Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír az offensenek, Swaim újra edzésbe állt.
 twitter.com/JohnOehser/status/1166028107872178176
Dareusért viszont egy picit kezdek aggódni. Ha ő nincs akkor Abry Jones és Taven kezdene DT-ben. Előbbivel nincs baj, de az utóbbit nem erőltetném...

Az egykori Colts, most Jags LS Matt Overton igazán nemes gesztussal hívta fel magára a figyelmet.
 twitter.com/MattOverton_LS/status/1166004750392942593

Tűnnyékijáccaniéslegyéljó
Wyatt
Ja, lényegében ez volt Marrone üzenete Tavennek. Smoot vagy különösen Datone Jones (mint egykori 1. körös bust, aki most próbál nyomni egy tombrédit - > poraiból feltámad 😊 ) a szárnyai alá vehetnék, hogy az ösztöneit rendbe szedjék, mert tényleg fejben tűnik gyengének srác.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tűnnyékijáccaniéslegyéljó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bouye bemikrofonozva a 'Phins ellen.


Wyattnek - Marrone Bryanről.
 twitter.com/APMarkLong/status/1165725979232428034
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a new yorki Manish Mehta(aki mind a mai napig ott szidja Marronet, mint a bokrot, ahol tudja) biztos másként gondolja, azért jó látni, hogy a Jags vezetőedzője nem egy pöcs.
 twitter.com/APMarkLong/status/1165656457855062018
És mivel ezt nem először hangoztatja, bár ennyire érzelmesnek még nem láttam a témában, biztos nem csak megjátssza.

Sérültlista
 twitter.com/phillip_heilman/status/1165667858254389249
Pryornak lehet ezen fog múlni a cutja, hogy állandóan sérült. Pedig pl. Minshewval tényleg jó párost alkotnak, lásd a Phins meccs. Ha nem épül fel csütörtökre, szerintem akkor szvsz nek lefő a kávé nálunk. Wellsnek meg itt a nagy lehetőség, hogy kereten maradjon. De nem szeretném, ha miatta Shatleynek mennie kéne. Az ex-clemsoni jobb játékos, mint az egykori James Madison kiválóság.

Ha az UDFA rookie TE Charles Jones tud játszani csütörtökön, az érdekes lehet. Nagyon sokan (Marrone, Lageman) nagyon elismerően beszéltek róla, amíg le nem sérült.

Smoot úgy tűnik kereten lesz.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1165651417018900480
Azt kell mondjam, megérdemelten. Idén végre látni nála jeleket, hogy miért volt 3. körös pick. Ez Datone Jonesnak lehet picit aggasztó hír, de szerintem ő és sajnos Taven Bryan is kereten lesz. Eli Ankou fogja megszívni, illetve egy csapat jól járni vele, akik majd felszedik.


BCC-s 53-as keretjóslat 6 nappal a végső roster cutok előtt. Itt TJ Ward is fel van tüntetve, mint aki bekerül, de egyelőre ő még nem a Jags játékosa. De nem lenne ellenemre, ha jönne.
 www.bigcatcountry.com/2019/8/25/20832088/jacksonville-jaguars-53-man-roster-prediction-week-3-preseason
Bár Koyack itt nincs az 53-ban, Oliver miatt a keretszűkítést szvsz túléli, de a waiver claimet nem biztos, ugyanez igaz a 4. RB-re, bár fingom sincs ki lesz az, mert Rawls folyton sérült, a többiekből Mays kivételével alig láttam valamit. Amit meg tőle láttam, az nem volt sok.
WR-ben itt Cole és Pryor ki, McBride és Board bekerült. Szerintem mindkét duóból 1-1 marad. Tippre Cole és McBride.
LB-ben Giles-Harris helyett a valóban sokat játszó DJ Alexander jött be, én mondjuk inkább a Duke rookieja felé húzok.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik az ötlet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165332287585734656
Lenne egy minőségi B terv FS poszton, ha Wilson nem vállna be.

Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Ward annyira FS, mint én.
Boxba jó, másra nem.
gabokocka
Oda is jól jöhet némi depth. 😉
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Tetszik az ötlet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165332287585734656
Lenne egy minőségi B terv FS poszton, ha Wilson nem vállna be.

Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Ward annyira FS, mint én.
Boxba jó, másra nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
Stoki
A Titans-es Lewan 4 meccses eltiltását is nemrég erősítette meg a liga.
iktriad
De a Luck és a Miller hír mellett ez Lewan sz*rva 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
Stoki
A Titans-es Lewan 4 meccses eltiltását is nemrég erősítette meg a liga.
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clowney én keveset láttam, de nekem nem támadt rá gusztusom, főleg amilyen fizetési igénye lesz később.

