Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais kapta idén a Bart Starr díjat, amit kiváló jellemmel rendelkező és pályán és azon kívül is igazi vezetőként viselkedő játékosnak adnak
 twitter.com/Jaguars/status/1082638563060187136
AZ eddigi díjazottak listája - illusztris névsor.

Darrell Bevell pedig MA van nálunk OC interjón.
 twitter.com/RapSheet/status/1082640251179487233

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"-Mi is a fél 5-ös komppal jöttünk.
-ÉS MI IS BALFASZOK VAGYUNK! "
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1082312712804286465

De legalább Haskins kijön a draftra. Ha véletlenül a Jaguarsban köt ki(ha már annyit voltunk a meccsein), tuti agyon nyomja majd a hatalmas várakozás vele szemben. Ja meg ez. (Via Empty Taxi)
 twitter.com/mortreport/status/1082382875062923265
Allen, Darnold és Trauby szóda megítélése még korai, de a többiek listán elég siralmas névsor....
Főleg ezzel összehasonlítva.
 twitter.com/mortreport/status/1082366812820590592

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, már a csevegőben is néztem, a total mire vonatkozik? Mert tuti nem az átlagra
Amúgy sem a yardok számítanak, hanem a pontok, de az alapján nem lehet ilyen sok színes cuccot készíteni :d
Wyatt
A brainfart attól még brainfart marad. A táblázattal kapcsolatban itt néz körül a részletekért.
 twitter.com/fbgchase/status/1081293635621146624
iktriad
Hát... idézem: "The base stat we use to measure passing offenses is Adjusted Net Yards per Attempt, but if we want to be even more precise, we should incorporate first downs. As a result, the formula is: (Passing Yards (net of sack yards lost) + Passing Touchdowns * 11 + First Downs * 9 – Interceptions * 45) divided by (Attempts + Sacks)".

Szóval ez a ranking kb. ott van ahol egy középiskolás gyerek próbál játszani a számokkal, és elnevezi analitikának. 😀

Csak a józan észre hallgatva: mégis hogy lehet a Colt offense hátrébb a rangsorban, mint a Colts defense? Az a Colts offense, amelyik idén kb. a meccsei kétharmadát top5-top10 defense-ek ellen játszotta, és 5. scoring offense-ként végzett. Miközben a Colts defense a Houstonon kívül nem játszott számottevő potenciálú offense ellen egész évben. Na jó, talán az év eleji (legelei) Bengals még jó volt, meg a Philly elmegy. De aztán annyi.

Megjegyzem, kevesebb turnover ide, sacksonville eltűnése oda, néhány gyengébb meccs ide, több kapott pont oda, ez a Jags defense idén olyan tükörsimán top3 defense volt, mint a huzat. Csak, hát ha az offense a félpályán elveszíti a labdákat, meg 3 and out bajnokságot rendez, akkor a kínai nagy falat is fel lehet húzni, előbb-utóbb az NFL offense-ek azon is átmásznak...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey volt az egyedüli Jags játékos, aki kapott az All-Pro szavazáson szavazatot
 twitter.com/phillip_heilman/status/1081334287775993857
Még Calais se kapott egyet se, ami szvsz meglepő, mert hatényony pass rusher volt és a futás ellen valóságos szörny.

Szívesen!

Btw, már a csevegőben is néztem, a total mire vonatkozik? Mert tuti nem az átlagra
Amúgy sem a yardok számítanak, hanem a pontok, de az alapján nem lehet ilyen sok színes cuccot készíteni :d
Wyatt
A brainfart attól még brainfart marad.

A táblázattal kapcsolatban itt néz körül a részletekért.
 twitter.com/fbgchase/status/1081293635621146624

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szívesen!

Btw, már a csevegőben is néztem, a total mire vonatkozik? Mert tuti nem az átlagra
Amúgy sem a yardok számítanak, hanem a pontok, de az alapján nem lehet ilyen sok színes cuccot készíteni :d

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigyázz mit kívánsz: az én utolsó emlékem a Colts támadóiról, hogy 60 perc kevés volt nekik elmozdulni a 0 pontról... Ilyet szeretnél jövőre??? 😊 😊 😊
Húsrágó
Szerinted?

