Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
De ott van még a 2009es MJD térdelés is a Jets ellen, aminek te fogadási szempontból anno annyira nem örültél Maka.
iktriad
Nem hát, az nagyon vicces volt, persze rendes hendivel nyertem volna, de mohó fasz voltam, és tekertem rajta kicsit, mert magabiztosan tudtam, hogy Sanchez egy darab szar. Persze nem ott ment el a hendim, amikor MJD okosan letérdelt, hanem amikor Harvey (vagy Groves?) pickelte a mexikóit, de picksix helyett az egy yardosnál elesett saját lábában - következő play: MJD fumble. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A londoni meccsünket a Bills ellen élőben adja majd 2 hét múlva 14:30kor(!) a Sport 2!

Biztos nem játszik vasárnap
Denard, Lotulelei, Marqise
De jó volna most, ha lenne egy Jeremiah Georgeunk. De épp a Tampában van... Vagy LaRoy, mielőtt Húsrágó megkövez.

Kétséges (de tegnap mondta, hogy nem tud játszani vasárnap)
Sample

Kérdéses a játéka:
Julius Thomas, Marks és Poz
Ha egy játszik, már jó! Igaz, ha olyan az állapotuk, mint Linderé a Pats ellen, inkább ne erőltessük még.

Valószínű, hogy játszik:
Colvin, Sergio Brown, House, Clemons, Marcedes, Hurns

Lee nem megy el a picsába a meghúzódott vádlijával? 😊

Örülök, hogy Thomas és Marks is kérdéses, bár amilyen évünk (történelmünk) van, valószínűleg egyik se lesz.
Maka
90%, hogy egyik se lesz még.
Leet meg nem hiába akarja a fél fanbase és Lageman is IRre rakni. Amúgy remélem mindenki emlékszik, hogy azt mondta, hogy simán vissza tudott volna menni a Pats ellen. Na azóta nem edzett... Asszem összesen 3 olyan edzése volt idén, amikor teljes értékűen edzett... Derek Cox hamstringje sokkal erősebb az övénél. Ennél nagyobb sértést hirtelen nem tudtam írni. LOL

Ez aranyos, 0-14-nél értem haza melóból, beültem a gép elé és elindult a darálás.

Nekem a kedvenceim a Colts elleni buzzer FG-s meccsek (volt vagy 4 belőle), de örömmel gondolok a Hail Mary meccsre, meg a Steelers elleni wild card game-re is. Anno azt a bizonyos 4. és 2-t felraktam youtube-ra is.

 www.youtube.com/watch?v=i4MV5gCkQAY
Maka
Nekem is Garrardhoz köthető az egyik legemlékezetesebb play, a Hail Mary a Texans ellen 2010ből. A Steelers elleni futást meg Jacksonvilleben azóta mindenki úgy emlegeti, hogy a 60 millió $-os play (Garrard kvázi ezzel kapta meg azt a szerződést 2008 elején,). De ott van még a 2009es MJD térdelés is a Jets ellen, aminek te fogadási szempontból anno annyira nem örültél Maka.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Kis múltidézés:

Valaki még emlékszik a legutolsó Jaguars -Bucs meccsre 2011ből? Már Mel Tucker volt az átmeneti HC, Szöszi a kezdő QB, Nick Harrs a punter, és a Bucs vezetett 14-0ra a 2. negyedben. Innen fordítottunk és nyertünk 41(!!!)-14re.
40+ pontot előtte még 2007ben szereztünk (minő irónia JDR mostani csapata, a Raiders ellen, igaz akkor 49et!), és persze azóta se értük el ezt a pont mennyiséget.
A Gus Bradley érában 32 szerzett pont a csúcs, még 2013ban a Browns ellen (amikor Shorts a legvégén kapott el győztes TDt Hennetől)...
MJD statisztikailag legjobb meccse volt az, 4 TDt szerezve (2 futott, 2 elkapott) és a D, illetve az ST is szerzett TDt olyan arcok révén, mint a DT Nate Collins(akinek a másik legemlékezetesebb momentuma jaguárként az volt, hogy a Gene Smith érában azt hiszem Blackmonon kívül egyedüliként lett letartóztatva) és Colin Cloherty aki, ha jól emlékszem egyetlen special team snapben volt fent egész meccsen a pályán, de abból TDt szerzett. LOL
iktriad
Ez aranyos, 0-14-nél értem haza melóból, beültem a gép elé és elindult a darálás.

