Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, Foles legalább a rájátszásban jó, egy meccset leszámítva. Henne sosem volt az

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem ettől a bridge QB dologtól megy fel az agyvizem.
Hozol valaki félmegoldást aki elveszi az időt meg a helyet a draftolt újonctól (aki amúgy a 6.-7. forduló környékén ígyis-úgyis bekerül mert Mr.Vészmegoldás 99%-ban lebőg), de legalább drága.
Nem mellesleg az újonc lófaszt sem tanul tőle.
Bazzani
Abból a szempontból van benne ráció, hogy a csapat amúgy is szar, inkább a veteránt akarják az ügyes srácok (OL, skill playerek) kicsinálni majd, ne az újoncot, akit egyből kinyírnánk. Aztán hátha néhány hét alatt összeáll annyira a fal, hogy van értelme berakni az újoncot. Vagy tolsz egy Arizonát és minden kilátástalan marad a fasza első drive-ok után 55 percen át.

Mondjuk Folesnak szerintem az Eagles a megfelelő közeg, 1/7-re eléggé meglepő lenne, de egy 2. kört már lehet, hogy megérne olyan csapatnak kockáztatni, ahol van egy fasza OL, jó védelem és csapat, és már csak irányító kell a sikerhez. De ez inkább a mostani idény előtt lett volna itt jó házasság
Wyatt
A Jagsnek kb megint Chad Henne lenne az ideális 2. számú QB (veterán, jó mentor, lehet kezdetni pár meccsen, ha gáz/sérülés van, olcsó), csak a tavalyi "remek" döntések egyikeként őt is hagytuk elmenni.
A jags rákfenéje az, hogy a QB-n kívül a támadósorban még 4 +1 minőségi új kezdőre (RG, OT, TE, minimum 1 új WR, minimum 1 új kezdő szintet megütő 1. számú csere RB Hyde és Yeldon helyén) van szükség, és akkor még olyan dolgokról, mint depth el se kezdtem beszélni.
Egy újonc QB-val (meg valami olcsó hús veterán cseréjével) ezekből 1-2-re lehet pénz az FA piacon a többit meg a drafton meg lehet próbálni összekapargatni. De egy drága veterán QB-val már ez a terv se kivitelezhető.

Az amúgy megvan, hogy Hackett idén Bortles után Aaron Rodgersnek mondja majd be a playeket, mindezt OC-ként?! Fasza lesz, ha kiderül, hogy egyáltalán nem vele volt a baj, hanem a rendszerrel nálunk...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem ettől a bridge QB dologtól megy fel az agyvizem.
Hozol valaki félmegoldást aki elveszi az időt meg a helyet a draftolt újonctól (aki amúgy a 6.-7. forduló környékén ígyis-úgyis bekerül mert Mr.Vészmegoldás 99%-ban lebőg), de legalább drága.
Nem mellesleg az újonc lófaszt sem tanul tőle.
Bazzani
Abból a szempontból van benne ráció, hogy a csapat amúgy is szar, inkább a veteránt akarják az ügyes srácok (OL, skill playerek) kicsinálni majd, ne az újoncot, akit egyből kinyírnánk. Aztán hátha néhány hét alatt összeáll annyira a fal, hogy van értelme berakni az újoncot. Vagy tolsz egy Arizonát és minden kilátástalan marad a fasza első drive-ok után 55 percen át.

Mondjuk Folesnak szerintem az Eagles a megfelelő közeg, 1/7-re eléggé meglepő lenne, de egy 2. kört már lehet, hogy megérne olyan csapatnak kockáztatni, ahol van egy fasza OL, jó védelem és csapat, és már csak irányító kell a sikerhez. De ez inkább a mostani idény előtt lett volna itt jó házasság

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre undorítóbb férgek jönnek OC interjúra.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1085219410728665088
McCoyt 2 helyről is kibaszták OC-ként hálaadás előtt, mindezt az elmúlt 2 évben. Mi a fasznak hívjuk egyáltalán interjúra?
Nevezzük már ki Bevellt vagy Kubiakot, azt haladjunk.

Pláne, hogy már teljes stáb megvan az OC körül, így az új RB edző már megvan, Az egykori Jags (és Browns) WR Brian Robiskie apukája, Terry. Mellesleg egy 85-87-es időszakot leszámítva SOHA NEM EDZETT RB-ket
 twitter.com/alexmarvez/status/1084998798273888256
Ő is louisianai, mint Fournette, ő is LSU-s plusz egykori jó játékos. Rá talán hallgat. Amúgy ő volt Mularkey OC-ja a Titansnél, tavaly meg a Billsnél volt WR coach és egyébként is inkább elkapókat edzett az NFL-ben. Tehát, "logikus" higy nálunk futókat fog.

