Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiraktuk Stanzit!!! o_o o_o McClendon és ő ment, hogy Eberet és Tobais Pamer keretetag legyen holnap. Kiváncsi vagyok hétfőn visszahoozzuk-e őt is mint McClendont!

"Az ESPN szerint a #Jaguars elkapógárdája megtizedelődött a sérülések miatt, ezért a tartalékcsapatban labdaszedőket használnak elkapóként, nekik dobál Matt Scott."

hírcsárda?Amadeus91
Nem, tényle így volt - Ebert és Palmer is ak aktív kerettel készült a héten.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
"Az ESPN szerint a #Jaguars elkapógárdája megtizedelődött a sérülések miatt, ezért a tartalékcsapatban labdaszedőket használnak elkapóként, nekik dobál Matt Scott."

hírcsárda?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Szóval a Denard Robisnon analógiával élve így néz ki egy jacksonville-i tömegpusztító fegyver:


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.Sobri Jóska
Ha nem ismernélek személyesen, akkor biztos lennék benne, hogy ezeket komolyan írod le.

De ugye nem, nem? 😊Maka
Ezek alapján akár Orbán Viktor is kiváló QB lenne... 😊somoskovig
A kérdés nem a QB kiválóságáról szólt, hanem eképp:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.Sobri Jóska
Ha nem ismernélek személyesen, akkor biztos lennék benne, hogy ezeket komolyan írod le.

De ugye nem, nem? 😊Maka
Ezek alapján akár Orbán Viktor is kiváló QB lenne... 😊

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.Sobri Jóska
Ha nem ismernélek személyesen, akkor biztos lennék benne, hogy ezeket komolyan írod le.

De ugye nem, nem? 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel alig van elkapónk Denard Robinson OWből WR lett hivatalosan. Helyes. Arról a betűkombinációról úgy is mindig másvalaki jut eszembe egy ideje. Maradjon is ez így.iktriad
Szegény Jaguars. Az egész liga reform lázban ég, read option, Oregon offense, meg a többi. Erre nem elég a 0:3, Goodell még azt a kis örömet is elveszi tőletek, hogy adhassatok ti is valamit a reform-közösbe. 😉peterk2005
Ez inkább marketing fogás volt, mint reform...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mivel alig van elkapónk Denard Robinson OWből WR lett hivatalosan. Helyes. Arról a betűkombinációról úgy is mindig másvalaki jut eszembe egy ideje. Maradjon is ez így.iktriad
Szegény Jaguars. Az egész liga reform lázban ég, read option, Oregon offense, meg a többi. Erre nem elég a 0:3, Goodell még azt a kis örömet is elveszi tőletek, hogy adhassatok ti is valamit a reform-közösbe. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lowery, Gratz, Burton és Mike Brown nem játszik, mindenki más viszont valószinüleg igen, szóval Marcedes, Szöszi és Ball is visszatér.

Gondolom holnap még meglépjük a szokásos szombati Evbert- McClendon cserét.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Mivel alig van elkapónk Denard Robinson OWből WR lett hivatalosan. Helyes. Arról a betűkombinációról úgy is mindig másvalaki jut eszembe egy ideje. Maradjon is ez így.iktriad
Meg azért az O# Weapon elnevezést egy kicsit indokolatlannak érzem azok után, hogy jelenleg -1 yarddal és egy elveszített fumble-al áll.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai teljes sérült lista:
Gratz, Mike Brown, Lowery és Burton nem edzett. Az első 2 biztos nem játszik, a második párosra is kevés az esély.

Nwaneri pihenőtt kapott mára.

Limitált volt:
Marcedes, Alan Ball, J. T Thomas, Roy Miller, MJD, és Will Blackmon.

Szöszi valamit a többi tegnap pihentetett (Meester, Babin) teljes értéküen edzett.