Nekem a kedvenceim a Colts elleni buzzer FG-s meccsek (volt vagy 4 belőle), de örömmel gondolok a Hail Mary meccsre, meg a Steelers elleni wild card game-re is. Anno azt a bizonyos 4. és 2-t felraktam youtube-ra is.

 www.youtube.com/watch?v=i4MV5gCkQAY

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Lee nem megy el a picsába a meghúzódott vádlijával? 😊

Örülök, hogy Thomas és Marks is kérdéses, bár amilyen évünk (történelmünk) van, valószínűleg egyik se lesz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
"Since at least 1960, your 2015 ‪#‎Jaguars‬ are the only NFL team with a 950+ yard passer & two 300+ yard WRs that are 23 or younger in the season's first 4 games."

Imádom ezeket kínkeservesen előrángatott statisztikákat egy gyalázatos vereség után. Ettől legyen jobb kedvünk?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sample biztos nem fog játszani vasárnap, nem tudja felemelni a bal karját. Rajta kivűl nem edzett Poz, Lotulelei, Denard és Marqise. Housenak meg valami betegsége van (hívjuk hozzá a druszáját, Dr. Houset).
Limitált volt Julius, Marks, Hurns és Colvin.
Teljes értéküen edzett Sergio Brown, Marcedes és Clemons.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír: több mint 8000(!) Jaguars fan utazik majd a csapattal Tampába, hogy túlharsogja a helyieket a meccs alatt.

Rossz hír: Állítólag Hasselbeck már ellenünk is rosszul volt, és többször is hányt, szóval sikerült kikapni egy 40 éves csere QBtól, aki mellesleg beteg volt a találkozó alatt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2011, régi szép idők!
Höri
Az volt az utolsó év, amikor volt legalább egy nagy sikerélményünk (MJD rushing titleja), meg a D is eléggé rendben volt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kis múltidézés:

Valaki még emlékszik a legutolsó Jaguars -Bucs meccsre 2011ből? Már Mel Tucker volt az átmeneti HC, Szöszi a kezdő QB, Nick Harrs a punter, és a Bucs vezetett 14-0ra a 2. negyedben. Innen fordítottunk és nyertünk 41(!!!)-14re.
40+ pontot előtte még 2007ben szereztünk (minő irónia JDR mostani csapata, a Raiders ellen, igaz akkor 49et!), és persze azóta se értük el ezt a pont mennyiséget.
A Gus Bradley érában 32 szerzett pont a csúcs, még 2013ban a Browns ellen (amikor Shorts a legvégén kapott el győztes TDt Hennetől)...
MJD statisztikailag legjobb meccse volt az, 4 TDt szerezve (2 futott, 2 elkapott) és a D, illetve az ST is szerzett TDt olyan arcok révén, mint a DT Nate Collins(akinek a másik legemlékezetesebb momentuma jaguárként az volt, hogy a Gene Smith érában azt hiszem Blackmonon kívül egyedüliként lett letartóztatva) és Colin Cloherty aki, ha jól emlékszem egyetlen special team snapben volt fent egész meccsen a pályán, de abból TDt szerzett. LOL
iktriad
Ez a meccset még mindig őrzöm valamelyik winchesteremen! : - ) MJD forever!
Húsrágó
2011, régi szép idők!

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kis múltidézés:

Valaki még emlékszik a legutolsó Jaguars -Bucs meccsre 2011ből? Már Mel Tucker volt az átmeneti HC, Szöszi a kezdő QB, Nick Harrs a punter, és a Bucs vezetett 14-0ra a 2. negyedben. Innen fordítottunk és nyertünk 41(!!!)-14re.
40+ pontot előtte még 2007ben szereztünk (minő irónia JDR mostani csapata, a Raiders ellen, igaz akkor 49et!), és persze azóta se értük el ezt a pont mennyiséget.
A Gus Bradley érában 32 szerzett pont a csúcs, még 2013ban a Browns ellen (amikor Shorts a legvégén kapott el győztes TDt Hennetől)...
MJD statisztikailag legjobb meccse volt az, 4 TDt szerezve (2 futott, 2 elkapott) és a D, illetve az ST is szerzett TDt olyan arcok révén, mint a DT Nate Collins(akinek a másik legemlékezetesebb momentuma jaguárként az volt, hogy a Gene Smith érában azt hiszem Blackmonon kívül egyedüliként lett letartóztatva) és Colin Cloherty aki, ha jól emlékszem egyetlen special team snapben volt fent egész meccsen a pályán, de abból TDt szerzett. LOL
iktriad
Ez a meccset még mindig őrzöm valamelyik winchesteremen! : - ) MJD forever!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis múltidézés:

