Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De a bajom az ,amit már reggel is írtam. Ő is, mint az egész csapat megint szenvedett a 2. félidőben, zsinórban idén 4edszer. Az első félidőink, leszámítva a Pats ellenit, úgy ahogy tetszenek, de a félidőben történik velünk valami és mintha nem is ugyanaz a csapat jönne ki a 2. félidőre, beleértve Bortelst. Főleg, ha van esély nyerni. Mintha megijednénk a lehetőségtől, vagy elkezdünk "huh, csak ne hibázunk" módban focizni, ahelyett, hogy ott folytatnánk, ahol abbahagytuk az 1. félidőben. És itt jön ki nálam Bradley hibája, akinek ilyen esetben bele kéne hajtani/motiválni a csapatot a Wbe, ehhez képest ennek nagyon ritkán látni nyomát...iktriad
Ilyesmi előfordulhat amiatt is, mert a meccsre hozott game plan még jó, de aztán a half time adjustment már nem működik úgy. Az ellenfél alkalmazkodik, hatásosabban kezd védekezni, és erre nincs offense oldalról válasz. Nem tudom, nálatok nem ez lehet-e a gond? Én keveset látlak titeket ahhoz, hogy véleményem legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval nyerni kéne még megtanulni, és egész szép szezonokat lehetne ezzel a társasággal már futni. Blake tesónak is. Ezen fog múlni, hogy Tannehill, Dalton lesz-e belőle (annyira biztosan jó lesz mint ők szerintem), vagy pedig feljebb tud lépni, és Big Ben, Romo, stb. lesz a végén. Kéne neki egy kis "én csak nyerni tudok, azt se tudom mi az a vereség" feliratú vérdopping. 😀
peterk2005
Szerintem őt még ki lehet égetni rossz esetben, hogy rezsimváltás után ne hosszabbítsanak vele 2017 után. Nekem inkább van Chris Ponder érzésem, aki ugyan playoffban ment a Vikingsszal (AP 2000 yard), most meg hol van?

A 13 pont marha kevés ellenünk, a Titans-hez képest leginkább. Ha nem számoljuk az ajándék picket, akkor is 4 TD-t ránk írtak Mariotával, akinek az volt a 3. profi meccse és szoptunk 400 yardot tőle. Nem gondolom, hogy a Titans skill player állománya sokkal jobb lenne mint az itteniek, Allen Robinsontól és Hurnstől én eléggé fostam tegnap.

Szóval nem reménytelen Bortles, főleg Gabbert után, de előrébb kéne már tartania szerintem.
Höri
Ő is inkonzisztens, mint az egész csapat(ez mondjuk már JDR alatt jellemző volt a Jagsre, csak nagyobb volt hullámzás. Ha jók voltunk, kitömtük a Jetst 41-0ra, vagy megvertük/megszorongattuk az akkori Coltsot, aztán kikaptunk az akkor Jags szintű Texanstól...).
Biake 1. és a 3. meccse gyengus volt, a tegnapi és Phins elleni egész elfogadható. De a bajom az ,amit már reggel is írtam. Ő is, mint az egész csapat megint szenvedett a 2. félidőben, zsinórban idén 4edszer. Az első félidőink, leszámítva a Pats ellenit, úgy ahogy tetszenek, de a félidőben történik velünk valami és mintha nem is ugyanaz a csapat jönne ki a 2. félidőre, beleértve Bortelst. Főleg, ha van esély nyerni. Mintha megijednénk a lehetőségtől, vagy elkezdünk "huh, csak ne hibázunk" módban focizni, ahelyett, hogy ott folytatnánk, ahol abbahagytuk az 1. félidőben. És itt jön ki nálam Bradley hibája, akinek ilyen esetben bele kéne hajtani/motiválni a csapatot a Wbe, ehhez képest ennek nagyon ritkán látni nyomát...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval nyerni kéne még megtanulni, és egész szép szezonokat lehetne ezzel a társasággal már futni. Blake tesónak is. Ezen fog múlni, hogy Tannehill, Dalton lesz-e belőle (annyira biztosan jó lesz mint ők szerintem), vagy pedig feljebb tud lépni, és Big Ben, Romo, stb. lesz a végén. Kéne neki egy kis "én csak nyerni tudok, azt se tudom mi az a vereség" feliratú vérdopping. 😀
peterk2005
Szerintem őt még ki lehet égetni rossz esetben, hogy rezsimváltás után ne hosszabbítsanak vele 2017 után. Nekem inkább van Chris Ponder érzésem, aki ugyan playoffban ment a Vikingsszal (AP 2000 yard), most meg hol van?

