Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1234516421285220359?s=19

 twitter.com/PanthersCulture/status/1234517207989788672?s=19
😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allandoan Coughlint ekezed, kozben honapjai lettek volna a jelenlegi stabnak arra, hogy meggyozzek Yannickot a maradasrol. De eppenseggel az elmult hetekben is csak azt hallottam, hogy total mas osszegben gondolkoznak a felek, es a Jax nem hajlando elmozdulni az evi 14 millio koruli ertektol. Akkor megsem Coughlin a hulye csak, ugy tunik, itt mindenki az. Ennek a vege az lesz, mint ami Clowneyval, hogy valami 3-4. korert odadobja a csapat valakinek Yannickot.
Stez
Ezt őt baszta el azzal, ahogy Yannickkal bánt tavaly. A nevetséges szerződéssel (3 év, egészen alacsony garantálttal), aztán akkor értek véget a tárgyalások, amikor bemelegedtek volna, utána TC részéről jött a szivárogtatás, hogy Yannicknak nem elég az évi 19, pedig a Jags ezt megadná neki, amikor köze se volt az igazi ajánlatnak ehhez...
Az elmúlt hónapokban már nem voltak olyan messze a Yannick által kért összegtől(Dilla szerint 10 millió volt az eltérés maxban és granatáltban 1-2 hete, tehát megadnánk neki az évi 20-at, 50+ garantáltal), csak most már Ngakoue nem bízik már senkiben itt. De ennek az oroszlánrésze Coughlin tavalyi akciózása miatt van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allandoan Coughlint ekezed, kozben honapjai lettek volna a jelenlegi stabnak arra, hogy meggyozzek Yannickot a maradasrol. De eppenseggel az elmult hetekben is csak azt hallottam, hogy total mas osszegben gondolkoznak a felek, es a Jax nem hajlando elmozdulni az evi 14 millio koruli ertektol. Akkor megsem Coughlin a hulye csak, ugy tunik, itt mindenki az. Ennek a vege az lesz, mint ami Clowneyval, hogy valami 3-4. korert odadobja a csapat valakinek Yannickot.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFC csapatok kezdhetnek reménykedni. A Ramsnek még van pár pickjei, amit átdobhatnának ide, ha már Sneed meg Caldwell akkora spanok.
 twitter.com/E_Dilla/status/1234479153333796864

A Jags lehet ráment volna/rámegy az első 3 év garantálására is, és ez se elég Yannicknak.
 twitter.com/E_Dilla/status/1234484613680160777

Ilyen egy elbaszott franchiset. Egyszer találunk igazi aranyat, azt is elkótyavetyéljük.
iktriad
Egy franchise sikere sosem egy játékoson múlik, hanem a rendszeren a szervezeti- illetve munkakultúrán. Tudom, hogy te játékosközpontú szurkoló vagy, de hátha megvígasztal az a tény, hogy egy játékoson kábé semmi se múlik. Pláne nem egy védőoldali játékoson.
Ha igaz a megállapításod, hogy ez egy elbaszott franchise, vagyis az egész kultúra nem megfelelő, akkor az is igaz, hogy azon egy játékos nem javít, nem ront, szóval, szarni rá, ha Ngakoue offol.
Ha viszont idővel szépen felépül egy normális kultúra, akkor megintcsak nem számít egyetlen védőjátékos, szóval érdemes inkább ebben reménykedni, nem leragadni egy játékosnál. 😉
És végülis ehhez jelenleg jó az együttállás, mert jó a tulaj, a HC, a QB. Ez szinte már grand slam. Türelem.
Sobri Jóska
A kultúra rész mind igaz, Bár egy ilyen embert fogunk nagy valószínűség szerint elveszteni.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1234493834182131714
De aki szerint jó együttállás van nálunk, az álmodik.
-A tulaj sportszempontból liga alja Top 5 jelenleg (Lásd még a mérlegét mióta itt van, London forszírozását- ami a csapatnak inkább hátrány, mint előny, és a GM/HC-i egyelőre inkább öngólok, mint gólok voltak a részéről)
-A jelenlegi GM kb összes jó játékosa, akit draftolt lelépett vagy le készül lépni, ha Yannick is elmegy. Kb maradt a sokat sérült Linder és a tavaly katasztrofálisan gyenge szezont futó Myles Jack).
-A HC-nek a GM-mel együtt ez az utolsó utáni esélye és kevesen bíznak benne. Mondjuk Minshew mellette még benne bízom a leginkább. De pl DC-t igazán válhatott volna idén.
-A QB legalábbis kérdőjel. Biztató felvillanásai/tulajdonságai vannak, de azért a szezon 2. fele megmutatta, hogy komoly limitációi is.

