Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes fejlemény, hogy Marroen azt mondta, nagy az esélye, hogy Donald Payne jön majd vissza IR-ről a héten, mint második lehetséges IR-ről visszatérő játékos, nem pedig ASJ. Ez nem túl jó jel Seferian-Jenkinsnek a kereten maradásra nézve 2019-ben... Sajnos ha a produktumát elnézzünk, nem lenne nagy veszteség, ha ő is menne, de ha megnézzük a többi rosteren lévő TE-t, már érdekesebb a kép.
Jelenleg 52-en vannak kereten Harrison IR-je miatt, ezért nem kell kirakni senkit, hogy Paynet aktiváljuk. Ronnie ma azt mondta nincs nagyobb baja a lábának, nem kell hosszabb időt majd kihagynia.

Chark, Lambo, Parnell és Jarred Wilson nem edzett ma.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.

peterk2005
Dareus azért tűnik egydimenziós run stuffernek, mert annak használják. Jim Schwartz keze alatt 10 sackes játékos volt és a manus 28 éves, szal még van benne bőven kakaó.

A Foles-os témához: Foles jó, ha van előtte OL. Itt annyira az meg nincs.
empty taxi
A jó fal 40%-a megvan Linderrel meg Norwellel. 😊 Az érdekes kérdés lesz, hogy mit csinálunk a jobb oldallal, mert se Cann, se Parrnell nem valószínű, hogy visszajön. Meg hogy tud-e Cam Robinson szintet lépni LT-ben.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.

peterk2005
Dareus azért tűnik egydimenziós run stuffernek, mert annak használják. Jim Schwartz keze alatt 10 sackes játékos volt és a manus 28 éves, szal még van benne bőven kakaó.

A Foles-os témához: Foles jó, ha van előtte OL. Itt annyira az meg nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, Ramsey az egyetlen Pro Bowlerünk
 twitter.com/Jaguars/status/1075193999579787264
(Szvsz, ha sok lesz a lemondás Calais csatlakozhat hozzá).

Jalen az első Jaguars védő, akit egymás után több Pro Bowlra is elhívtak Marcus Stroud (2003-05!!!) óta

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks elvitte a RB Bo Scarborought, a Packers meg Allen Lazardot a practice squadból. Mind a kettőről szó volt, hogy fel kéne hozni a héten, hogy megnézzük mit tudnak, főleg Lazard. akit pl. (már hetek óta) meg lehetett volna nézni, szembe mondjuk Greenenel, akinek semmi jövője nincs már a csapatnál.

Jött helyettük az a Dimitri Flowers (FB), aki idén 1 teljes napig volt már a Jagnél októberben, valamint a WR Jordan Veasy, aki eddig a Titansél fordult meg, és a Cal-re járt.
Tegnap jött még az a Christian Kuntz, aki a Duqusnen 3-szoros All-American LB volt, és 2016-ban még Buch Buchanon Award(év FCS védője) finalista is volt. A hivatalos oldalon LB-ként van feltüntetve, de sok helyen LS-ként utalnak rá.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ronnie Harrison -> IR.

"Halló Barry Church? itt Tom Coughlin, Van valami programod a következő 2 vasárnapra? Ha nincs, szeretnéd, hogy legyen?"

Viccet félretéve valószínólég majd Jarred Wilson meg Cody Davis oldja meg a posztot, mint tegnap.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.
peterk2005
Szavakba foglaltad a titkos vágyamat.
Én már jó ideje Foles idehozataláért drukkolok, csak nem akartam elkiabálni.
Nem primadonna, de amit tud, azt az esetek nagyrészében üzembiztosan hozza.
Bár a drop az drop, akárki dobja, és dropokban túl eredményesek voltunk idén.
Ha nincsenek, akkor sima PO lett volna Bortlessel is.
Sobri Jóska
Tetszik az ötlet, csak túl logikus lenne, tehát a Jags sanszosan nem ezen az úton mozog majd. Egy olyan "'okos" franchise mint a Jags inkább tradel majd Flaccoért vagy Coughlin megpróbálja idehozni Elit...(mindkettő borzalmas ötlet szvsz).