A 13 pont marha kevés ellenünk, a Titans-hez képest leginkább. Ha nem számoljuk az ajándék picket, akkor is 4 TD-t ránk írtak Mariotával, akinek az volt a 3. profi meccse és szoptunk 400 yardot tőle. Nem gondolom, hogy a Titans skill player állománya sokkal jobb lenne mint az itteniek, Allen Robinsontól és Hurnstől én eléggé fostam tegnap.

Szóval nem reménytelen Bortles, főleg Gabbert után, de előrébb kéne már tartania szerintem.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapi snapszámok:

OFFENSE (82 snaps)

QB: Blake Bortles 82.

RB: T.J. Yeldon 77, Corey Grant 3, Bernard Pierce 1, Toby Gerhart 1.

TE: Marcedes Lewis 78, Clay Harbor 37, Nic Jacobs 13.

WR: Allen Robinson 81, Allen Hurns 72, Bryan Walters 37, Tony Washington 10.

OL: Jermey Parnell 82, Zane Beadles 82, Stefen Wisniewski 82, Luke Joeckel 82, A.J. Cann 82.

Yeldon nem véletlenül 2. az egész NFLben jelenleg labdacipeklésekben. Komolyan kiszipolyozzuk a srácot, főleg, hogy nincs Denard. Pierce és Tobyás meg elgondolkozhatnak, hogy miért kap még Corey Grant is több snapet, mint ők...

DEFENSE (79 snaps)

DL: Jared Odrick 63, Tyson Alualu 55, Chris Clemons 53, Roy Miller 39, Andre Branch 37, Michael Bennett 30, Abry Jones 25, Ryan Davis 17.

LB: Telvin Smith 79, Paul Posluszny 41, Thurston Armbrister 38, Dan Skuta 30.

DB: Johnathan Cyprien 79, Davon House 77, Aaron Colvin 53, James Sample 49, Dwayne Gratz 37, Josh Evans 29, Demetrius McCray 25, Peyton Thompson 12.

Telvin (Poz sérülése miatt) s az egyetlen védő, aki minden snapnél bent volt. Armbrister elöszőr játszott a védelemben. És nagy kérdés. Miért csak 17 snapet játszott a 2,5 sacknél járó Ryan Davis, aki tegnap 1, 5 sacklt és egy FFet produkált?
Cyprien egyébként nagyot játszott tegnap. Ezt jó volt látni.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak momentumokat láttam eddig az idei Jagsből (a Miami meccs végét, a Pats meccset zanzásítva többé-kevésbé, meg ezt a tegnapit), úgyhogy csak felületes véleményem lehet, de én úgy látom, hogy egyszerűen egy - nem lenéző értelemben, nehogy így vegyétek, hanem jelzőként értve - a Jags egy "lúzer" csapat (még?). Egyszerűen elfelejtettetek győzni. Nincs benne a génekben, nem természetes, ezért nem is jön elő kulcs szitukban.

Bortles például. Szerintem kifejezetten tehetséges - tavaly óta nem változott erről a véleményem -, és úgy nézem egyre pofásabban is játszik. Szóval fejlődik. És mégis, amikor eljön a pillanat, akkor kb. olyan, mint egy backup QB. Mint Hasselbeck volt tegnap. Tisztességesen mindent megtesz, mindent belead, a csapatot adott esetben meccsben is tartja, de egyáltalán nem érezni rajta - és általában a csapaton -, hogy ha jön a pillanat, akkor megcsinálja az utolsó fontos drive-ot, az utolsó fontos passzt, az utolsó fontos 1st downt. Mondom mindezt annak ellenére, hogy tegnap Borles megcsinálta, méghozzá kétszer is, Hassie-nek meg kb. negyedikre jött össze, miután már háromszor el kellett volna vesztenünk a meccset. Ennek ellenére Borles-en (és általában véve a Jags offense-en) ugyanezt éreztem tegnap. Egyszerűen nem hittem el, hogy meg tudják csinálni. Akkor se, ha végül időnként igen.

