Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk fal is kell elé, az tény.
gabokocka
Na pont itt van elásva a kiskutyus a mi esetünkben jelenleg.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Azért sztem Fournette kimagaslik. A top prospectek közül Cook nem tudott kombájnt vezetni, Mixon ugye verekedős, McCaffrey fehér 😀 , talán Kamara lesz a második, akit kivisznek és ő azért nálam nem ugyanaz a kategória. És tény, hogy sok jó prospect van, de azért nem mindegy, hogy egy jó kezdőt, vagy adott esetben egy allpro futót viszel. Nálunk pl 1/8-re simán örülnék neki. Mondjuk fal is kell elé, az tény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PFF-nel mar Watson jon 1/4-e nalatok
Adirotor
No comment.
Azt mondják, jó a futófelhozatal, lehet bőven találni később is jót, még csak a 2. körben sem kell. Mondjuk nem mindegy, kit választotok ugye 😊
Wyatt
Pontosan ezért nem akarom Fournettetet 1/4-re. Van kb. 10 hasonló kvalitású RB idén. 2. vagy 3. körben bőven ráérünk akkor vinni valakit.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt mondják, jó a futófelhozatal, lehet bőven találni később is jót, még csak a 2. körben sem kell. Mondjuk nem mindegy, kit választotok ugye 😊

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kell neki egy jó fal, hogy legyen ideje felgyorsulni, mert akkor a veszélyes. Egy gyorsabb és jobb kezű Blount, azért az nem egy kihagyhatatlan opció 😊
Wyatt
Én nem bánom, hogy Vikings meggyőzte. Én nem látok benne annyit, mint Te. (fenntartva az eshetőségét annak, hogy hülye vagyok hozzá)

AFC South csapatok ellen így futott az elmúlt szezonban:
TEN: 37y, 1TD
HOU: 33y
IND: 40 y
+PO HOU: 39y, 1TD

Ez azért nem olyan veretes számsor, hogy összefusson a nyál a számban...
Húsrágó
Én elsősorban az 1/4-ers RB miatt drukkoltam, hogy aláírjon, és emiatt vagyok csalódott, mivel még nem hoztuk ide senkit FA-ben, ez az opció továbbra is él és virul, sőt lassan már-már az egyik legnagyobb needünknek számít.
iktriad
PFF-nel mar Watson jon 1/4-e nalatok
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kell neki egy jó fal, hogy legyen ideje felgyorsulni, mert akkor a veszélyes. Egy gyorsabb és jobb kezű Blount, azért az nem egy kihagyhatatlan opció 😊
Wyatt
Én nem bánom, hogy Vikings meggyőzte. Én nem látok benne annyit, mint Te. (fenntartva az eshetőségét annak, hogy hülye vagyok hozzá)

AFC South csapatok ellen így futott az elmúlt szezonban:
TEN: 37y, 1TD
HOU: 33y
IND: 40 y
+PO HOU: 39y, 1TD

Ez azért nem olyan veretes számsor, hogy összefusson a nyál a számban...
Húsrágó
Én elsősorban az 1/4-ers RB miatt drukkoltam, hogy aláírjon, és emiatt vagyok csalódott, mivel még nem hoztuk ide senkit FA-ben, ez az opció továbbra is él és virul, sőt lassan már-már az egyik legnagyobb needünknek számít.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell neki egy jó fal, hogy legyen ideje felgyorsulni, mert akkor a veszélyes. Egy gyorsabb és jobb kezű Blount, azért az nem egy kihagyhatatlan opció 😊

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Leonard Fournette örülhet, én már kevésbé. Latavius Murray aláírt a Vikingsba.
iktriad
Én nem bánom, hogy Vikings meggyőzte. Én nem látok benne annyit, mint Te. (fenntartva az eshetőségét annak, hogy hülye vagyok hozzá)

AFC South csapatok ellen így futott az elmúlt szezonban:
TEN: 37y, 1TD
HOU: 33y
IND: 40 y
+PO HOU: 39y, 1TD

Ez azért nem olyan veretes számsor, hogy összefusson a nyál a számban...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leonard Fournette örülhet, én már kevésbé. Latavius Murray aláírt a Vikingsba.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags majdnem 4 millió dollárt perkált ki bónuszokra a tavalyi szezonért. A legtöbbet Telvin kereste $293,471.03.al.


