Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd adtok egy 1. kört Eli-ért, aztán lesz irányítótok is
Asbee
Nyugdíjasok kíméljenek. A Kansasi Kovács Sanyi is.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha Gabbert játszik garancia, hogy kikap a jaguars, 9 győzelem mellett ez volt a 19. vereségünk, amikor ő pályára lépett.
Giowa
😀
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Futás nélkül ez a csapat nem fog nyerni, ennyi. Lehet Bortles-t szidni, de én megint megvédem, mert ez a meccs nem rajta ment el, ő hozta amit kellett(tud). A 3 RB összehozott egy veretes 16 futásból 29 yardot. Bortles a TD-jénél futott ennyit, de amúgy is több mint 2x annyit hozott össze lábon. Jones azt csinált, amit akart. A szezon eleji Ofalat azóta is keresi a csapat. Annyira nem baj ez a vereség, egy NFC csapattól egy 57 yardos utsó mp-es FG-lal kikapni nem probléma, és a védelemnek sem baj, ha kicsit visszavesznek az arcból, mégis csak egy Gabbert offense pakolt fel ellenük 27 pontot. Rendbe kell rakni az Ofalat, és akkor reális esély lesz a csoport megnyerésére.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Azt már rég meg akartam kérdezni, hogy kit kell lesz.pni, hogy egy Jaguars meccset lássunk idén a sport tévében?? Mert pl. a minimum szar cowboys, vagy a vikings, vagy a chargers, vagy egy lions rosterét már éjszaka felébresztve elmondom...
Stoki
Az utolsó fordulóból a csoportdöntőnk (mert remélhetőleg az lesz) tuti TV-s lesz. 😊 Főműsoridőben, de szép is lenne... : P A Seattle elleni meccsetek is esélyes, hogy kiválasztják. Bár a 14. héten erős a konkurencia, lesz egy Raiders-Chiefs és egy Vikings-Panthers meccs is a 7 órás idősávban.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Majd adtok egy 1. kört Eli-ért, aztán lesz irányítótok is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem vagytok ti kicsit túlzottan is babonásak, hogy konkrétan a hetek sorszámára vezetitek vissza a meccsek végkimenetelének okát? 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert Bortlesnek:
"Jövőre te is gyere Arizonába, majd Leftwich kinevel belőled is egy franchise (csere) QB-t."

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy ahogy kisöpörtünk az AFC Northot, úgy nullázhatunk az NFC Westtől. Simán előfordulhat, pl. Jimmy G lehet a kezdő QB a Ninersnél, amitől egyből más a leányzó fekvése, meg a West Coaston 1 W-nk született az elmúlt 15 évben, a Seattlet meg nem kell bemutatni. Ja és mindkét meccs páros héten van, egy kis könnyítő körülménynek az ellenfeleinknek...
De ha páratlan héten továbbra is veretlenek maradunk, és elverjük a 3 AFC South ellenfelet, akkor nem lesz gond a playoffba jutással. A vasárnapi meccs "must win" a Colts ellen.

Ebből 10-6 lesz (remélhetőleg), ez a realitás egyébként a hátralévő sorsolást elnézve, meg azt a nagy rakás fost, amit 4 hete produkál a meccsek nagy részén az offense. Kíváncsi vagyok, hogy a védelemnek mikor lesz elege abból, hogy kb ők hozzák vagy tartanak bennünket meccsben hetek óta.

Ja és valaki drótozza össze Parnell, meg Hurnst vasárnapra, mert nélkülük úgy tűnik még a szokottabbnál is jobban akadozik a támadógépezet.

Remélhetőleg Telvin agyrázkódása rendbe jön vasárnapra.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 434 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
A Jets L sem volt bekalkulálva...
Stoki
úgy utálom, amikor azt mondják, hogy én megmondtam, de én megmondtam...
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha Gabbert játszik garancia, hogy kikap a jaguars, 9 győzelem mellett ez volt a 19. vereségünk, amikor ő pályára lépett.