A kezdő QB-ját vesztő, cserével felálló csapatoknál szokott ez rendszeresen előfordulni, hogy a csere mindent belead, nagyon tisztességesen küzd, meccsben tartja a csapatot, de a kulcs szitukban nincs meg offense oldalon a lőpor. (Lásd a többi kezdőjét vesztett csapatot is, Dallastól Steelersig.) Megyeget a dolog, csak éppen nyerni nem tudnak. És itt csatolok vissza az első bekezdésben leírtakhoz. A Jags Borlessel együtt nyújtja ezt a benyomást.

Pedig amúgy nekem az építkezés kifejezetten tetszik. Hosszú évek botrányos draftjai után most már második (harmadik?) éve sikerül tehetséges emberkéket találni. Kifejezetten jó játékosokat. Lee, a két Robinson, Cyprien, stb. Yeldon is jó picknek tűnik. És mellettük is van még pár használható. (Még más csapatok számára is sikerül jókat draftolni, lásd Brandon Marshall. 😀 ) És az FA igazolások is egész jók. Odrick, Marks, Clemons, Parnell, stb. A Julius Thomas féle high risk high reward féle szerződtetések is bőven beleférnek, mert a pénz (cap) megengedi. Ha bejön haleluja, ha nem jön be, akkor a bajszos pénztárcáján kívül nem okoz gondot. A bajszos meg elbírja. 😊

Szóval nyerni kéne még megtanulni, és egész szép szezonokat lehetne ezzel a társasággal már futni. Blake tesónak is. Ezen fog múlni, hogy Tannehill, Dalton lesz-e belőle (annyira biztosan jó lesz mint ők szerintem), vagy pedig feljebb tud lépni, és Big Ben, Romo, stb. lesz a végén. Kéne neki egy kis "én csak nyerni tudok, azt se tudom mi az a vereség" feliratú vérdopping. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hinném, hogy várnátok vele a 6. körig, inkább 2-3. 😊
tenorx
Ez nem az a rezsim.
1-3-mal számoltunk az első négy meccsre, megkaptuk, mi ezzel a gond?

Igen, nyerhető volt a mai. Én szerintem nem Bradley-vel van a probléma, ő nem tudja a kicker helyett berúgni, meg nem tudja a védelem helyett levédekezni az ellent. By the way, elég gyorsan átsiklottunk afelett, hogy 15 yardot buktunk a végjátékban egy rossz snap miatt, igazából szerintem az volt a döntő.

50%-ra mondjuk vissza lehet jönni a Bucs és a Texans ellen, de azért szép lassan megint inkább a lehetséges pickek felé kéne tekinteni.
Maka
Bradleyvel az a baj, hogy úgy jövünk ki zsinórban negyedszer a 2. félidőre, mint a holdkóros. A 2. meccsen volt egy jó 4. negyedünk, abból lett az idei egy szem Wnk. Plusz kezdem azt érezni Bradleyn, hogy az a filozófiánk, hogy nehogy hibázzuk, és lehetőleg minék kevesebb rizikó legyen a játékban (ezt néha olyan brainfartokkal próbálja korrigálni, mint a múlt heti -"remekül" sikerült - fake punt).
És sajnos ki kell mondani, hogy hiába speciális a mi rebuildingünk háttere (=Gene egy közepes college csapat kaliberű alakulatra sorvasztotta el a Jaguarst, onnan próbálunk építkezni), azért illene a 3. évben már komolyabb életjeleket mutatni, mint pl minimum egy TDt felrakni a 2. félidőben + overtime egy nem túl acélos D ellen.
Az hogy Colts egyetlen TDjében 60 yardot hozott nekik a Dnk mindenféle (általában jogosan) befújt szabálytalansággal egy másik pl. hogy valami nincs rendben náluk a fejekben.

