Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A trade csütörtökön lesz várhatóan nyélbe ütve.
Austin Pasztor lett az új kezdő RT szóval marad kezdő OT a Virginiából.
Gus szerint nem várható több csere a közeljövőben.

Monroe bent van az öltözőben ezekben a pillanatokban.
Class act: traded Jaguars LT Eugene Monroe going locker to locker and saying goodbye to every teammate
Hiányozni fog. 😕
Marcedes szerint Joeckel teljesen otthonosan ("looked comfortable as hell) mozgott LT ben ma reggel

Gus tegnap este beszélt a tradedel kapcsolatban Meesterrel, Ucheval, MJDvel és Szöszivel és elmagyarázta nekik, miért léptük meg ezt.
Picit mókás a dolog, mert ebből a 4esből lehet senki nem lesz itt már jövőre és ez a trade elsősorban arról szól nálunk.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
The verdict for the #Jaguars trade of LT Eugene Monroe to #Ravens: They'll receive a 2014 4th and 5th rounder, source says.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren most megint 2 pickről ír. Nagyon morcos leszek, ha mégis csak két 3. napos pick jön Monroeért. Vagy akkor legyen mindkettő kondiciós, lyan struktárával, hogy az egyik akár lehet 2. napi is. Vagy jöjjön még valaki át onnan a 2 pick mellé (csak ne McKinnie), úgy is szarul állnak a salary cappel. 😀
Tényleg Eli volt az utolsó újonc, aki trade-et kért és nem volt hajlandó aláírni?
Látok esélyt 😀gabokocka
ha Johnny Football ott lesz, akkor közel 100 százalék 😀😀Höri
Manzielnek ott lenne Joeckel, így nem hiszem hogy tradet kérne. De inkább Bridgewater legyen a franchise QBnk, ne a partiarc.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tényleg Eli volt az utolsó újonc, aki trade-et kért és nem volt hajlandó aláírni?
Látok esélyt 😀gabokocka
ha Johnny Football ott lesz, akkor közel 100 százalék 😀😀

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Pedig Monroe milyen remek volt ZBS-ben! 😀 😛
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
majd nézni fogtok, amikor Monroe szó nélkül visszaigazol vet minért a Jaxbe
majd akkor nézni fogtok 😀 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.iktriad
Persze, h. fogtok, de minek kidobni azt, aki jó, fôleg ennyiért. Csak azért mert rebuilding van ? Ahogy DoM is írta, most lehet imádkozni, h. gyémántot találjatok a 4.-5. körben.

A taggel idôt nyerhettetek volna, nem értem miért volt ilyen sürgôs a trade.Joey Tribbiani
Az időzítés kétségtelenül furcsa, de ezek szerint Caldwell Joeckelt a kezdettől fogva jobb opciónak látta LTben, mint Monroet. Újraigazolni nem volt szándéka, így meg kapott érte pár picket, amivel folytatjatja az újjáépítést.iktriad
Ezzel az a gondom, h akkor miért nem az offseasonban cserélte el?
Joeckel kezdhette volna LTben a TC-t, jöhetett volna vmi RT...
Illetve ami még fontosabb kaptatok volna ért szotyin kívül mást is...
Sztem ez nagyon rossz döntés volt a vezetés részéről...Rolni
A kapott ár nekem se tetszik. Reménykedem, hogy abból a 3 pickből lesz legalább 1 Monroe kaliberű játékos - bármilyen nem STs poszton.iktriad
Reménykedni mindig lehet ezt mint Raiders fan tudom, de azért 3db 4.-7. körös pickből Monroe kaliberű playát várni (posztján top 10) elég erős...és még ha össze is jön nagyon kevés olyan poszt van a mai fociban amiből a top10-es arc felér egy top 10-es LTvel...QB igen, de a többi necces...
Ha bejön Joeckel és valóban jobb lesz, mint Monroe akkor is elkótyavetyélésnek tűnik a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet ezt bármelyik irányból magyarázni, de ez szerintem az utóbbi pár év egyik legszarabb trade-je. Én konkrétan nem hittem el amikor olvastam.
Ha egy 2.+4.köröst kaptok érte akkor is húzom a számat, de így meg egyszerűen vicc az egész.
Innentől kb biztos a 0-16, nem a trade hanem a hozzáállás miatt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.iktriad
Persze, h. fogtok, de minek kidobni azt, aki jó, fôleg ennyiért. Csak azért mert rebuilding van ? Ahogy DoM is írta, most lehet imádkozni, h. gyémántot találjatok a 4.-5. körben.

