Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
(Ulpi örömére 😀) 1,504an voltak ma kint
iktriad
Én azt hallottam, a hírt bemondta az RTL klub is. Bár szerintük 1504en mentek ki a Jaguars családtagok rajongók. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai QB statok - Hennenek több TD passza volt ma, mint az eddigi edzéseken az összes QBnak összesen...

Henne: 21 snap 12/7 2 TD
Bortles: 17 snap 10/4
Morris: 3 snap 1/0
Stanzi: 7 snap 4/1 (Mike Brown TD passzt ejtett el tőle. Szegény Americanzi)

Linder kétszer is megnyerte az egyéni párharcát Red Byrant ellen! Ma az offenzív linenak állítólag nagyon jó napja volt, leszámítva McClendon shot-gun snapjait...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai edzés recap:
(Ulpi örömére 😀) 1,504en voltak ma kint.

Bortles (és Lee) remek edzéseken vannak túl, más WReknek már kevésbé. Hurns, Mike Brown és Kerry Taylor is droppolt egy-egy nagyon szép passzt. Brown és Kerry Taylor Blake, Hurns Morris passzát ejtette el. Bortles mindkét passza állítólag tökéletes (és látványos) volt.

Leet állítólag nagyon sok helyen és helyzetben használtuk, és Bradley kiemelte őt a mai sajtótájékoztatón. Allen Robinsonnak volt egy TD elkapása Gratz ellen, majd utána egyből Gratz gyönyörűen ütötte el a labdát előle.

Joeckel egy hatalmas pancacekkel kezdte a fullpades edzéseket, Chris Smith szenvedte el. Utána Clemons azonnal beszélt Smithszel, hogy mit kellene másként csinálnia.

McClendon ma már a kezdő csapatnál is kapott snapeket centerben! Nem jó hír Brewsternek...
Blakenek McClendon adja itt a snapet - na most ezzel az a baj, hogy Bortles a 2. csapattal szokott edzeni. És ez azt hiszem ez a támadófalra is igaz...


Tweet összefoglaló a mai napról
 blackandteal.com/2014/07/30/jacksonville-jaguars-2014-training-camp-day-5-twitter-recap/

Remek cikk Toby Gerhartről - annak ellenére, hogy bleacherreportos.
 bleacherreport.com/articles/2139399-toby-gerharts-speed-will-surprise-the-nfl-as-will-the-jaguars-eventually

Peter King (meg valami nagy fejes kommentátor Angliából) is nálunk van, szóval vele lesz majd interjú, meg gondolom ő is készít majd videókat Gusszal meg az irányítóinkkal.

ik: neked megy a live stream a jaguars.com-on?phylos
Amíg volt adás, ment. Itt van az egész anyag.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Training-Camp-LIVE-Day-5-Archive/60b46526-eb27-42b1-a4ae-c7dfafd713a1
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
ik: neked megy a live stream a jaguars.com-on?

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clay Harbor kb. egy hónapra kidőlt. Tehát az előszezonban Marcedes és az UDFA rookiek (meg Brandon Barden, neki van 3 meccse még 2012ből a Titans színeiben, szóval nagyon tapasztalt...) lesznek bevethetők TE poszton. Remek...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Lotulelei ma visszatért edzeni, levettük a PUP listáról. Alan Ball a várakozásokkal ellentétben ma még nem edz.

Joeckel elvileg rendben lesz, de tavaly egy meccset nyomott kezdő LTként, ha rotonak igaza van és ott nem volt acélos. Persze idén erősebb, gyorsabb, de ettől még kvázi rookie LT lesz...ergó kérdéses.

Pasztor elmegy kategória, roto szerint pass proban ok, de futásnál szenvedett...RTnél jó volna futásban jeleskedni inkább...

Beadles kiderül mit tud, de a Broncos nem igazán törte magát, h megtartsák, nem nagyon olvastam olyat Bronco fantól, h nagy érvágás lenne. Lehet persze, h összejön a dolog, de egy ilyen kaliberű LGnek sztem baromi fontos a rendes, stabil C játék például.

C poszt nagyon rezeg az RGvel együtt. Gyenge C poszt kihathat Beadles-re, ami így már egy gyenge belső OL játékot eredményezhet...az meg viszi magával Pasztor elmegy teljesítményét is és Joeckel egyedül akármit csinálhat kevés lesz...persze ez a legrosszabb forgatókönyv és nem szeretném, ha bejönne, de nagyon necces ez az OL sztem.Rolni
Joeckel RTben volt átlagos. Robert Quinn ellen jól nyomta LTben abban az 1. negyedben, amíg ott játszott a Rams ellen, majd jött MJD és Joeckel lábának és szezonjának annyi lett. Valahogy nem aggódom miatta.