Úgy tűnik viszont, hogy a combineon az a hír járja, hogy Minshew a kezdő QB idén, és Foles mehet prédikálni máshová.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
Pl. a Coltsba. Ha így lesz, akkor van Isten. 😊 😊 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ilyen egy elbaszott franchiset. Egyszer találunk igazi aranyat, azt is elkótyavetyéljük.
iktriad
Egy franchise sikere sosem egy játékoson múlik, hanem a rendszeren a szervezeti- illetve munkakultúrán. Tudom, hogy te játékosközpontú szurkoló vagy, de hátha megvígasztal az a tény, hogy egy játékoson kábé semmi se múlik. Pláne nem egy védőoldali játékoson.
Ha igaz a megállapításod, hogy ez egy elbaszott franchise, vagyis az egész kultúra nem megfelelő, akkor az is igaz, hogy azon egy játékos nem javít, nem ront, szóval, szarni rá, ha Ngakoue offol.
Ha viszont idővel szépen felépül egy normális kultúra, akkor megintcsak nem számít egyetlen védőjátékos, szóval érdemes inkább ebben reménykedni, nem leragadni egy játékosnál. 😉
És végülis ehhez jelenleg jó az együttállás, mert jó a tulaj, a HC, a QB. Ez szinte már grand slam. Türelem.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön a tag. "Csuda jót" fog tenni ez az amúgy is "bő" caőunknek.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1234464384048664577

Hát ja.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1234478130750017537
De jelenleg most ez sanszosabb.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1234472653769060353
Ebből amúgy nem jönnénk ki túl jól.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1234467878742691841
A garantált majdnem 20 milliós fizu miatt max egy 2. napos picket kaphatnánk érte...

Mellé még kelezne egy ordas nagy need is, ahelyett, hogy évekre meglennénk az egyik prémium poszton.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1234482012972634112
Ilyen egy elbaszott franchiset. Egyszer találunk igazi aranyat, azt is elkótyavetyéljük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue taget kap Schefter szerint, lentit pedig Twitteren tette ki:
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1234456012591161345
Beki
Szóval ha a Jags elé tenne egy 110 milliós 62 millió garantálttal rendelkező új szerződést, akkor se írna alá? Pl. emiatt.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1234462745652793345
De amúgy köszi ezt is Coughlin. Zseni voltál tavaly nyáron a szívózással. Sikerült egy kurva jó draftot hazavágni azzal, hogy nem tudtad, hol a helyed.


Ma hallgattam egy 2 nappal ezelőtti podcastet, ahol a mostanában általam sokat idézet Dilla beszélt arról, mit vár a következő napoktól, hetektől, draftról. Nagyon ajánlom meghallgatni,aki ért angolul.
 twitter.com/TheCover3Blog/status/1233383969833574402
SZERINTE Foles úgy lesz eltradelve, hogy a Jags lenyeli a fizuja felét, és emiatt talán még valami ellenértéket itt kaphatunk (2 zacsi mogyoró) ahelyett, hogy nekünk kéne bedobni valamit még. Dareusról még nem mondjuk le, de ha nem tudjuk visszahozni akkor az egyik 1. körösnek DT-re kell mennie(Derrick Brown/Kinlaw).
Ja arról is beszélt Dilla, hogy ha netán a Clemosonos Simmons kerülne hozzánk 1/9-en, az ügynöke ugyan , mint.... dobpergést kérek.... Jalen Ramseyé. Érdekes szitu lenne, mert David Mulugheta és a Jags között is volt sértődés tavaly, de Dilla szerint ez nem olyan dolog, amit pénzzel ne lehetne megoldani.
Dilla szerint ha egy FA-t kéne mondani, aki itt köthet ki, az a Falcons TE-je, Austin Hooper lehet. Inkább ő, mint Ebron, de tartok tőle a Ron Middleton mágia őt is non faktorrá fogja tenni...