Valaki még emlékszik a legutolsó Jaguars -Bucs meccsre 2011ből? Már Mel Tucker volt az átmeneti HC, Szöszi a kezdő QB, Nick Harrs a punter, és a Bucs vezetett 14-0ra a 2. negyedben. Innen fordítottunk és nyertünk 41(!!!)-14re.
40+ pontot előtte még 2007ben szereztünk (minő irónia JDR mostani csapata, a Raiders ellen, igaz akkor 49et!), és persze azóta se értük el ezt a pont mennyiséget.
A Gus Bradley érában 32 szerzett pont a csúcs, még 2013ban a Browns ellen (amikor Shorts a legvégén kapott el győztes TDt Hennetől)...
MJD statisztikailag legjobb meccse volt az, 4 TDt szerezve (2 futott, 2 elkapott) és a D, illetve az ST is szerzett TDt olyan arcok révén, mint a DT Nate Collins(akinek a másik legemlékezetesebb momentuma jaguárként az volt, hogy a Gene Smith érában azt hiszem Blackmonon kívül egyedüliként lett letartóztatva) és Colin Cloherty aki, ha jól emlékszem egyetlen special team snapben volt fent egész meccsen a pályán, de abból TDt szerzett. LOL
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapi teljes sérüléshelyzet:
Nem edzett: Denard, Lotulelei, Poz, Lee, Hurns, Clemons, Marcedes és Sample
Limitált volt, Marks, Julius, Colvin és Sergio Brown.

Brandon Linder vállműtéjére tegnap sor került.

Olson szerint ha a kivitelezésben hatékonyabbak tudunk lenni, az hatalmas előrelépést jelentene az offensenek. Halloren pl. illusztrálta ezt. A Colts elleni első red zone látogatásunk alkalmával előbb Nic Jacobs verték meg alaposan pass protectionben, majd 3. downon Yeldonnak volt egy rossz blokkja. Ebből FG lett. A 3 redzone szituációnál (a másodikból jött a TD) előbb Cannt verték meg, majd 2nd downon Parnell és így 3 & 7es szituáció alakult ki, amiben Blakenek ki kellett dobnia a passzt, és ebből is csak FG lett. Ezek apró, javítható de mégis bosszantató hibák.

Egy nagy negatív sorozat valószinüleg mindenképpen vége lesz vasárnap:
Lovie Smith 0-10el áll otthon, mióta ő a Tampa HCje. Bortles mérlege idegenben 0-8...
Ha netán megvernék a tampát, akkor mienk lehet a " Florida legkevésbé szar NFL csapata" cím is idén, miután mindkét állami "rivális" skalpja meglenne. LOL

Ryan Davis szerepéről esett szó tegnap Bradley sajtótájékoztatóján. Bár ő a Jags legproduktívabb pass rushere(2,5 sack, 4 QB hit) és mindezt úgy, hogy csak a védelmi snapek 23.5%án volt fent (298ból mindössze 70ben) nem várható nagy változás a snapszámaiban a közeljövőben. Mivel STben is kulcsjátékosnak(73 snapet volt fent )számít, plusz kb friss erőnek tekintjük 3rd downokban, egyelőre nem tervezzük, hogy sokkal több snapet kapjon (szerintem ez hiba). Igaz az egyik fél sackje úgy jött vasárnap, hogy 1st downnál volt fent.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen a héten se lesz még Julius, mert az orvosok még nem adtak neki zöld jelzést, DE a héten már kaphat el passzokat is! Halloren szerint jövő héten a Texans kerülhet sor a várva várt bemutatkozásra.

Poz ma nem edz, de szeretne vasárnap már játszani.

És a Jags védői ma nyíltan beszéltek az öltözőben arról, hogy turnovereket fognak szedni vasárnap Winstontől. Szép dolog az önbizalom, de az ilyen nyilatkozatok szoktak rosszul elsülni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja és Bortlesnek több passzolt yardja van, mint Aaron Rodgersnek.
iktriad
Ezt a hozzászólás a PFF szponzorálta.
Sixo
Nem, a tények: Blakenek 996 passzolt yardja van. Rodgersnek 995.
Allen Robinson(12.- 330) és Allen Hurns(15.- 314) is a Top 15ben van elkapott yardokban, és jelenleg jó úton vannak az 1000 yardos szezon felé (olyan már 10 éve nem volt itt, az volt Jimmy Smith utolsó szezonja...).
Mellesleg a tavalyi überfasza WR classból a mi 2 Allenünknek van a legtöbb elkapott yardja jelenleg. Mindketten megelőzik még OBJt is!