Pasztor UDFAként került a ligában (sőtt a CFLt is megjárta). Ehhez képest jól teljesített tavaly. Ha meg nem megy neki, ott van Bradfield (vagy Wells) és jövőre egy RT jöhet az 1. vagy a 2 . körben. De szerintem megállja a helyért.

Beadles így is nagy upgrade lesz tavalyhoz képest, amikor Rackleyk, meg Brewsterek próbálták tartani a frontot. . Szerintem is túlfizettük, mint mindenkit akihez 30 millió fölött szerződést vágtunk (talán az egy Pozt leszámítva) mostanában.

C posztot meg már kiveséztem, nem tudom hova ragozni. Egyébként sokan mondják, hogy Joeckel nagyon jót tehet Beadlessel, és az a páros komoly erő lehet a bal oldalon. Majd kiderül.

Addig is nézd meg ezt - pont ma lett fent rakva a hivatalos oldalara:
Camp pozíciós harcok - O-line
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Offensive-Line/713c18db-9675-4712-b05a-29ea0698dff9
A James Madison UDFA rookie OT Josh Wellst elfelejtette megemlíteni Sexton, pedig Lageman szerint is ő sleeper lehet akár a keretre kerülésére.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el perszeRolni
A bal oldal miatt annyira nem aggódom, szerintem Joeckel és Beadles ellesz ott. Pasztor is helytállt tavaly RTben. De az RG és a C poszt miatt idén (is) sokat, nagyon sokat fogunk morogni.
iktriad
Joeckel elvileg rendben lesz, de tavaly egy meccset nyomott kezdő LTként, ha rotonak igaza van és ott nem volt acélos. Persze idén erősebb, gyorsabb, de ettől még kvázi rookie LT lesz...ergó kérdéses.

Pasztor elmegy kategória, roto szerint pass proban ok, de futásnál szenvedett...RTnél jó volna futásban jeleskedni inkább...

Beadles kiderül mit tud, de a Broncos nem igazán törte magát, h megtartsák, nem nagyon olvastam olyat Bronco fantól, h nagy érvágás lenne. Lehet persze, h összejön a dolog, de egy ilyen kaliberű LGnek sztem baromi fontos a rendes, stabil C játék például.

C poszt nagyon rezeg az RGvel együtt. Gyenge C poszt kihathat Beadles-re, ami így már egy gyenge belső OL játékot eredményezhet...az meg viszi magával Pasztor elmegy teljesítményét is és Joeckel egyedül akármit csinálhat kevés lesz...persze ez a legrosszabb forgatókönyv és nem szeretném, ha bejönne, de nagyon necces ez az OL sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alan Ball valószínűleg visszatérhet már holnap edzeni.

Az első 4 edzésnap highlightjai:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014-Training-Camp-Highlights/6bd957e6-b49b-46e7-9294-e0f4ab60960a

Gus Bradley bemikrofonozva vasárnap:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags_Wired_Gus_Bradley/98070454-9b8f-40c1-83a9-0b1b607b2969
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
QB statisztikák az első 4 nap alapján - "kicsit" kevésnek találom a passzolt TDk számát...
iktriad
Karcol a Defense! 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB statisztikák az első 4 nap alapján - "kicsit" kevésnek találom a passzolt TDk számát...

Chad Henne
Péntek: 18 snap, 9/8
Szombat: 16 snap, 11/8.
Vasárnap: 12 snap, 9/5.
Hétfő: 16 snap, 8/4 1 INT

Total: 62 snap, 35/27, 1 INT.

Blake Bortles
Péntek: 17 snap, 9/5, 1 INT.
Szombat: 16 snap, 7/7, 1 TD.
Vasárnap: 12 snap, 8/5.
Hétfő: 12 snap, 7/3.

Total: 57 snap, 30/21, 1 TD, 1 INT.

Ricky Stanzi
Péntek: 9 snap, 6/3, 1 INT.
Szombat: 12 snap, 10/7.
Vasárnap: 9 snap, 7/4, 1 INT.
Hétfő: 2 snap, 2/2.

Total: 31 snap, 25/16, 2 INT.

Stephen Morris
Péntek: 8 snap, 6/2
Szombat: 7 snap, 6/5
Vasárnap: 3 snap, 3/1.
Hétfő: 9 snap, 7/3, 1 INT.