Ha már Ramsey szóba került.
 twitter.com/Demetrius82/status/1233557213916082181
Ez igaz, csak rajta kívül eddig nem sok jót csináltál az első körben Dave. Sajna még mindig majdnem biztos vagyok, hogy az egyik pickből megint ordas nagy bust lesz.
iktriad
Fo a pozitivum, hajra, csak igy tovabb! 😆
Stez
Ha minden kötél szakad, majd aláíratjuk Luckot. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ngakoue taget kap Schefter szerint, lentit pedig Twitteren tette ki:
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1234456012591161345
Beki
Szóval ha a Jags elé tenne egy 110 milliós 62 millió garantálttal rendelkező új szerződést, akkor se írna alá? Pl. emiatt.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1234462745652793345
De amúgy köszi ezt is Coughlin. Zseni voltál tavaly nyáron a szívózással. Sikerült egy kurva jó draftot hazavágni azzal, hogy nem tudtad, hol a helyed.


Ma hallgattam egy 2 nappal ezelőtti podcastet, ahol a mostanában általam sokat idézet Dilla beszélt arról, mit vár a következő napoktól, hetektől, draftról. Nagyon ajánlom meghallgatni,aki ért angolul.
 twitter.com/TheCover3Blog/status/1233383969833574402
SZERINTE Foles úgy lesz eltradelve, hogy a Jags lenyeli a fizuja felét, és emiatt talán még valami ellenértéket itt kaphatunk (2 zacsi mogyoró) ahelyett, hogy nekünk kéne bedobni valamit még. Dareusról még nem mondjuk le, de ha nem tudjuk visszahozni akkor az egyik 1. körösnek DT-re kell mennie(Derrick Brown/Kinlaw).
Ja arról is beszélt Dilla, hogy ha netán a Clemosonos Simmons kerülne hozzánk 1/9-en, az ügynöke ugyan , mint.... dobpergést kérek.... Jalen Ramseyé. Érdekes szitu lenne, mert David Mulugheta és a Jags között is volt sértődés tavaly, de Dilla szerint ez nem olyan dolog, amit pénzzel ne lehetne megoldani.
Dilla szerint ha egy FA-t kéne mondani, aki itt köthet ki, az a Falcons TE-je, Austin Hooper lehet. Inkább ő, mint Ebron, de tartok tőle a Ron Middleton mágia őt is non faktorrá fogja tenni...

Ha már Ramsey szóba került.
 twitter.com/Demetrius82/status/1233557213916082181
Ez igaz, csak rajta kívül eddig nem sok jót csináltál az első körben Dave. Sajna még mindig majdnem biztos vagyok, hogy az egyik pickből megint ordas nagy bust lesz.
iktriad
Fo a pozitivum, hajra, csak igy tovabb! 😆

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue taget kap Schefter szerint, lentit pedig Twitteren tette ki:
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1234456012591161345
Beki
Szóval ha a Jags elé tenne egy 110 milliós 62 millió garantálttal rendelkező új szerződést, akkor se írna alá? Pl. emiatt.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1234462745652793345
De amúgy köszi ezt is Coughlin. Zseni voltál tavaly nyáron a szívózással. Sikerült egy kurva jó draftot hazavágni azzal, hogy nem tudtad, hol a helyed.


Ma hallgattam egy 2 nappal ezelőtti podcastet, ahol a mostanában általam sokat idézet Dilla beszélt arról, mit vár a következő napoktól, hetektől, draftról. Nagyon ajánlom meghallgatni,aki ért angolul.
 twitter.com/TheCover3Blog/status/1233383969833574402
SZERINTE Foles úgy lesz eltradelve, hogy a Jags lenyeli a fizuja felét, és emiatt talán még valami ellenértéket itt kaphatunk (2 zacsi mogyoró) ahelyett, hogy nekünk kéne bedobni valamit még. Dareusról még nem mondjuk le, de ha nem tudjuk visszahozni akkor az egyik 1. körösnek DT-re kell mennie(Derrick Brown/Kinlaw).
Ja arról is beszélt Dilla, hogy ha netán a Clemosonos Simmons kerülne hozzánk 1/9-en, az ügynöke ugyan , mint.... dobpergést kérek.... Jalen Ramseyé. Érdekes szitu lenne, mert David Mulugheta és a Jags között is volt sértődés tavaly, de Dilla szerint ez nem olyan dolog, amit pénzzel ne lehetne megoldani.
Dilla szerint ha egy FA-t kéne mondani, aki itt köthet ki, az a Falcons TE-je, Austin Hooper lehet. Inkább ő, mint Ebron, de tartok tőle a Ron Middleton mágia őt is non faktorrá fogja tenni...