Mivel alig van elkapónk Denard Robinson OWből WR lett hivatalosan. Helyes. Arról a betűkombinációról úgy is mindig másvalaki jut eszembe egy ideje. Maradjon is ez így.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, szerinted pl: Cox és Darly Smith jó játékából kiindulva kaphatunk-e compensatory picket idén, és hányat/hányadik körben?phylos
Nem tudom, nem biztos, hogy sokat. Hayes, Miller, Marks és Ball mind kezdő nálunk, Ballt leszámítva mindenki sokat játszik. Plusz Daryl nem faktor a kompenzációs pickekeben. Sajnos jelen állás szerint egy darab hátsó körös pick nézhet ki nekünk legjobb esetben.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd nézd meg, hogy milyen PO-meccsei voltak Flacconak az idei rájátszás előtt. Kb. a 4. szezonjában volt először vállalható, amit a PO-ban művelt, 2008-ban pl. úgy játszottak főcsoportdöntőt, hogy Flacco a 3 rájátszásmeccsen hozott össze 430 yardot, 1 TD-t, 44%-os pontossággal és 50-es QBR-rel. De 2009-ben még ezt is alulmúlta egyébként.
Az meg, hogy ligaelit védelem van Baltimore-ban, természetes, hiszen a kérdés arról szólt, hogy hogyan lehet elit QB nélkül sikert elérni. Pont ligaelit védelemmel. Olyan csapatot tényleg nehéz lenne találni, ahol a szar védelem és a béna QB együttállása PO-meneteléshez vezetett.somoskovig
Tudom a mutatóit, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy azok a szar mutatói az első két évében voltak. Az utolsó 3 playoffban jobb mutatója van, mint Brady-nek, és majdnem olyan jó, mint Manning-nek. Ez azért szerintem kifejezetten elit mutató. És ha a szar QB+jó védelem párosítást nézzük, akkor ugye nem akkor sikerült nyernie, amikor még szar volt, hanem most, amikor már nem.

Mondjál egyébként olyan évet, amikor gyenge/gyenge közepes teljesítménnyel lehetett nyerni. Én csak az említett 2005-re emlékszem, előtte meg 2001-ben a Patriots-ra. Illetve ... még a Tampa Grudennel, ha jól emlékszem. Több nem jut eszembe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy Flacco ugyan nem elit irányító, de határozottan franchise QB kategória. Azaz jó QB. És kicsit olyan, mint Eli. Idény közben hajlamos eltűnni, viszont tétmeccseken nem idegbeteg, nem hibázik, sőt, kifejezetten inspirálják ezek a szituk. Ráadásként Caldwell - aki nekem érthetően a bögyömben van, de amúgy a booth-ban minőségi agy - egy olyan stílust épített fel neki, ami kifejezetten az erősségeire épít. Flacco-nak nagyon jó a karja, és távolra kimondottan pontosan dob. Lényegében ezzel - a mély passzokkal - verték meg nem csak a Denvert, de előtte a Colts-ot, majd utána a Patriots-t és a döntőben a Ninerst is.

És az se elhanyagolható persze, hogy Baltimore-ban most már több, mint egy évtizede remek, ligaelit védelem van, amelyik Lewis bejelentése után ráadásul kapott egy hatalmas mentális lökést is tavaly.

peterk2005
Majd nézd meg, hogy milyen PO-meccsei voltak Flacconak az idei rájátszás előtt. Kb. a 4. szezonjában volt először vállalható, amit a PO-ban művelt, 2008-ban pl. úgy játszottak főcsoportdöntőt, hogy Flacco a 3 rájátszásmeccsen hozott össze 430 yardot, 1 TD-t, 44%-os pontossággal és 50-es QBR-rel. De 2009-ben még ezt is alulmúlta egyébként.
Az meg, hogy ligaelit védelem van Baltimore-ban, természetes, hiszen a kérdés arról szólt, hogy hogyan lehet elit QB nélkül sikert elérni. Pont ligaelit védelemmel. Olyan csapatot tényleg nehéz lenne találni, ahol a szar védelem és a béna QB együttállása PO-meneteléshez vezetett.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Én elfogadnám ezt az érvelést, ha nem lenne kettős tehát a "trágya" csapatok a győzelmeiket csak úgy szerezhették, ha a másik "kiváló" csapatnál valami extra badness történt. Ez szerecsenmosdatás. Mindenki azzal főz amije van. A kulcsjátékosok kiesése is ilyen. De, hogy visszakanyarodjunk a párducmintához, itt is van egy kulcshiányzó, tudom IK mán fényesrepolírozta Cecil sisakját, a magam részéről a Veek5-öt várom, mert ott láthassuk, hogy műkszik ez. Vagy nem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig
Azért ehhez tegyük hozzá, hogy Flacco ugyan nem elit irányító, de határozottan franchise QB kategória. Azaz jó QB. És kicsit olyan, mint Eli. Idény közben hajlamos eltűnni, viszont tétmeccseken nem idegbeteg, nem hibázik, sőt, kifejezetten inspirálják ezek a szituk. Ráadásként Caldwell - aki nekem érthetően a bögyömben van, de amúgy a booth-ban minőségi agy - egy olyan stílust épített fel neki, ami kifejezetten az erősségeire épít. Flacco-nak nagyon jó a karja, és távolra kimondottan pontosan dob. Lényegében ezzel - a mély passzokkal - verték meg nem csak a Denvert, de előtte a Colts-ot, majd utána a Patriots-t és a döntőben a Ninerst is.

