Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ramsey kb a legjobb pick valaha. Zeke+Mahomes parosert sem adnam.
winston
Ez így erős egy másnapos gyomornak 😊
gordon
Nem kell annyit inni 😊
Nyilvan nem racionalitas mondatja ezt velem, de A-Rob tavozasa ota o a kedvenc jatekosom itt. Ninkovichot vagy Edelmant sem csereltem volna el ilyen opciora, van ilyen, hog az ember 1-1 ember miatt szereti meg jobban az adott csapatot.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyesek elkezdtek azzal kapcsolatban spekulálni, ha Jon Gruden alkalmazná a tőlünk frissen kirakott Tyrone Wheatleyt(a Raidersben anno játékos volt, mikor Chucky először volt Oakland HC) , akkor Fournette esetleg ott köthet majd ki vele.
iktriad
Carr meg majd dobálgat nálunk! 😊
Stoki
Szerintem ő marad Oaklandben. elnézve az FA és a draft opciókat.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 438 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egyesek elkezdtek azzal kapcsolatban spekulálni, ha Jon Gruden alkalmazná a tőlünk frissen kirakott Tyrone Wheatleyt(a Raidersben anno játékos volt, mikor Chucky először volt Oakland HC) , akkor Fournette esetleg ott köthet majd ki vele.
iktriad
Carr meg majd dobálgat nálunk! 😊
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ramsey kb a legjobb pick valaha. Zeke+Mahomes parosert sem adnam.
winston
Ez így erős egy másnapos gyomornak 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre egy jó hír - úgy tűnik Calais visszatér 2019-re.
 twitter.com/IsomPhilips/status/1079892544258039808

Eaglesmcnabb lájkolja ezt.
 twitter.com/FieldYates/status/1079814846986797062
Úgy tűnik az a problémás térd elég jól bírja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyesek elkezdtek azzal kapcsolatban spekulálni, ha Jon Gruden alkalmazná a tőlünk frissen kirakott Tyrone Wheatleyt(a Raidersben anno játékos volt, mikor Chucky először volt Oakland HC) , akkor Fournette esetleg ott köthet majd ki vele. Hogy mást nem maondja, a frissen kinevezett GM, Mayock 2017-ben Curtis Enis 2.0-át Adrian Petersonhoz hasonlította. Hátha Fournette elég ellenérték lenne 1/7-rről 1/4-re menni.
Wheatley utódja meg könnyen az egykori remek FB-nk, a most a csapatnál scout Greg Jones lehet. (Bár én TC-ék helyében Fred Taylornak is felajánlanám a munkát).

Amúgy könnyen lehet, hogy majdnem teljes takarítás lesz RB poszton. Kb. Dave Williams a legbiztosabb emberke, aki jövőreidén kereten lesz a mostani futóink közül.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tovább folytatódnak a fejvakarós döntések a Jags háza táján. Nagytakarítás volt a segédedzők között, van köztük jó pár kifejezetten sokkoló döntés.

Ment:
Az RB edző Tyrone Wheatley
A DL edző Marlon Hobby
A DB edző Perry Fewell
és az OL edző Pat Flaherty

Flaherty és Fewell több, mint meglepő, mert ők TC emberei, ő meg nem arról híres, hogy kirugdosná a hozzá lojális személyeket. Wheatley meg Marronenal volt a Syracuseban és Billsben, míg Hobbs együtt edzősködött vele a Saintsben. Szóval TD és Doug is veszett 2-2 embert.
A 4 döntésből 2,5 fejvakarós. A DL és a DB sor még mindig a csapat legerősebb részei(Hayden és Harrison ráadásul még jól is szált be idén), Flahertynek meg nem voltak egészségesek az emberei kvázi egész évben. Mondjuk Hobby esetében Smoot és Bryan eddigi csalódás keltő szezonja(i) miatt van érv a kirakására.