Ha már Ramsey szóba került.
 twitter.com/Demetrius82/status/1233557213916082181
Ez igaz, csak rajta kívül eddig nem sok jót csináltál az első körben Dave. Sajna még mindig majdnem biztos vagyok, hogy az egyik pickből megint ordas nagy bust lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ngakoue taget kap Schefter szerint, lentit pedig Twitteren tette ki:
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1234456012591161345
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Yannick ma be fog jelenteni valamit, gondolom megvan az új ügynöke.
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1233538027852570630
Amit biztos nem, hogy marad...
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1233538327162314754
iktriad
A Jags még nem jelentette be, hogy tageli-e. Így most kb azt tudná csak bejelenteni, hogy

a) nem írja alá a franchise taget, ha kap
b) aláírja a franchise taget, ha kap
c) megállapodott hosszú távon a Jagsszel (teoretikus eshetőség)
d) vannak érdeklődők, akik fizetnének neki 21-22 millát - de nem írhatja alá a szerződést, mert annak még nincs itt az ideje...
e) nővé operáltatja magát is irány a Lingerie League

Az e) lenne a leginkább hírértékű! 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannick ma be fog jelenteni valamit, gondolom megvan az új ügynöke.
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1233538027852570630
Amit biztos nem, hogy marad...
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1233538327162314754
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik idén a Broncos lehet az a csapat. amellyel majd közös edzésünk (és előszezon meccsünk) lehet majd a preseasonben.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
 twitter.com/yannickngakoue/status/1232692073503055878?s=21
gedam
Hetek óta rébuszokban próbál tweetelni, de ez kezd unalmas lenni a részéről.
iktriad
Perverz dolog, de én mindig bírtam a twitterét, tele volt a hittel és a kemény munkával kapcsolatos rövid, 3-4 szavas terjedelmet meg nem haladó "bölcsességgel", ami időről időre átfordult egy fura szatírába.
Szóval ha a kérdés az, hogy "Next stop...." ?
Akkor a válasz a korábbi örökérvényűje: "Isten kegyes"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/yannickngakoue/status/1232692073503055878?s=21
gedam
Hetek óta rébuszokban próbál tweetelni, de ez kezd unalmas lenni a részéről.
több mint 4 éve
gedam 5 700
 twitter.com/yannickngakoue/status/1232692073503055878?s=21
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.
Húsrágó
Értem én az FA piac működését, de én úgy gondolkodom, hogy ha valaki pozíciója legjobban fizetett játékosa akar lenni, akkor legalább férjen be a poszt top 10 játékosa közé, ami Yannick esetében nem állja meg a helyét. Nálam se Clark, se Lawrence nem ér meg ennyi pénzt. Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni, hogy bírom Yannickot, fiatal is, tudom, hogy a piac a valóságban nem úgy működik, ahogy én gondolkodom, de ettől még a véleményem az, hogy nálam ez franchise tag és trade.
npetiii
Abszolút értelek, csak arra reagáltam, hogy "nem ér meg 110 milliót". Lehetett volna olcsóbb is Yannickot marasztalni, ha annak idején nem szarnak a fejére... most már vagy "b@sszaisten" kifizeted a teljes árat, vagy marad a cserebere (tag). De azért nagy kérdés, találsz-e a drafton hasonló produktivitású játékost, vagy marad Calais 4ever + Josh Allen, aki ugyanúgy elmenekühet idővel mint Ramsey.
Húsrágó
Calais sem marad örökké, sőt, most is kérdéses már kicsit. Persze lehet csinálni, hogy nem fizetünk meg senkit, csak ahhoz elég lyukas a keret, hogy need-eket generáljunk, plusz nem Belichick az edző.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.
Húsrágó
Értem én az FA piac működését, de én úgy gondolkodom, hogy ha valaki pozíciója legjobban fizetett játékosa akar lenni, akkor legalább férjen be a poszt top 10 játékosa közé, ami Yannick esetében nem állja meg a helyét. Nálam se Clark, se Lawrence nem ér meg ennyi pénzt. Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni, hogy bírom Yannickot, fiatal is, tudom, hogy a piac a valóságban nem úgy működik, ahogy én gondolkodom, de ettől még a véleményem az, hogy nálam ez franchise tag és trade.
npetiii
Abszolút értelek, csak arra reagáltam, hogy "nem ér meg 110 milliót". Lehetett volna olcsóbb is Yannickot marasztalni, ha annak idején nem szarnak a fejére... most már vagy "b@sszaisten" kifizeted a teljes árat, vagy marad a cserebere (tag). De azért nagy kérdés, találsz-e a drafton hasonló produktivitású játékost, vagy marad Calais 4ever + Josh Allen, aki ugyanúgy elmenekühet idővel mint Ramsey.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Combine interjúk - Caldwell

