Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A meccsről:

Mikor Alkoholista elszaladt, akkor megvolt az idei szezon legjobb pillanata. Überelhetetlen volt. Én, a legpesszimistább, csapatban legkevésbé hívő ember is éreztem némi momentumot.

Másfél perc múlva Gabbert dobott egy 90 yardos picksixet.

Egyébként tegnap realizálódott, hogy a csávó nem tud passzolni a red zone-ban. Eddig is tudtam, hogy borzasztóak vagyunk ezen a területen (már ha eljutunk addig), de tisztán látszott, hogy nincs elég tere. Az (néha) megy, hogy előrebassza, de ha akkor kell megcsinálni egy 5-10 yardos passzt, mikor mind a 11 védő ott tömörül az end zoneban, akkor Scobee már third downnál is nyugodtan bejöhetne, addig se adja el (mint tegnap kétszer).

Igen, ropi, sérülékeny szar, bár tegnap szerintem mondvacsinált indok volt, és Bradley kimentette egy kamusérüléssel. Pulled a hammy, jaja, hihető, és mégis mikor? Mikor kocogott le a pályáról egy pick után? Esetleg a fasza nem görcsölt be?

MoJo első jó meccse idén, és még ez is átlagon aluli volt.

A vicces rész mégis az, hogy meccsben lettünk volna, ha a, nincs a Sanders TD visszafújva; b, nincs a Harbor fumble. Az volt a teljes momentum killer, saját red zoneban így eladni... Plusz szerintem negyedikre is faszság volt rámenni a negyedik negyed közepén, de ez már szőrözés, ott már vége volt a derbinek.

Cyprien 13 tackle, imádom, nagyon jó lenne ha lenne egy stabilan jó safety-nk a jövőre nézve.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Megnyugvást jelentene neked, ha mi Jags fanek is rábólintanánk Tebowra? Abbahagynád a propagandát, ha azt mondanánk, hogy oh, drága vezetőség, szerződtesd kérlek az isteni Timmah-t!

Mert ha igen, akkor ezt a kört gyorsan letudjuk és nem kell minden héten jönnöd trollkodni - attól még Caldwell akkor se fogja leigazolni, ha csecsen terroristák fegyvert tartanak a fejéhez.Maka
Ha már QB ügy. 1 Jags mai, egészen érdekes véleménye arról, miért kéne idén Gabbertöt kezdetni még. Van benne némi utalás Timmyre is.



A konklúziójával mondjuk tökéletesen egyetértek.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Megnyugvást jelentene neked, ha mi Jags fanek is rábólintanánk Tebowra? Abbahagynád a propagandát, ha azt mondanánk, hogy oh, drága vezetőség, szerződtesd kérlek az isteni Timmah-t!

Mert ha igen, akkor ezt a kört gyorsan letudjuk és nem kell minden héten jönnöd trollkodni - attól még Caldwell akkor se fogja leigazolni, ha csecsen terroristák fegyvert tartanak a fejéhez.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Joeckelnek új rollere van 😕

iktriad
Szegény Dzsudzsák, most mennyire irigy lehet...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckelnek új rollere van 😕

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Varjú Alfréd (kivételesen egész jó) tanácsa avval kapcsolatban, hogyan érdemes nézni az idei Jaguars szezont.

Here's how I'm enjoying the season so far, since we all knew the QBs would suck. Just watch Caldwell's guys. See how they develop.
Sen' Derrick Marks és Will Blackmon (bár ő nem tudom FA lesz-e a most következő offseasonban, Marks igen) úton jár egy több éves szerződés felé. Marksnak kinéz egy komolyabb kontraktus.

Arra is kiváncsi leszek, ki fog padozni Ball és Will Blackmon közül, ha Gratz visszatérhet. Nekem nagyon tetszik, amit Blackmon ott hátúl csinált az elmúlt pár meccsen.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdődött az üzengetés a Jaguars és a Broncos között. 😀😀

@Jaguars Stay classy, Denver. RT @DenverBroncos: The #Broncos' 51 points in yesterday's win are as many points as the Jaguars have scored all season
Mire a Denver twitter accountja ezt írta vissza:
‏@DenverBroncos
No shots, just stats. RT @jaguars: Stay classy, Denver.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1645 Passing Yard 221 Att 100 Comp 45,24% 8TD 5INT 6-4es mérleg, kérdés?sutianap
"Vizet, hozzatok vizet! El kell oltani a lángokat, amire most öntött valaki egy kanna olajat." 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
1645 Passing Yard 221 Att 100 Comp 45,24% 8TD 5INT 6-4es mérleg, kérdés?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De Gabbertnek az egész pályafutása ilyen, míg Freeman mutatott valaha normális játékot is. Azért egész más kaliber a kettő, pedig Freeman sem franchise QB kaliber.gabokocka
Tudom. De azért meglepő, hogy ennyire nem megy neki se a játék. Sciano ennyire hazavágta a srác lelkivilágát?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
De Gabbertnek az egész pályafutása ilyen, míg Freeman mutatott valaha normális játékot is. Azért egész más kaliber a kettő, pedig Freeman sem franchise QB kaliber.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Ott van az is ahhonan ezek az adatok vannak, de inkább nem szeretnélek velük felcsigázni, szóval megtartom a statokat magamnak. (De a passzpontossága sokkal rosszabb, még Freemannél is 😀😀). Plusz az ő adatai még 20111ből valóak, az meg már olyan rég volt. Akkor még Gabbert sem tűnt reménytelen esetnek. 😀😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 New yorki bookie azt mondta Peter Kikingnek, ő ránk fogadna vasárnap.