Másképp fogalmazva:
 twitter.com/zach_goodall/status/1079921945704124416
Mindeközben máshol.
 twitter.com/zach_goodall/status/1079930882130087941
Boldog új évet, Go Jags....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 438 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19
Borbinho
Emlékszem abban az évben hasított a támadósor. A gond az, hogy a védelem meg szedte be a pontokat tucatszám (így hirtelen a Titans elleni 42-39-es vereség jut eszembe). Aztán mire lett védelem, addigra meg megszűnt a támadósor...
Tudom hülye kérdés, de nem lehet valahogy megmenteni Bortles karrierjét? Esetleg trade valahova?
dioadam
A szerződése miatt eltradelhetelen.
iktriad
Meg a kutyának se kell!
BUÉK!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19
Borbinho
Emlékszem abban az évben hasított a támadósor. A gond az, hogy a védelem meg szedte be a pontokat tucatszám (így hirtelen a Titans elleni 42-39-es vereség jut eszembe). Aztán mire lett védelem, addigra meg megszűnt a támadósor...
Tudom hülye kérdés, de nem lehet valahogy megmenteni Bortles karrierjét? Esetleg trade valahova?
dioadam
A szerződése miatt eltradelhetelen.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Izgalmas offseasonban eseményekben gazdag és eredményesebb szezonnal járó boldog új évet nektek.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19
Borbinho
Emlékszem abban az évben hasított a támadósor. A gond az, hogy a védelem meg szedte be a pontokat tucatszám (így hirtelen a Titans elleni 42-39-es vereség jut eszembe). Aztán mire lett védelem, addigra meg megszűnt a támadósor...
Tudom hülye kérdés, de nem lehet valahogy megmenteni Bortles karrierjét? Esetleg trade valahova?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19
Borbinho
ne is mondd. abban az evben Bortles - A-Rob - Hurns trioval vertem mindenkit fantasyben. (mintha ezt mar leirtam volna itt nemreg)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne fájdítsd a szívüket. 😊 Gabbert legalább tükörsima bust volt, de Bortlesből lehetett volna franchise QB, és a jóisten se tudja, hogy végül miért is nem lett az. Csak a szomorú végeredményt látjuk.

 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19
Borbinho


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TomKCTV5/status/1079622158953971712?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
@iktriad Emlékszel milyen kárörvendően köszönted meg Jerry Jonesnak a Zeke picket eltiltás meg minden közepette? Gondolj bele, ha akkor JJ mégis Ramseyt választja, a Jags meg Elliottot, akkor garantált pénz amúgy sem lenne (bár lehet mégis mert eltiltás sem), de ha jól sejtem Zeke nagyobb karakter mint Leo és még nem akarnának megszabadulni tőle, plusz a 2017es drafton húzhattak volna valaki mást 1/kevésen... mondjuk Mahomest! Mondjuk ez azért rossz példa, mert ebbe a csapatba a karrierek meghalni jönnek. Látod, ilyen dolog ez a káröröm, sose marad egy gazdánál!
gyeek
Ramsey kb a legjobb pick valaha. Zeke+Mahomes parosert sem adnam.
winston
Nyugi, nem akarja elvenni senki, nem arról szólt ez a komment.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
@iktriad Emlékszel milyen kárörvendően köszönted meg Jerry Jonesnak a Zeke picket eltiltás meg minden közepette? Gondolj bele, ha akkor JJ mégis Ramseyt választja, a Jags meg Elliottot, akkor garantált pénz amúgy sem lenne (bár lehet mégis mert eltiltás sem), de ha jól sejtem Zeke nagyobb karakter mint Leo és még nem akarnának megszabadulni tőle, plusz a 2017es drafton húzhattak volna valaki mást 1/kevésen... mondjuk Mahomest! Mondjuk ez azért rossz példa, mert ebbe a csapatba a karrierek meghalni jönnek. Látod, ilyen dolog ez a káröröm, sose marad egy gazdánál!
gyeek
Ramsey kb a legjobb pick valaha. Zeke+Mahomes parosert sem adnam.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
@iktriad Emlékszel milyen kárörvendően köszönted meg Jerry Jonesnak a Zeke picket eltiltás meg minden közepette? Gondolj bele, ha akkor JJ mégis Ramseyt választja, a Jags meg Elliottot, akkor garantált pénz amúgy sem lenne (bár lehet mégis mert eltiltás sem), de ha jól sejtem Zeke nagyobb karakter mint Leo és még nem akarnának megszabadulni tőle, plusz a 2017es drafton húzhattak volna valaki mást 1/kevésen... mondjuk Mahomest! Mondjuk ez azért rossz példa, mert ebbe a csapatba a karrierek meghalni jönnek. Látod, ilyen dolog ez a káröröm, sose marad egy gazdánál!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, már Tony Boselli is kitenné Fournettetet
 twitter.com/1010XL/status/1079734282367700992
Pedig ő általában a játékosok pártját szokta fogni.

