Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
De jó volt végre (még ha csak összefoglalóban is) de Jaguars meccset látni 😊

A D# 4 sackje nagy vidámság!

A run O 2,8 y/carry átlaga viszont csak Denard 23 yardos TD-je miatt nem lett még ennél is rosszabb. Ezen dolgozni kell, mert Tobynak hamar elmegy a itt a kedve a játéktól. Nem tudom, hogy a kezdőnek tekinthető O fal mennyit volt fent, de a cserék nem tudnak utat nyitni futáshoz, az biztos.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Lamaar Thomast is utolérte a WR sérülés hullám, csak hogy ez az este se múljon el Jaguars elkapó sérülés nélkül. 😕
Viszont Denard futott egy 23 yardos TDt. Lehet idén tényleg OW (de legalábbis egy minőségi RB) lesz?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles 11/7el és 117 yarddal debütált. Abból a 4 incompleteból 3 drop volt. Csak így tovább fiú!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csináltunk egy picksixet? Csináltunk egy picksixet?! Jipii.
eddig igencsak jól néz ki a pass rushunk *remélem, hogy nem lesz belőle ik féle jinx 😀phylos
Max ha én írnám/miondanám. 😀
Gabbert statjai, JFF:
3/11 20 yard, 1 INTphylos
Úgy tűnik a hiba nem a mi készülékünkben volt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
azért az offense-ünkről túl sok jót nem lehet elmondani

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
eddig igencsak jól néz ki a pass rushunk *remélem, hogy nem lesz belőle ik féle jinx 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
éés, elkezdődött 😊

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
visszaszámlálás: már kevesebb, mint két óra

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)Húsrágó
Nem akarlak még jobban letörni, de az alapszakaszban touchdownja sem volt mégAsbee
Csak szólok, hogy Kassim Osgood 5 éves TD csendje tört meg Floridában... mondjuk azóta megint csend van ezen a téren... (nehéz kenyér ST-ben TD-t elkapni)

Mindenesetre meggyőztél, valószínűleg kevésbé agresszív szerekkel is lehet majd csillapítani a felbukkanó depressziómat, amikor a Cut sorsára kerül.

Ha már Ik. csend van.
Matt Scott okádik a gondolattól, hogy már nem Jaguars mezben szerepel... 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)Húsrágó
Nem akarlak még jobban letörni, de az alapszakaszban touchdownja sem volt még


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Nem tudom bent lesz-e Teddy, mikor húzunk. Viszont, ahogy Ik írta, akár mi is felmehetünk 1/2-re, illetve (ha bent lesz még), húzhatjuk Clowney-t is. Egyébként meg a végén úgysem az lesz, amit várunk.
N-Drew
N-Drew egy régi - kedvencnek jelölt posztját olvasva - rá kellett jönnöm, hogy tényleg mindig igaza van 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Gabbert statjai, JFF:
3/11 20 yard, 1 INT

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ramses Barden workoutol éppen nálunk. :😀😀
iktriad
Nem ismerem eléggé a ligát, hogy tudjam, hogy ez miért vicces...

Akkora mint Jimmy Graham, majdnem ugyanott választották ki mint Jimmyt (91 vs 95. választás) . Sajnos a párhuzamok itt véget érnek, Egy komoly sérülése volt már, de az egyetemen elég produktív volt, ráadásul akkora mint Jimmy Graham, ha még nem említettem volna 😀😀😀

Nekem a toronydaru mindig odafér WR-ek közé, főleg ha akkora mint Jimmy Graham. 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaxson DeVille az év mascotja lehet Észak Amerikában!
 www.mascotinsider.com/2014-favorite-mascot-of-the-year-finals-open/
Itt lehet segíteni mascotunkat.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR Nathan Slaughter mehet IRre, ha nem kell senkinek és a tryoutos safety Jerome Junior lett elküldve, hogy nekik helyet csináljanak.

Az egészsges WReink listája péntekre: Lee, Hurns, Kerry Taylor, Bumphis, Kenny Shawm meg a ma igazolt 2 ember. Sérült: Shorts, Robinson, Doss, Brown. Ace önkéntes száműzetésben van, Copeland meg Slaugther IRen. Komolyan ezt már nem hiszem el.