Mellé még ha minden igaz Haskins tegnap azt sugallta, hogy marad még egy évet az Ohio Staten, szóval lehet a Jags által legjobban figyelt QB marad még egy évet az egyetemen.
 twitter.com/TheJCCornell/status/1074501446689804288
És Justin Herbertnek is ezt kéne tennie, ahogy idén játszott...
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/justin-herbert-nfl-draft-profile-2019/
Szinte mindig ez van, amikor szarok vagyunk és QB-t vinnénk, mindig trágya az irányító class a drafton(2003, 2014). Vagy ha nem, akkor meg ordas nagyot mellé lövünk(2011). A Colts kapja be, hogy amikor szarok, mindig az ölükbe hullik egy "generációként egyszer van ilyen" QB 1/1-en.

Amúgy jó esély van rá, hogy a Coughlin által az elmúlt 2 drafton ignorált QB-k közül 3 is beviszi a csapatát idén a playoffba(Watson, Mahomes, Lamar jackson). Nekünk meg itt marad Leonard "generációs RB, 3,4 yard/carry átlaggal" Fournette, meg Taven "az összekukázott UDFA rookie LB Nick DeLucanak előbb lett sackje, mint neki" Bryan. Egy zseni az öreg. És 100%, hogy bár mindenki más ki lesz baszva (lehet még Marrone is), ő nem ennek örömére. Mert megérdemeljük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.
peterk2005
Szavakba foglaltad a titkos vágyamat.
Én már jó ideje Foles idehozataláért drukkolok, csak nem akartam elkiabálni.
Nem primadonna, de amit tud, azt az esetek nagyrészében üzembiztosan hozza.
Bár a drop az drop, akárki dobja, és dropokban túl eredményesek voltunk idén.
Ha nincsenek, akkor sima PO lett volna Bortlessel is.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Foles idegenben verte a Ramset a Phillyvel. Egy jó offensive stábbal Foles szerintem bőven használható QB. Elérhető lesz az idény végén, mert kizárt, hogy a Philly megtartsa 20 millióért, nem fér nekik bele, ha nem akarnak egy csomó fontos embert elengedni.

Ideális bridge QB lehetne, mert borderline jó kezdő matéria. Nem csak Bortlesnél jobb, de annál is, amit REMÉLT a csapat Bortlestől. Bármikor beállítható cserepadról is, és a személyisége is olyan, hogy nem egy primadonna. Ha eljön az ideje hátralép és segíti a fiatal QB-t.

Csak, hát bele fog kerülni kb. 18-20 millióba.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézem az nfl.com-os leírást, abból nekem nem derült ki, hogyan jött össze TD. Azt látom, hogy az extra pontot berúgta a fickó, de se a támadóknál, se a védőknél, se a visszahordóknál nincs TD. Más oldalon nézve viszont puntreturn TD azért akadt egy. Egyre kevésbé szeretem ezt az új összefoglalót, amit az nfl.com csinál...
Húsrágó
Itt van DeDe szép punt return TD-je.
 twitter.com/Jaguars/status/1074384919810301952
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nézem az nfl.com-os leírást, abból nekem nem derült ki, hogyan jött össze TD. Azt látom, hogy az extra pontot berúgta a fickó, de se a támadóknál, se a védőknél, se a visszahordóknál nincs TD. Más oldalon nézve viszont puntreturn TD azért akadt egy. Egyre kevésbé szeretem ezt az új összefoglalót, amit az nfl.com csinál...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts drukkerek. Mindig Tolsztoji terjedelemben válaszolnak mindenre. kivéve Stezt, aki meg tőmondatokban.
iktriad
MI egyet írunk, de hosszan, Stez napi 20-at is, de abból 19-nek semmi értelme 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A salary cap pokol elmarad - Szakértői verzió csak hogy peterk2005 is nyugodjon le | a picsába | tőle. 😊
 www.bigcatcountry.com/2018/12/14/18141416/jaguars-salary-cap-issues-are-greatly-exaggerated
iktriad
1. Ennek a cikknek a szerzője TÖBB cutot jósol be, mint amennyit pár posttal korábban jósoltam. 😀 😀 A nevek egyébként pontosan ugyanazok.
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.
3. Számoljunk cikkíró szerint. Ha MIND a 8 játékost elküldi a csapat, akiket a cikkíró felsorolt, akkor lesz 38.5-millió, szintén a cikkíró szerint. Számoljunk gyorsan: ebből a 38 millióból kell(ene) kb. 10 millió a draftra (top5-ben kb. ennyi a draft), meg kell tartani 5-8 milliót az idényre. Azaz körülbelül 20-23 milliónál tartunk. Ebből a 20-23 millióból kéne hosszabbítani vagy Jack-el, vagy Ngakogue-vel, mert 2020-ban mindkettő FA lesz és elveszíti a csapat legalább az egyiket (mert csak egy játékost lehet tagelni). És a maradékból - mennyi is lesz az? 10? 15? - kellene pótolni 8-10 kezdőt. Olyan kezdőt, amilyent, de kezdőt (a kivágottak között volt 6, plusz a lejárók között néhány, pl. Moncrief). Plusz még pótolni ugyanennyi cserét is. Ez szerintem nem "picit szoros, de ügyesen simán gurulunk tovább" szitu, ez nehéz helyzet. Ha akarod, ne hívd cap hellnek, nem a titulus a lényeg.
4. Szóval _szerintem_ a cikkíró csak addig jutott, hogy fejben kreált 38 millió cap space-t, aztán letette a tollat, hogy kész. Nem kész, mert költségek is lesznek. Hogy mennyi, az fent kb. megbecsülhető, de tudok mondani létező példát is. Ballard az utóbbi két évben kb. 40 játékost cserélt le, és úgy is elköltött kb. 40-40 milliót CSAK az FA piacon, hogy teljesen bezárta a pénztárcát, és csak ilyen Al Woods féléket igazolt 1-2 millióért. Ha itt nem is kell 20-at évente lecserélni, de ha a 8 felsoroltakat, és a lejáró szerződésűeket összeszámolod, nincs olyan messze a szám a 20-tól...

