Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy itt Mahomes az lenne, ami a Chiefsben lett. Watson meg elég meh kategóriás még mindig. De LJ-t én nem bánnám, aztán majd legfeljebb egy-két év múlva rám cáfol. Bryanre meg szintén akkor térjünk vissza^^

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ettol fuggetlenul tok jo ertekeket kap mondjuk.
Wyatt
Újabb indok, amiért a PFF-s érdemjegyeket (főleg falembereknél) komoly fenntartásokkal kell kezelni. 😊 15 meccsen jegyez össz-vissz 2 TFL-t, sackje nincs, pedig most már az ideális posztján játszik hetek óta. Steal!

Amúgy meg LJ az alatt az 5-6 meccs alatt körön kívülre rakta a csapat Super Bowl győztes MVP-jét, és a pár hete még veszélyben lévő Harbaughnak most akarnak szerződéshosszabbítást adni. Pedig szemben mondjuk Jacksonvillelel Baltimoreban nem inkompetens emberek ülnek a front officeban. Ettől függetlenül lesz persze vele munka, de egyelőre működik a dolog.

És ő továbbra is Coughlin kisebb hibája volt. A nagyobb Mahomes vagy Watson ignorálása volt Curtis Enis akarom mondani Fournette javára. De hát ebben jó a Jags. Húzni egy hatalmas hülyeséget és hagyni hogy a divíziórivális Texans 1 vagy pár pickkel később behúzzon egy W-betűvel kezdődő vezetéknevű igazi franchise playert.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg szerencse, hogy nem te vagy az edzo/gm 😊 elmondom, hogy nem 5-6 meccsbol all egy karrier altalaban. Persze LEmarnak lehet, hogy annyi lesz, ha nem tanitjak meg passzolni

Amiket irtam, azok tenyek, ahogyan az is, hogy o veluk szemben nem kesz jatekoskent erkezett a ligaba, ettol fuggetlenul tok jo ertekeket kap mondjuk.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette nem edzett. lehet vasárnap most ő lesz inaktív, csak hogy körbemenjen a váltóbot a kezdő kaliberű futóink között.

Íme leendő szabadügynökeink listája
Támadók:  www.bigcatcountry.com/2018/12/26/18156250/2019-nfl-free-agency-which-jaguars-players-on-offense-would-you-keep
Védők:  www.bigcatcountry.com/2018/12/27/18158259/2019-nfl-free-agency-which-jaguars-players-on-defense-would-you-keep
(plusz ST-ben ott van még Lambo, aki talán a Top FA-nk lesz a következő offseasonban).

Védőoldalon nincs mit agyalni, szerintem Wilson visszajön, már csak azért is mert ő Tony Khan projekt volt anno. És sok kérője se nagyon lesz. Támadóoldalon szinte az összes csere OL (aki mostanában kezdő) FA lesz, közülük pár majd visszajön (tippre Reed, Shatley, Wellls/Walker). A legérdekesebb kérdés Flowers lesz közülük, hogy adunk-e neki még egy sanszot, mert ahhoz képest, hogy mennyire szörnyű volt Giantsesként, a Jaxben annyira nem volt vészes. Már-már ideális csere OT matéria. Mondjuk a héten Clowney és/vagy Watt fel fogja vele törölni a padlót...
És kíváncsi leszek mi lesz Corey Grant sorsa. Ő is Tony Khan projekt, azért is játszott idén annyiért, amennyit kapott. Kérdés, hogy a lisfranc sérüléséből fel tud-e épülni, mert az karriergyilkos RB-knél, viszont ennek veszélye miatt talán könnyebb és olcsóbb is lehet visszahozni. Yeldon meg (sajna) jövőre valami contender csapatban lesz nagyon jó kis (akár kezdő) RB, míg mi majd tövábbra is Fournettetel szenvedünk a poszton...
,

Istenem, Iktriad tényleg LEmar miatt sír? Azt hittem, hogy a Jaguars idei éve elég szar volt, nem akar magának még továbbiakat
Wyatt
Nem sírok én senki után, de ettől még tény, hogy jelenleg ha a kis lieblingedet meg Lamart nézzük, akkor Coughlin roppant ostobának tűnik (főleg elnézve a jags mostani QB helyzetét és kilátásait), hogy helyette inkább Taven mellett döntött.

