Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi lesz még itt ??😕m-bryo
Ami már most is van. Teljes újjáépítés. Tényleg az alapoktól.iktriad
Fejben is?????
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz még itt ??😕m-bryo
Ami már most is van. Teljes újjáépítés. Tényleg az alapoktól.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi lesz még itt ??😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Gene Smith draftpickek helyzete 1 évvel az FCS mágus lelépése után:

2009 (0 for 9)

1: Eugene Monroe, LT – traded to Baltimore (pending physical)
2: Eben Britton, OT – signed with Chicago during off-season
3: Terrance Knighton, DT – signed with Denver in March.
3: Derek Cox, CB – signed with San Diego in March.
4: Mike Thomas, WR – traded to Detroit last October … released by Lions and Arizona this preseason.
5: Jarett Dillard, WR – No team.
6: Zach Miller, TE – No team.
7: Rashad Jennings, RB – signed with Oakland in off-season.
7: Tiquan Underwood, WR – No team.

2010 (1 for 6)

1: Tyson Alualu, DT – now a defensive end with Jaguars.
3: D’Anthony Smith DT – traded to Seattle in August, now with Detroit.
5: Larry Hart, DE – no team
5: Austen Lane, DE – no team
6: Deji Karim, RB/KR – no team
6: Scotty McGee, CB – no team

2011 (4 for 5)

1: Blaine Gabbert, QB – Jaguars
3: Will Rackley, LG – Jaguars
4: Cecil Shorts, WR – Jaguars
4: Chris Prosinski, S – Jaguars
5: Rod Isaac – CB – no team

2012 (4 for 6)

1: Justin Blackmon, WR – Jaguars
2: Andre Branch, DE – Jaguars
3: Bryan Anger, P – Jaguars
5. Brandon Marshall, LB – Denver practice squad
6. Mike Harris, CB – Jaguars
7. Jeris Pendleton, DT – no team

Már csak 9 van itt a 25ből, abból 4 jövője (Szöszi, Rackley, Prosinksi és Branch) helyzete nem túl rózsás. 4et sajnálok, hogy már nincs itt, mondjuk az egyik FA (Minroe, Knighton, Cox , Lane).

A 2007-10 közti draftokból ketten maradtak a csapatnál (Uche, Alualu) meg Russell Allen mint UDFA.

Viszont nézve a komolyan vehető szakik reakcióit, vagy neutrálisan, vagy enyhén pozitívan állnak a dologhoz, kb úgy mint ahogy Maka megírta pár hasszel ezelőtt.
Joecckel első napja nem lesz túl könnyű LTben vasárnap - Robert Quinn még Monroenak is komoly falat lenne. Meglátjuk Luke mit tud csinálni eredeti posztján.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Biztos csak nem akarna Londonba költözni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
61% szerint jó trade volt. C'mon.Joey Tribbiani
Ha abból a feltevésből indulsz ki, hogy úgysem maradt volna Jaguarsban, akkor tényleg kaptak érte valami alamizsnát, aminek lehet örülni és reménykedni, hogy sikerül csiszolatlan gyémántokat találni top100-120-on kívül is, akik tökéletesen illenek a rebuilding projectbe.

Ha az első hipotézis helyes, akkor érdekes elgondolkodni rajta, hogy Monroe miért akart mindenképpen dobbantani az anyagiak ellenére is? Mert elege lett a majd jövőre mentalitásból? Teddyvel v. nélküle nem lesz a legvonzóbb célpontok között a top FA-k számára a Jaguars 2014-ben sem.DoM
Igen, ha ebből indulunk ki, akkor ok. Viszont akkor miért nem tradelték el már az idei draft előtt ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Vagy azt remélik, hogy Bradley szeme majd segít, bár arról fogalmam sincs, hogy mennyi szerepe volt a Seahawks D oldali draftjaiban.