(Nem az idegeidet akarom borzolni ezekkel, hanem tájékoztatni szeretnék. Az utóbbi években belefolytam egy GM menedzser játékba, és a cap menedzsment lett a "mániám" offseasonban. Elolvastam mindent a témáról ami elérhető, trendektől, GM-ek gyakorlatáig (ki mit hogyan szeret intézni), stb. És persze a szabályokról, elköltött összegekről, mennyibe kerül egy rebuld induló fázisban, befejező fázísban, mennyi egy "all in", atb. Előre modellezem a csapatok offseason aktivitását, aztán összehasonlítom a modellt a történésekkel .... azért, hogy tanuljak. 😊
Persze nem modellezek minden csapatot, mert a Jets féle 100+ millás cap space-ű, vagy a Rams féle, szintén - tavaly még - óriási mozgástérrel rendelkezőket lehetetlen modellezni, akkora a mozgástér. Nem érdemes rászánni az időt. De a szorosabb, vagy érdekesebb cap helyzeteket igen. Jags, Philly, Denver, Vikings, Dallas, stb. Szóval nem kötekedni jöttem, hanem ahogy mindig is, próbálok informatív lenni. Nyilván nem vagyok az orákulum, nyilván tévedhetek, de elég sok időt szántam a dologra ahhoz, hogy a véleményemet megalapozottnak érezzem. Ha idegesít szólj, és abbahagyom. Nem azért, mert problémát látnék abban, ha leírom a véleményemet, de az a helyzet, hogy amikor ide írok, akkor elsősorban Neked írok, mint a hazai fő-fő Jags drukkernek. Ha téged nem érdekel vagy zavar, akkor fölösleges körmölnöm. 😊 )
peterk2005
Colts drukkerek. Mindig Tolsztoji terjedelemben válaszolnak mindenre. kivéve Stezt, aki meg tőmondatokban.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A salary cap pokol elmarad - Szakértői verzió csak hogy peterk2005 is nyugodjon le | a picsába | tőle. 😊
 www.bigcatcountry.com/2018/12/14/18141416/jaguars-salary-cap-issues-are-greatly-exaggerated
iktriad
1. Ennek a cikknek a szerzője TÖBB cutot jósol be, mint amennyit pár posttal korábban jósoltam. 😀 😀 A nevek egyébként pontosan ugyanazok.
2. SZERINTEM a Dareus cutnak több értelme lenne, mert egy run stufferről van szó, aki pass rushban kb. nulla (idén összesen 10 nyomás a hurryket is beleszámítva). Egyrészt sematikusan egy ilyen 4-3 defense-ben a run stuffer nem is kiemelt poszt a 4-es front miatt, másrészt egy ilyen szerepet pl. egy Jonathan Hankins féle játékos negyed annyiért meg tud oldani. A Coltsban (hasonló front séma) pl. Al Woods 2 millióért megoldja úgy ,hogy a Colts run D jobb is idén, mint a Jags run D. Szóval ez nálam nem kötelező, de logikusabb lépés lenne, mint helyette 3 másik játékostól megszabadulni.
3. Számoljunk cikkíró szerint. Ha MIND a 8 játékost elküldi a csapat, akiket a cikkíró felsorolt, akkor lesz 38.5-millió, szintén a cikkíró szerint. Számoljunk gyorsan: ebből a 38 millióból kell(ene) kb. 10 millió a draftra (top5-ben kb. ennyi a draft), meg kell tartani 5-8 milliót az idényre. Azaz körülbelül 20-23 milliónál tartunk. Ebből a 20-23 millióból kéne hosszabbítani vagy Jack-el, vagy Ngakogue-vel, mert 2020-ban mindkettő FA lesz és elveszíti a csapat legalább az egyiket (mert csak egy játékost lehet tagelni). És a maradékból - mennyi is lesz az? 10? 15? - kellene pótolni 8-10 kezdőt, és egy rakat rotációs játékost (mindenkit akit elküldtök és mindenkit akinek a szerződése jár le). Az mindegy, hogy milyen kezdő, rossz, vagy jó, kezdő. Ergó kezdővel is kell pótolni. Ez szerintem nem "picit szoros, de ügyesen simán gurulunk tovább" szitu, ez nehéz helyzet. Ha akarod, ne hívd cap hellnek, nem a titulus a lényeg.
4. Szóval _szerintem_ a cikkíró csak addig jutott, hogy fejben kreált 38 millió cap space-t, aztán letette a tollat, hogy kész. Nem kész, mert költségek is lesznek. Hogy mennyi, az fent kb. megbecsülhető, de tudok mondani létező példát is. Ballard az utóbbi két évben kb. 40 játékost cserélt le, és úgy is elköltött kb. 40-40 milliót CSAK az FA piacon, hogy teljesen bezárta a pénztárcát, és csak ilyen Al Woods féléket igazolt 1-2 millióért. Ha itt nem is kell 20-at évente lecserélni, de ha a 8 felsoroltakat, és a lejáró szerződésűeket összeszámolod, nincs olyan messze a szám a 20-tól. (Viszont a 38 millió sem végleges szám, lehet még spórolni különböző mozgásokkal. A restructure-val viszont vigyáznék, mert ha idén megspórolsz 10 millióból ötöt, akkor ötöt hozzáadsz a jövő évhez, ami csak prolongálhatja a bajt. Dareus tuti nem ér ennyit. Campbell talán, de nála is érdemes figyelembe venni, hogy 33 felé jár, és egy restructure azt jelentené, hogy minimum még 2 évig itt maradna, és 35 éves korára keresne 20 milliót (hiszen el lenne tolva a pénze ... ami újra sem tárgyalható, mert ki lett 2019-ben fizetve a restructure miatt).

