Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.
Sobri Jóska
Akkor jövőre 7-9-el Coughlinék mennek a levesbe...
iktriad
 gyerkoc.com/wp-content/uploads/2016/06/optimizmus.jpg
Sobri Jóska
TC az idén eljátszotta a bizalmamat. Amíg nem győz meg az ellenkezőjéről, hogy rendbe tudja rakni a dolgokat addig marad a negatív hozzáállás. Deal with it!
iktriad

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.
Sobri Jóska
Akkor jövőre 7-9-el Coughlinék mennek a levesbe...
iktriad
 gyerkoc.com/wp-content/uploads/2016/06/optimizmus.jpg
Sobri Jóska
TC az idén eljátszotta a bizalmamat. Amíg nem győz meg az ellenkezőjéről, hogy rendbe tudja rakni a dolgokat addig marad a negatív hozzáállás. Deal with it!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.
Sobri Jóska
Akkor jövőre 7-9-el Coughlinék mennek a levesbe...
iktriad
 gyerkoc.com/wp-content/uploads/2016/06/optimizmus.jpg

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
A practice squad felét visszahoztuk future contracttal.
 twitter.com/Jaguars/status/1079738002568634370

Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
Willis
Az kevés lesz. Tavaly a Colts 3db 2. köröst kapott az 1/6 => 1/3-ért. Malik Jackson ezzel a fizetéssel egy darab 2. kört sem ér jelenleg.

De ez még nagyon korai. Az sem biztos, hogy egyáltalán fel kell tradelnetek. A Giants tavaly 4 potenciális QB-t skippelt 1/2-ről, nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindenképpen 2019-ben akarnak húzni. És a Bucs is so-so még. Winstonról kell dönteniük, és van abban ráció, hogy rámennek inkább az 5. éves opciójára és ha nem, akkor a jobb felhozatalú 2020-ban draftolnak majd. Utánatok pedig a Denver az első aki egyértelmű QB needes. Bőven benne van még ebben az, hogy esetleg nem kell sokat (vagy akár semmit) feladni a draft első QB-jáért.
peterk2005
Ha Haskins kijön és nem cseszi el az offseasont, lesz akkora hypeja, hogy valaki felmegy majd érte. De ha senki nem lenne rajtunk kívül, amennyire aktívan scoutolta a srácot a Jags, ahogy haladt előre a szezon, simán el tudom képzelni, hogy felmenjünk érte(bár TC-re nem jellemző a felcsere 1. körben).

Egy esetleges Malik Jackson+Telvin+Gipson meg 1 középső körös pick 49ersnek az 1/2-es pickért mennyire lenne reális ellenérték?
iktriad
Nem minden Front Office a Raiders szintjén van, maradjunk ennyiben. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A practice squad felét visszahoztuk future contracttal.
 twitter.com/Jaguars/status/1079738002568634370

Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
Willis
Az kevés lesz. Tavaly a Colts 3db 2. köröst kapott az 1/6 => 1/3-ért. Malik Jackson ezzel a fizetéssel egy darab 2. kört sem ér jelenleg.

De ez még nagyon korai. Az sem biztos, hogy egyáltalán fel kell tradelnetek. A Giants tavaly 4 potenciális QB-t skippelt 1/2-ről, nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindenképpen 2019-ben akarnak húzni. És a Bucs is so-so még. Winstonról kell dönteniük, és van abban ráció, hogy rámennek inkább az 5. éves opciójára és ha nem, akkor a jobb felhozatalú 2020-ban draftolnak majd. Utánatok pedig a Denver az első aki egyértelmű QB needes. Bőven benne van még ebben az, hogy esetleg nem kell sokat (vagy akár semmit) feladni a draft első QB-jáért.
peterk2005
Ha Haskins kijön és nem cseszi el az offseasont, lesz akkora hypeja, hogy valaki felmegy majd érte. De ha senki nem lenne rajtunk kívül, amennyire aktívan scoutolta a srácot a Jags, ahogy haladt előre a szezon, simán el tudom képzelni, hogy felmenjünk érte(bár TC-re nem jellemző a felcsere 1. körben).