Kvázi az RB edzőket azért igazoltuk, hogy 1 játékosnak rendet egyen a fejében


QB:
Valami olcsó veterán csere irányító jöjjön(Tyrod, Fitzmagic), akit be lehet rakni, ha az 1. körös QB pickkel lenne valami. Egyébként meg kezdjen az 1. körös pick QB a nyitó napon.
De félek, amilyen ostobák vagyunk, majd átvesszük Flaccot. Az új Ravencs GM, Eric Decosta, és Caldwell nagy spanok, ráadásul a Jags többször is tradelt már Ravensszel a közelmúltban (Monroe, Bowanko).
Ha Kubiak lesz az OC, szite 100%, hogy Flacco. szvsz. De ha nem, akkor is adok erre, több, mint 50%-ot a felt vázoltak miatt.

Pedig egy újonc QB-val adna Khan 2 évet a mostani stábnak, ha nincs playoff idén. Egy drága veterán QB-val pedig már idén villantani kéne, különben fejek hullhatnak a szezon után/közben, ha nem lenne idén playoff szereplés-kivívás. Már pedig Flaccoval majdnem biztos, hogy nem lesz. mert a szerződésével (és Bortles halott pénzével) $$$ nem sok van erősítésre, és a támadósorunkban jelenleg van 1 az a egy darab playmaker(DeDe) az egész támadósorban, azzal meg Flakon kitörölheti a valagát, kb. mint mi vele QB-ban...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles-szal szerintem is jól járnánk. Lehet őrültségnek hangzik,de simán odaadnám érte az idei első körünket az Eagles-nek 😊
Több csapatnak is kellene QB, így lehet még fel is kéne cserélni, ha jót akarnánk húzni. Ráadásul az idei felhozatal sem a legerősebb, szóval túlzás lenne felcserélni. Viszont ahol nem kell QB (mint az eagles 😀 ) ott azért van értéke az 1/7-es draftcetlinek. Nekem win-win helyzetnek tűnik, de lehet rosszul látom 😊
dioadam
Inkabb ne tedd. 1/7-en hozzatok egy jo playmakert. Jovore meg menjetek fel QB-ert.
Toto21
1/7 Foles-ert? az azért meredek lenne. én még a 2/7-et is sajnalnam, pedig azt lehet hogy elkernek erte.
winston
Az 1/7 nem tudom, mennyit fog érni, ha irányítót akarunk hozni (mert kéne hozni az 100%). Feljebb cserélni szerintem túlzás lenne, nem látom, kiért lenne érdemes és mit kéne érte adni. Foles-ért meg valamit adni kell és szerintem a 2. kör kevés lesz.
Így belegondolva az 1/7 meg túl sok érte, igazatok van, meredek ötlet volt (de nem annyira, mint Bortles-nak adni 54 millió dollárt 3 évre 😀 )
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Még 2-3 évig vegetálunk, aztán fel se kell menni Trevor Lawrence-ért, mert csak úgy beesik! 😊
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles-szal szerintem is jól járnánk. Lehet őrültségnek hangzik,de simán odaadnám érte az idei első körünket az Eagles-nek 😊
Több csapatnak is kellene QB, így lehet még fel is kéne cserélni, ha jót akarnánk húzni. Ráadásul az idei felhozatal sem a legerősebb, szóval túlzás lenne felcserélni. Viszont ahol nem kell QB (mint az eagles 😀 ) ott azért van értéke az 1/7-es draftcetlinek. Nekem win-win helyzetnek tűnik, de lehet rosszul látom 😊
dioadam
Inkabb ne tedd. 1/7-en hozzatok egy jo playmakert. Jovore meg menjetek fel QB-ert.
Toto21
1/7 Foles-ert? az azért meredek lenne. én még a 2/7-et is sajnalnam, pedig azt lehet hogy elkernek erte.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ettől a bridge QB dologtól megy fel az agyvizem.
Hozol valaki félmegoldást aki elveszi az időt meg a helyet a draftolt újonctól (aki amúgy a 6.-7. forduló környékén ígyis-úgyis bekerül mert Mr.Vészmegoldás 99%-ban lebőg), de legalább drága.
Nem mellesleg az újonc lófaszt sem tanul tőle.