Total: 27 snap, 22/11, 1 INT.
több mint 9 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.iktriad
Ha jó emlékszem a cikkre, akkor ez minden idők legnagyobb adománya egy jelenlegi profitól (korábbi hallgatótól) az egyetemének. Nem rossz a dolog.phylos
Szerintem ez csak a Utah-ra igaz, nem minden egyetemre, de ettől függetlenül szép gesztus az tény.

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.iktriad
Ha jó emlékszem a cikkre, akkor ez minden idők legnagyobb adománya egy jelenlegi profitól (korábbi hallgatótól) az egyetemének. Nem rossz a dolog.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el perszeRolni
A bal oldal miatt annyira nem aggódom, szerintem Joeckel és Beadles ellesz ott. Pasztor is helytállt tavaly RTben. De az RG és a C poszt miatt idén (is) sokat, nagyon sokat fogunk morogni.

Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀Húsrágó
Van 5 centerként is bevethető játékos is a rosteren (Brewster, McClendon, Bowanko, Patrick Levis és DoM nagy kedvence, Matt Stankiewitch, akit megjegyzem tegnap nagyon csúnyán elvert a csere DT cseréjének a cseréje, Jordan Miller az 1 vs 1 elleni O vs D lineman drillekben...).
Egyikük már csak megüti az átlagos vagy valamivel átlag alatti kezdő C szintet. Megmondom őszintén, én McClendonban bízom, hogy képes lesz elnyerni, majd kitartani idén a poszton.iktriad
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el persze

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Bárhogyis legyen a belső falunk vége, hóthalál ziher, hogy 65%-ban balra fogunk futni.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀Húsrágó
Van 5 centerként is bevethető játékos is a rosteren (Brewster, McClendon, Bowanko, Patrick Levis és DoM nagy kedvence, Matt Stankiewitch, akit megjegyzem tegnap nagyon csúnyán elvert a csere DT cseréjének a cseréje, Jordan Miller az 1 vs 1 elleni O vs D lineman drillekben...).
Egyikük már csak megüti az átlagos vagy valamivel átlag alatti kezdő C szintet. Megmondom őszintén, én McClendonban bízom, hogy képes lesz elnyerni, majd kitartani idén a poszton.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tegnap esti összefoglaló
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Monday-night-football-/0c860552-ea9b-4df0-a245-4eb33949f01b

Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉ulpianus
A világ legnagyobb bajsza Shao Khané. Húzogasd az övét. 😀

pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XDphylos
Szerintem vagy Brewster vagy McClendon lesz a C. Brewster (hacsak nem lesz borzalmas a pre meccseken) kezd szeptemberben, aztán ha tényleg borzalmas lesz jöhet Jaques vagy esteleg Bowanko.iktriad
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap esti összefoglaló
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Monday-night-football-/0c860552-ea9b-4df0-a245-4eb33949f01b

Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉ulpianus
A világ legnagyobb bajsza Shao Khané. Húzogasd az övét. 😀

pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XDphylos
Szerintem vagy Brewster vagy McClendon lesz a C. Brewster (hacsak nem lesz borzalmas a pre meccseken) kezd szeptemberben, aztán ha tényleg borzalmas lesz jöhet Jaques vagy esteleg Bowanko.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XD

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 435 — LIGHTS OUT!
Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.ulpianus
Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harbornak vádlisérülése van, nem komoly, de pár napot biztos ki fog hagyni. Tialaveanak is hamstring sérülése van, úgyhogy jelenleg 4 egészséges TEnk (Marcedes Lewis, Brandon Barden, Marcel Jensen és Reggie Jordan) van. Jensennek ez remek lehetőség, hogy biztosítson egy helyet magának az 53ban.

Most először láttam teljes edzést idén(remélem a hivatalos oldalon elérhető lesz majd a videó). A látottak alapján kell mondjam, a védelem sokkal előrébb tart, mint az offense az egymás elleni drillek alapján.

1 az 1ben pl iszonyú nagy fölényben voltak Todd Wash fiai, még talán Joeckel tartotta magát a legjobban Clemons ellen, de pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. Ryan Davis meg Lindernek volt olykor túl nagy falat...