Szerkesztette: Giowa

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak azért nyert a Cards mert náluk több 1. körös Jags QB volt. Meg páros héten tényleg nem megy(1-4).
Viccet félretéve, ma azt hiszem hivatalosan is vége van a Bortles korszaknak Jacksonvilleben. És sajnos az a rideg valóság, hogy míg a D playoff kaliber, a támadósor egyre inkább néz ki egy bottom 5 csapategységnek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bills-haterek. Idén már ez a 3. Bills meccs a tv-ben és még meg sem említitek. Ez már a vég.
Muffalo_Bafia
Nem tudom te hogy vagy vele, de én inkább januárban látnám a kedvenc csapatomat a sport tv-n 😛
Giowa
Nem tehetek róla, hogy Ricsi szerelmes a Billsbe <3

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Bills-haterek. Idén már ez a 3. Bills meccs a tv-ben és még meg sem említitek. Ez már a vég.
Muffalo_Bafia
Nem tudom te hogy vagy vele, de én inkább januárban látnám a kedvenc csapatomat a sport tv-n 😛

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bills-haterek. Idén már ez a 3. Bills meccs a tv-ben és még meg sem említitek. Ez már a vég.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azt már rég meg akartam kérdezni, hogy kit kell lesz.pni, hogy egy Jaguars meccset lássunk idén a sport tévében?? Mert pl. a minimum szar cowboys, vagy a vikings, vagy a chargers, vagy egy lions rosterét már éjszaka felébresztve elmondom...
Stoki
Egyébként igen, én mindig Chiefs-Redskins-Cowboys-Patriots-Chargers-Vikings-Lions meccseket látok 😀
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 434 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azt már rég meg akartam kérdezni, hogy kit kell lesz.pni, hogy egy Jaguars meccset lássunk idén a sport tévében?? Mert pl. a minimum szar cowboys, vagy a vikings, vagy a chargers, vagy egy lions rosterét már éjszaka felébresztve elmondom...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Jó lenne, ha a Colts ütné a Titanst! 13-6 félidőben. Jövő héten meg mi ütnék a Coltst.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minneapolisban egy lap már konkrétan a Superbowlba vár minket Drew Breeesék ellen.
 twitter.com/ryanohalloran/status/934820987693973504
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki mégis lesz Ramsey. Nem kell mindent készpénznek venni, amit egy játékos mond 😊
Hulkeinstein
Jó lenne, ha ma tudna játszani(csak ez esetben ne szóljon be az általam is rendkívül tisztelt Fitzgeraldnak).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amire én gondolok, az egész pontosan így hangzik:

A D tud állandó, tervezhető teljesítményt nyújtani, ritka, hogy egy egész csapatrész megbotlik, alulteljesít, míg az O az erősen QB centrikus, és egy rossz nap egy irányítónak, egy homály meccs, az egy vereség, ami PO-ban ugye instant aufwiedersehen, erre is rengeteg példa van. (Konkrétan Bradyn nem egy meccs ment el, amikor a D is ergya volt.)
Ezért jó egy olyan QB, mint Bortles a PO-ra, hiszen eleve nem arra épít a szakvezetés, hogy majd ő a hátán vissza a csapatot, hogy majd ő egyedül hozza a meccseket, de nem is teljesen kakukk, hiszen voltak egész jó meccsei, és egy meccs se ment el rajta idén. Tuti, tervezhető középszer.
Az pedig, hogy van egy fasza futó, egy jó futóséma, az csak hab a tortán, pláne ha egészséges. Szóval amíg Fournette és a D "úgy játszik, ahogy" bárkit tudunk ütni. Ha meg nem, akkor bárkitől kikaphatunk.
És ez az NFL csapatok 100%-ra igaz, ha Fournette helyére behelyettesíted a skillplayerüket.Sobri Jóska
Kisértetiesen hasonlít a te összegzésedhez, mi?
Sobri Jóska
Kicsit megkésve, de manapság nem tudok minden nap fórumot olvasni:
A playoff tényleg nem megy jól játszó defense nélkül. Nem véletlenül írtam így. Nem jó defense kell, hanem jól játszó. Ott és akkor. Nyertek úgy is bajnokságot, hogy az alapszakaszban bukdácsoló, szürke defense táltosodott meg hirtelen, és estek is ki csapatok úgy, hogy alapszakaszban remek védelemnek volt egy gyengébb meccse. De ez offense oldalra is igaz, és ezért se szeretem a defense wins championships-t. Ahogy az is előfordul, hogy alapszakaszban táltos offense-ek megtorpannak és emiatt esik ki a csapat, a fordítottja is elő tud offense-ben is fordulni (Ravens 2012).

