Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És ha már csajok, Ramsey elhagyta Golden Tate tesóját akivel 2 gyereke van egy (sztriptíz?)táncosért... akivel azóta már szintén szakított.

iktriad
Tate családdal való szakítás egyetlen valódi indoka a Golden Tate fején virító Trump sapka lehet, számomra ez már elég magyarázat. 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles Jack nagyon szeretne visszamenni IR-re.
 twitter.com/E_Dilla/status/1235916242210471939

Amikor ilyen adatokat látok, dühít fel igazán a London projekt. Khan legalább annyival gazdagabb lett így is, mint amennyire sikertelen a tulajdonában lévő Jags....
 twitter.com/ZackMooreNFL/status/1235982008565805056

Ha már dühítő dolgok, ha Yan megy, ez megy vele...
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1235971940097159173

Egy kis bulvár. Minshew becsajozott.
 twitter.com/E_Dilla/status/1235952625725644800
Dilla nem adta ki, hogy ki az illető, de a hölgy instája alapján nagyon csinos. Meglepő, ja nem.
 twitter.com/E_Dilla/status/1235953649156751361

És ha már csajok, Ramsey elhagyta Golden Tate tesóját akivel 2 gyereke van egy (sztriptíz?)táncosért... akivel azóta már szintén szakított.
 twitter.com/BoldCityCap/status/1235900784941948931
Hiányozik egy olyan játékos mint ő a secondaryből, de lassan én félteném tőle az öltözőt. Ha a 2 extra 1. kört jól használjuk fel, akkor örülök, hogy túladtunk rajta..

Apropó 2 első kör meg idei keretmozgások, ez itt sajnos nagyon igaz.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1235948616918982656
Konkrétan majdnem biztos vagyok benne, hogy Caldwell legalább az egyik 1. körös pickkel húz egy újabb megabustot, és már-már szerencsések leszünk, ha csak az egyikkel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco hosszú cikke arról mi vezetett az AFC Döntőtől a mostani káoszig. Van pár benne pár érdekes infó.
 www.cbssports.com/nfl/news/how-jaguars-went-from-doorstep-of-the-super-bowl-to-a-dysfunctional-mess-in-just-two-seasons
Pl. az öltözőbeli megosztottságról, egyes játékosok hozzáállásáról, Telvin szerepéről, Bouye és Ramsey állítólag nem épen harmonikus viszonyáról (mondjuk a 2 ember viselkedéséből látszik, hogy 2 külön világ). Ajánlott olvasmány.
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Tony Pauline szerint jó esély van rá, hogy Yannick Ngakoue Seattleben kössön ki. És azt is elmondta milyen ellenértékért cserébe.
What compensation would be enough to get DE Yannick Ngakoue and do you see Seattle Seahawks as a potential suitor?
I’ve been told by a very good source that the Seahawks would like to acquire Yannick Ngakoue via trade. My sources tell me they believe compensation would include something like a second-round selection and possibly a situation where the Seahawks swap their pick in round one for the Jags pick in the second round.
Forrás:
 www.profootballnetwork.com/free-agency-news-rumors-byron-jones-pauline-mailbag/
Szóval kapnánk egy 2. kört (a Seahawksnak 2 van idén belőle) és mienk lenne a Seattle idei 1. köre(=HÁROM 1. körös pick!) a mi korai 2. körösünkért cserébe.
Ha minden kötél szakad Yannick ügyben, akkor nekem tetszene ez a forgatókönyv.
iktriad
Nem hangzik rosszul, hogy ennyi draftpickünk van, megéri majd élőben nézni a draftot 😊
A csapatvezetésben a kultúrán viszont muszáj lesz jelentősen alakítani, mert hiába lenne tökéletes a draft, ha az újak a szerződésük lejártakor ugyanúgy menekülőre fogják, mint most páran.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Pauline szerint jó esély van rá, hogy Yannick Ngakoue Seattleben kössön ki. És azt is elmondta milyen ellenértékért cserébe.
What compensation would be enough to get DE Yannick Ngakoue and do you see Seattle Seahawks as a potential suitor?
I’ve been told by a very good source that the Seahawks would like to acquire Yannick Ngakoue via trade. My sources tell me they believe compensation would include something like a second-round selection and possibly a situation where the Seahawks swap their pick in round one for the Jags pick in the second round.
Forrás:
 www.profootballnetwork.com/free-agency-news-rumors-byron-jones-pauline-mailbag/
Szóval kapnánk egy 2. kört (a Seahawksnak 2 van idén belőle) és mienk lenne a Seattle idei 1. köre(=HÁROM 1. körös pick!) a mi korai 2. körösünkért cserébe.
Ha minden kötél szakad Yannick ügyben, akkor nekem tetszene ez a forgatókönyv.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Annak nincs semmi esélye, hogy Khan eladja a Jax-et? Lehet az is segítene 😀