De hogy lásd kivel van dolgod, itt a te kis "gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők" játékosod bemikrofonozva a Phins meccsen. (FYI az idézetben szereplő jellemzés szóról szóra tőled van, nem tőlem)
 www.youtube.com/watch?v=hjleLqSn6ic
Kicsit sokat időzik az oldalvonal mellett a videóban, nem?....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Istenem, Iktriad tényleg LEmar miatt sír? Azt hittem, hogy a Jaguars idei éve elég szar volt, nem akar magának még továbbiakat

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyik QB opció nyárra kilőve. Herbert marad az Oregonon.
Willis
Eléggé visszaesett idén a teljesítménye, szóval szerintem nem olyan rossz dolog, hogy visszament még 1 évre. Ezzel persze még nehezebb lesz a dolgunk a drafton, de nem biztos, hogy olyan rossz, hogy Herbertet megússzuk.


Az ESPN szerint Bortles kezd az utolsó meccsen
bcsarli
Ahogy várni lehetett. Legalább van esélye szépen búcsúzni. Hátha eladja magát valahova, és valaki kipengett neki érte 6,5 milliót évente, azzal is növelve a a salary cap mozgásterünket.

Chark ha minden jól megy játszik a szezonzárón. Ma hosszú idő után újra edzett. Nem edzett Fournette, Lambo, Bouye és Wells. Úgy tűnik Donald Payne aktiválva lesz vasárnapra, szóval Lambo vagy Wells megy majd IR-re addig.

A szombaton felhozott 2 practice suados helyére jött a WR Andre Levrone és a OL Salesi “Leka” Uhatafe. Előbbi a Ravens, utóbbi a Falcons és a Lions játékosa volt, persze páályára egyik se lépett. Az elkapó a Virginiára, a falember a Utahra járt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...
iktriad
En is Bortlesnek adnam az utolso meccset, nekem mint szurkolonak tobbet adna, mint az a 1-2 draft pozicio ami veszelyben van. Nyilvan ez sokadrangu szempont, de szivesen latnam meg.

Lamar Jacksonnal lehet, hogy most 8-7-el allnank, de hosszutavu megoldast en sem latok benne. Aztan majd lehet, hogy ram cafol.

Fournettet nem ekeznem annyira, nincs vele baj szerintem. Csinal szep cutbackeket is, a rossz playeket meg kielemzik tole utolag, mint masnal. Vannak nala jobb futok, de mar kar ugy nezni, hogy “1/4-es futo”. Lehet, hogy lehetett volna jobbat draftolni, de mar mindegy. Jo jatekos, meg kell tartani, epiteni kell ra.

nektek meg Boldog Karacsonyt!
winston
Az ESPN szerint Bortles kezd az utolsó meccsen

több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Egyik QB opció nyárra kilőve. Herbert marad az Oregonon.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...
iktriad
En is Bortlesnek adnam az utolso meccset, nekem mint szurkolonak tobbet adna, mint az a 1-2 draft pozicio ami veszelyben van. Nyilvan ez sokadrangu szempont, de szivesen latnam meg.

Lamar Jacksonnal lehet, hogy most 8-7-el allnank, de hosszutavu megoldast en sem latok benne. Aztan majd lehet, hogy ram cafol.

Fournettet nem ekeznem annyira, nincs vele baj szerintem. Csinal szep cutbackeket is, a rossz playeket meg kielemzik tole utolag, mint masnal. Vannak nala jobb futok, de mar kar ugy nezni, hogy “1/4-es futo”. Lehet, hogy lehetett volna jobbat draftolni, de mar mindegy. Jo jatekos, meg kell tartani, epiteni kell ra.

nektek meg Boldog Karacsonyt!

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
Húsrágó
Lamar azért érdekes, mert amit Coughlin még pár hete is felvázolt támadási koncepcióban, az pontosan az, amit ő meg a Ravens csinál. Tehát ideális lenne. Az, hogy Coughlin sémája mennyire fenntartó (nemigen szvsz) már más kérdés. Ettől függetlenül a manus megmentette Haribó állásást. Remélem Haribo küld egy ajándékkosarat TC-nek(mint ahogy ez kéne tennie BoB-nek és Andy Reidnek Watsonért és Mahomesért)....