Mindez egy évre vonatkozik. Ugyanis, ha hosszú távon akarsz sikeres csapatot látni, ahhoz KELL a jó QB. Lehet, hogy a jó QB egy gyenge meccse miatt kizúg a csapat, de a jó QB egy évtizedre is esélyt ad, tízszer neki lehet futni. Egy jó defense nem bírja eddig. A legjobb defense-ek sem bírját, bírták együtt 1-2 évnél tovább csúcsformában. Aki elsősorban védelemmel nyert, az abban az egy évben tette, amikor minden összejött. Senki nem sérült le, mindenki csúcsformában focizott, a támadó coordinatoroknak még nem volt róluk elég film anyag, stb. Ha abban az évben nem sikerült, akkor már sose. Csak az az 1-2 csapat tudott hosszabb távon is jó védelemmel a tűz közelében maradni, akiknek a jó védelem mellé megvolt a jó QB is. Pats (a 2000-es évek eleji Pats), Steelers, Seahawks, Ravens.

Úgyhogy az van, hogy idén Bortlessel kell neki futni, mert most ez van. Aztán bízni, hogy talán minden összejön. Nagyon slim a chance, de nem zéró. Jövőre viszont KELL egy korrekt QB. (Vagy úgy, hogy Bortles szintet lép, vagy egy új irányító.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
5 ötlet, hogy hogyan legyen meg zsinórban az 5. Jags W ma este.

1. Fel, támadás! Nem tudom feltűnt-e, de az utóbbi 3 hétben egyre jobban csikorognak azok a bizonyos fogaskerekek támadásban. Az elmúlt 3 meccsen 3 TD-t produkáltak mindössze Bortlesék. Bár a Cardinalsban van 2-3 nagyon komoly playmaker a védelemben, azért mind a passz, mind a futás ellen sebezhetőnek tűnik Arians alakulata. Ideje lenne valami olyasmit látni Bortleséktől, mint amit utoljára a Colts ellen.
2. Ne hagyjuk Fiztet fickándozni Adrian Petersont nem szabad lebecsülni, de vagy tűzforró, vagy jéghideg a pasas a Cards szineiben, és az elmúlt 3 hét legjobb futás elleni védelme szerintem elbír vele. Az igazi probléma a másik jövőbeli 1. beszavazásos Hall ot Famer, Larry Fitzgerald jelenti. Ramsey nem lesz, szóval Bouyenak kell megoldani az őrzését. Ne lesz könnyű. Ne vegyük Fizete félvállról, mert még mindig képes meccseket eldönteni.
3. Szívassuk Szöszit Ez a Blaine Gabbert sokkal jobb, mint amit Jags mezben produkált. Egy lehiggadt, mozgékony, veszélyes passzoló, nem véletlen, hogy Stanton csak azért van előtte, mert Arian lojális hozzá. Nem kevesen vannak olyan ok még a Cards front officeon belül is, akik szerint Szöszi a Cards 2. legjobb QB-ja, aki jelenleg kb. egy szintet képvisel Bortlesszel. Egy dolog azonban változatlannak tűnik, pocket presence-e továbbra sincs. Tehát ha Yannick és tsai már az első negyedben mondjuk 5-6 alakalommal minimum megütik 2-3 sackkel megspékelve, akkor előjöhet belőle a régi Blaine akit ismerünk, az pedig nagyon megkönnyítené a dolgunkat.
4. Legyen szép a hazatérés! Mármint Calaisé, aki fél sackre van a franchise csúcs beállítástól(1-re az új csúcstól), illetve az idei sack leader, mindezt úgy hogy minden jelentősebb konkurense már lejátszotta eheti meccsét. Jó lenne ha hétfőn már újra az ő képe domborítana a sackverseny éllovasaként. Mellesleg Yannick szintén 1 sackre van attól, hogy összejöjjön neki a 10.
5, Blake nyerje meg az évtized QB párbaját! Bortles elődjével nézz ma farkasszemet, és nem nézne ki jól, ha Szöszi lejátszaná őt a pályáról. Rég volt igazán jó teljes meccse derék Bortlesünknek, ideje lenn előrukkolni, a 4 meccsenkénti 1 remek teljesítményével. Mert ha teszem azt alulmaradna ebben a QB párviadalban, az kb. az utolsó szög lenne a koporsójában, mint Jags kezdő QB a front office szemében. Akkor az a QB bizonyulna jobbnak nála, akiről anno 2 zacskó mogyoróért mondtuk le, és kb a 2 zacskó mogyorónyi árat úgy ünnepeltük, mintha az év üzletét kötöttük volna meg. Remélem ő is tisztábban van vele, hogy itt számára elég nagy a tét.