A taggel idôt nyerhettetek volna, nem értem miért volt ilyen sürgôs a trade.Joey Tribbiani
Az időzítés kétségtelenül furcsa, de ezek szerint Caldwell Joeckelt a kezdettől fogva jobb opciónak látta LTben, mint Monroet. Újraigazolni nem volt szándéka, így meg kapott érte pár picket, amivel folytatjatja az újjáépítést.iktriad
Ezzel az a gondom, h akkor miért nem az offseasonban cserélte el?
Joeckel kezdhette volna LTben a TC-t, jöhetett volna vmi RT...
Illetve ami még fontosabb kaptatok volna ért szotyin kívül mást is...
Sztem ez nagyon rossz döntés volt a vezetés részéről...Rolni
A kapott ár nekem se tetszik. Reménykedem, hogy abból a 3 pickből lesz legalább 1 Monroe kaliberű játékos - bármilyen nem STs poszton.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.iktriad
Persze, h. fogtok, de minek kidobni azt, aki jó, fôleg ennyiért. Csak azért mert rebuilding van ? Ahogy DoM is írta, most lehet imádkozni, h. gyémántot találjatok a 4.-5. körben.

A taggel idôt nyerhettetek volna, nem értem miért volt ilyen sürgôs a trade.Joey Tribbiani
Az időzítés kétségtelenül furcsa, de ezek szerint Caldwell Joeckelt a kezdettől fogva jobb opciónak látta LTben, mint Monroet. Újraigazolni nem volt szándéka, így meg kapott érte pár picket, amivel folytatjatja az újjáépítést.iktriad
Ezzel az a gondom, h akkor miért nem az offseasonban cserélte el?
Joeckel kezdhette volna LTben a TC-t, jöhetett volna vmi RT...
Illetve ami még fontosabb kaptatok volna ért szotyin kívül mást is...
Sztem ez nagyon rossz döntés volt a vezetés részéről...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike DiRocco szerint további tradek (MJD, Marcedes, Uche) is elképzelhetők a közeli jövőben.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/54348/monroe-trade-may-just-be-first-move
Mondjuk ebből az egyik sérült és brutális szerződése van, MJD iddén nagyon nem az igazi, Uche érdekes lehet, de ő sem tűnik nekem mostanában meggyőzőnek.

A traderől - ami még mindig nincs véglegesítve egyébként, mert Monroe még nem tudott Baltimoreba utazni, mert bombariadó volt a jacksonvillei reptéren az éjjel- DiRocco ezt írta.
In trading Monroe, who is in the final year of his contract, the Jaguars at least get something for a player they apparently had no desire to re-sign. Draft picks, even late-round ones, are valuable commodities for a team that needs a near complete roster overhaul before it can even be competitive. Whether the team uses those picks for bottom-of-the-roster players or packages them to move up or down, Caldwell is giving himself some flexibility in next May’s draft.
Én is mindig meg próbáltam magyarázni Millen dolgait. Aztán rájöttem, hogy hülye az egészhez.
A Miami szerintem sokkal többet adott volna érte, látva a falukat és a próbálkozásokat Albert ügyben.Bazzani
Nos, ha bárki többet adott volna érte, miért nem jelentkeztek be érte. Gondolom hogy szinte mindenki tudta, hogy Monroe megszerezhető. Ez esetben miért nem jelentkeztek be egy jobb ajánlattal?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is mindig meg próbáltam magyarázni Millen dolgait. Aztán rájöttem, hogy hülye az egészhez.
A Miami szerintem sokkal többet adott volna érte, látva a falukat és a próbálkozásokat Albert ügyben.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.iktriad
Persze, h. fogtok, de minek kidobni azt, aki jó, fôleg ennyiért. Csak azért mert rebuilding van ? Ahogy DoM is írta, most lehet imádkozni, h. gyémántot találjatok a 4.-5. körben.

A taggel idôt nyerhettetek volna, nem értem miért volt ilyen sürgôs a trade.Joey Tribbiani
Az időzítés kétségtelenül furcsa, de ezek szerint Caldwell Joeckelt a kezdettől fogva jobb opciónak látta LTben, mint Monroet. Újraigazolni nem volt szándéka, így meg kapott érte pár picket, amivel folytatjatja az újjáépítést.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.iktriad
Persze, h. fogtok, de minek kidobni azt, aki jó, fôleg ennyiért. Csak azért mert rebuilding van ? Ahogy DoM is írta, most lehet imádkozni, h. gyémántot találjatok a 4.-5. körben.