Vagy a RAMS is meggondolhatná magát... sőőt.. összeesküvés elméletem támadt... Lehet anno Khan mégis megszerezte a RAMS tulajdonjogát, csak titokban a háttérből irányitja és a jax a fedőcég, ahonnan a legjobb kinevelt játékosokat átviszi a fő vállalatba. Ez az ember egy géniusz, a Kárpátok Himalája Géniusza 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na így kell elköszönni.

Sok sikert AJ Coloradóban!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Imádom, amikor az országos NFL média 1-2 nappal később megerősíti Dilla infóit. Az NFL Networkös Mike Garoffolo szerint is komoly piaca van Folesnak!
 twitter.com/keanukarg/status/1235302579577540622
Nem kicsit mosolyognék, ha a Jags átvállalja mondjuk Foles idei fizujának 3/4-ét és emiatt valaki többet ad nekünk érte, mint amiért Bouyeért kaptunk (ami amúgy a Frisco pickje a Sanders tradeből, szóval az egy 4. kör végi -4/31- draft cetli), De ha csak egy 6. körért(=mint amit anno Szösziért kaptunk - LOL) elviszik, már azzal is elégedett leszek. És vagy Dobbs lesz Minshew cseréje vagy valamelyik leendő ex-Redskins/Bengals QB, akit Gruden ismer - ha most tippelni kéne, akkor Colt McCoy.

Hays Carlyon szerint hagyni kéne az 'idén nyerni kell" dumát, és a sok-sok pickkel (meg majd minden sokat jelenleg sokat kereső elküldésével) teljes újraépítést végrehajtani (már megint),
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1235280794698108930
A baj csak az, hogy
1. Az itt leírt terv egyszerűen túl logikus lenne a Jagsnek.
2. Már így is padlón vagy annak közelében lehet a helyiek jegyvásárlási kedve, és egy újabb újrakezdés nyílt felvállalása lenne a végső lökés a kongó lelátók felé már szeptemberben is.
3. Caldwellből sajnos kinézem, hogy azt hiszi 1 offszezonban ki tud javítani majdnem minden hibát, és márciusban emiatt megint nagyban költeni fog. És a 10 cetli hiába sok papíron - és még talán jöhet pár extra pick áprilisig Folesért és Ngakoueért, de a draftjai(főleg az első körös pickjei) tudjuk milyenek. Minden 2. évben jön be pár ember (akit aztán nem tudunk megtartani, akit meg igen az vagy lesérül, vagy rosszul játszik, amit a nagy pénzhez jut...), aki jó, de valahogy nem hiszem, hogy idén is ugyanolyan mákunk legyen a rookie classzal, mint tavaly,

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Konkrétan tragédia ami itt zajlik azután a PO run után.
Kíváncsi vagyok abban az alternatív univerzumban, ahol a bírok nem fújnak bele Jack fumblejába hol tart a Jags.
tenorx
A SB utolsó másodpercében Bortles győztes TD paszt ad, iktriad szívinfarktust kap élete csúcspontján. :/
Mindent összevetve, jobb is, hogy belefújtak.
Sobri Jóska
A PO meccseinket is teljesen higgadtan néztem végig. Nem vagyok az az idegbajos típus. Szóval részemről néma maradhatott volna Clete Blakeman sípja.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Telvin meg jatszhat. Kerdes, vele most mi van, vissza akar e terni. Mondjuk az allando cirkusz a csapatnal az o helyzeten sem javit, ki akarna visszaterni igy?
Stez
Neki az az érzésem, hogy sokkal komolyabb problémái vannak, mint a futball....


Yannicknak az verhetné fel egyedül kicsit az árát, ha kettőnél több komoly érdeklődője lenne és kénytelenek lennének kicsit licitálni egymásra.

A szomorú, hogy az utóbbi évek Jags drafolta Pro-Bowlerei egy kicsit se a Jagsben játszanak...
Allen Robinson, Telvin Smith, Ramsey, Yannick.