K.J. Wright 4. kör, Sherman 5. kör, Chancellor 5. kör, Browner UDFA, M. Smith 7. kör, Thurmond 4. kör. Ez majdnem egy komplett back seven. 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Sőt, ezek után sztem FA-ről csak olyan játékos fog idejönni, aki kibaszott motiválatlan lesz a nagy lóvé leakasztása után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
61% szerint jó trade volt. C'mon.Joey Tribbiani
Ha abból a feltevésből indulsz ki, hogy úgysem maradt volna Jaguarsban, akkor tényleg kaptak érte valami alamizsnát, aminek lehet örülni és reménykedni, hogy sikerül csiszolatlan gyémántokat találni top100-120-on kívül is, akik tökéletesen illenek a rebuilding projectbe.

Ha az első hipotézis helyes, akkor érdekes elgondolkodni rajta, hogy Monroe miért akart mindenképpen dobbantani az anyagiak ellenére is? Mert elege lett a majd jövőre mentalitásból? Teddyvel v. nélküle nem lesz a legvonzóbb célpontok között a top FA-k számára a Jaguars 2014-ben sem.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért ez az érvelés nem semmi...

"With the Jaguars not looking to re-sign Monroe or franchise tag him, the best they could hope for was a compensatory pick which maxes out as a third-rounder, which is insanely tough to get. So more likely the team was looking at a fourth-round compensatory pick, which cannot be traded, but instead get multiple third-day picks. Plus, the Jaguars get the picks for the 2014 draft, whereas with compensatory picks they would not be until 2015."

 www.bigcatcountry.com/2013/10/1/4793294/eugene-monroe-traded-ravens-jaguars

61% szerint jó trade volt. C'mon.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Én se vagyok odáig a cseréért, de azért látom a logikát.

Monroe-t picit túlértékeli mindenki, idén abszolút nem futott eddig jó évet, ilyen futottak még kategória volt. Nagy a bizalom Joeckelben, érezhető volt, hogy a jobb oldalon nem az igazi, odakerült, ahova draftoltuk. Azért a jövő évi drafton 11 pick nem hangzik rosszul.

Titkon remélem, hogy Gabbertet is büntetik, neszegeci, most dobálózzál.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát ennyit a szervezeti kultúra megváltoztatásáról 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezután viszont kinézhetne nekünk egy 3.körös compensation pick.phylos
Kompenzációs picket elcserélt játékost után nem lehet kapni, mert az olyan játékosra vonatkozik, ha szerződésének lejártát követően új csapathoz szerződik a következő idényre.

szerk.: simán elképzelhető, hogy a három harmadik napos pick együtt nem fog annyit érni, mint amit kompenzációként kapott volna a csapat még a top100-ban a harmadik kör végén, ha egyszerűen hagyjátok elmenni UFA-ként az idény végén.

Dumb teams like Jacksonville shouldn't be able to trade with elite general managers, such as Ozzie Newsome. It's almost unfair, and Roger Goodell really needs to consider stepping in and nullifying this trade.
szerk2: hülyeséget írtam az előbb. alap dolog a komp pickhez, hogy a csapat több FA-t veszítsen, mint amennyit leigazol (ha jól tudom) értékre tekintet nélkül. A roster állapotát elnézve erre kicsi az esély. szóval a komp pick, mint ellenérték Monroe esetében nem játszott volna.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Emlékeztetőként idén még a Lionstól is lesz egy 5. körösünk. Picit "heavy-at-the-back" feelingje van, én simán elfogadnék a négy harmadik naposért 1 első-második napos cetlit.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ember azt hinné, hogy a csapatnál nehezebb szarat találni, de az FO-nak sikerült. Nagy grat

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
erre most csak egy hatalmas bazzal kezdődő mondat jutott eszembe.. és még azt hittem, hogy a tűzriadóra kelés volt a napom legszarabb pillanata.
Őszintén reméltem, hogy elcseréljük majd, de legalább második körösön gondolkodtam.
Ezután viszont kinézhetne nekünk egy 3.körös compensation pick.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
LT poszt megoldott volt. VOLT. Most nézhetjük, hogy Joeckel belerázódik-e. A mostaninál is kevesebb védelem mellett Gabbert a tolószéket próbálja majd elkerülni, nem az incomplete pass-t!!!