Todman lesz kickreturner (már ha lesz olyan egyáltalán - vasárnap nem volt 1 se) és Will Blackmon a punt returner.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bardent is leigazoltátok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha jól látom, még nem látom.

Leigazoltátok Chad Hall-t, aki preseasonban mindig jó, de regularban mindig bebizonyosodik, hogy azért kevés az NFL-hez.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan kevés egészséges WRünk van, hogy Stephen Morris ma elkapót is játszott. Jobban ment neki, mint Qbban. Ugyanis WRként volt elkapás Amicanzitól, míg qbban 0/4es napja volt....

QB statok:

Henne 17 snap 7/6
Bortles 12 snap 6/5
Stanzi 12 snap, 7/5
Norris 4 snap, 4/0

Henne ma azért passzolt ilyen keveset, mert bootleg futásokat s 1-2 read option playt is gyakorolt, utóbbi mondjuk nem valószínű, hogy elő fog kerülni szezon közben...

Hurns és Cyprien visszatért edzeni.

Linder megint a kezdőkkel edzett RGben. (Érdekes, hogy mégis McClendon vanaz RG depth chart kezdő helyén).

Scobee ma berúgott egy 60 yardos FGt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Remek" friss hírek.

Toby Gerhart nem játszik pénteken.

Sherrod Martinnak ágyéksérülése van.

Mike Brown is összeszedte a TC (WR) slágersérülését(hamstring).Sullivan pont ma méltatta, hogy milyen megbízható. Az öreg is jinxxel. Allen Hurnsről is nagyon pozitívan nyilatkozott. Marqise Leevel kapcsolatban annyit mondott, hétfőn csak átlagos volt, kedden nagyon jó. Ez átlagos a rookieknál, mint mondta, de azért a helyi beatek szerint Brownt s Hurnst jobban méltatta, mint Leet....
Ja s Sullivan szerint Kerry Tyalornak mostanáig túl sok a dropja.

s egy jó hír a végre: Gus szerint Bortles elkezdte halmozni egymás után a jobb edzéseket. Henne helyben nagyon összekapnám magam pl. pénteken. Más kérdés, hogy nem lesz a kezdő WRei közül 2 s a kezdő RBje se a segítségére...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramses Barden workoutol éppen nálunk. :😀😀

Mike DiRocco TC riportja
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/7031/camp-confidential-jacksonville-jaguars

Kijött az 1. depth chart iktriad
Hol, hol, hol???Bazzani
 www.jaguars.com/team/depth-chart.html
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kijött az 1. depth chart iktriad
Hol, hol, hol???

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Damian Copeland, John Lotulelei és Jordan Miller IRen vannak.

Linder újra edz, és úgy tűnik Cyp baja sem komoly.

Jerry Sullivan szerint Lee, ha bevethető lesz Hurns és Mike Brown lesz három kezdő WR a Tampa ellen.

Kijött az 1. depth chart és a legnagyobb meglepi, hogy Josh Evans csak 3. FSben Guy és Sherrod Martin mögött.

Cyp első számú cseréje SS poszton meg az eredetileg FS Prosinski!

At the other safety spot, Chris Prosinski is listed as the backup behind Johnathan Cyprien.

Egyéb rdekessgek a depth chartról:
Here are some other tidbits:

-Jacques McClendon is listed as the starter at right guard, ahead of rookie Brandon Linder.

-Veteran cornerback Mike Harris is listed as the fourth-string left corner behind Jeremy Harris.

-Jordan Todman is listed as the backup running back behind Toby Gerhart, with Denard Robinson and Storm Johnson following.

-The top six receivers appear to be: Cecil Shorts, Marqise Lee, Allen Robinson, Mike Brown, Kerry Taylor and Allen Hurns.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy villám miatt most én is olyan vagyok, mint a Jags WRei, erősen limitált munkát tudok csak végezni, amíg helyre nem pofozódik a gép.

Láttam Alan Ball visszajött edzeni, de Cyp és Hurns is megsérült, és hogy az elkapóinknak szar napja volt hétfőn. Igyekszem még több infót összeszedni az elmúlt 48 órából. Bár amíg a tartalékgépen bepöntyögöm, el fog tartani egy darabig.