De az is igaz, hogy azért lehet az On látni a fejélődést - A-Rob és Hurns egyre komolyabban vehető WR duó, az O-fal(4 meccs alatt 8 sack remek a tavalyihoz képest), és Bortles is mutat életjeleket (bizony tegnap idei 2. legjobb meccsét hozta le - jelenleg úton van egy 4000 passzolt yardos, 24 TDs szezon felé - utóbbi franchise rekord lenne!).

Viszont Caldwellnek rendeznie kéne most egy kis takarítást:
Pierce és Branch a helyet foglalja a rosteren(utóbbit sajna nem fogja kitenni, pedig csak a snapeket veszi el a többiektől, mindezt contract yearben...). John Lotulelei dettó. Tegnap pl. jó lett volna egy Jeremiah George (vagy J. T. Thomas...)Poz sérülése után. de inkább ő van a kereten. Mellesleg a 4 meccsen jó ha 3szor hallottam a nevét, pedig mindig aktív volt...
És bár a legtöbb FA egész jól teljesít, a House projeckt egyelőre nagyon nem válik be. 1. számú CB my ass. Ja és 4 meccs után van 1 pickünk, az is LBtől... jelenleg úton vagyunk hogy alulmúljuk a tavalyi 6ot...
És Myersnek is max 1 dobása van szerintem. A következő baki után szvsz visszajön Scobee, aztán jövőre jöhet a Lunsford draft.

48yrd-ról be kellett volna rúgni, főleg, úgy, hogy előtte pár perccel lőhetett egy főpróbát is... agysorvasztóan dühítő, és "valamit széthasítok, olyan ideges vagyok b+" vereség volt ez!!
Stoki
Ha ilyen dühöt nem is éreztem, de tény, hogy ez nehezebb megemészteni, mint az átlagos vereségeinket. Ehhez az Lhez képest a múlt heti blowout L egy kis szúnyogcsípésnek tűnik...


Azt kell mondjam, Bradley "must win" meccs előtt áll most vasárnap. Ha a Tampa ellen is szopunk, akkor (bár év közben nem tesszük kis), de tulajdonképpen béna kacsává válik a szememben, akit legkésőbb a fekete hétfőn el kell küldeni..

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Le vagyok törve, mint a bili füle. Ez egy nagy szar volt, nálam elszakadt a cérna.

Bye-Bye, Gus, Good Bye! Nem tudok erre a fickóra jó szívvel emlékezni.
70 perc alatt 13, bassza már meg TIZENHÁROM pontra volt képes a csapat. Az első három meccsén ennek átlagban a dupláját sz.pta be a Colts. Ennyi! Gus egy vakvágány, semmi értelme vele ezt tovább erőltetni.

Ha potens csapat jön szembe, akkor 30+os a különbség (thanks to garbage time...), ha meg falhozvert lófasz, irányító nélküli, formáját kereső szerencsétlenség, akkor rendes játékidőben egy kínkeserves x, úgy, hogy egy teljes kibaszott félidőn keresztül képtelenek bármilyen produktumra ellenük! Ez az edző egy nímand! Én már árulnám a házamat a helyében, nehogy valaki rámgyújtsa.

Ez a meccs volt messze a legalja annak, amit eddig valaha láttam a JAGS-től (és sajnos van miből válogatni...). Végtelenül el vagyok keseredve. És erre nem magyarázat a sérülések stb. A Carolina sem volt jobb helyzetben a liga valószínűleg legjobb MLB-je és az egyetlen potens elkapójuk nélkül, de meg tudták oldani. Kuechly és Benjamin Vs Marks és Thomas. Hát nem is biztos, hogy a Jags felé billenne-e a mérleg...

Lehet kenni a szart a rúgóra, de gamewinning FG helyett simán, minimum 2 TD különbséggel kellett volna "leiskolázni" a Coltsot ebben az állapotában.
több mint 9 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
48yrd-ról be kellett volna rúgni, főleg, úgy, hogy előtte pár perccel lőhetett egy főpróbát is... agysorvasztóan dühítő, és "valamit széthasítok, olyan ideges vagyok b+" vereség volt ez!!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
1-3-mal számoltunk az első négy meccsre, megkaptuk, mi ezzel a gond?