Azok vannak a Jagsben, akiknek az újonc szerződése még csak 1-2 éves.
Húsrágó
Konkrétan ha Yannick megy, a Chark, Allen duó az, akire mint a jövő komoly sarokkővére lehet most tekinteni, és mellé még esetleg oda lehet sorolni Jawaan Taylort meg Minshewt. Elég szegényes lista... (Ha nagyon jóindulatú vagyok Ronnie Harrison és ha összeszedi magát Myles Jack talán be tudja verekedni magát ide.)
Miközben itt lehetne még A-Rob, Jalen, Telvin és lassan Ngakouet is ide vehetjük....
iktriad
Mert mi van Telvinnel? Abszolut nem kovetem a sporton kivuli eletet, igy az elmult fel evben nem nezelodtem.
Stez
Kis mental disease, police activity, marijuana growing gyanú, véres szív posztolás, gyámügy, egy kis rendőri szeretet, ilyesmi.

Azt mondta, hogy a mentális egészségére kell figyelnie, ezért ülte ki a szezont. Azóta se tudni, hogy mi lesz vele, remélem azért, nincs komoly baj, de bizonytalan, hogy játszik-e még valaha.

 eu.tallahassee.com/story/sports/2019/11/27/police-activity-home-former-jaguars-seminoles-lb-telvin-smith/4323798002/

 jaguarswire.usatoday.com/2020/01/29/telvin-smith-breaks-silence-says-he-turned-down-offers-to-play-in-2019/

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/28/retired-jaguars-linebacker-telvin-smith-arrested-at-his-home/
Fast Willie
Nagy arc, birom. 😆

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Konkrétan tragédia ami itt zajlik azután a PO run után.
Kíváncsi vagyok abban az alternatív univerzumban, ahol a bírok nem fújnak bele Jack fumblejába hol tart a Jags.
tenorx
A SB utolsó másodpercében Bortles győztes TD paszt ad, iktriad szívinfarktust kap élete csúcspontján. :/
Mindent összevetve, jobb is, hogy belefújtak.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Telvin meg jatszhat. Kerdes, vele most mi van, vissza akar e terni. Mondjuk az allando cirkusz a csapatnal az o helyzeten sem javit, ki akarna visszaterni igy?
Stez
Neki az az érzésem, hogy sokkal komolyabb problémái vannak, mint a futball....


Yannicknak az verhetné fel egyedül kicsit az árát, ha kettőnél több komoly érdeklődője lenne és kénytelenek lennének kicsit licitálni egymásra.

A szomorú, hogy az utóbbi évek Jags drafolta Pro-Bowlerei egy kicsit se a Jagsben játszanak...
Allen Robinson, Telvin Smith, Ramsey, Yannick.

Azok vannak a Jagsben, akiknek az újonc szerződése még csak 1-2 éves.
Húsrágó
Konkrétan ha Yannick megy, a Chark, Allen duó az, akire mint a jövő komoly sarokkővére lehet most tekinteni, és mellé még esetleg oda lehet sorolni Jawaan Taylort meg Minshewt. Elég szegényes lista... (Ha nagyon jóindulatú vagyok Ronnie Harrison és ha összeszedi magát Myles Jack talán be tudja verekedni magát ide.)
Miközben itt lehetne még A-Rob, Jalen, Telvin és lassan Ngakouet is ide vehetjük....
iktriad
Mert mi van Telvinnel? Abszolut nem kovetem a sporton kivuli eletet, igy az elmult fel evben nem nezelodtem.
Stez
Kis mental disease, police activity, marijuana growing gyanú, véres szív posztolás, gyámügy, egy kis rendőri szeretet, ilyesmi.

Azt mondta, hogy a mentális egészségére kell figyelnie, ezért ülte ki a szezont. Azóta se tudni, hogy mi lesz vele, remélem azért, nincs komoly baj, de bizonytalan, hogy játszik-e még valaha.

 eu.tallahassee.com/story/sports/2019/11/27/police-activity-home-former-jaguars-seminoles-lb-telvin-smith/4323798002/

 jaguarswire.usatoday.com/2020/01/29/telvin-smith-breaks-silence-says-he-turned-down-offers-to-play-in-2019/

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/28/retired-jaguars-linebacker-telvin-smith-arrested-at-his-home/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Telvin meg jatszhat. Kerdes, vele most mi van, vissza akar e terni. Mondjuk az allando cirkusz a csapatnal az o helyzeten sem javit, ki akarna visszaterni igy?
Stez
Neki az az érzésem, hogy sokkal komolyabb problémái vannak, mint a futball....