Baltimore-ban valamit azért kurv@ jól csinálnak. Az a FO rendesen dolgozik.

Így jelenleg 11 pickünk van jövőre. Kiváncsi vagyok elpasszoljuk el Lewist vagy MJDt még a trade deadlineig. Mondjuk sokat egyikükért se kapnánk....
iktriad
Monroe, aki top10 LT - 2-3 hátsó kört ér, akkor Lewis, aki már évek óta nem top10 TE...igen, semmit nem ér. MJD egy kicsivel kevesebbet. Minek adnának értük többet mint egy teljesítményhez kötött 7. kör? Sőt talán még picket is adna mellé a FO, hogy valaki elvigye MJD-t. Túl sok mezt vesznek a nevével? Kell a f@sznak ez a felhajtás...

Deklaráltan az a szándék, hogy ne maradjon senki olyan, akit nem az új vezetés hozott ide? Mert akkor Lewis és MJD már árulhatja a házát, Alualunak pedig már edzeni se érdemes. Gabbert és Rackley kiszórja magát év végén, Meester visszavonul és ezzel kb lényegében megoldva. Shorts remélhetőleg elbújik egy sötét sarokban, hátha nem veszik észre, hogy még itt van és nem teljesen reménytelen... ha van egy kis esze, akkor Poz most szerkeszti át a wikipédiában, hogy mikor érkezett a csapathoz, biztos, ami biztos 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végülis volt még egy poszt ami rendben volt. Én komolyan azt hittem, hogy Millen-nél nincs rosszabb, de itt bizonyítják, hogy igen.
Nem azzal van a bajom, hogy elcserélték hanem az árral. Mondjuk ekkora cap space-el meg is lehetett volna tartani. Majd jön helyette egy UDFA.

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
zseniális

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis korrekció három db 3. napi pick érkezik Monroeért Halloren szerint, nem kettő.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-10-01/story/report-jaguars-lt-eugene-monroe-way-baltimore

De így is kevésnek találom. Ha Trent Richardson első kört ért meg a Coltsnak... Ah nem is szólok semmit inkább. (Mondjuk az is igaz, hogy a Baltimorenak újra kell igazolnia Monroet jövőre, ami nem lesz olcsó, míg Richardsonnak van 2 és fél éve van még ebből a szerződéséből.)

Így jelenleg 11 pickünk van jövőre. Kiváncsi vagyok elpasszoljuk el Lewist vagy MJDt még a trade deadlineig. Mondjuk sokat egyikükért se kapnánk....


A BCC reakciója és értékelése az ügyről.
 www.bigcatcountry.com/2013/10/1/4793294/eugene-monroe-traded-ravens-jaguars
A szavazás alapján a kinti fanbase érthetően megosztott(én nemmel szavaztam mellesleg, ha valaki tudni akarja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
asszem ez a trade válasz mindenre, fogalmatlanok gyülekezete....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Monroe trade így elsőre igen nagy baromságnak tűnik. Konkrétan eléggé mellbe vágott a hír. Főleg hogy aprót kapunk egy remek LTért.

Ja és ki lesz az új kezdő RT, Bradfield vagy Pasztor most?.... Ahhhh


Jött 2 új ember a practivcce squadba -egy újabb WR, Lamaar Thomas és egy DT, Jordan Miller. Thomas idén került UDFAként a ligába, a Denvernél volt a preseason végéig. A New Mexico egyetemre járt.
Miller 2011 óta van az NFLben, szintén UDFA, volt a Bearsben, a Packersben, és idén a Chiefsben. A packersben tavaly pályára is képett.
Marcus Burley és Chris McCoy távozott a P Squadból, hogy legyen helyük az újaknak.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Eugene Monroe boldog ember lett - Baltimoreba költözik.