Nem fog, mert a meccsek felén szokás szerint sérült lesz. Plusz 3,7 yard/carry karrierátlaggal nehéz lesz ezeket a számokat összehozni... Aki szerintem nagyon profitálni fog abból, hogy lelép az majd Yeldon lesz, akiben én látok egy Rashad Jennings szintű karriert pl. a Patsnél. iktriad
Gurley is botrány szarul nézett ki a második évében, aztán lám. Vagy ott van Howard Chicagoban. Ordas jól nézett ki a srác tavaly, aztán jött egy új OC, akinek a rendszerébe nem igazán illeszthető be, és szenved. Pedig az OC jobb is, mint a régi.
peterk2005
Gurley nem votl eltiltva minden évben legalább egyszer, és nem sérült állandóan. A legnagyobb baj az Fournettetel, hogy nem csak a produktivitással vannak nála komoly bajok, sőt.

Fogalmam sincs. 😊 Jackson értékét kb. meg tudom becsülni (ő a kora, a magas fizuja és a leszálló teljesítménye miatt nem sokat ér), de pl. Jack fiatal és jó is, és olcsó is. Ha Cooks ért egy első kört, ha Cooper ért első kört, akkor tudja fene, hogy Jack nem ér-e meg esetleg annyit. De legalább egy másodikat. Nem tudom. A Ninersnél inkább az lehet a deal breaker, hogy a Foster bust ellenére is egy egész fasza, fiatal LB sort raktak már össze, nem feltétlenül van szükségük még egy linebackerre.

De egyébként ebben a feltrade játékosért dologban látok fantáziát. Nektek nem kell picket adni (vagy kevesebbet), megszabadultok egy nagy fizetéstől, és közelebb juttok a QB-hoz. Akár több lépcsőben is működhet a dolog. Egyenként eltradelitek a játékosokat más-más csapatokhoz, begyűjtitek a pickeket értük és azt egy csomagban használjátok fel majd a feltrade-re. A Bills valami hasonlót művelt tavaly.
peterk2005
Jacket szerintem nem adnánk fel. Telvint viszont Saleh jól ismeri, mert anno még itt edzette nálunk. Mondjuk nem akarnék megszabadulni tőle még, de ha ez lenne az ára egy igazi franchise QB-nak, ám legyen.