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ja és Bortlesnek több passzolt yardja van, mint Aaron Rodgersnek.
iktriad
Ezt a hozzászólás a PFF szponzorálta.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah ezt a beszéd, csak értesz a Jagshez ! Még vhogy Grant-et kéne beprotezsálnod.
Sixo
Ő kapta a 2. legtöbb snapet tegnap az RBk közül (3at..). Ahogy Gerhart futott tegnap, lehet ő lesz a 2. számú RB, amíg Denard vissza nem tér. És a Tampa Run Dje egyelőre elég gáznak tűnik. Yeldon és Grant számára itt az esély egy nagy meccsre.
Yeldon egyébként 3. az egész NFLben labdacipelésekben AP és Forte mögött és egyelőre vezet a rookiek között futott yardokban!.

Mellesleg 4 meccs után nincs még futott TDnk. Ez a második legelszomorítóbb stat az 1 (LB) szerzett INTünk után...

Ja és Bortlesnek több passzolt yardja van, mint Aaron Rodgersnek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah ezt a beszéd, csak értesz a Jagshez ! Még vhogy Grant-et kéne beprotezsálnod.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley egyébként megvédte hétfőn Myerst
“When it’s at critical times like this in heightened environments, that’s when you hope that kickers come through,” said Bradley. “He’s young. Sometimes it takes some time for these guys to learn that part, but hopefully not too much time.”
És ebben nincs egyedül, mások sem támadták be (joggal, mert az offensenek - ahogy többen is írták - meg kellett volna nyernie a meccsnek segítség nélkül is)
“We can’t put all this on Jason Myers,” said one Jaguars’ offensive player after Sunday’s deflating loss. “[Myers] should have never been put in that position [of having to make a game-winning kick].”
Há de bammeg, láttad a meccset, egy jó volt vagy szar voltot csak tudsz róla mondani.
Sixo
Az 1 benyelt sack róla jött, főleg az első félidőben kicsit rendszeridegennek tűnt. De szerintem összeségében ő játszott valamivel jobban a guardok közül, ami nagy kritika Zane Beadlesnek. Utóbbi lassan el fogja veszteni a kezdőhelyét Bowankoval vagy Shatleyvel szemben, ha így folytatja...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Há de bammeg, láttad a meccset, egy jó volt vagy szar voltot csak tudsz róla mondani.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Gus és a védelmi stáb kezd rájönni, hogy a 4 emberes pass rushunk szart se ér, tehát több embert kell bevetni.
Az első 3 meccsen mindössze 14,3% volt az 5 vagy több emberes pass rush aránya. Tegnap ez felment 37%re, és remélem ez a trend meg is marad.

Egy másik nagy probléma: a csapatunk hiába fiatal- lasssssssssssssssssssssssssú. A 3 leggyorsabb emberünk offensben(Denard, Julius, Lee) mind sérült jelenleg. A védelemben meg van Telvin és kb ennyi...Ez kezd nagyon nagy achilles sarok lenni.

Poz lehet 2-3 hétre kidőlt, bár lehet, hogy gyorsabban is visszatér. Armbrister lehet majd a helyettese. Egy UDFA rookie. Fasza lesz.

ik azért írhattál volna pár dicsérő szót Cann vasárnapi játékáról. Most nézem ,hogy a PFF rating-je over9000 lett !
Sixo
A PFFet az NBCvel ellentétben én már nem veszem komolyan. Viszont most hogy Linder kidőlt, Cann sanszosan a helyére lép és kezd a szezon hátralévő részében.

Bortles +4.0as ratinget kapott tőlük most, és Skuta mögött a legjobb emberünk volt szerintük. Ezzel szemben a szezon legrosszabb érdemjegyét akkor kapta, mikor nyertünk... Ez kb mindent elmond a PFF komolyságáról. Mellesleg Cann nincs benne az első 5ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
ik azért írhattál volna pár dicsérő szót Cann vasárnapi játékáról. Most nézem ,hogy a PFF rating-je over9000 lett !

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder megüresedett roster helyére végül a LB James-Michael Johnson érkezett. A Browns 4. körös pickje volt 2012ben a Nevadából( mi ugyanebben az évben vittük a college csapattársát, az azóta Denverben vitézkedő Brandon II Marshallt).
A Browns után 2 év Chiefs jött, majd idén játszott egy meccset a Tampában is(szóval majd adhat róluk tippeket Gusnak, ha már nekik ott van Jeremiah George). Tavaly kilencszer volt kezdő Kansasben. .
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az, hogy szar a félidei adjustment, nem csak Bradley sara azért, nyakig benne van az OC is. A támadást ugyanis ő hívja, ő az, akinek látnia kell az ellenfél védelmén a gyenge pontokat, a lyukakat. Bradley a DC múltjával az offense-t nem tudja felrázni, és ez az, amiért szerintem nem jó HC. Nem látom, hogy a meccsbe bele tudna nyúlni, hogy bánni tudna a játékosokkal, motiválni tudná őket. Nem érzem, hogy a tegnapihoz hasonló büntetések után rendet tudna tenni a fejekben. Olyan látszatot kelt, mint Pagano vagy a Lions esetében Jim Schwartzon éreztem hasonlót: csodálatos szakember, támadó/védőkoordinátor, viszont az, hogy egy egész csapatot irányítson hétről hétre, 50+ játékossal foglalkozzon poszttól függetlenül, ahhoz valami hiányzik belőle.