Páros hét van, szóval biztosan nem lesz könnyű dolgunk. Ramsey nincs, és nem láttuk még, hogy ez milyen hatással van a védelmünkre (nem mellékesen az ellenfélnél ott van a liga még mindig legjobb elkapójának egyike). Ha az offense be tud indulni, akkor meglehet a spredet. De ha nem, akkor nagyon meleg lesz a pite a sivatagban. Nagyon trap game szaga van ennek a meccsnek, mint pl a Jets volt anno, de remélem, ha kevéssel is, de nekünk lesz több pontunk a végén.

És hogy mit gondol Szöszi rólunk? ebbe érdemes beleolvasni.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-25/blaine-gabbert-emotions-facing-jaguars-lot-time-has-passed
Néztem a hétközi interjúját, teljes más embernek tűnik Gabbert, mint akire emlékeztem. Egy leghiggadt, nyugodt pasas benyomását keltette. Remélem a Jags pass rush elő tudja belőle ma csalogatni azt a Szöszit, akit a Jags szurkolók (sajnos) olyan jól ismernek...
iktriad
Úgy néz ki mégis lesz Ramsey. Nem kell mindent készpénznek venni, amit egy játékos mond 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 ötlet, hogy hogyan legyen meg zsinórban az 5. Jags W ma este.