Íme a O vs D-lineman teljes párharc lista:
The linemen drills didn’t have any altercations like on Sunday. Among the wins by the defense were by DT Abry Jones (outside move on C Mike Brewster), Clemons (rip move on LT Luke Joeckel), DT Ziggy Hood (swim move on C Luke Bowanko), Rivers (against LT Cam Bradfield and LT Josh Wells) and DE Tyson Alualu (on LG Zane Beadles).
*Wins for the offensive linemen included Beadles (against Marks) and C/G Patrick Lewis (against DT Ricky Havili-Heimuli).
O-lineban úgy tűnik nekem (is), hogy a poszt Linderé, és McClendon egyre többször volt bent (egyelőre sere)center poszton, ami sokat árul el Brewsterről is. (Bowanko volt, hogy RGben állt fel).
Lageman szerint Abry Jones egyelőre több jobb playt mutat be, mint Ziggy Hood (Meglepetés. Nem.)

A D-line olyan domináns volt, hogy Hennenek 2 passzát is leütötték a line of scrimmagen (Clemons, majd Marks), az elsőből Roy Miller TDt is csinált. Plusz volt egy olyan passza pl Allen Robinsonnak, hogyha azt meccsen ereszti el a safety kinyírhatta volna a WRünket. De azért volt pár jobb passza is. Leenek ment jópár átadás slantben. Ehhez szokjuk hozzá.

Bortles nagyon impresszív mikor futás közben passzol. Nagyon pontosak az ilyen passzai. Ez jó jel. Plusz volt egy hosszú TD passza Mike Brownnak is. Tandon Doss solat volt fent vele, és a 2. csapattal.

Stanzi és Morris közül utóbbinak volt egy gyönyörű passza Damian Copelandnek, viszont utána egyből dobott egy picket Rashaad Reynolds kezébe. Stanzi pedig volt, hogy WRben állt fel!

Az edzés vége felé volt egy trükkös playe Denarddal (dupla passz, majd Stanzi előrevágta Bardennek -az egyik csere TE-). Harbor helyett főleg Jensen volt bent TEben, tehát tényleg ő jelenleg a 3. számú TE a depth charton.

Viszont 11 vs 11 elleni drikllekben a 4 QB 24/12es statokat hozott össze megspékelve 2 pickkel.
Henne 16 snap, 8/4, 1 INT
Bortles 12 snap, 7/3;
Morris 9 snap, 7/3 1 INT
Ricky Stanzi 2 snap, 2/2. 100%os mutató 😀

RB poszton érdekesen festenek a dolgok. Sokáig úgy tűnt, minthat Denard lenne a 2. számú RB, de a 11 vs 11 elleni playeknél Todman kapott több carryt és volt 2 nagyon szép hossz futása. Denardnak összejött a 2. dropja 2 nap alatt. Mondjuk ez nem túl jó trend.

De pl. LaRoy Reynoldsnak is volt TFLje (!) Todmanen. Telvin Smith meg annyira gyors, mint amilyennek vártuk. Őt nickel LB packageben használtuk 11 vs 11ben.

Gerald Rivers(LEO) egyre több lehetőséget kap a 2. csapattal. Érdekes lehet még a LEO közötti harc. Főleg közte, Davis és Chris Smith között.

Tandon Doss, Nathan Slaughter, Will Blackmon és Chad Bumphis próbálkozott punt returnökkel a nap folyamán.

A 2. számú secondary csapat így állt fel: Jeremy Harris, Josh Evans, Joe Lefeged Young, és Will Blackmon. Demetrius McCray van továbbra is Gratz helyén a kezdőknél (és Allen Robinsonnal nagyon nagy csatákat vívnak TC kezdete óta). Érdekes, hogy olybá tűnik Lefeged Young Martin, Loston és Prosinski előtt van a S depth charton.

Edzés utáni interjúk:

Gus:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Gus_Bradley/bf5ae91a-8f7d-4bc9-bdf4-86d08ce5379

Jedd Fisch:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fisch-This-was-awesome/74ccbda9-d01a-47cd-a57e-411daab12883

Babich:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babich_They_did_a_great_job/b0b47918-ac13-4d87-90d6-30fac649e656

Red Bryant:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bryant_Tonight_we_took_a_step_forward/ed481fe0-f965-48b5-96cf-c4

Bortles:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles-We-had-a-great-time/25ad7f33-8421-4b2e-a8bf-6715afa263e2

Ma nincs edzés, viszont szerdától már teljes felszerelésben folytatódnak az előkészületek a szezonra.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Clay Harbor összeszedett valami sérülést. Remélem nem komoly, mert a TE depth elég vékony már így is.

Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.ulpianus
Általában mindig leírom mennyien vannak kint, ha van adat róla. Ma például 3,329en voltak kint a Bartram Trailbeli edzésen.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.


Állat vagyok, ami enni kér...