A $100,000 felettiek klubja:
Telvin Smith, right guard A.J. Cann ($250,096.75), center Brandon Linder ($204,697.57), tight end Ben Koyack ($196,013.99), defensive end Yannick Ngakoue ($183,902.22), receiver Allen Robinson ($182,800.82), strong safety Jarrod Wilson ($134,236.78), left guard Chris Reed ($131,372.11), center/guard Tyler Shatley ($120,337.74), strong safety Johnathan Cyprien ($118,903.14), linebacker Hayes Pullard ($116,069.45), guard Patrick Omameh ($114,664.74), receiver Marqise Lee ($104,645.14), safety Peyton Thompson ($103,976.62) és receiver Bryan Walters ($101,713.59).
!illusztris kezdőnk $100 000 alatti bónuszai tavalyról:
Jalen Ramsey ($49,557.29), linebacker Paul Posluszny ($34,523.14), quarterback Blake Bortles ($33,084.73) and defensive tackle Malik Jackson ($13,182.96).

És a 66. utolsó helyen ott van Chad Henne is, aki a Detroit elleni 1 térdelése(!) $35.28-nyi bónuszt fizetett. Tényleg a csere QB dolga a legjobb a világon. 😊 😊 😊

És a sok-sok Coughlin fannak - ma TC volt a(z egyik) vendége a hivatalos oldal szokásos szerdai élő beszélgetős műsorának (pete Prisco volt a másik):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-CoughlinPrisco/826bc4e5-2353-4a5e-8863-145779788588

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Gragg, a Bill TE-je volt ma nálunk viziten, de egyelőre nem írt alá.
 twitter.com/Gragg80/status/842049054771154944


Látom a mainstream média kezd ráizgulni az Jax -O. J. Howard vonatra.

Todd McShaynél 1/4-n visszük. Mellesleg ezzel ő lenne a legmagasabban kiválasztott TE, mióta az AFL és NFL egyesült ( Riley Odoms-ot vittte 1/5-n a Broncos).
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-03-15/tight-end-no-4-jaguars-one-analyst-projects-it
Prisconál is őt visszük, de 1/12-n egy trade után a Brownsszal.
 www.cbssports.com/nfl/news/priscos-nfl-mock-draft-3-0-browns-trade-up-for-watson-trubisky-slips-to-texans/

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais Campbell az MMQB-nak adott egy interjút, arról, hogy miért minket választott a Denver és mindenki más ellenében. (Köszönet a linkért Fucu-nak)
 mmqb.si.com/2017/03/15/calais-campbell-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-signing
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt találkozónk egy FCS WR-rel tegnap. Sajna nem Cooper Kupp-pal, de azért ő se rossz opció a 3. nap vége felé vagy college free agencyben.
 twitter.com/DraftDiamonds/status/841848356712394752

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊😊😊😊
 twitter.com/MadeByTim/status/841650936007270400?ref_src=twsrc%5Etfw

A BCC-sek 51 perces helyzetelemzése az FA első köre után
 soundcloud.com/bigcatcountry/ep-39-jaguars-free-agency-a-little-draft-talk-and-tony-romo-w-alfiebcc
Itt is felvetődött O.J. Howard neve 1/4-re.. A Varjú szerint jelenleg nincs lyukasabb posztunk, mint a TE, ahol egy "50 éves csóka a legjobb játékosunk".

A cap spaceünk a hírek szerint 41 millió, nem 57. Így sem állunk rosszuk, sőt
 www.bigcatcountry.com/2017/3/14/14922120/jaguars-salary-cap-space-updated-to-41-5-million

Davon House aláírt a Packersbe 1 évre.

És tényleg Jacobsra gondoltam Bradshaw helyett. Mea culpa.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ahmad Bradshaw egy 180 alatti 90 pár kilós törpe volt. igaz lehet csak azért tünt annak, mert volt mellette egy 120 kg-os szörnyeteg (BJ forever)
ozibozi
Szerintem Ik is Jacobsra gondolt.
peterk2005
ok, de Jákob fourth round (110th overall) ő nem 7. körös volt, amit említették alább, viszont A B + igen...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahmad Bradshaw egy 180 alatti 90 pár kilós törpe volt. igaz lehet csak azért tünt annak, mert volt mellette egy 120 kg-os szörnyeteg (BJ forever)
ozibozi
Szerintem Ik Jacobsra gondolhatott, mert Bradshaw nem csak BJ mellett tűnt aprónak, az is volt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Mike Kaye szerint Coughlin és a fiatal tehetségeinknek hála kezd pozitívan változni az emberek képe a Jaguarsról
iktriad
Részemről ez olyannyira így van, hogy idén csalódtam, hogy nem jutottak PO-ba, de ez idén Coughlinnal ugyanígy PO-ba várható csapat. (Más kérdés, hogy a Titans nagy ellenfél lesz).

