QB volt a 2007-es preseasonben és tudjuk ki volt a QB a nyitó hétvégén (súgok - nem ő...)
Lásd még: http://blogs.nfl.com/2011/04/29/gabbert-in-so-is-garrard-out-for-jags/?module=HP_cp2
(Megjegyzés: Minimum fél szezont még jó lenne ha tanulna Gabbert David mögött)

2. Jó védőket belehet szerezni később is. (Kampman, Jared Allen Dumervil- sackhalmozók & mindhárman 4. vagy későbbi körös pick voltak). Ettől függetlenül 2 nagyobb nevet akarok látni az érkezők listáján a D-be free agencyben.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nézem, hogy ki húztak. Nem böngészem végig a listát, csak az 1/16-ra nézek rá.
1/16 Kerrigan, aztán nézem, hogy HOPPÁCSKA van!
1/10 Gabbert
Első érzés: csalódás. Mennyibe került ez? (azóta már tudom)
Második: tényleg nem maradt volna QB? Ponder vagy Gabbert 1/16-ra is ott lett volna. Nem beszélve Amukamara/Jordan duóról.
Harmadik: hiányozni fog az a 2. kör. BPA? felülíródott??
Negyedik: Gabbertet azért kiemelkedő irányítónak tűnik, (de az istennek sem találom meg azt a nyomorult cikket, amiben a szerkesztők arról írnak, hogy kiből lehet a jövő nagy alakja, pedig olvastam, volt ilyen...)
Öt: kezdek megnyugodni. Franchise QB bezsákolva. FA-ra költeni kell. Az idei draft maradék pickjeivel toldozás megy majd, nagy igazolásra innen már nem számítok, kis szerencsével belenyúlunk párszor a tutiba.
Hat: beletörődésen kívül sokat nem tehetünk. Viszont kaka lesz nézni az új első és második körösünket egy évig a padon, mikor cserébe két kezdő játékos is lehet a csapatban szeptembertől.
Hét: ima: Gabbert legyen egy Rodgers. (bár Garrard sem egy Favre) Ámen!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár FTus cikk:
Gene Frenette szerint Gene Smith hozzákötötte a sorsát Blaine Gabberthez (egyetértek - vagy együtt jutnak nagyon magasra, vagy együtt buknak lel- és velünk az NFL Jacksonvilleben - de ezt csak én teszem hozzá...).
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-04-28/gene-frenette-gene-smith-s-future-jaguars-now-tied

És még egy Frenette észrevétel - ez a lépés csak még jobban megnehezíti JDR dolgát idén. Nincs 2. körös pick és az 1 . körös pick üldögélni fog 1 darabig David mögött, szóval ő most nem lett kisegítve....
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-04-28/drafting-gabbert-puts-del-rio-hotter-seat

Jags játékos twitter üzenetek - David Gararrd -amúgy roppant elegáns és tiszteletre méltó- köszöntésétől Gabbert 1. tweetjéig mint Jaguár:
http://thejaggernaut.com/2011-articles/april/jaguars-twitter-takes.html

Ja és Gabbert ma (pénteken) fog megérkezni Jacksonvillebe szombaton már megy 1 Team Teal rendezvényre is.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nem igazán szoktam beleszólni más csapat dolgába, de tavaly nem jó Tebow, idén meg igen Gabbert....?
Hát, nekem mindenesetre nagyon-nagyon furcsa.
Főleg ha rebuildingről van szó, nem "csak" egy sima QB kell.Sobri Jóska
Timmy-n extra agy nyomás is lett volna, mert egyesek Floridábn összekeverik Jézussal. 😊
Új QB meg már kellett, tényleg '03 óta nem draftoltunk senkit, és Garrard se lesz fiatalabb, sőt lassan az egyik nag erőssége (hogy mindig bevethető) is lassan kezd elkopni. Ennyi.iktriad
Értem, hogy Garrad öregszik, de ha tavaly behúzzátok Tebow-t, padozik egy évet, ahogy Denverben, akkor idén pont lehetne a megváltó, óriási támogatottságtól övezve.
Na mindegy. Ezt biztos nem fogom megérteni.Sobri Jóska
Hát egy Tebow fan nem fogja soha 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nem igazán szoktam beleszólni más csapat dolgába, de tavaly nem jó Tebow, idén meg igen Gabbert....?
Hát, nekem mindenesetre nagyon-nagyon furcsa.
Főleg ha rebuildingről van szó, nem "csak" egy sima QB kell.Sobri Jóska
Timmy-n extra agy nyomás is lett volna, mert egyesek Floridábn összekeverik Jézussal. 😊
Új QB meg már kellett, tényleg '03 óta nem draftoltunk senkit, és Garrard se lesz fiatalabb, sőt lassan az egyik nag erőssége (hogy mindig bevethető) is lassan kezd elkopni. Ennyi.iktriad
Értem, hogy Garrad öregszik, de ha tavaly behúzzátok Tebow-t, padozik egy évet, ahogy Denverben, akkor idén pont lehetne a megváltó, óriási támogatottságtól övezve.
Na mindegy. Ezt biztos nem fogom megérteni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem meglepo hogy nagyon jók a Jags fanok reakciója 😐m-bryo
Mert majdnem mindenki "nagyon szereti" Garrardot nálunk... Szerintem Jacksonville egyik fele ma pezsgőt bontott. Új QB, aki ráadásul még fehér is...

Nem igazán szoktam beleszólni más csapat dolgába, de tavaly nem jó Tebow, idén meg igen Gabbert....?
Hát, nekem mindenesetre nagyon-nagyon furcsa.
Főleg ha rebuildingről van szó, nem "csak" egy sima QB kell.Sobri Jóska
Timmy-n extra agy nyomás is lett volna, mert egyesek Floridábn összekeverik Jézussal. 😊
Új QB meg már kellett, tényleg '03 óta nem draftoltunk senkit, és Garrard se lesz fiatalabb, sőt lassan az egyik nag erőssége (hogy mindig bevethető) is lassan kezd elkopni. Ennyi.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nekem meglepo hogy nagyon jók a Jags fanok reakciója 😐
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nem igazán szoktam beleszólni más csapat dolgába, de tavaly nem jó Tebow, idén meg igen Gabbert....?
Hát, nekem mindenesetre nagyon-nagyon furcsa.
Főleg ha rebuildingről van szó, nem "csak" egy sima QB kell.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Isten hozott Blaine - rohadt sok fog múlni rajtad(az egész rebuilding legfontosabb kirakósdarabja)...



Ime a kiválaszásának pillanata: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4032
Gabbert azt mondta, csak a combine idején beszélt Geneékkel. (Tavaly Alualuval nem volt még interjú se draft előtt...)

Ja és Gabbert majd az MSW távozásával felszabadult 11-es mezben fog majd játszani nálunk.