What’s my line? Depending on your source for gambling, it’s either 27.5 or 28 points for Jacksonville-Denver, which is significant because it is the most lopsided line in NFL history—or at least since records have been kept on such things, since 1972. A bookie in New Jersey (no names, please) told me last night he’d bet on the 0-5 Jaguars for a couple of reasons. “You don’t know who’s playing in the fourth quarter for Denver,’’ he said. “They could have [Brock] Osweiler in and take it easy on Jacksonville, or run a lot just to run out the clock. I’d bet Jacksonville.’’ We’ll be doing a series at The MMQB this week looking at the Jaguars’ place in the lowlights of NFL history, and how lines like this are created.
Azt a cikket "alig várom"....

3 ponton is megemlíttet minket King, hogy mi nem tetszett neki az 5. héten.

c. Luke Joeckel, four days after the Eugene Monroe trade, goes out with an ankle injury. Pity the Jags.

h. Blaine Gabbert.

i. I mean, that’s all you need to say.

OUCH.

Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ja az amúgy megvan mindenkinek, hogy Gabbert az elmúlt 10 meccséből 5t nem tudott befejezni sérülés miatt? Nem elég, hogy szar, de még könnyen is törik.iktriad
Precíziós műszer, minden sérülés után újra kell kalibrálni, az meg eltart egy darabig.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman, Oesher, Boselli éééééééés Austin Pasztor elemzi a meccset:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Postgame-Report/f7adceab-beab-4b92-9fb7-c656625dc2e0

Bradley beszéde az öltözőben.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Gus_Bradley_Postgame_Speech/afbab021-cef6-4089-9273-f8c29cfc904e


nem láttam csak az első negyedet a Dallas-Denverből, de annyit azért eddigiek alapján is meg lehet állapítani, hogy futni kár ellenük, bezzeg passzolni lehet bőven. Úgyhogy én az Alkesz-Shorts-MJD elkapó trióval indítanék, fusson ellenük 2. 3. RB. Lényeg, hogy legalább 2 TD-t azért írjanak a táblára a kapott 6-7-tel szemben.Húsrágó
Igen talán 20 pont megint összejöhet szerencsés esetben vasárnap, kár hogy kb 50-60 körül kapunk majd...


bakker, semlegesként is rossz nézni szegény Jagst, ez a sérülés már tényleg falat kaparós téma, erre még Sobri is itt boldogít titeket?...Thrasher
Én mindenkit szívesen látok itt.iktriad
Még Tebowt is. 😉Sobri Jóska
Ha csak ide irogat, felőlem nyugodtan. Csak a Jaguarsba ne jöjjön játszani. Bár tudod mit, ha tud OTt játszani, egye-fene, jöhet. 😀

Ja az amúgy megvan mindenkinek, hogy Gabbert az elmúlt 10 meccséből 5t nem tudott befejezni sérülés miatt? Nem elég, hogy szar, de még könnyen is törik.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
nem láttam csak az első negyedet a Dallas-Denverből, de annyit azért eddigiek alapján is meg lehet állapítani, hogy futni kár ellenük, bezzeg passzolni lehet bőven. Úgyhogy én az Alkesz-Shorts-MJD elkapó trióval indítanék, fusson ellenük 2. 3. RB. Lényeg, hogy legalább 2 TD-t azért írjanak a táblára a kapott 6-7-tel szemben.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
bakker, semlegesként is rossz nézni szegény Jagst, ez a sérülés már tényleg falat kaparós téma, erre még Sobri is itt boldogít titeket?...Thrasher
Én mindenkit szívesen látok itt.iktriad
Még Tebowt is. 😉

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bakker, semlegesként is rossz nézni szegény Jagst, ez a sérülés már tényleg falat kaparós téma, erre még Sobri is itt boldogít titeket?...Thrasher
Én mindenkit szívesen látok itt.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
bakker, semlegesként is rossz nézni szegény Jagst, ez a sérülés már tényleg falat kaparós téma, erre még Sobri is itt boldogít titeket?...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
azokat szereted a legjobban