Yannicknak az verhetné fel egyedül kicsit az árát, ha kettőnél több komoly érdeklődője lenne és kénytelenek lennének kicsit licitálni egymásra.

A szomorú, hogy az utóbbi évek Jags drafolta Pro-Bowlerei egy kicsit se a Jagsben játszanak...
Allen Robinson, Telvin Smith, Ramsey, Yannick.

Azok vannak a Jagsben, akiknek az újonc szerződése még csak 1-2 éves.
Húsrágó
Konkrétan ha Yannick megy, a Chark, Allen duó az, akire mint a jövő komoly sarokkővére lehet most tekinteni, és mellé még esetleg oda lehet sorolni Jawaan Taylort meg Minshewt. Elég szegényes lista... (Ha nagyon jóindulatú vagyok Ronnie Harrison és ha összeszedi magát Myles Jack talán be tudja verekedni magát ide.)
Miközben itt lehetne még A-Rob, Jalen, Telvin és lassan Ngakouet is ide vehetjük....
iktriad
Mert mi van Telvinnel? Abszolut nem kovetem a sporton kivuli eletet, igy az elmult fel evben nem nezelodtem.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Konkrétan tragédia ami itt zajlik azután a PO run után.
Kíváncsi vagyok abban az alternatív univerzumban, ahol a bírok nem fújnak bele Jack fumblejába hol tart a Jags.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
9.-re Isaiah Simmons-nak drukkolok most, de sok dolog tortenik meg a draftig. 20.-ra pedig DJ Henderson szerintem is jo jelolt.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugi Leonard, jó eséllyel jövőre (de akkor se lepődnék meg, ha trade formájában az idén) te is máshol játszol majd.
 twitter.com/_fournette/status/1234960839687405571
Valahogy nem hiszem, hogy le lesz hívva az 5. éves opciója, az meg mindent elárul majd, hogy mi a vélemény róla a front officeban.


Viszont így szinte biztos a CB draft az első (két) körben.Iktriad
Hát ha ez így lesz, akkor Elway egy helyet kvázi előre is mozgott az első körben ezzel a cserével.
Cruyffista
Két első körünk van a másik elcserélt CB-nk miatt idén (is), szóval nem kell feltétlenül 1/9-re húzni CB-t. 😉
iktriad
Mondjuk az vicces lenne, mert Okudah utan van egy jelentos szakadek, o sima top5 pick, de utana senki sem er top10-et. Persze nyilvan lehet reachelni, de nekem eleg eros lenne, ha a Jaguars az elso korevel, csere nelkul elvisz egy cornert.
Stez
Nem kell 1/9-re CB-t húzni, 1/20-on meg már szóba jöhet 1-2 ember CB poszton.
Egy hátracsere + CJ Henderson pl elég jól is elsülhet (ráadásul a Floridára járt)
Borbinho
Na ő pl. 1/20-ra szerintem komoly jelölt. Plusz ne lepődjünk meg,, ha egy kezdő CB-t hoznánk FA-ben vagy esetleg trade formájában.
Mellesleg egyre inkább úgy tűnik, hogy a Jags aktiv lesz 2 hét múlva a piacon. (Foles, Lee, Norwell, Swain és Ngakoue is addig kikerülhet részben vagy teljesen a könyvekből.) Dilla szerint költeni fogunk, jó pár leendő FA ügynökével beszélt a Jags a combineon.
 twitter.com/E_Dilla/status/1235010490696429569

És még egy biztató infó Dillától: Szemben a tavalyi évvel, úgy tűnik FOLESNAK VAN PIACA!
 twitter.com/E_Dilla/status/1235017557570203654
 twitter.com/E_Dilla/status/1235018216382091265
Az idei fizujának a nagy részét (akárcsak tavaly Bortlesét) mi fizetnénk gondolom, de legalább ő is kikerülne a könyvekből 2021-re. Ha tényleg van kereslet, még picket is kaphatunk érte. na ezt se gondoltam volna.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy hátracsere + CJ Henderson pl elég jól is elsülhet (ráadásul a Floridára járt)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont így szinte biztos a CB draft az első (két) körben.Iktriad
Hát ha ez így lesz, akkor Elway egy helyet kvázi előre is mozgott az első körben ezzel a cserével.
Cruyffista
Két első körünk van a másik elcserélt CB-nk miatt idén (is), szóval nem kell feltétlenül 1/9-re húzni CB-t. 😉
iktriad
Mondjuk az vicces lenne, mert Okudah utan van egy jelentos szakadek, o sima top5 pick, de utana senki sem er top10-et. Persze nyilvan lehet reachelni, de nekem eleg eros lenne, ha a Jaguars az elso korevel, csere nelkul elvisz egy cornert.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont így szinte biztos a CB draft az első (két) körben.Iktriad
Hát ha ez így lesz, akkor Elway egy helyet kvázi előre is mozgott az első körben ezzel a cserével.
Cruyffista
Két első körünk van a másik elcserélt CB-nk miatt idén (is), szóval nem kell feltétlenül 1/9-re húzni CB-t. 😉
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 300
Viszont így szinte biztos a CB draft az első (két) körben.Iktriad
Hát ha ez így lesz, akkor Elway egy helyet kvázi előre is mozgott az első körben ezzel a cserével.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 266 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4. kör AJ-ért amúgy remek ár. Viszont így szinte biztos a CB draft az első (két) körben.