Egy esetleges Malik Jackson+Telvin+Gipson meg 1 középső körös pick 49ersnek az 1/2-es pickért mennyire lenne reális ellenérték?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette hogy fog röhögni, amikor elcserélik szaréhugyé, az új csapatában meg fut 1500 yardot 15 TD-vel 😀
gabokocka
Nem fog, mert a meccsek felén szokás szerint sérült lesz. Plusz 3,7 yard/carry karrierátlaggal nehéz lesz ezeket a számokat összehozni...
Aki szerintem nagyon profitálni fog abból, hogy lelép az majd Yeldon lesz, akiben én látok egy Rashad Jennings szintű karriert pl. a Patsnél.


FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.
Sobri Jóska
Akkor jövőre 7-9-el Coughlinék mennek a levesbe...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
Willis
Az kevés lesz. Tavaly a Colts 3db 2. köröst kapott az 1/6 => 1/3-ért. Malik Jackson ezzel a fizetéssel egy darab 2. kört sem ér jelenleg.

De ez még nagyon korai. Az sem biztos, hogy egyáltalán fel kell tradelnetek. A Giants tavaly 4 potenciális QB-t skippelt 1/2-ről, nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindenképpen 2019-ben akarnak húzni. És a Bucs is so-so még. Winstonról kell dönteniük, és van abban ráció, hogy rámennek inkább az 5. éves opciójára és ha nem, akkor a jobb felhozatalú 2020-ban draftolnak majd. Utánatok pedig a Denver az első aki egyértelmű QB needes. Bőven benne van még ebben az, hogy esetleg nem kell sokat (vagy akár semmit) feladni a draft első QB-jáért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Fournette hogy fog röhögni, amikor elcserélik szaréhugyé, az új csapatában meg fut 1500 yardot 15 TD-vel 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Így utólag, a Jaguars annyira tökön lőtte magát a 2017 es 1/4-es draftjoga felhasználásával, mint az NBA-ben az 1984 drafton a Portland TrailBlazers az 1/2-es húzásával amikor Sam Bowiet választották ki, miközben Jordan, Barkley és Stockton is mögötte kelt el.
KeyG
Vagy a Detroit Milisiccel 2003-ban, mikor bent volt Wade, Anthony vagy Bosh...
iktriad
Ez is ül, teljesen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így utólag, a Jaguars annyira tökön lőtte magát a 2017 es 1/4-es draftjoga felhasználásával, mint az NBA-ben az 1984 drafton a Portland TrailBlazers az 1/2-es húzásával amikor Sam Bowiet választották ki, miközben Jordan, Barkley és Stockton is mögötte kelt el.
KeyG
Vagy a Detroit Milisiccel 2003-ban, mikor bent volt Wade, Anthony vagy Bosh...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jax kajakra el fogja tradelni Fournettet az offseasonban. iktriad
Nem lenne illogikus lépés. Az 1/4 miatt annyit keres, amennyiért Zeke féle számokat kéne hoznia, hogy megérje. Azt is megértem, hogy Coughlinék megpróbálnak a paragrafusokkal játszani, hogy ne kelljen kifizetni neki azt a sok pénzt (vagy jobb kondíciókkal lehessen elcserélni).

Az viszont bevallom nem tetszik, hogy Coughlin a nyilvánosság előtt oltja, karakter-gyilkolja a srácot. Ez övön aluli. Ha úgy járna a szája, mint Ramsey-nek, akkor meg is érteném, de Fournette csendes gyerek, csak egyszer elszállt az agya. Nem ő az egyetlen fiatal akinek eldurrant már a pályán, beleértve akár A.J. Greent is, szóval a legjobbakat is. Szóval rakják ki (cseréljék el), de csinálják normálisan. Főleg ez az FO, amelyiknek bőven van miről elszámolnia ahhoz, hogy kiálljon és a nyilvánosság előtt a saját játékosait oltsa...
peterk2005
Utóbbiban maximálisan egyet értek. Az, meg hogy Yeldont is belekeverte csak hab volt a tortán, nehogy az egyetlen épkézláb támadó FA-nk akár egy pillanatig s megforduljon a fejében, hogy itt maradjon...
A poénok poénja az, hogy Ramsey nyilatkozatait nemhogy tűrte, de még támogatta is a múltban TC....