Más kérdés, hogy szemben a kinti Jax szurkolókkal én még mindig szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy Haskins olyan nagy császár lenne-e
1. Az NFL-ben 1 év kezdőtapasztalattal jön.
2, Nálunk minimális tehetséggel az támadóoldalon.
Amilyen szerencsés franchise a Jagsm megint eljátszunk ezt itt, mint anno 2013-ban.
 twitter.com/E_Dilla/status/1079746513306349569
Ezért is lesz elképesztően fontos lesz az új OC kinevezése.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Egy esetleges Malik Jackson+Telvin+Gipson meg 1 középső körös pick 49ersnek az 1/2-es pickért mennyire lenne reális ellenérték?
iktriad
Fogalmam sincs. 😊 Jackson értékét kb. meg tudom becsülni (ő a kora, a magas fizuja és a leszálló teljesítménye miatt nem sokat ér), de pl. Jack fiatal és jó is, és olcsó is. Ha Cooks ért egy első kört, ha Cooper ért első kört, akkor tudja fene, hogy Jack nem ér-e meg esetleg annyit. De legalább egy másodikat. Nem tudom. A Ninersnél inkább az lehet a deal breaker, hogy a Foster bust ellenére is egy egész fasza, fiatal LB sort raktak már össze, nem feltétlenül van szükségük még egy linebackerre.

De egyébként ebben a feltrade játékosért dologban látok fantáziát. Nektek nem kell picket adni (vagy kevesebbet), megszabadultok egy nagy fizetéstől, és közelebb juttok a QB-hoz. Akár több lépcsőben is működhet a dolog. Egyenként eltradelitek a játékosokat más-más csapatokhoz, begyűjtitek a pickeket értük és azt egy csomagban használjátok fel majd a feltrade-re. A Bills valami hasonlót művelt tavaly.
peterk2005
Cooks és Cooper WR. Needre ment mindkét csapathoz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem fog, mert a meccsek felén szokás szerint sérült lesz. Plusz 3,7 yard/carry karrierátlaggal nehéz lesz ezeket a számokat összehozni... Aki szerintem nagyon profitálni fog abból, hogy lelép az majd Yeldon lesz, akiben én látok egy Rashad Jennings szintű karriert pl. a Patsnél. iktriad
Gurley is botrány szarul nézett ki a második évében, aztán lám. Vagy ott van Howard Chicagoban. Ordas jól nézett ki a srác tavaly, aztán jött egy új OC, akinek a rendszerébe nem igazán illeszthető be, és szenved. Pedig az OC jobb is, mint a régi.

Egyébként C.J. Anderson elmúlt két heti teljesítménye Gurley helyén - vagy akár Conner Pittsburghben - azt jelzi, hogy igen kevés futó van aki teljesen saját jogon képes playmaker lenni. Az ilyen AP, Barkley félék nem teremnek minden fa alatt. (Nekem még Zeke-vel kapcsolatban is vannak fenntartásaim, bár talán ő van még a legközelebb ahhoz, hogy fal nélkül is el tudjam képzelni, hogy produkál. De egyáltalán nem lepne meg, ha kiderülne, hogy még ő se...)

Ez van, egyszerűen vagy kell egy Dallas szintű fal, vagy egy McVay szintű koordinátor, hogy egy Gurley, Zeke, (Fournette, Howard) megérje. Ha egy kis szerencsétek lesz, akkor akár itt lesz olyan fal/oc, akár máshol akad valaki aki úgy gondolja hogy képes rá és hajlandó áldozni Fournette-re.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy esetleges Malik Jackson+Telvin+Gipson meg 1 középső körös pick 49ersnek az 1/2-es pickért mennyire lenne reális ellenérték?
iktriad
Fogalmam sincs. 😊 Jackson értékét kb. meg tudom becsülni (ő a kora, a magas fizuja és a leszálló teljesítménye miatt nem sokat ér), de pl. Jack fiatal és jó is, és olcsó is. Ha Cooks ért egy első kört, ha Cooper ért első kört, akkor tudja fene, hogy Jack nem ér-e meg esetleg annyit. De legalább egy másodikat. Nem tudom. A Ninersnél inkább az lehet a deal breaker, hogy a Foster bust ellenére is egy egész fasza, fiatal LB sort raktak már össze, nem feltétlenül van szükségük még egy linebackerre.