Már senki sincs innen a Jagsben. Pedig a kép csak 3 éves...


Paycutot akartunk, AJ nem, így ment Denverbe
 twitter.com/E_Dilla/status/1234944307074826243
A Miami is érdeklődött iránta.
 twitter.com/MikeKlis/status/1235013128926236673

Még ezt a cserét üssük nyélbe, ha lehet(úgy, hogy ne kelljen feladnunk semmit).
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1234947361064927232

Mások is mehetnek. Egy Norwell tradenek örülnék. Linder maradjon, hogy legyen 1 minőségi belső falemberünk. Calais meg szerintem sem megy sehová.
 twitter.com/E_Dilla/status/1234956979132608517



Drukkolna az egyszeri szurkoló ennek a franchisenak de elég nehéz. 😕
Hátha bajusz tényleg megváltó lesz. Akkor ez a Bouye dolog is tök8. De lassan tényleg az az ember érzése, hogy vagy Minshew robbant és akkor elindulhat valami felfelé vagy az egész megy tovább a lejtőn...
alatriste
Ha Minshew netán lerobban, akkor jöhet Trevor Lawrence. 😉


Bouye egy 4. körért Bronco lett!
steelwolf
baromi gyorsan lett ligaelit secondarybol olyan, ahol Herndon a CB #1 (jelenleg) es van egy tehetseges Harrison. igaz, Bouye a tavalyi teljesitmenye alapjan nem er evi 13 milliot, remelem jo helyre megy a felszabadult penz.
winston
Azért Haydenről ne feledkezzünk el. Ok, ő nickel CB, de tavaly talán a legjobb védőnk volt a back 7-ben.



Mondjuk az is egy szép teljesítmény lesz, hogy a GM a három legjobb védője közül a legrosszabbat tudja megtartani,
Fast Willie
Igen aki csak a pff számok alapján ítéli meg őket gondolhatja így is.
Viszont ha azt nézzük, hogy a háromból kettő primadonna, akkor meg külön öröm hogy a pont a harmadikat sikerül megtartani.
eaglesmcnabb
hogy lett hirtelen Yannick is primadonna? nemar.
winston
Baromira nem az, csak érthetően morcos.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1234493834182131714
Nála sokkal jobban meg tudom ezt érteni, mint a hátfájósnál.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Drukkolna az egyszeri szurkoló ennek a franchisenak de elég nehéz. 😕
Hátha bajusz tényleg megváltó lesz. Akkor ez a Bouye dolog is tök8. De lassan tényleg az az ember érzése, hogy vagy Minshew robbant és akkor elindulhat valami felfelé vagy az egész megy tovább a lejtőn...


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bouye egy 4. körért Bronco lett!
steelwolf
baromi gyorsan lett ligaelit secondarybol olyan, ahol Herndon a CB #1 (jelenleg) es van egy tehetseges Harrison. igaz, Bouye a tavalyi teljesitmenye alapjan nem er evi 13 milliot, remelem jo helyre megy a felszabadult penz.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk az is egy szép teljesítmény lesz, hogy a GM a három legjobb védője közül a legrosszabbat tudja megtartani,
Fast Willie
Igen aki csak a pff számok alapján ítéli meg őket gondolhatja így is.
Viszont ha azt nézzük, hogy a háromból kettő primadonna, akkor meg külön öröm hogy a pont a harmadikat sikerül megtartani.
eaglesmcnabb
hogy lett hirtelen Yannick is primadonna? nemar.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bouye egy 4. körért Bronco lett!
steelwolf
szegény Ik!

criminal lawyer or criminal lawyer?