Az előbbi meg szerintem lassan az egyetlen járható út lesz, főleg, ha Fournették is nyilvánosan kritizálni fogják a Jagst vagy magát Coughlint. Szép kis szituáció. Gyönyörű lesz z RB rotáció jövőre, ha Fournette és Yeldon =és esetleg Corey Grant) lelép, Hydeot meg kivágjuk(na ő pl. látványosan szart bele tegnap a pályán, de az nem baszta TC csőrét)...Majd Dave Williams megoldja...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Így utólag, a Jaguars annyira tökön lőtte magát a 2017 es 1/4-es draftjoga felhasználásával, mint az NBA-ben az 1984 drafton a Portland TrailBlazers az 1/2-es húzásával amikor Sam Bowiet választották ki, miközben Jordan, Barkley és Stockton is mögötte kelt el.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A jax kajakra el fogja tradelni Fournettet az offseasonban. iktriad
Nem lenne illogikus lépés. Az 1/4 miatt annyit keres, amennyiért Zeke féle számokat kéne hoznia, hogy megérje. Azt is megértem, hogy Coughlinék megpróbálnak a paragrafusokkal játszani, hogy ne kelljen kifizetni neki azt a sok pénzt (vagy jobb kondíciókkal lehessen elcserélni).

Az viszont bevallom nem tetszik, hogy Coughlin a nyilvánosság előtt oltja, karakter-gyilkolja a srácot. Ez övön aluli. Ha úgy járna a szája, mint Ramsey-nek, akkor meg is érteném, de Fournette csendes gyerek, csak egyszer elszállt az agya. Nem ő az egyetlen fiatal akinek eldurrant már a pályán, beleértve akár A.J. Greent is, szóval a legjobbakat is. Szóval rakják ki (cseréljék el), de csinálják normálisan. Főleg ez az FO, amelyiknek bőven van miről elszámolnia ahhoz, hogy kiálljon és a nyilvánosság előtt a saját játékosait oltsa...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
Willis
Ha lehet ne AFC csapatot erősítsünk. Ha fel kell tradelni, én inkább a 49ersszel bizniszelnék Saleh, a DC-jük (ex Jags LB edző) miatt. Mondjuk lehet, hogy akkor ebbe be kell áldozni Telvint...
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
iktriad
Amúgy egy feltrade a Jetssel? 1/3 + sweeten for 1/7 + Malik Jackson? 🤔
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue: ő is visszaesett, bár a szívem az övé, de a forced fumble-jei nekem hiányoznak. Élesebb (éhesebb) volt tavaly. Remélem, hogy visszatalál korábbi önmagához. Az amúgy a Jags legkisebb baja, hogy a 10 sack/szezonos passrushertől nem jönnek az extrák, de annyira szeretném ha újra a korábbi gamechanger figura lenne belőle. 😊
Húsrágó
Az FF-ek igen, de 29,5 sack 3 év alatt még így is nagyon tetszetős. Jó lenne az offseasonban legalább vele hosszabbítani.

Várhatóan Fournette és a játékos szakszervezete fellebbez Lenny garantált lóvéja kapcsán.
 twitter.com/RapSheet/status/1079697589040267265
Szép kis sárdobálás lehet ebből...

Jaguars to return Doug Marrone as HC.
KeyG
Ennek nem vagyok ellenére, ellenben kordinátorokat és Caldwellt ki kéne baszni. Coughlinnal.
Willis
Új OC jönni fog (csak ne DeFillipo vagy valami más Coughlin span, lásd még McAddo), Prisco bedobta az egykori Jags WR coach Todd Monken nevét, mint olyan OC, aki talán visszavezetné a támadósort 1978-ból 2019-be.
Wash szerintem marad. Hogy ez mennyire jó, azt döntse el mindenki. Szerintem ő alapjában véve jó DC, de idén érezhetően kiismerték a védelmét az NFL-ben. Szóval neki is újítani kéne, ha marad.
Btw Marrone (és Coughlin valamint Caldwell) maradása tegnapi hír.
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!

A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod
Wyatt
Kb annyira elit, mint Fournette volt idén.
iktriad
Miért elbukjátok az AFC-döntőt? Na látod...
Wyatt
Valami gebasz lehet, mert Sobri és Wyatt accountját is ugyanaz az ember használja. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Jaguars to return Doug Marrone as HC.
KeyG
Ennek nem vagyok ellenére, ellenben kordinátorokat és Caldwellt ki kéne baszni. Coughlinnal.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Jaguars to return Doug Marrone as HC.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!

A második volt, csak az NFL-nél az egyiket TFL-nek írták. A lényeg, hogy ELIT, most már csak belátod
Wyatt
Kb annyira elit, mint Fournette volt idén.
iktriad
Miért elbukjátok az AFC-döntőt? Na látod...