És az se elhanyagolható persze, hogy Baltimore-ban most már több, mint egy évtizede remek, ligaelit védelem van, amelyik Lewis bejelentése után ráadásul kapott egy hatalmas mentális lökést is tavaly.

A Jets érdekesebb eset, de az ő két csoportdöntőjük is szerintem elsősorban a szerencsés csilagzat együttállásnak köszönhetőek. Először is, Ryan-nak kiindulásként volt egy nagyon jó emberanyagból álló védelme, és ő maga is egy remek védekező szakember. Ez garantált egy jó alapot, a remek védekezéssel. Mindehhez hozzájött, hogy a Patriots divízió ellenfél, ezért ellenük sokszor annyit készül és sokszor annyit anyaga is van róluk, mint más csapatokról. És szerintem van némi "Belichick komplexusa" is, azaz extra motivált abban, hogy legyőzze őket. És a védelem szempontjából tudja, is hogy hogyan lehet Brady-t semlegesíteni. Mondhatni, hogy Ryan Brady nemezise. Kb úgy, ahogy Manning-é meg Romeo Crennel, egyszerűen ráéreztek, hogy hogyan lehet őket levédekezni. Szóval a Jets képes a Pats ellen játszani (alapszakasz meccseken is általában legalább az egyik meccset megkeserítik Belichickék dolgát, akkor is, amikor a Jets amúgy szar). A két főcsoport-döntőbe is rajtuk keresztül jutottak. A maradék "értékelhető" playoff győzelmet 2000-es évek talán leggyengébb - a fél kezdőcsapatát nélkülöző - Manning-al felálló Colts-a ellen aratták. Azt is úgy, hogy Manning gyakorlatilag megnyerte a meccset, de aztán az előbb már emlegetett Caldwell úrnak sikerült a végét "elkócsolnia".

Szerintem a 2005-os Pittsburgh az utolsó olyan példa, ahol "QB nélkül" volt képes egy csapat nyerni. (A QB nélkült úgy értem, hogy Big Ben abban az évben még igencsak zöld volt.) Node annak a Steelersnek meg volt egy olyan védelme, amihez képest az idei Seattle védelem sincs a kanyarban sem. Szvsz olyan védelem nem volt és nem is lesz még jópár évig, az olyan defense kuigrás volt, mint a 2007-es Patriots offense, egyszeri, és rövid-középtávon megismételhetetlen. (Nagyon drukkolok neki, de szvsz az idei Denvers sem fogja tudni megismételni a 2007-es Pats O teljesítményét végül.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.MMMS
ööööööööö


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.MMMS
Nálam a siker mondjuk egy stabil PO-contender csapat. Ha csak a Super Bowl lenne a siker, akkor évente 31 edzőt ki kellene rúgni. 😀

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?somoskovig

mit nevezunk sikernek ? ha a playoffot, akkor abban egyetertek h odaig el lehet jutni g&p szemlelettel, van ra eleg pelda, tobbek kozt amiket felsoroltal. de sbt megfelelo qb teljesitmeny es passzjatek nelkul senki sem fog nyerni manapsag mar. az osszes felsorolt peldad akkor hasalt el, amikor futnia kellett az adott meccsen belul az eredmeny utan.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.MMMS
Ebben a topicban direkt nem akartam a Denvert és Tebow-t írni. De a tavalyi playoff előtt szerintem Flacco-t se nagyon sorolta senki a top 10 irányító közé, mégis évek óta stabil PO-résztvevő a Ravens, vagy mondhatnám Mark Sanchez barátunk 2 AFC döntőjét zsinórban. Ezek már elég közeliek?