(Nem az idegeidet akarom borzolni ezekkel, hanem tájékoztatni szeretnék. Az utóbbi években belefolytam egy GM menedzser játékba, és a cap menedzsment lett a "mániám" offseasonban. Elolvastam mindent a témáról ami elérhető, trendektől, GM-ek gyakorlatáig (ki mit hogyan szeret intézni), stb. És persze a szabályokról, elköltött összegekről, mennyibe kerül egy rebuld induló fázisban, befejező fázísban, mennyi egy "all in", atb. Előre modellezem a csapatok offseason aktivitását, aztán összehasonlítom a modellt a történésekkel .... azért, hogy tanuljak. 😊
Persze nem modellezek minden csapatot, mert a Jets féle 100+ millás cap space-ű, vagy a Rams féle, szintén - tavaly még - óriási mozgástérrel rendelkezőket lehetetlen modellezni, akkora a mozgástér. Nem érdemes rászánni az időt. De a szorosabb, vagy érdekesebb cap helyzeteket igen. Jags, Philly, Denver, Vikings, Dallas, stb. Szóval nem kötekedni jöttem, hanem ahogy mindig is, próbálok informatív lenni. Nyilván nem vagyok az orákulum, nyilván tévedhetek, de elég sok időt szántam a dologra ahhoz, hogy a véleményemet megalapozottnak érezzem. Ha idegesít szólj, és abbahagyom. Nem azért, mert problémát látnék abban, ha leírom a véleményemet, de az a helyzet, hogy amikor ide írok, akkor elsősorban Neked írok, mint a hazai fő-fő Jags drukkernek. Ha téged nem érdekel vagy zavar, akkor fölösleges körmölnöm. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan fel se kell majd tradelni azért a rookie QB-ért... Jelenleg 1/5-ös pickünk van.
 twitter.com/AdamStites_/status/1074410410722250752