OK, hogy a falat örökké építeni kell, de idén a támadófalat kellene! Egy akciós Laremy Tunsil?
Húsrágó
A Miami nem fogja elengedni a legjobb OL-ét. Ha csak tényleg nem fullba nyomják a #TankforTuát. A Clowney tradet meg csak viccesen jegyeztem meg. Remélem tényleg valami WR-t sikerül szerezniük (csak NE AJ Greent) ellenértéknek, úgy is az hiányzik a Houstonból. 😊

Plusz ahogy ismerjük a "bölcs" front officeunkat, szerintük semmi gond nincs az OL-el, amit ne lehetne waiverről megoldani...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tunsil
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Ha nem tudsz pontot szerezni ellenünk, nincs szükség átlagos offensere se.
iktriad
Clowney én keveset láttam, de nekem nem támadt rá gusztusom, főleg amilyen fizetési igénye lesz később.

OK, hogy a falat örökké építeni kell, de idén a támadófalat kellene! Egy akciós Laremy Tunsil?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Ha nem tudsz pontot szerezni ellenünk, nincs szükség átlagos offensere se.

Bud Dupree nem kell? 🤣
steelwolf
Csak Alualut kérjük onnan vissza. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Bud Dupree nem kell? 🤣
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
A Texans vagy a Titans megnyeri a csoportot? Ugyan...
Sobri Jóska
A Jags nagy mesterre annak, hogy hogyan kúrja el a saját esélyeit, szóval sajna benne van a pakliban. Nézz vissza az elmúlt 10 évünkre.
Plusz a Texans a nagy mestere annak, hogyan kell a legkevésbé rossznak maradni a csoportban... Igaz onnan ma kiesett Lamar Miller és Clowneyt állítólag 48 órán belül elcserélik.
De igaz, ma sokkal jobbal az esélyeink mint akár tegnap este 11-kor.
Lásd még - ez tőle mondjuk várható
 twitter.com/PriscoCBS/status/1165438695958339584
Na de tőle? 😊
 twitter.com/Danna__/status/1165445617981767680

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
A Texans vagy a Titans megnyeri a csoportot? Ugyan...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Első lépés a Jax SB-győzelme felé. PO ezzel meg is van.
Sobri Jóska
Ez volt az igazi ok.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1165439608190046208

Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Első lépés a Jax SB-győzelme felé. PO ezzel meg is van.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik az ötlet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165332287585734656
Lenne egy minőségi B terv FS poszton, ha Wilson nem vállna be.

Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen mar most DRoY. Bryan viszont nagyon nem erzi 😕
Wyatt
Ha Allen DROY lesz nem foglak húzni (nagyon) Bryannel. Utóbbi kriminális volt sajna most is. Előbbi viszont.... csak meg nem sérüljön. Viszont remélem a front office nem esik abba a hibába, hogy elengedheti Yannickot Allen miatt... Hays Carlyonnak totálisan igaza vanitt:
 www.1010xl.com/2019/08/23/josh-allens-development-makes-yannick-ngakoue-contract-situation-more-frustrating/


sajnos nem tudtam nézni élőben, de az első negyed tetszett volna az összefoglaló és a beszámolók alapján. tudom, hogy kommentek nem sokat nyomnak a latba, de ilyeneket olvasni azért fáj: Cut Taven, keep Smooth (???), Trade Taven for TE... sajnos csak a büntetést érő hülye megmozdulását láttam. Sajnálnám, ha kuka lenne a project, én is lelkesen fogadtam őt tavaly.
winston
Smoot szerintem mindenképp kereten lesz, mert most elöszőr mutat komoly életjeleket. Datone Jones is talán megmarad. Aki meg fogja szívni, hogy Bryan első körös volt, az Eli Ankou. Szemre ő is jobban játszott, mint Taven.


Aki még tetszett: Westbrook, csak kéne mellé még valaki a passzjátékban(Swaim? Lee? Conley?), mert kb az offense úgy néz ki, hogy passz Westbrooknak, fut Fournette, passz Westbrooknak/Fournettenek... Tudom ez preseason, de ez kevés lesz a regularban. Foles okés volt, a pick inkább Rowe zseniális megmozdulása volt, mint az ő hibája. Ettől függetlenül kár volt érte.
Akkor most már tuti, hogy Richardson lesz a kezdő RG ugye? UGYE? A Minshew - Pryor vonal meg-megvillant, amíg Pryor megint le nem sérült. Így fogja magát kijátszani a keretről, igaz McBridenak se volt egy nagy estéje, szemben CJ Boarddal.
Chark agyrázkódása nem komoly remélem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Allen mar most DRoY. Bryan viszont nagyon nem erzi 😕
Wyatt
Abram lesz
Amadeus
Bryan Abram? Hmmm

Abram kezdo s sem lesz :d

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Josh Allen mar most DRoY. Bryan viszont nagyon nem erzi 😕
Wyatt
Abram lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Allen mar most DRoY. Bryan viszont nagyon nem erzi 😕