Fournettenél meg az is baj, hogy akkor is belerohan a nagy benga DL-ekbe, ha esetleg lenne máshol hely (pl. egy cutbackkel). Blakenek legalább átlagon felül mennek a zone read futások(ha már más nem is a momentum gyilkos megmozdulásokat leszámítva).
Az meg eléggé elmond mindent, hogy mennyire bízik benne jelenleg az edzői stáb, hogy múlt héten Dave Williams (meg Kessler), most meg Hyde (meg Blake) rohangált a meccs vége fele, nem az elméletben 1. számú futónk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 438 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nálam Blake kapná az utolsó meccset, megadom neki az esélyt, hogy legyen szép a búcsú!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN NFL "MEGSZÁLOTTNAK"!
JAGUÁRAIM, TI pedig legyetek oly kedvesek, és kérjetek a Jézuskától egy QB-t, 1-2 WR-t (lenne több poszt is, csak nem akarom, hogy terjengős legyen), és egy PO-t!!
Igyatok sok sört!
Halleluja!
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Lamar Jackson után én se sírok (elfogytak a könnyeim Mahomesra), nem láttam sok Ravens meccset idén, de nekem is négertebow érzésem van vele kapcsolatban. 20 yardos távolságban már akkora homályokat dob, mint Blake tavaly. Persze kitanulhatja, mert a köv szezonban már nem lesz olyan sikeres a futkározása és a kényszer ráviheti.

Bortles jobb futó mint Fornetti? Naaah, azért Bortles futásai abból jönnek, hogy: 1) kimenekül a zsebből 2) play-actionnél megtartja a labdát a védők meg mennek a futó irányába, ez kurvára nem ugyanaz, mint amikor a LOS-nél belefutsz pár eszement nagy negróba és még a hátukon fekvő sajátjaid is útban vannak... Az a kérdés, hogy Fornetti fejleszthető-e még (mennyire jól tanul videózások, VR szemüveges gyakorlások alapján) vagy csak egy olyan fal mögött tudna futni, ami mögött (szinte) akárki tud futni... ha a második, akkor rendesen megszívta vele a Jags...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boldog, békés karácsonyt minden Bowl.hu olvasónak, fórumozónak, különösen a Jags drukkereknek!

Komoly kérdés.
 twitter.com/BoldCityCap/status/1076934312119930889
Ebben a szörnyű az, hogy
1. Ez a kérdés egyáltalán felmerül
2. A többség igennel felelt
3. Bortles futóként sokszor látványosan jobban ismeri fel az előtte álló lehetőségeket, mint az 1/4-es "generational back" RB-nk....

Egyébként Fournettet egyre többen hasonlítják ahhoz a Curts Ennishez, akit Coughlin NAGYON szeretett volna draftolni 1998-ban, még a méretek is stimmelnek, csak szerencsékre a Chicago kivitte 1/5-n, és így került Fred hozzánk. Enis megabust lett az NFL-ben, Freddie T meg ha nem lenne az NFL történetének egyik legalulértékeltebb játékosa evör (1 Pro Bowl jutott neki 2007-ben, az is nem alanyi jogon, mindeközben a 18. legtöbb yardot futó RB az NFL történetében és 5. legjobb yard/carry átlaga van a 10000+ yardot futók között!) akkor legitim Hall of Fame jelölt lehetne.
Úgy tűnik sajna tavaly nem voltunk még egyszer ilyen szerencsések.


Ha már Bortles, még Ramsey(!) is méltatta a meccs után.
"Jaguars cornerback Jalen Ramsey, in fact, thought it was more than that.

“That was dope,” Ramsey said. “Everybody gets criticized, especially when you’re having a tough year like this, but Blake … he gets even more. He gets a ton. To see him be able to come in there and lead those guys down the field and add some points … no matter if it’s just three on there, then that’s dope.”"
Blake (megint) azt mondta a meccs utám , ő itt dolgozik, és amíg a Jags számít rá, ő igyekszik kihozni magából a legtöbbet. Ezért szar, hogy nem jó QB, mert amúgy hihetetlenül lehetne neki szurkolni, szimpi srác. Ha legalább akkora primadonna paraszt lenne, mint mondjuk Big Ben, akkor könnyebb lenne utálni.