Két 3. napi (4-6. kör) érkezik cserébe. (Azért nem hetedik mert azt már elcserélte a Ravens).

Gratulálok.Höri
Nem fogok triple facepalm-os képeket keresgelni, ehhez úgysem lenne elég. Erre már tényleg kurvára nem lehet mit mondani. Tehát akkor az egyetlen Ganaj-féle minden szinten rendben lévő első körös játékost, simán franchise LT-t elcseréltük két pickre a 4-6. körben... Az igen... Trent Richardson meg első kört ér... Bravó, így kell csapatot építeni, csak így tovább!!! Szerintem kezdjük el elemezni ki járt jól a bolttal... Megyek és rágyújtok egy (doboz) cigire... B+

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eugene Monroe boldog ember lett - Baltimoreba költözik.
Két 3. napi (4-6. kör) érkezik cserébe. (Azért nem hetedik mert azt már elcserélte a Ravens).

Gratulálok.

Komolyan ez volt az 1/2 legjobb felhasználási módja? Hozok egy LT-t, elkdülök egy LT-t. Nem lett volna könnyebb hosszabbítani Monroeval és kiválasztani mondjuk Lotuleleit, Ansaht, Jordant vagy mittudomén Warmacket? Tudom, hogy iktriad ugyanúgy imádja Caldwellt mint Gene Smith-t imádta a kezdetekben, de ebben a kérdésben nehéz lesz a pártját fogni.

Ha jön legjobb esetben két 4. kör, itt azzal is lehet erősítést hozni. De bazzeg 1/2 cserébe két 4. körért? C'mon man.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OFFENSE (56 snaps)

QB: Blaine Gabbert 56.

RB: Maurice Jones-Drew 28, Will Ta’ufo’ou 21, Justin Forsett 15, Jordan Todman 13.

TE: Allen Reisner 42, Clay Harbor 23, Marcedes Lewis 2, Cam Bradfield 3.

WR: Cecil Shorts 56, Ace Sanders 48, Jeremy Ebert 23, Denard Robinson 2.

OL: Uche Nwaneri/Eugene Monroe/Will Rackley/Brad Meester/Luke Joeckel – all 56.

Ebert ahhoz képest, hoy az ideje nagy részét a practice squadban tölti, elég sokat játszik. Burton hiányából Sanders profitált, kiváncsi leszek, mennyit játszik majd Ace és Burton, ha Alkesz visszatér. Tobais Palmer Halloren szerint fent volt 1 snap erejéig, de a statisztikából ez lemaradt.

DEFENSE (76 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 64, Tyson Alualu 49, Jason Babin 43, Roy Miller 41, Jeremy Mincey 39, Brandon Deaderick 35, Andre Branch 32.

LB: Paul Posluszny 76, Geno Hayes 76, Russell Allen 46.

DB: Johnathan Cyprien 76, Josh Evans 76, Will Blackmon 75, Alan Ball 63, Mike Harris 30, Demetrius McCray 12, Chris Prosinski 2, Winston Guy 1.

Sok rotáció van az LB sorban. Nem. Laroy (TC és preseasoncsoillag) Reynolds még 1 snappet se játszott STn kivül. Branchnek van 3 azaz három tackleje. Miért nem tudunk jó DEket draftolni? Komolyan, ideje lenen elgondolkozni, hogy Austen Lanet visszahívjuk. Ő tuti több hasznot hozna nála.

Ok mégmás?Helmut Zimmer
OL - Monroe és Joeckel nekem meglepi, többet vártam tőlük. Úgy tűnik nem izlik nekik Yarno zone blokkja. Meester öreg, sajnoa idén már nagyon látszik a kora. Rackley sajnos szar. Uche pedig szerintem továbbra sem teljesen egészséges.
A QB ügyben már írtam mi a véleményem.