Caldwell tegnap azt mondta a Combenineon, hogy valamilyen formában de dolgoznak azon, hogy Yannick maradjon. Ha majd lesz róla hír, akkor szólunk minenkinek.
Dareus esetében sem tűnik még véglegesnek a szakítás. Megpróbáljuk visszahozni, ha lehetséges.
Fournette 5. éves opcióját még nem tudjuk lehívjuk-e (ez nálam nem felé tendál).
Bouye nem biztos, hogy ki lesz rakva Dave szerint. Vizsgáljuk az opciókat vele kapcsolatban. Dave szereit nem keres nagyon sokat. de vizsgálja az opciókat.
Calaisban még sok van, inkább afelé hajluk hogy maradjon, de az FA és draft még beleszólhat ebbe.
Caldwell is elmondta a(z amúgy nem igaz) állítást, hogy 2 remek QB-nk van a kereten Foles és Csodabajusz személyében. Annyit még hozzátett, hogy meglátjuk hogy Gruden és McAddo filozófiája kihez illik jobban és szerinte a Szentfazék is otthon okosabban fog mozogni itt a 2. évében...
Dave szerint az O-line a csapat erősebb pontjainak egyike. Na ja, ha azt vesszük, hány terület van, ahol méteres lyukak tátonganak, talán még igaz is. Bár a fal bal oldalára ráférne egy renoválás...
LB poszton a szokásos emberek (Myles, Quincy, Leon Jacobs) mellett Dakota Allent is megnevezte, aki nagyon hasznos tud majd lenni esetleg. (amúgy ebben lehet igaza lesz.)

Marrone

Marrone nem mondta, hogy mikorra lesz eldöntve, hogy ki lesz a kezdő QB (szerintem eléggé egyértelmű kinek kéne az lennie Doug...)
Londonban 10 napot fogunk majd lenni a 2 meccsre. Doug szerint kemény kihívás lesz ez az időszak az egész csapatnak. Azt mondtam ő és a csapat igyekszik idén 1-2 extra hazai meccset szerezni (=playoff). Tetszetős mentalitás.
Doug szeretné megtalálni majd a legideálisabb posztot Myles számára idén, ahol a legtöbbet tudja majd tenni.
Marrone szerint Todd Wash még mindig egy remek DC, akit tavaly sok sérülés és egyéb dolog hátráltatta. Továbbra is maximálisan bízik benne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.
Húsrágó
Értem én az FA piac működését, de én úgy gondolkodom, hogy ha valaki pozíciója legjobban fizetett játékosa akar lenni, akkor legalább férjen be a poszt top 10 játékosa közé, ami Yannick esetében nem állja meg a helyét. Nálam se Clark, se Lawrence nem ér meg ennyi pénzt. Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni, hogy bírom Yannickot, fiatal is, tudom, hogy a piac a valóságban nem úgy működik, ahogy én gondolkodom, de ettől még a véleményem az, hogy nálam ez franchise tag és trade.
npetiii
Clark mondjuk csak a Chiefs három playoffmeccsét zárta le egymaga, és a felépülése óta simán elit szinten tolja 😊