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Khantól ez volt a üzleti nyelvezettel megfogalmazott "utolsó figyelmeztetés".
Bízom a stábban = kijavíthatjátok a hibáitokat, amiket idén elkövetettek. De ha nem hozzátok az eredményeket, akkor hasztalanok vagytok. És a bekezdés végén meg is nevezi, hogy pontosan kiknek kellene javulni véleménye szerint. Azután jön a legjobb mondat: i have the same trust in Tom = sorsotok össze van kötve, Téged is kib@szlak, ha nem léptek előre! Mert "it cannot repeat itself in 2019". Úriember így fogalmazza meg, hogy tele van a f@szom. 😊

Khanra amúgy is jellemző (amennyire ezt innen meg lehet ítélni), hogy kitart az alkalmazottjai mellett. Ez a biztonságérzet segíti kialakulni azt a vállalati kultúrát, amiben mernek kockáztatni a vezetők - ebből kijöhet az is, hogy nagyot gurítanak, meg az is, amit itt láttunk. De ez nem fogja megváltoztatni Khan mentalitását. Ő egy ilyen támogató - mentor felfogású vezető (a vagyona alapján elég sikeres), ilyen is fog maradni. Kiválaszt egy embert és annak az embereiben is ugyanannyira bízik. Kipróbálhatják az ötleteiket a gyakorlatban, segíti, hogy legjobb hatásfokkal tehessék ezt. És ha nem jön be, akkor sem engedi el a kezüket egyből. De nem keverendő ez össze azzal, hogy mindent elnéz nekik. Ha nem jönnek a "nagy gurítások", akkor levonja a következést, hogy rossz döntést hozott a kinevezéssel és korrigálja a hibáját.

Unja már kicsit, hogy nincs lőtávon belül a Superbowl. Tavaly Ő is elhitte, hogy idei szezon végén Atlantában az egyik legjobb páholyból nézheti majd A Meccset, ezért is írta most meg: 2019-ben újra oda kell férni vagy kiderül, hogy rosszul döntöttem akkor, amikor ezt a felsővezetést raktam össze!

Én tuti nem így döntöttem volna, de a vezetői kvalitásai Khannak milliószor jobbak mint nekem...

Fornetti: ki sírna amiatt, ha elcserélnék valahova jó áron? 2. kör Vagy 3. + 6. kör? Pont beleillik a "javítsd ki a hibádat" szemléletbe, ha elengeded és csereértékén draftolsz egy másik futót helyette, aki legalább ennyire képes. Gabbertért is sikerült kapni valamit...

Ngakoue: ő is visszaesett, bár a szívem az övé, de a forced fumble-jei nekem hiányoznak. Élesebb (éhesebb) volt tavaly. Remélem, hogy visszatalál korábbi önmagához. Az amúgy a Jags legkisebb baja, hogy a 10 sack/szezonos passrushertől nem jönnek az extrák, de annyira szeretném ha újra a korábbi gamechanger figura lenne belőle. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt tartunk most.
 www.1010xl.com/2018/12/30/jaguars-look-stably-dysfunctional-heading-into-2019/

És Fournette garantáltjának megvonása már a Bills meccs után életbe lépett.
 twitter.com/BCBCouch/status/1079586541935177729
Ha érvényben marad, a Jags cap hit nélkül kirakhatja vagy eltradelheti sokkal könnyebben, mint ha garantált lenne a fizuja.
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/12/30/jaguars-reportedly-void-leonard-fournettes-remaining-guarantees/

"Csodásan" indul az offseason....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jax kajakra el fogja tradelni Fournettet az offseasonban.
 twitter.com/ColePepper/status/1079567565796659202
Lehet a feltradebe be kéne venni...

Mi lenne, ha DeDe-nek lenne egy normális QB-ja?
 twitter.com/zach_goodall/status/1079564214598070273

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=yCwQgE9NUvI
Sobri Jóska
Nem, én realista vagyok.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1079469980771442688
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Asszem kicsit túlmozgod.
Csak alapszakasz, nyugi.
Idén tuti nem bukunk AFC döntőt.
Sobri Jóska
Nem garantáltál te Super Bowlt idénre nekünk? Ja de. Nagyobbat csalódtam benned, mint Coughlinban!
iktriad