1. Fel, támadás! Nem tudom feltűnt-e, de az utóbbi 3 hétben egyre jobban csikorognak azok a bizonyos fogaskerekek támadásban. Az elmúlt 3 meccsen 3 TD-t produkáltak mindössze Bortlesék. Bár a Cardinalsban van 2-3 nagyon komoly playmaker a védelemben, azért mind a passz, mind a futás ellen sebezhetőnek tűnik Arians alakulata. Ideje lenne valami olyasmit látni Bortleséktől, mint amit utoljára a Colts ellen.
2. Ne hagyjuk Fiztet fickándozni Adrian Petersont nem szabad lebecsülni, de vagy tűzforró, vagy jéghideg a pasas a Cards szineiben, és az elmúlt 3 hét legjobb futás elleni védelme szerintem elbír vele. Az igazi probléma a másik jövőbeli 1. beszavazásos Hall ot Famer, Larry Fitzgerald jelenti. Ramsey nem lesz, szóval Bouyenak kell megoldani az őrzését. Ne lesz könnyű. Ne vegyük Fizete félvállról, mert még mindig képes meccseket eldönteni.
3. Szívassuk Szöszit Ez a Blaine Gabbert sokkal jobb, mint amit Jags mezben produkált. Egy lehiggadt, mozgékony, veszélyes passzoló, nem véletlen, hogy Stanton csak azért van előtte, mert Arian lojális hozzá. Nem kevesen vannak olyan ok még a Cards front officeon belül is, akik szerint Szöszi a Cards 2. legjobb QB-ja, aki jelenleg kb. egy szintet képvisel Bortlesszel. Egy dolog azonban változatlannak tűnik, pocket presence-e továbbra sincs. Tehát ha Yannick és tsai már az első negyedben mondjuk 5-6 alakalommal minimum megütik 2-3 sackkel megspékelve, akkor előjöhet belőle a régi Blaine akit ismerünk, az pedig nagyon megkönnyítené a dolgunkat.
4. Legyen szép a hazatérés! Mármint Calaisé, aki fél sackre van a franchise csúcs beállítástól(1-re az új csúcstól), illetve az idei sack leader, mindezt úgy hogy minden jelentősebb konkurense már lejátszotta eheti meccsét. Jó lenne ha hétfőn már újra az ő képe domborítana a sackverseny éllovasaként. Mellesleg Yannick szintén 1 sackre van attól, hogy összejöjjön neki a 10.
5, Blake nyerje meg az évtized QB párbaját! Bortles elődjével nézz ma farkasszemet, és nem nézne ki jól, ha Szöszi lejátszaná őt a pályáról. Rég volt igazán jó teljes meccse derék Bortlesünknek, ideje lenn előrukkolni, a 4 meccsenkénti 1 remek teljesítményével. Mert ha teszem azt alulmaradna ebben a QB párviadalban, az kb. az utolsó szög lenne a koporsójában, mint Jags kezdő QB a front office szemében. Akkor az a QB bizonyulna jobbnak nála, akiről anno 2 zacskó mogyoróért mondtuk le, és kb a 2 zacskó mogyorónyi árat úgy ünnepeltük, mintha az év üzletét kötöttük volna meg. Remélem ő is tisztábban van vele, hogy itt számára elég nagy a tét.

Páros hét van, szóval biztosan nem lesz könnyű dolgunk. Ramsey nincs, és nem láttuk még, hogy ez milyen hatással van a védelmünkre (nem mellékesen az ellenfélnél ott van a liga még mindig legjobb elkapójának egyike). Ha az offense be tud indulni, akkor meglehet a spredet. De ha nem, akkor nagyon meleg lesz a pite a sivatagban. Nagyon trap game szaga van ennek a meccsnek, mint pl a Jets volt anno, de remélem, ha kevéssel is, de nekünk lesz több pontunk a végén.

És hogy mit gondol Szöszi rólunk? ebbe érdemes beleolvasni.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-25/blaine-gabbert-emotions-facing-jaguars-lot-time-has-passed
Néztem a hétközi interjúját, teljes más embernek tűnik Gabbert, mint akire emlékeztem. Egy leghiggadt, nyugodt pasas benyomását keltette. Remélem a Jags pass rush elő tudja belőle ma csalogatni azt a Szöszit, akit a Jags szurkolók (sajnos) olyan jól ismernek...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey azt mondta, hogy nem fog trashtalkolni Fitzgeraldnak. Jó kis matchup lesz, az öreg lehet kicsit megégeti majd.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Cardinals-week-wrap/1097b471-61a5-4372-8d9a-55fa96a33948
Willis
Mivel nem játszik, nem is fog pofázni.,..
 twitter.com/JohnReid64/status/934113924995305478
Parnell játéka kérdéses, ahogy Omamehé is, de minden elemző, akit hallgattam a héten azt mondta, hogy Omameh helyettese, Chris Reed voltaz O-fal legjobbja a Browns ellen, tehát megérdemel még egy esélyt a kezdőben.
Hurns ezt a meccset is kihagyja,

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ramsey azt mondta, hogy nem fog trashtalkolni Fitzgeraldnak. Jó kis matchup lesz, az öreg lehet kicsit megégeti majd.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Cardinals-week-wrap/1097b471-61a5-4372-8d9a-55fa96a33948

Szerkesztette: Willis
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 Jaguars játékos is vezeti a posztján a Pro Bowl szaazáson, de nem azok, akikre elsőre gondolna az ember.
 twitter.com/Tdickman89/status/933432724987236352