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?somoskovig
az ugy nagyjabol hany eve volt ? mert ennyi erovel keresgessunk peldat 40 evvel ezelottrol, nagyjabol hasonloan relevans adat a liga jelenlegi tendenciait figyelembe veve.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???armando83
Sexy Rexy és a Super Bowl részvétel a Bears-szel?

több mint 10 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Miért akarja mindenki feltalálni a kereket szar játékosok megváltónak titulálásával...?
Amíg nincs normális QB,addig nincs siker a csapatoknál...példa az elmúlt időkből az ellentétére???

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Stephen Burtonnek is agyrázkódásszerű tünetei vannak, szóval jelenleg van 2 azaza 2 bevethető aktív WRünk, nem csoda, hogy Ebert és Tobai Palmer is az 1. csapatal készült. McClendon megint el lesz bocsátva szombaton 2 napra - erre most 1.05os az odds 😀

A 2 WR mellett nem edzett a 2 kezdő CB és Lowery.
Limitáltan edzhetett Will Blackmon, Uche, J.T. Thomas és végre Marcedes is.
Gabbert teljes értéküen edzett.
Meester, Babin, MJD és Miller pihent.
Ball valószinüleg edzhet holnap, Gratz állapota nagyon jó ütemben javul, de még nem játszik a Colts ellen. A rams ellen ő és Mike Brown is visszatérhet (és akkor már lesz Alkesz is!)

Jedd Fisch megvédte Rackley. Mint mondta, jobban kell játszania, de a sérülések, és a tapasztalatlansága, valamit a túl jó ellenfelek együttesen elég nagy kíhvást jelentenek neki. (na ezért kéne padoztatni lassan...).
Bradley azt kérte szöszitől, hogy legyen minnél kevésbé konzervatív a meccseken (micsoda 180 fokos fordulat ez Mularkeyékhoz képest, akik megh nem győzték tavaly visszafogni...).
Forsett megjegyezte, hogy meglepi milyen kevés játéklehetőségett kapott eddig, de tisztában van vele, hogy kevés hosszú drivunk volt idén, és általában futunk az eredmény után, ami miatt inkább a passzjátékon van a hangsúly.iktriad
MJD tud elkapni is, elég megbízhatóan, így Forsett futhat többet és mindketten nyernek egy kis játékidőt, plusz MJD JAC mutatója fényesebb lehet, mint egy átlagos Jaguars WR-nek (-Shorts)

Én azóta nem hiszek a "Gabbert vissza van fogva, ezért ilyen gyenge" elméletben, mióta kipattant. Gabbert esetében a LOS közeli passzok tűntek a megváltásnak 1 Jets elleni sikeres próba után. Aztán az élet és KC védelem kegyetlensége rámutatott, hogy ez egy zabolátlan téveszme volt. Kb a 3. snapnél lepleződött lett a dolog és ezzel a hatékonysága is elérte a 0-t (saját térfeléről se jutott ki vele Szöszi) Ha elkezd szabadon dobálni olyan secondary-k ellen, ahol mondjuk vannak akár más csapatokba is beférni képes játékosok, akkor erről is ki fog derülni, hogy nem működik. Tippem az, hogy minden TD-re jut majd 3 INT, mert az eddigi viszonylagos labdabiztonsága nem a pontosságából fakadt, hanem a keveset kockáztató játékhívásokból. 3 INT-ből persze egyet a WR ügyetlenségére fognak majd, egyet a Hold ciklusra, egyet meg a Sátánra, de ettől még nem nagyon fog működni. A fal nem alkalmas arra, hogy a mágikus 2,6 másodpercet biztosítja Szöszinek. Bár amikor megvan ez az idő neki, akkor is rosszabb mint az átlag, úgyhogy kb mindegy is.
Negatív vagyok, tudom, ezzel vétkezem. Penitencia gyanánt újra elolvasnom 10-szer Helmut írását 😀