De egyébként ebben a feltrade játékosért dologban látok fantáziát. Nektek nem kell picket adni (vagy kevesebbet), megszabadultok egy nagy fizetéstől, és közelebb juttok a QB-hoz. Akár több lépcsőben is működhet a dolog. Egyenként eltradelitek a játékosokat más-más csapatokhoz, begyűjtitek a pickeket értük és azt egy csomagban használjátok fel majd a feltrade-re. A Bills valami hasonlót művelt tavaly.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette hogy fog röhögni, amikor elcserélik szaréhugyé, az új csapatában meg fut 1500 yardot 15 TD-vel 😀
gabokocka
Nem fog, mert a meccsek felén szokás szerint sérült lesz. Plusz 3,7 yard/carry karrierátlaggal nehéz lesz ezeket a számokat összehozni...
Aki szerintem nagyon profitálni fog abból, hogy lelép az majd Yeldon lesz, akiben én látok egy Rashad Jennings szintű karriert pl. a Patsnél.
iktriad
Ja, Bortles-szel QB poszton. Ha normális csapathoz kerül Fournette probowl kaliber RB lesz. Érdekes mód, Hyde is több, mint fél yarddal szarabbat átlagolt itt, mint korábban máshol.
gabokocka
Yeldonnak érdekes összejött a 4-es yard/carry átlag, Dave Williamsnek meg a 4,5....
Ami meg Fournettet illeti.
 twitter.com/APMarkLong/status/1079497164529827841

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így utólag, a Jaguars annyira tökön lőtte magát a 2017 es 1/4-es draftjoga felhasználásával, mint az NBA-ben az 1984 drafton a Portland TrailBlazers az 1/2-es húzásával amikor Sam Bowiet választották ki, miközben Jordan, Barkley és Stockton is mögötte kelt el.
KeyG
Vagy a Detroit Milisiccel 2003-ban, mikor bent volt Wade, Anthony vagy Bosh...
iktriad
Annyi talán a különbség, hogy a Pistons bajnok lett Milicic-el (Milicic ellenére kinek hogy tetszik).

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Fournette hogy fog röhögni, amikor elcserélik szaréhugyé, az új csapatában meg fut 1500 yardot 15 TD-vel 😀
gabokocka
Nem fog, mert a meccsek felén szokás szerint sérült lesz. Plusz 3,7 yard/carry karrierátlaggal nehéz lesz ezeket a számokat összehozni...
Aki szerintem nagyon profitálni fog abból, hogy lelép az majd Yeldon lesz, akiben én látok egy Rashad Jennings szintű karriert pl. a Patsnél.
iktriad
Ja, Bortles-szel QB poszton. Ha normális csapathoz kerül Fournette probowl kaliber RB lesz. Érdekes mód, Hyde is több, mint fél yarddal szarabbat átlagolt itt, mint korábban máshol.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most néztem a Raiders új GM-je, Mike Mayock tavaly Fournettet AP-hez hasonlította. ?ehet el kéne neki tradelni őt meg az 1/7-t az 1/4-ért pickért cserébe. 😊

FA-ról lesz QB-nk, úgy érzem nem akarnak Coughlinék 1-2 évet várni, míg egy új irányító lerak valamit az asztalra/bebukik. 'Most vagy soha' elvárások kielégítésére jobb az FA.
Foles, Tannehill, Flacco, vagy valaki hasonló itt fog kikötni.
Sobri Jóska
Akkor jövőre 7-9-el Coughlinék mennek a levesbe...
iktriad
 gyerkoc.com/wp-content/uploads/2016/06/optimizmus.jpg
Sobri Jóska
TC az idén eljátszotta a bizalmamat. Amíg nem győz meg az ellenkezőjéről, hogy rendbe tudja rakni a dolgokat addig marad a negatív hozzáállás. Deal with it!
iktriad
 orlandoespinosa.files.wordpress.com/2017/09/it_s-your-choice-orlando-espinosa.jpg?w=812
Sobri Jóska
Ki vagy te, Csernus Imre?