Amúgy azt Reich cseszte el, ha FG-ket rúgat ahelyett, hogy mindenáron TD-t akar, lehet nyernek. Amúgy az év legpozitívabb kimenetelű brainfartja volt Taven Bryantől az a szabálytalanság Vina eredményes, de azt így annulláló FG-jénél, ami után sikerült 4 downból nem elérni semmit a Coltsnak.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Tavaly Jags és Titans, idén Texans-Colts. Jövőre gondolom kitaláljátok 😉
Willis
Mivel az AFC West és az NFC South lesz a 2 másik divízió ellenfél, simán kinézem, hogy csak 1 csapat kerül majd be innen jövőre...
iktriad
És az a Jaguars lesz 😊
dioadam
Ha lecseréljün a mia támadósorunkat a Coltséra esetleg. Egyelőre azt se tudjuk ki lesz a kezdő QB a nyitó napon, lehet még egyik QB sincs kereten azokból, akik majd itt lesznek ősszel.
iktriad
Vigyázz mit kívánsz: az én utolsó emlékem a Colts támadóiról, hogy 60 perc kevés volt nekik elmozdulni a 0 pontról... Ilyet szeretnél jövőre??? 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Tavaly Jags és Titans, idén Texans-Colts. Jövőre gondolom kitaláljátok 😉
Willis
Mivel az AFC West és az NFC South lesz a 2 másik divízió ellenfél, simán kinézem, hogy csak 1 csapat kerül majd be innen jövőre...
iktriad
És az a Jaguars lesz 😊
dioadam
Ha lecseréljün a mia támadósorunkat a Coltséra esetleg. Egyelőre azt se tudjuk ki lesz a kezdő QB a nyitó napon, lehet még egyik QB sincs kereten azokból, akik majd itt lesznek ősszel.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Tavaly Jags és Titans, idén Texans-Colts. Jövőre gondolom kitaláljátok 😉
Willis
Mivel az AFC West és az NFC South lesz a 2 másik divízió ellenfél, simán kinézem, hogy csak 1 csapat kerül majd be innen jövőre...
iktriad
És az a Jaguars lesz 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Tavaly Jags és Titans, idén Texans-Colts. Jövőre gondolom kitaláljátok 😉
Willis
Mivel az AFC West és az NFC South lesz a 2 másik divízió ellenfél, simán kinézem, hogy csak 1 csapat kerül majd be innen jövőre...
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Tavaly Jags és Titans, idén Texans-Colts. Jövőre gondolom kitaláljátok 😉
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 909 — !SuPeR6BoWL!
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
Micsoda JINX 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
iktriad
A Texans-Colts meccs esetében én is sajnálom, hogy nem eshet ki mind a kettő egyszerre 😀 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
dioadam
Senkinek. Max annak, hogy a mai Texans- Coltson szakadjon a 2 csapatra a stadion. 😊
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Kitérő kérdés: Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban?
Én kíváncsi leszek a Ravens-re meg Lamar (LEmar 😊 )Jacksonra. Na meg hogy Foles-al mire megy az Eagels így, hogy most nincs meg a hazai pálya meg a bye week.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint lesz kiért szurkolni a Super Bowl hetében.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1080971931871035392
Ideje lenne most mér tényleg bejutnia Tonynak. Mi vagyunk az egyetlen olyan NFL csapat, akinek nincs játékosa Cantonban.
iktriad
Szerintem Champ Bailey, Ed Reed es Tony Gonzalez sima, és Bruce, Coryell, Lynch, James is elöbb megy Cantonba, mint Boselli.
Sobri Jóska
Kicist több optimizmust, ha kérhetném. (Ezt is megéltük 😊 😊 😊 .)
Boselli az elmúlt 2 évben mindig ott volt nem csak a végső 15-ben, de a végső 10-ben is. Csak mivel van 4 OL, ezért azok szavazatai felfalták egymást. Ettől függetlenül szerintem idén minimum 1, de talán akár 2 ember is bekerülhet a támadó falemberekből. Ha 2 OL jut be az egyik biztos, hogy Boselli lesz, ha csak 1 akkor vagy ő, vagy Hutchinson lesz a befutó. Szerintem.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Megint lesz kiért szurkolni a Super Bowl hetében.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1080971931871035392
Ideje lenne most mér tényleg bejutnia Tonynak. Mi vagyunk az egyetlen olyan NFL csapat, akinek nincs játékosa Cantonban.
iktriad
Szerintem Champ Bailey, Ed Reed es Tony Gonzalez sima, és Bruce, Coryell, Lynch, James is elöbb megy Cantonba, mint Boselli.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais volt a csapat MVP-je, de Yannick is szép csöndben összekapirgált egy ilyen szezont.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1081276744110403584
 twitter.com/phillip_heilman/status/1081278796374966272
Remélem tavasszal kap egy szerződéshosszabbítást.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
a pff-nél a legjobb edge defender lett Calais, elsősorban ennek köszönhetően: "Calais Campbell had 43 run stops this season, which is the most for any edge defender in a season over the last 13 seasons"
 www.profootballfocus.com/news/pro-best-player-at-every-position-in-the-nfl-in-2018

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint lesz kiért szurkolni a Super Bowl hetében.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1080971931871035392
Ideje lenne most mér tényleg bejutnia Tonynak. Mi vagyunk az egyetlen olyan NFL csapat, akinek nincs játékosa Cantonban.
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊
iktriad
Látod, sose tudni, hogy mikor és honnan érkezik a megmentő. 😀
peterk2005
csak úgy mondom, hogy a Raiders is képben van 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/01/03/report-ryan-grigson-to-meet-with-raiders-about-front-office-role/

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊
iktriad
Látod, sose tudni, hogy mikor és honnan érkezik a megmentő. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.
empty taxi
Ha ez megtörténik, már megy is a telefon nekik Fournette miatt. Majd Saleh rábeszéli őket a dologra. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 467 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hurrá, minél több f.szság derül ki róla, annál gagyibb lesz érte a trade, még 1-2 story, aztán majd mi fizetünk még, csak vigye el valaki!
Nekem egyébként csak egy nagy bajom van/volt LF-tel...hogy qrva sérülékeny, nem lehet vele számolni, nem nagyon lehetett már rá építeni, (ergo nem volt O) na persze ez se a mi malmunkra hajtja a vizet, visszatérve az első gondolatmenetemre!
Stoki
Nem lehetne elcserélni Őt támadó falemberre valamelyik csapattal? Lehet jobban járnánk, mint az esetleges 4. körrel.
dioadam
Az ötlet nem rossz, csak jó támadó falember ritkáén cserél el az ember, max akkor ha a szerződése túl drága az adott csapatnak, az meg nekünk nem lenne jó adott anyagi helyzetben.
iktriad
Ennyi, sajnos!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Hol van Ryan Grigson, mikor szükség lenne rá? 😊
iktriad
Állítólag John Lynch szeretné felvenni a 49ers FO-ba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...