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles-szal szerintem is jól járnánk. Lehet őrültségnek hangzik,de simán odaadnám érte az idei első körünket az Eagles-nek 😊
Több csapatnak is kellene QB, így lehet még fel is kéne cserélni, ha jót akarnánk húzni. Ráadásul az idei felhozatal sem a legerősebb, szóval túlzás lenne felcserélni. Viszont ahol nem kell QB (mint az eagles 😀 ) ott azért van értéke az 1/7-es draftcetlinek. Nekem win-win helyzetnek tűnik, de lehet rosszul látom 😊
dioadam
Inkabb ne tedd. 1/7-en hozzatok egy jo playmakert. Jovore meg menjetek fel QB-ert.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles-szal szerintem is jól járnánk. Lehet őrültségnek hangzik,de simán odaadnám érte az idei első körünket az Eagles-nek 😊
Több csapatnak is kellene QB, így lehet még fel is kéne cserélni, ha jót akarnánk húzni. Ráadásul az idei felhozatal sem a legerősebb, szóval túlzás lenne felcserélni. Viszont ahol nem kell QB (mint az eagles 😀 ) ott azért van értéke az 1/7-es draftcetlinek. Nekem win-win helyzetnek tűnik, de lehet rosszul látom 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.
winston
@Borbinho te vagy az? 😀
Wyatt
jo latni, hogy mas is ert ehhez a sporthoz 😀
egyebkent Brissett-et nem fogjuk eladni, max ha min. 1.kort kapnank erte, es olyan helyre menne, ami neki is jo. | en meg hiszek a betyarbecsuletben ,amit Ballard mutat, h fos helyre,v cserenek nem fogja eladni, ahhoz tul sokat er nalunk |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.
winston
@Borbinho te vagy az? 😀
Wyatt
Már egyeztettünk erről vele korábban, sajnos nem adják. Most pedig leírom százszor, hogy Brissett, de nem ide, nem akarok floodolni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.
winston
@Borbinho te vagy az? 😀

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.
winston
Taylor és Teddy maci mennyire mozdítható, vagy itt egyik se "játszik"?
Stoki
őket kifelejtettem. Taylor szerintem klasszikus bridge qb szerepkörre jó lenne (de ilyenből biztos van még pár, aki hirtelen nem ugrik be), ha jön mellé 1. körös QB a draftról. Teddy nálam szintén favorit kategória lenne, de őt nem fogja elengedni a Saints.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.
winston
Taylor és Teddy maci mennyire mozdítható, vagy itt egyik se "játszik"?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉
zemanla
Foles, Carr, ezek amikre okét mondanék, bár Foles kérdéses, hogy Bridge QB-e, vagy nem. Flaccot nem szeretném. Keenumot vagy Bradfordot elfogadnám még bridge qb-nak, ez egy low key megoldás lenne.
Drafton jöhet új QB, Haskins, Grier, Jones, Murray, de elképzeltem már olyan sceraniot is, hogy idáig gyűrűzik a Rosen dolog, és ő köt ki itt.

Szvsz én a draftot preferálnám, ha FA-ról jön QB, és nem bridge-nek, akkor Carr (még mindig nem hiszem el, hogy elcserélik).

szerk: kihagytam a titkos favoritom: Brisett. csak szerintem érte sokat kérni a Colts, meg csoportriválisnak nem is adják.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...
Stoki
Foles? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jaguárok, szerintetek ki az/kik azok a QB-k a jelenlegi ligában, akik értelemszerűen megszerezhetőek, és akinek "örülünk/örülnénk Vincent"?! Nekem is van pár emberem, de kiváncsi lennék...

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kubiak holnap jön OC interjúra, bár nála a Vikings is befigyel. Hiába az udvarias támadósorunk ("No offense"), egyből nem túl szexi, ha van más ajánlata is az embernek...
 twitter.com/danielrpopper/status/1084864055129657346
Plusz ott van még az a nem elhanyagolható tényező, hogy még ki is baszhatják az illetőt az év végén az egész stábbal együtt...

Pl. ezért is Monken már biztos nem jön újra Jacksonvillebe, elment a Brownshoz OC-nek. Okos ember,

Maradt Bevell, DeFiliippo. meg ahogy a PFT hívja GARK Kubiak. 😊 😊 😊
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1084847621368438790
Lehet, hogy valójában Gary gonosz ikertesója jön az állásinterjúra, aki szintén OC-nek adja ki magát? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt a 4. OC interjú, az első olyan jelölttel, akinek nagyon nem örülnék.
 twitter.com/1010XL/status/1084778113551220736

Állítólag Kubiak azért nem kellett OC-nek Denverben, mert 1. körös QB-t akart, nem látom az okot, hogy itt miért változna az álláspontja.
empty taxi
Itt sanszosan megkaphatja majd ezt tavasszal.