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Azért ez igazán szerencsétlen... Eladják Monroet, erre Joeckel az első meccsén bokatörés és IR.
Ez már tényleg a facepalm kategória, bár nyilván erről nem tehet senki sem.Stez
Én pedig nem így gondolom.
Ilyen hozzáállással nem lehet koncentráltan focizni, ha ennyire reménytelen a helyzet, ha az a ki nem mondott cél, hogy "küzdjetek, harcoljatok, de veszíthettek nyugodtan".
Látszólag semmi köze egy bokatöréshez annak, hogy teljesen feladta fejben a csapat, pedig ezek azok az apró momentumok, amelyek megmutatják, hogy mennyit számítana, ha egy Tebow (Stanzi, bárki, aki minden negatívum dacára győzni akar) irányítana, vezetne, motiválna, és azt, hogy mi történik, ha egy teljesen k.o. srác.Sobri Jóska
Ez szerintem hülyeség. Tebow csapatában is voltak ugyanúgy IR-es játékosok. Nem attól sérül meg valaki, hogy az irányító mennyire spanolja fel őket vagy hogy mennyire van esélyük nyerni. Szerencsétlen helyzet volt, van ilyen. Nem hiszem, hogy nem volt eléggé koncentrált Joeckel vagy Mojo és ezért sérült volna meg. Ha Tebow lett volna ott annál a snapnél, akkor is IR-en lenne Joeckelkisvanek4
Szerintem nem, dehát ez eléggé parttalan vita lenne.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OT lehetőségeink:

The Jaguars finished the game with Cameron Bradfield at left tackle and Austin Pasztor at right tackle. Bradfield and Pasztor are short on experience, but are the only tackles the Jaguars have on their 53-man roster. The team added former Minnesota Vikings sixth-round pick DeMarcus Love to the practice squad this week, but he has never played in a regular season NFL game.

Veterans available on the free agent market include Demetress Bell, Jason Smith and Max Starks.
Championship.

Ez már nincs is messze
When Will the Jaguars Get Better?
 www.timeanddate.com/counters/fullscreen.html?mode=m&iso=20140508T20&year=2014&month=5&day=8&hour=20&min=0&sec=0&p0=179&fg1=006778&fg2=9f792c&msg=When%20Will%20the%20Jaguars%20Get%20Better%3F
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Azért ez igazán szerencsétlen... Eladják Monroet, erre Joeckel az első meccsén bokatörés és IR.
Ez már tényleg a facepalm kategória, bár nyilván erről nem tehet senki sem.Stez
Én pedig nem így gondolom.
Ilyen hozzáállással nem lehet koncentráltan focizni, ha ennyire reménytelen a helyzet, ha az a ki nem mondott cél, hogy "küzdjetek, harcoljatok, de veszíthettek nyugodtan".
Látszólag semmi köze egy bokatöréshez annak, hogy teljesen feladta fejben a csapat, pedig ezek azok az apró momentumok, amelyek megmutatják, hogy mennyit számítana, ha egy Tebow (Stanzi, bárki, aki minden negatívum dacára győzni akar) irányítana, vezetne, motiválna, és azt, hogy mi történik, ha egy teljesen k.o. srác.Sobri Jóska
Ez szerintem hülyeség. Tebow csapatában is voltak ugyanúgy IR-es játékosok. Nem attól sérül meg valaki, hogy az irányító mennyire spanolja fel őket vagy hogy mennyire van esélyük nyerni. Szerencsétlen helyzet volt, van ilyen. Nem hiszem, hogy nem volt eléggé koncentrált Joeckel vagy Mojo és ezért sérült volna meg. Ha Tebow lett volna ott annál a snapnél, akkor is IR-en lenne Joeckel
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ez igazán szerencsétlen... Eladják Monroet, erre Joeckel az első meccsén bokatörés és IR.
Ez már tényleg a facepalm kategória, bár nyilván erről nem tehet senki sem.Stez
Én pedig nem így gondolom.
Ilyen hozzáállással nem lehet koncentráltan focizni, ha ennyire reménytelen a helyzet, ha az a ki nem mondott cél, hogy "küzdjetek, harcoljatok, de veszíthettek nyugodtan".
Látszólag semmi köze egy bokatöréshez annak, hogy teljesen feladta fejben a csapat, pedig ezek azok az apró momentumok, amelyek megmutatják, hogy mennyit számítana, ha egy Tebow (Stanzi, bárki, aki minden negatívum dacára győzni akar) irányítana, vezetne, motiválna, és azt, hogy mi történik, ha egy teljesen k.o. srác.Sobri Jóska
Ide már Timmy is kevés, mint mackósajtban a brummogás. Ez már-már Brady/Rodgers/P Manning képességeit is meghaladná.


Még a végén visszaesik a csapatteljesítmény. De komolyan. Egyénileg sajnálom Joeckelet, mert mindenkit sajnálok aki megsérül. Ellenben én sosem láttam ilyen rossz csapatot. mindegy hogy vele vagy nélküle kap ki a Jaguars. Gabbert sackelése sem érdekel. Eddig is bevárta, most kevesebbet kell várnia.ulpianus
Remélem jövő héten Henne lesz. És hogy tudunk egy veterán OTt fölszedni pick beáldozás nélkül. Bár Pasztor és Bradfield viszonylag jól lehozta a meccset ma.