A baj az, hogy én az egész Jaxen is ezt a töketlenkedést látom, mint amit Bradley-n. Most az igazolásokról, a szar House-ról nem ő tehet, hanem Caldwell, de egyelőre én akkor is Bradley-ben érzem azt, hogy nem képes megadni azt a pluszt HC-ként a csapatának, ami ahhoz kell, hogy a szokásos bottom5-ből kiemelje a franchise-t.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mikor már azt hiszed, nem jöhet rosszabb, a Jags mindig rád cáfol...
Brandon Linder -> IR
Műteni is kell majd a vállát. Valószínűleg a Pats ellen még rosszabb lett a sérülése. De legalább A. J. Cann játszhat....

Poznak bokazúzódása van és Lotuleleinek is agyrázkódása van (leesett a kispadról?). A Jaguars ma workoutolt pár LBt, köztük Emmanuel Achot. Gondolom egyet igazoluk majd, ha már hagytuk elmenni Thomast, LaRoyt meg Georgeot...

Sample és Colvin úgy tűnik jól vannak, bár én azért Colvin válla miatt aggódom picit. Sergio Brown is visszatérhet edzeni. Denard és Lee helyzete továbbra is változatlan.

Julius Thomast a héten tesztelik a dokik, ha átmegy rajtuk, vasárnap végre pályára kerül. Marks is többet edz majd a héten az eddigeknél.


Ilyesmi előfordulhat amiatt is, mert a meccsre hozott game plan még jó, de aztán a half time adjustment már nem működik úgy. Az ellenfél alkalmazkodik, hatásosabban kezd védekezni, és erre nincs offense oldalról válasz. Nem tudom, nálatok nem ez lehet-e a gond? Én keveset látlak titeket ahhoz, hogy véleményem legyen.
peterk2005
Valószínűleg ez a helyzet, hogy nem tudunk jól alkalmazkodni a félidei változtatásokra. Újabb pont Bradley ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
De a bajom az ,amit már reggel is írtam. Ő is, mint az egész csapat megint szenvedett a 2. félidőben, zsinórban idén 4edszer. Az első félidőink, leszámítva a Pats ellenit, úgy ahogy tetszenek, de a félidőben történik velünk valami és mintha nem is ugyanaz a csapat jönne ki a 2. félidőre, beleértve Bortelst. Főleg, ha van esély nyerni. Mintha megijednénk a lehetőségtől, vagy elkezdünk "huh, csak ne hibázunk" módban focizni, ahelyett, hogy ott folytatnánk, ahol abbahagytuk az 1. félidőben. És itt jön ki nálam Bradley hibája, akinek ilyen esetben bele kéne hajtani/motiválni a csapatot a Wbe, ehhez képest ennek nagyon ritkán látni nyomát...iktriad
Ilyesmi előfordulhat amiatt is, mert a meccsre hozott game plan még jó, de aztán a half time adjustment már nem működik úgy. Az ellenfél alkalmazkodik, hatásosabban kezd védekezni, és erre nincs offense oldalról válasz. Nem tudom, nálatok nem ez lehet-e a gond? Én keveset látlak titeket ahhoz, hogy véleményem legyen.
peterk2005
De nagyon is!
Emlékezetből írom, még nem néztem újra a meccset, de szerintem crossing route-ot egyet sem dobott meg BB a második félidőben. Ennek három oka lehet.
1. BB szar (szerintem/remélem nem)
2. A Colts linebackerei jobban figyeltek ezekre (esélyes, hogy felhívták rá a figyelmet, mert nem egy ilyen elkapásunk volt), úgy hogy hátrébb húzódtak, vagy többen mentek coverage-be (HELLO PLAYACTION)
3. Nem hívtunk ilyeneket.

szummázva - vagy a védelem alkalmazkodott hozzánk, és ezt nem követtünk le, vagy egy jól működő route-típust felejtettünk el - Lehet válogatni, hogy kinek melyik a jó.

Made... Laid... Paid