Azt csiripelik a madarak,hogy Flakon nálatok fog kikötni...-mondjuk most nézem,hogy valami CBS-es firkasz hozta csak le,lehet kamu, sőt..
LeviPoki
Amíg csak JLC spekulál, addig nem foglalkozunk ezzelkomolyan. Komolyan egy vicc a csávó, és ahogy nézem, nem csak nálunk szeret a hasára ütni és clickbaiteket gyártani.Insider my ass.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Érdeklődünk Gary Kubiak iránt, mint OC.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084109718728130561
A végén még se Bevell lesz a befutó?
iktriad
Érik a Kubiak Flacco duó Jacksonvilleban. Flacco elmúlt 6 idényéből 1 jó volt, amikor Kubiak volt az OC.
KeyG
Ha Kubiak idekerül. Ha Bevell jön, akkor ugrott ez a kapcsolat. És bár pár órája jött ki egy cikk, hogy a Jags és Flacco érdeklődik egymás iránt, de ezt a hazudós(JLC) írta. Neki meg már azt se hiszem el, hogy az ég kék, ha rólunk van szó.
 www.cbssports.com/nfl/news/jaguars-joe-flacco-have-mutual-interest-dolphins-also-an-option-for-the-quarterback/

Ik ha Flacon hozzátok kerül eret vágsz?
ThundersNFL
Ha tradelünk érte, és nem 2 zacsi mogyoróért, igen.
Ha a mostani szerződését átvesszük, igen.
Ha 10 millió körül (már az is sok érte jelenleg) hajlandó itt játszani, és tudomásul venni, hogy ő ide elsősorban most mentornak jön, akkor nem.

Lehet tényleg északról jön bridge QB, de a kanadai határ túloldaláról. Ladies & gentlemen - bemutatom Mike Reillyt! (Az meg a ki pöcsöm, kérdezheti teljes joggal az olvasó). Nos, ő:
 nflspinzone.com/2019/01/12/jacksonville-jaguars-mike-reilly-bridge-quarterback-2019/
Decemberben ráadásul volt itt workouton, és állítólag nagyon jól ment. És a CFL-ben sikert sikerre halmozó Scott Milanovich még mindig a jags stábjának tagja, szóvak meglenne még ez a kapcsolódási pont is.
iktriad
Állítólag Kubiak azért nem kellett OC-nek Denverben, mert 1. körös QB-t akart, nem látom az okot, hogy itt miért változna az álláspontja.
empty taxi
Flacco első körös QB. Sőt, még Bortles is. 😀

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Érdeklődünk Gary Kubiak iránt, mint OC.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1084109718728130561
A végén még se Bevell lesz a befutó?
iktriad
Érik a Kubiak Flacco duó Jacksonvilleban. Flacco elmúlt 6 idényéből 1 jó volt, amikor Kubiak volt az OC.
KeyG
Ha Kubiak idekerül. Ha Bevell jön, akkor ugrott ez a kapcsolat. És bár pár órája jött ki egy cikk, hogy a Jags és Flacco érdeklődik egymás iránt, de ezt a hazudós(JLC) írta. Neki meg már azt se hiszem el, hogy az ég kék, ha rólunk van szó.
 www.cbssports.com/nfl/news/jaguars-joe-flacco-have-mutual-interest-dolphins-also-an-option-for-the-quarterback/

Ik ha Flacon hozzátok kerül eret vágsz?
ThundersNFL
Ha tradelünk érte, és nem 2 zacsi mogyoróért, igen.
Ha a mostani szerződését átvesszük, igen.
Ha 10 millió körül (már az is sok érte jelenleg) hajlandó itt játszani, és tudomásul venni, hogy ő ide elsősorban most mentornak jön, akkor nem.

Lehet tényleg északról jön bridge QB, de a kanadai határ túloldaláról. Ladies & gentlemen - bemutatom Mike Reillyt! (Az meg a ki pöcsöm, kérdezheti teljes joggal az olvasó). Nos, ő:
 nflspinzone.com/2019/01/12/jacksonville-jaguars-mike-reilly-bridge-quarterback-2019/
Decemberben ráadásul volt itt workouton, és állítólag nagyon jól ment. És a CFL-ben sikert sikerre halmozó Scott Milanovich még mindig a jags stábjának tagja, szóvak meglenne még ez a kapcsolódási pont is.
iktriad
Állítólag Kubiak azért nem kellett OC-nek Denverben, mert 1. körös QB-t akart, nem látom az okot, hogy itt miért változna az álláspontja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Azt csiripelik a madarak,hogy Flakon nálatok fog kikötni...-mondjuk most nézem,hogy valami CBS-es firkasz hozta csak le,lehet kamu, sőt..

Szerkesztette: LeviPoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 5 üres edzői állásból(OC, OL, RB, DL, DB) kettő úgy tűnik elkelt.
 twitter.com/alexmarvez/status/1084538948200869888
Walton a Giantsből jön, tehát TC egyik embere lecseréli a másikat. Warhop a Tampa OL edzője volt az elmúlt években. Nem látok kötödést se TC-hez, se Marronehoz. De az egyik OC jelöltünkkel (Monken) együtt dolgozott.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek örülnék, ha létrejönne.
 twitter.com/MikeKlis/status/1084174794373836800
Mégpedig ezért.
 twitter.com/zach_goodall/status/1084195579377401857