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plusz mint mondtam, TC imádja a nagy testű futókat. Régi ismerősünk, Rashad Jennings se az az apró legény, és TC csak leigazolta őt a Giants-es korszaka vége felé. Emiatt is gondolja mindenki, hogy ha RB jön az 1. körben, az csak Fournette lehet.
iktriad
2012-ben David Wilson volt az 1. körös pick, ő Cooknál is kicsivel könnyebben mérlegelt be a combine-on. Szvsz nem az fog dönteni, hogy ki éppen mekkora, ha Cookban találjátok meg az embereteket, akkor simán kiválaszthatjátok őt is. No meg van aki másképp gondolja, de itt azért nemcsak Coughlin lesz az egyedüli felelős a sikerben/kudarcban, ülnek ott a bőrfotelban mások is elég komoly pozícióban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ahmad Bradshaw egy 180 alatti 90 pár kilós törpe volt. igaz lehet csak azért tünt annak, mert volt mellette egy 120 kg-os szörnyeteg (BJ forever)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet, hogy kacifántosabb a terv: "tömör" futó már van a kereten Ivory személyében. Dalvin Cook lehetne a párja.
Húsrágó
Ezt mondják többen is akik ea dolog ellen vannak, de sanszosan Ivorynak ez lesz az utolsó éve nálunk(mint a legtöbb drágán hozott FA-nek), szóval nem sokáig lennének egy csapatban. És akkor kvázi már most gondoskodna TC Ivory utánpótlásáról. Én azért nagyon fázok egy RB draftól a Top 10-ben. Szerintem Fournette inkább T-Rich-hez hasonló pályát futna be nálunk, főleg elnézve az O-falat, mint mondjuk amit Zeke produkál a Cowboysban.

Plusz mint mondtam, TC imádja a nagy testű futókat. Régi ismerősünk, Rashad Jennings se az az apró legény, és TC csak leigazolta őt a Giants-es korszaka vége felé. Emiatt is gondolja mindenki, hogy ha RB jön az 1. körben, az csak Fournette lehet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nem lehet, hogy kacifántosabb a terv: "tömör" futó már van a kereten Ivory személyében. Dalvin Cook lehetne a párja.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poe még nálunk van, ma Todd Washsal ebédelt, de a Falcons lefixált vele egy vitzitete, szóval lehet tovább ál.
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14912430/dontari-poe-scheduled-to-meet-with-falcons
iktriad
Az ebéd caphitjéről van valami? 😊
Húsrágó
297$ 😊


A mostani védelem ("Poetlanul" is, hát még vele együtt) nagy pozitívuma, hogy végre nincs benne rookie, akitől a megváltást kell várni, hanem tapasztalt harcosok és ifjú titánok reménykeltő keveréke! Alig várom, hogy élesben is megmutassák magukat.
Húsrágó
Azért ha egy Solomon Thomas jön 1/4-re nem lennék szomorú, ahogy Jon Allennel se. De egyikük se kezdene.

Bár leginkább erre a verzióra van a legnagyobb esély, ha azt vesszük, hogy TC mennyire imádja a nagy testű RB-ket. Fred Taylor és James Stewart is 1. körös RB pick volt TC idején. A Giantsnél meg ott volt Ahmad Bradshaw, igaz ő 7. körös pick volt.
 twitter.com/KeepChoppinWood/status/841449596182265856
Fun fact: Coughllin 98-ban Curtis Enist akarta draftolni azzal a Billstől kapott pickkel, de szerencsékre a Bears elvitte. Így nekik jutott egy Top 5 megabust, nekünk meg a franchise történetének Top 5 játékosa. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A mostani védelem ("Poetlanul" is, hát még vele együtt) nagy pozitívuma, hogy végre nincs benne rookie, akitől a megváltást kell várni, hanem tapasztalt harcosok és ifjú titánok reménykeltő keveréke! Alig várom, hogy élesben is megmutassák magukat.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Poe még nálunk van, ma Todd Washsal ebédelt, de a Falcons lefixált vele egy vitzitete, szóval lehet tovább ál.
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14912430/dontari-poe-scheduled-to-meet-with-falcons
iktriad
Az ebéd caphitjéről van valami? 😊
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Mike Kaye szerint Coughlin és a fiatal tehetségeinknek hála kezd pozitívan változni az emberek képe a Jaguarsról

iktriad
mi sem mondtunk mást egy pár hete 😊