Szegény Westbrook. Bár mindenki úgy játszana támadásban, mint ő.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A salary cap pokol elmarad - Szakértői verzió csak hogy peterk2005 is nyugodjon le | a picsába | tőle. 😊
 www.bigcatcountry.com/2018/12/14/18141416/jaguars-salary-cap-issues-are-greatly-exaggerated


Tartok tőle, hogy ha Coughlin marad, még képes és tradel érte.
 twitter.com/RapSheet/status/1074346008224718848
Pedig nagyon nem kéne.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1073341611977990145
Ha megnézzük a számait, nem sokkal jobbak, mint Bortlesé, de legalább még drága is.
Akkor már jobban (és főleg SOKKAL) olcsóbban járunk a Top 10-es QB drafttal.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambo nincs, Forbath (aki évekig a Skins kickere volt) ma a jags rugója. És Carlos Hyde INAKTÍV!
 twitter.com/Jaguars/status/1074341221512957953
Valaki magyarázza meg, mi a faszért kellett eltradelni érte egy 5. körös picket PÁR HETE, ha nem akarjuk használni. Remélem aki ezzel a zseniális ötlettel előállt, az 2 hét múlva ki lesz baszva. Ha ez Coughlin volt, akkor ő is mehet a picsába.
Patmon inaktív státusza is érdekes, igaz Meeks és Hayden jobb CB nála. Herndon viszont szvsz nem.

Találtam egy statisztikát, amiben vezetjük a ligát....
 twitter.com/spotrac/status/1074314889903161344

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglalva a Jags topik 2018-as évét:
január: AFC döntő, királyság, fényes jövő
szeptember: minden oké, SB or bust
december: teljes takarítás szükséges, kivágni mindenkit 😊
Jan
Összefoglalom én is:
január-szeptember Sobri jelenléte uralja a topicot,
október-november eleje: Sobri fogadásokat kötne, hogy még mindig minden rendben.
december: Sobri eltűnt.
peterk2005
csak nehogy a Colts?-Broncos? topicban bukkanjon fel ! 😊
yooker
Á. inkább visszamegy Pats drukkernek. 😊
iktriad
Csak és kizárólag miattad idejövök, választom ezt az elbaszott lúzer szimpi, reményteljes franchiset, erre kiebrudalnál?! A rengeteg negatív hullámod miatt megérdemelnéd, hogy ha mást választok majd, elöbb éljek át 5 újabb SB-győzelmet, mint te egy PO-t. 😛
Sobri Jóska
Én mindenkit szívesen látok a bandwagonon, csak felvázoltam egy lehetséges menekülési útvonalat neked, ha netán elkezdenének megjelenni rajtad is a mazochizmusra/pesszimizmusra utaló jelek a Jags miatt. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Összefoglalva a Jags topik 2018-as évét:
január: AFC döntő, királyság, fényes jövő
szeptember: minden oké, SB or bust
december: teljes takarítás szükséges, kivágni mindenkit 😊
Jan
Összefoglalom én is:
január-szeptember Sobri jelenléte uralja a topicot,
október-november eleje: Sobri fogadásokat kötne, hogy még mindig minden rendben.
december: Sobri eltűnt.
peterk2005
csak nehogy a Colts?-Broncos? topicban bukkanjon fel ! 😊
yooker
Denvert csíptem, de megalázták Tebow-t, így lófaszt drukkolok be nekik SB-t.
A Giantssel kacérkodtam, de most, hogy elúszott az 1/1 úgy érzem nincs rám ott igazi szükség, meg lesz jövőre a 6 győzelem nélkülem is. 😊