De nekem is mindig fáj nézni, mennyire emelkednek a fizuk 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.
Húsrágó
Értem én az FA piac működését, de én úgy gondolkodom, hogy ha valaki pozíciója legjobban fizetett játékosa akar lenni, akkor legalább férjen be a poszt top 10 játékosa közé, ami Yannick esetében nem állja meg a helyét. Nálam se Clark, se Lawrence nem ér meg ennyi pénzt. Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni, hogy bírom Yannickot, fiatal is, tudom, hogy a piac a valóságban nem úgy működik, ahogy én gondolkodom, de ettől még a véleményem az, hogy nálam ez franchise tag és trade.
npetiii
Ket honapja meg evi 16 milliot akart, basztak ra, szorakoztak vele a targyalasok soran pitianer penzekkel. Az ido mulasa mindig a jatekosnak kedvez, most mar a piac diktalja az arakat, megteheti az ilyen playa, hogy felhuzza az igenyeit. Mas kerdes, hogy szerintem sem er ennyit meg, ahogy Clarkek sem ertek, de most mar akkor is ki kell neki fizetni hasonlot, meg ha nem is evi 20-22 millio lesz az, hanem mondjuk evi 18. Ketlem, hogy az ala vissza lehetne nyomni annak tudataban, hogy eleg sok csapat feni ra a fogat a piacon.

A taget szerintem nem fogja alairni, aztan ismet jon a kotelhuzas, majd el kell cserelni.

több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.
Húsrágó
Értem én az FA piac működését, de én úgy gondolkodom, hogy ha valaki pozíciója legjobban fizetett játékosa akar lenni, akkor legalább férjen be a poszt top 10 játékosa közé, ami Yannick esetében nem állja meg a helyét. Nálam se Clark, se Lawrence nem ér meg ennyi pénzt. Mindezek mellett nem győzöm hangsúlyozni, hogy bírom Yannickot, fiatal is, tudom, hogy a piac a valóságban nem úgy működik, ahogy én gondolkodom, de ettől még a véleményem az, hogy nálam ez franchise tag és trade.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
110/5 évből ha lenne egy megállapodott 105/5, az pont Frank Clark, Lawrence szintje, de mindenki erre gondolt eleve. Ebből akkor lehetett volna kevesebb, ha korábban megállapodnak. Most fullos FA piaci árat kell fizetni.

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Kövezzetek meg, de bármennyire is bírom, szerintem Yannick nem ér 5 év 110 milliót, főképp nem a jelenlegi cap helyzetünkben. Nem elég kiegyensúlyozott a teljesítménye, nem védekezik jól futás ellen, és még csak arról sincs szó, hogy most hozott le egy 20 sackes szezont. Ha tényleg ennyit kér, akkor nagyjából esélytelennek látom, hogy maradjon, franchise tag és trade tűnik a legjobb megoldásnak. Vagy visszapörgetni az idő kerekét és már korábban megegyezni vele egy vállalhatóbb összegben és nem elégetni egy vagyont szánalmas irányítóteljesítményekre.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tehát ha Kis Dick Nick nem lenne nálunk, a jags röhögve ki tudná pengetni Ngakouet már most. #KösziCoughlin
iktriad
Arra sose gondolsz, ha Foles nem lenne nálunk, akkor nem Minshewt húzzuk hátul, hanem mondjuk Lockot vagy Griert vagy random bárkit a második napon, vagy nincs Allen és helyette berántjuk Haskinst.
Ezt sose hagyd ki az egyenleteidből.
Ha nincs Foles, akkor nincs Minshew se.
Sobri Jóska
A Redskins is elvitte ugyanazon a drafton Cousinst (a 4. körben!) azok után, hogy egy valag draft cetlit beáldozva felcserélt RGIII-ért 1/2-re (és milyen jól döntöttek ezzel), szóval lehet egy drafton 2 QB-t vinni, ha egy csapatnak nincs semmije a poszton. Ezt mi is megtehettük volna egy 1. körös QB draft esetén is, ha nagyon akarjuk. Ha mondjuk az általam preferált Haskins-McCown duóval áltunk volna a draft 1. napja után, akkor Minshew kiválasztása a 6. körben mint development csere QB teljes mértékben logikus lépés lett volna.
Allen valóban nem lenne ez tény. Viszont ez esetben Ngakoue már rég ki lenne fizetve, ami jelenleg Khan minden ígérete ellenére legalábbis erősen kétséges, hogy megtörténik.
Ettől még Foles leigazolása (főleg ennyiért egyedüli komoly kérőként) védhetetlen faszság volt TC részéről.

Szerkesztette: iktriad