A taggel idôt nyerhettetek volna, nem értem miért volt ilyen sürgôs a trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Tényleg Eli volt az utolsó újonc, aki trade-et kért és nem volt hajlandó aláírni?
Látok esélyt 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem baszik ki velük, két év múlva is 1/1 lesznek, go for 0-32 😀gabokocka
Predesztinálva van, hogy Teddy hozzánk kerüljön. 😀😀
Egybk. a franchise tag miért nem játszott, mint opció ?Joey Tribbiani
Joeckel személyében volt/van biztosíték LTben. Szóval nem.iktriad
Ez nem válasz 😊 Nyugodtan csinálhattátok volna azt, amit a Chiefs. Legalább egy évig normális fal mögött játszhatott volna Teddy. A pass rusherek egyre jobbak, szvsz absz. nem luxus két elit tackle.Joey Tribbiani
Szerinted nem fogunk vagy igazolni vagy draftolni RTt az offszezonban? Dehogynem. Szóval várjuk azzal, hogy értékeljük milyen falunk lesz jövőre.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egybk. a franchise tag miért nem játszott, mint opció ?Joey Tribbiani
Joeckel személyében volt/van biztosíték LTben. Szóval nem.iktriad
Ez nem válasz 😊 Nyugodtan csinálhattátok volna azt, amit a Chiefs. Legalább egy évig normális fal mögött játszhatott volna Teddy. A pass rusherek egyre jobbak, szvsz absz. nem luxus két elit tackle.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Nem baszik ki velük, két év múlva is 1/1 lesznek, go for 0-32 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jutott eszembe, hogy tényleg el akarják költöztetni a csapatot, amolyan nagy csapat, clevelandi indiánok mintájára 😀 Más logikus magyarázat nincs erre az ámokfutásra.
Amúgy kötve hiszem hogy ennél jobb ajánlat nem jött volna Monroeért....gabokocka
Nem megyünk sehová!
Ne felejtsd el, hogy Monroet újra kell igazolni hamarosan, az meg nem 50 centbe fog kerülni. Ezt is bele kell kalkulálni ebbe a tradebe.

Ne légy ilyen negatív Teddy leendő csapatával kapcsolatban. 😀 (Csak nehogy mi is nyerjünk vasárnap a trade után, mint a Cleveland tette. 😀😀)iktriad
pillanatnyilag nagyon sokat tesztek érte, hogy Teddy 2014-ben is még Louisville-ben maradjon (pont megyünk át az ACC-be, nagy szükség lenne rá), szóval csak így tovább!jjncaa
Meglátjuk, hogy a pénzt vagy a Louisvillet szereti jobban....
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ne légy ilyen negatív Teddy leendő csapatával kapcsolatban. 😀 (Csak nehogy mi is nyerjünk vasárnap a trade után, mint a Cleveland tette. 😀😀)iktriad
pillanatnyilag nagyon sokat tesztek érte, hogy Teddy 2014-ben is még Louisville-ben maradjon (pont megyünk át az ACC-be, nagy szükség lenne rá), szóval csak így tovább!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Az jutott eszembe, hogy tényleg el akarják költöztetni a csapatot, amolyan nagy csapat, clevelandi indiánok mintájára 😀 Más logikus magyarázat nincs erre az ámokfutásra.
Amúgy kötve hiszem hogy ennél jobb ajánlat nem jött volna Monroeért....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egybk. a franchise tag miért nem játszott, mint opció ?Joey Tribbiani
Joeckel személyében volt/van biztosíték LTben. Szóval nem.

Mi lesz még itt ??😕m-bryo
Ami már most is van. Teljes újjáépítés. Tényleg az alapoktól.iktriad
Fejben is?????m-bryo
és városban is, bár Los Angelesben még mindig nem tették le az új stadion alapkövét, de majd a hónap végén kiderül, hogy mennyi londoni JAX drukker van

lassan ott tartunk, hogy feloszlatással és az új franchise alakítása utáni expanziós drafttal jobban járna a csapat, mint most 😊jjncaa
Ne légy ilyen negatív Teddy leendő csapatával kapcsolatban. 😀 (Csak nehogy mi is nyerjünk vasárnap a trade után, mint a Cleveland tette. 😀😀)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Mi lesz még itt ??😕m-bryo
Ami már most is van. Teljes újjáépítés. Tényleg az alapoktól.iktriad
Fejben is?????m-bryo
és városban is, bár Los Angelesben még mindig nem tették le az új stadion alapkövét, de majd a hónap végén kiderül, hogy mennyi londoni JAX drukker van

lassan ott tartunk, hogy feloszlatással és az új franchise alakítása utáni expanziós drafttal jobban járna a csapat, mint most 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egybk. a franchise tag miért nem játszott, mint opció ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz még itt ??😕m-bryo
Ami már most is van. Teljes újjáépítés. Tényleg az alapoktól.iktriad
Fejben is?????m-bryo
Szerintem ott is, bár jelen pillanatban ez tényleg rohadt nehéz időszak a franchise életében a szurkolók számára.

Bár mondom, meglepően sok a pozitív tweet/comment a kinti fanbasetől az ügyben. Vagy mindenki már mazochista lett vagy tényleg mindenki kezdi elfogadni, hogy itt egy nagyon hosszú építkezési folyamat első évében vagyunk.