Igen, nyerhető volt a mai. Én szerintem nem Bradley-vel van a probléma, ő nem tudja a kicker helyett berúgni, meg nem tudja a védelem helyett levédekezni az ellent. By the way, elég gyorsan átsiklottunk afelett, hogy 15 yardot buktunk a végjátékban egy rossz snap miatt, igazából szerintem az volt a döntő.

50%-ra mondjuk vissza lehet jönni a Bucs és a Texans ellen, de azért szép lassan megint inkább a lehetséges pickek felé kéne tekinteni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Scobee jól visszajinxelt titeket.
tenorx
Majd az érte kapott 6. körösből draftoljuk jövőre Jon Lunsfordot, a Liberty baromi jó kickerét.
iktriad
Nem hinném, hogy várnátok vele a 6. körig, inkább 2-3. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scobee jól visszajinxelt titeket.
tenorx
Majd az érte kapott 6. körösből draftoljuk jövőre Jon Lunsfordot, a Liberty baromi jó kickerét.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Scobee jól visszajinxelt titeket.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a mostani volt a jubileumi 10. olyan meccs, amikor 0 pontot értünk el a 2. félidőben (+ overtime). És a 17. (a lehetséges 36ból) amikor 1 TDnél kevesebb pontot szereztünk. Újabb szög Gus vezetőedzői állásának koporsójába...

Hogy jót is mondjak, Allen Robinson (330) és Allen Hurns (314) elérheti az 1000 elkapott yardot, ha így folytatják a szezon hátralévő részében. Bortles pedig megszerezheti a legtöbb passzolt TDt egy szezonban(23) a franchsie történetében, ha a következő 12 meccsen is 6 TDt átlagol.
Jelenleg dupla annyi TDje(6) van, mint pickje(3).

Viszont futott TDnk még nincs idén, ami gáz. Yeldon amúgy már 70(!) carrynél tart, csak Matt Forténak van többje, bár még bejöhetnek majd a rookienk elé. Egyelőre vezeti futott yardokban az újoncok mezőnyét!

Telvin és Poz meg Top 5ben van szerelésekben.

Julius Thomas-ról valami hír? Meddig lesz inaktív?
metaxa17
Lehet már jövő vasárnap pályán lesz. Legkésőbb a Texans ellen 2 hét múlva.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Julius Thomas-ról valami hír? Meddig lesz inaktív?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha minden igaz Bortlesnek is van valami bokasérülése, mert nincs elég bajunk így is.
Colvin megint ugyanarra a vállára sérült le, mint a szezon elején, de a röntgen szerint nincs törés.

Halloren megkérdezte Gust, hogy bízik-e még Myersben, mire a HCnk ignorálta kérdést...

Köszi a meccset, megnyerettétek velünk.
Nem jó a csapatotok, de én meg vagyok róla győződve, hogy a stáb lefelé húzza a Jaxet, mert ennél többet tudtok. Bradley komolytalan, ahogy a játékhívás is. Impotens edzők pedig ennyit érnek.
Törölt felhasználó
Gus alatt 80 fokos lett a kispad a mai meccs után. Nem hiszem, hogy év végéig nagyon lejjebb fog hűlni.
Ma a kis Shannyvel HCként talán jobbak leszünk. | Á, itt neki se menne. |
iktriad
Na azt mondjuk megnézném, hogy ő mit tudna kihozni Blakeből. Mert ha ő sem csinálna belőle győztest, akkor senki.

Szóval tetszik ez az ötlet, fel is ülök a KyleShanny4JagsHCwagonra.
mustaine
Közben Hurns megerősítette, hogy sérülten játszotta végig a meccs nagy részét. Remélem jövő héten azért tud majd játszani.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Köszi a meccset, megnyerettétek velünk.
Nem jó a csapatotok, de én meg vagyok róla győződve, hogy a stáb lefelé húzza a Jaxet, mert ennél többet tudtok. Bradley komolytalan, ahogy a játékhívás is. Impotens edzők pedig ennyit érnek.
Törölt felhasználó
Gus alatt 80 fokos lett a kispad a mai meccs után. Nem hiszem, hogy év végéig nagyon lejjebb fog hűlni.
Ma a kis Shannyvel HCként talán jobbak leszünk. | Á, itt neki se menne. |
iktriad
Na azt mondjuk megnézném, hogy ő mit tudna kihozni Blakeből. Mert ha ő sem csinálna belőle győztest, akkor senki.