Kessler is nagyon sportszerűen reagálta le a szitut.
“As a competitor you want to be out there, but at the same time, I told Blake after the game, ‘There’s no one else I’d rather one-two kind of punch a game with.’ Being a competitor, you want to stay out there and finish a game off, but I understood.”
Kíváncsi vagyok Marrone mi mellett dönt QB-ban. Kessler kezdetése ezek után kvázi a minél jobb draft pick felé ácsingózást jelentené. Blakekel talán van egy hangyafasznyival nagyobb esély nyerni Houstonban.
Másképp megfogalmazva:
 twitter.com/vitostellino/status/1076943163661651968

Az okos döntés Kessler lenne. A szentimentális Bortles. Meglátjuk Coughlin és Marrone melyik utat választja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone marad a HC jövőre is.
 twitter.com/RapSheet/status/1076846848168640512
Akkor Coughlin is marad. Championship.

Doug nem mondta meg, hogy Blake vagy Cody kezd jövő héten, de szerintem az előbbi, mert a 2. Kessler ültetés egyértelműen a teljesítmény miatt volt.

A mai W-vel 1/9-re mentünk le jövő évi draft pozicióban.

Az QB szempontból problémás, főleg, hogy a Giants (és a Bucs) is elénk került. Mellesleg így jó sansz van arra, hogy úgy végezzünk, mint a tükörszezon (playoff év után nagy elvárások, borzasztó offseason, sérülések és teljes összeomlás, csak akkor volt QB-nk Garrard miatt) 2008-ban (5-11-el),.
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
A szokásos nézhetetlen fos volt, de legalább nyertünk. Rashad Greenenek két elkapása, de csak egy fumble-je volt, szóval van mit ünnepelni.

több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
iktriad
Ráadásul a drafton elérhető volt még, amikor a Jags húzott. Még csak feltrade-elni se kellett volna érte...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ma Yeldon nem játszik. Ne keressünk logikát miért.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076878342316527617
Eddig egyik se nagyon vált be...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076880328541782017
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
iktriad
Én nem tudom, hogy RG3, Tebow és Kaepernick besülése után még hány példa kell, hogy elfogadják az emberek azt, hogy az NFL-ben nem lehet hosszabb távon sikereket elérni, ha nem tud passzolni az irányítód. Newton is szépen elsüllyedt a középszerben. Ez a LJ is, rakd mellé Bakert, ég és föld.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Yeldon nem játszik. Ne keressünk logikát miért.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076878342316527617
Eddig egyik se nagyon vált be...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1076880328541782017
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.
Amadeus
Jobb, mint ami most a poszton van nálunk, szóval igen. Plusz TC az "erős futójáték, play action, masszív D kombóval" akar állítólag nyerni, arra meg ő ideális lenne. Az megint más kérdés, hogy ez meddig fent tartható.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
komolyan Lamar Jackson után megy a sírás? Egy néger Tebow, csak nem imádkozik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
majd leigazoljátok flakont.

gedam
Meg a nagy túrót. Flakon majdnem olyan statokat hoz mostanság, mint Bortles, de még drágábban. Nein danke. | Tehát mivel ez egy elbaszott franchise, Coughlin ha marad, megpróbálja majd idehozni. |
több mint 5 éve
gedam 5 700
Köszi Coughlin.
 twitter.com/zach_goodall/status/1076710580088684547
 twitter.com/MadeByTim/status/1076681517026476032
Hát ja.
 www.youtube.com/watch?v=laM2_m-2HGw
iktriad
majd leigazoljátok flakont.

egyébként annyira főisis focit játszik, hogy hárbón kívül csak pár lamar fan hitt abban, hogy ez működhet.
az mondjuk szembeötlő, hogy meccsrő-meccsre jobban dobál, tehát még ott is bőven van fejlődési lehetőség, csak dolgozni kell vele. sokat számít, hogy még csak 21.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Coughlin.
 twitter.com/zach_goodall/status/1076710580088684547
 twitter.com/MadeByTim/status/1076681517026476032
Hát ja.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/NoahxThomas/status/1076519729559494657

Parnell is ment IR-re, lehet ő se látjuk már többet játszani Jags mezben.

Ketten jöttek fel a practice squadból: a CB Breon Borders (aki eddig egyszer lépett NFL meccsen pályára, pont a Jags ellen a Bills színeiben januárban a playoff meccsen) és az OL Brandon Thomas, aki eddig még nem került pálíyára az NFL-ben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chark, Lambo és Parnell ezen a héten sem játszik.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi is szerettük volna megszerezni Pharaoh Coopert, de a Cardinals még előbb van a claim listán.
 twitter.com/FieldYates/status/1075734446500970498