Összefoglalva a Jags topik 2018-as évét:
január: AFC döntő, királyság, fényes jövő
szeptember: minden oké, SB or bust
december: teljes takarítás szükséges, kivágni mindenkit 😊
Jan
Összefoglalom én is:
január-szeptember Sobri jelenléte uralja a topicot,
október-november eleje: Sobri fogadásokat kötne, hogy még mindig minden rendben.
december: Sobri eltűnt.
peterk2005
csak nehogy a Colts?-Broncos? topicban bukkanjon fel ! 😊
yooker
Á. inkább visszamegy Pats drukkernek. 😊
iktriad
Csak és kizárólag miattad idejövök, választom ezt az elbaszott lúzer szimpi, reményteljes franchiset, erre kiebrudalnál?! A rengeteg negatív hullámod miatt megérdemelnéd, hogy ha mást választok majd, elöbb éljek át 5 újabb SB-győzelmet, mint te egy PO-t. 😛

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglalva a Jags topik 2018-as évét:
január: AFC döntő, királyság, fényes jövő
szeptember: minden oké, SB or bust
december: teljes takarítás szükséges, kivágni mindenkit 😊
Jan
Összefoglalom én is:
január-szeptember Sobri jelenléte uralja a topicot,
október-november eleje: Sobri fogadásokat kötne, hogy még mindig minden rendben.
december: Sobri eltűnt.
peterk2005
csak nehogy a Colts?-Broncos? topicban bukkanjon fel ! 😊
yooker
Á. inkább visszamegy Pats drukkernek. 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Összefoglalva a Jags topik 2018-as évét:
január: AFC döntő, királyság, fényes jövő
szeptember: minden oké, SB or bust
december: teljes takarítás szükséges, kivágni mindenkit 😊
Jan
Összefoglalom én is:
január-szeptember Sobri jelenléte uralja a topicot,
október-november eleje: Sobri fogadásokat kötne, hogy még mindig minden rendben.
december: Sobri eltűnt.
peterk2005
csak nehogy a Colts?-Broncos? topicban bukkanjon fel ! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem mindketten felférnek majd alapból a Pro Bowl keretre.
 twitter.com/TDickman89/status/1073716372641906688


Hoppá, Barry Church már ma repült! Basszus, 3 hete még kezdett SS-ben. Mellé még bónusznak Niles Pault is elengedtünk IR-ről!iktriad
No, lám. Pault is eltaláltam.

Ezek szerint elkezdődött a varázslás. Logikus, ezzel kb. másfél milliót megspóroltok idén, amit át lehet vinni jövő évre. Ennyivel kevesebbet kell jövőre vágni. Gondolom Seferian-Jenkins és Grant azért nem repültek (még), mert az ő 2018-as fizetésük (sérülésre) garantált.
peterk2005
Grant FA lesz a szezon után. ASJ már érdekesebb kérdés. Paul kivágása jó hír lehet neki vagy a szintén leendő FA O'Shaughnessynek a maradásra.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hoppá, Barry Church már ma repült! Basszus, 3 hete még kezdett SS-ben. Mellé még bónusznak Niles Pault is elengedtünk IR-ről!iktriad
No, lám. Pault is eltaláltam.

Ezek szerint elkezdődött a varázslás. Logikus, ezzel kb. másfél milliót megspóroltok idén, amit át lehet vinni jövő évre. Ennyivel kevesebbet kell jövőre vágni. Gondolom Seferian-Jenkins és Grant azért nem repültek (még), mert az ő 2018-as fizetésük (sérülésre) garantált.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Barry Church már ma repült! Basszus, 3 hete még kezdett SS-ben. Mellé még bónusznak Niles Pault is elengedtünk IR-ről!

Josh Wells aktiválva, az UDFA rookie DL Lyndon Johnson felhozva a practice squadból.

Wells kapta a héten Parnell jhiányában az RT snapek döntő többségét, szóval vasárnap a Flowers- Omameh-Shatley-Cann-Wells ötös probálja majd távol tartani Kesslertől Kerrigant(akit mindenki jósolt, hogy a Jags visz 1/16-ra 2011-ben. Ott vitte ki a Redskins, miután adtunk nekik egy 2. kört a Gabbert feltradehez...). és társait. GULP.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leon Jacobs -> IR. Jött helyette Kai Forbath, mert Lambonak ágyéksérülése van, és kérdéses a játéka.

Parnell, Chark és Josh Walker biztosan nem játszik vasárnap.

Valaki még ma megy, mert Josh Wellst aktiválni akarjuk. Tippre az egyik UDFA rookie DB.