Szóval tetszik ez az ötlet, fel is ülök a KyleShanny4JagsHCwagonra.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a meccset, megnyerettétek velünk.
Nem jó a csapatotok, de én meg vagyok róla győződve, hogy a stáb lefelé húzza a Jaxet, mert ennél többet tudtok. Bradley komolytalan, ahogy a játékhívás is. Impotens edzők pedig ennyit érnek.
Törölt felhasználó
Gus alatt 80 fokos lett a kispad a mai meccs után. Nem hiszem, hogy év végéig nagyon lejjebb fog hűlni.
Ma a kis Shannyvel HCként talán jobbak leszünk. | Á, itt neki se menne. |

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszi a meccset, megnyerettétek velünk.
Nem jó a csapatotok, de én meg vagyok róla győződve, hogy a stáb lefelé húzza a Jaxet, mert ennél többet tudtok. Bradley komolytalan, ahogy a játékhívás is. Impotens edzők pedig ennyit érnek.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Emlékezzünk meg a liga legjobb receiveréről, akit Allen Hurnsnek hívnak.
mustaine
Miért, meghalt?
Törölt felhasználó
Még nem szerződött a Bearsbe

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékezzünk meg a liga legjobb receiveréről, akit Allen Hurnsnek hívnak.
mustaine
Miért, meghalt?
Törölt felhasználó
Nem, talán a legjobb meccse volt a mostani - elkapásokban mindenképp.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Emlékezzünk meg a liga legjobb receiveréről, akit Allen Hurnsnek hívnak.
mustaine
Miért, meghalt?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindjárt elemzek, csak előbb még kiugrok Jacksonvillebe sóval behinteni az Everbank Fieldet.

Azt hiszem az edzői stáb kereshet jövőre magának új állást... Megint egy rakás szar volt a 2. félidőben a játékunk.

Ó és megint lesérült a fél kezdő D...
iktriad

De most komolyan, ezek hallottak már arról, hogy a második félidőben alkalmazkodunk az ellenfél gameplanjéhez, vagy akár ahhoz, hogy a play-fuckin-action akkor működik, ha futunk. Vagy a QB option egy jól futó irányítónál működik? Vagy Tight fuckin endjeink is vannak?
phylos
Az utóbbit legalább kezdjük felfedezni.

Emlékezzünk meg a liga legjobb receiveréről, akit Allen Hurnsnek hívnak.
mustaine
Sérülten 11 elkapás 115 yard 1 TD. Ma rajta tényleg nem múlott semmi.

Ma volt 100 yardos elkapónk és futónk, nem volt turnoverünk - és így is kikaptunk.
Ma hivatalossá vált: Aki Jaguars drukker akar lenni, annak mazochista hajlamokkal kell rendelkeznie...

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Emlékezzünk meg a liga legjobb receiveréről, akit Allen Hurnsnek hívnak.

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Mindjárt elemzek, csak előbb még kiugrok Jacksonvillebe sóval behinteni az Everbank Fieldet.

Azt hiszem az edzői stáb kereshet jövőre magának új állást... Megint egy rakás szar volt a 2. félidőben a játékunk.

Ó és megint lesérült a fél kezdő D...
iktriad

De most komolyan, ezek hallottak már arról, hogy a második félidőben alkalmazkodunk az ellenfél gameplanjéhez, vagy akár ahhoz, hogy a play-fuckin-action akkor működik, ha futunk. Vagy a QB option egy jól futó irányítónál működik? Vagy Tight fuckin endjeink is vannak?

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Nem akarok most dühből semmi csúnyát írni, főleg mivel az első hét után egyértelmű volt, hogy egy nagy szar az egész csapat. Csupán annyi, hogy remélem Scobee-t visszahozzuk, mert ugyanolyan gyengén rúg Myers is, de Scobee-t legalább bírom. 😀