Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Justin Watson alairt 2 evre, max 6 milko, ebbol 1.4 milko garantalt.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ricsi J. egy olyan olcso visszahordo projekt, aki szituacios elkapova erett


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Blake Bell-t visszahoztuk egy evre.

több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Ezt meg csak erdekessegkepp, kis buszkeseggel fuszerezve...

több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Mecole Hardman signing with New York Jets

több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Az új taktika hogy lassítani próbálják a csapatot azzal hogy elviszik a gyors embereket? Nem emlékeznek arra a nagy darab srácra?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Úgy fest, mindkét esetben megadtuk a lehetõséget hogy máshol jobb pénzt kapjanak. De ha nem, akkor itt kevesebbért (mint ami egy átlagos hosszabbításban járt volna) kaptak új kontraktust.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Par aprosag:

Visszaigazoltuk Derrick Nnadi-t, egy evre, a szerzodes reszletek eddig nem ismertek.



es Nick Allegretti-t szinten egy evre, szerzodes reszletei itt alabb.

.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Nem igazán értem minek kellett LB. Maximum ha megsérül Bolton és Gay közül az egyik, akkor be lehet tenni. Egyébként egy elég lomha ember, ahogy emlékszem.
Máshova kéne igazolni.
R4v3N
A ket kezdo, ahogy irod, jo. De mogottuk volt ket tavalyi projet Leo+Williams. Es aztan mar a ST kaliberek. Meg talan DArius Harris aki komolyan veheto.
Tranquill tobbet latott palyat, mint ezek a sracok osszesen.
ulpianus
Tranquill passz ellen hasznos, akár coverben akár blitzben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
a 3 lehetseges WR igazolas a Chiefs reszerol:

1. OBJ
2. Adam Thielen
3. DJ Chark

 www.arrowheadpride.com/2023/3/18/23642718/chiefs-free-agency-2023-3-wide-receiver-options

Szerkesztette: ligur
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
De szerintem alapvetően nem a Broncost szokták várni a végjátékba a szakik Csífsz-verőként, hanem a Chargerst.
Cruyffista
Nekem a legfontosabb, hogy Lombardi vegre elhuzott onnast, most talan tenyleg elindulnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
De azért többször többféleképp le Lett írva, Hill elment, a Chiefs gyengült megint. Ellenben a többiek mind erõsödtek. Az igazolások rosszak. JuJunak vége, MVS drága 10-ért, stb.
Mindez a draft elõtt, ahol egyik riválisnak elsõ, másiknak második, harmadiknak egyik köre sem volt. A Chiefsnek pedig dupla elsõ+második köre. És egyáltalán nem piacoztak rosszul.
ulpianus
Ezen én is nevettem tavaly, a Chiefsnél Kelce a go-to target aki nélkül lehet megállna az élet egy szezonra amíg felépítenek egy másik WR/TE1-et, Hill egy pótolható figura.

A többiben egyetértek, szerintem a csapatok többsége a csoporton belül gondolkodik amikor igazol. Nálunk Mahomes Chiefs a csoport, ennek megfelelően blockbusterekbe, korai klasszis pickekbe kell belenyúlni, vagy egy elit edzőbe. Valamelyest érhető, hogy mindhárom csapat próbálkozik nagy dobásokkal, pont ezért mindhárom fanbase lelkes az offseasonban. De szerintem alapvetően nem a Broncost szokták várni a végjátékba a szakik Csífsz-verőként, hanem a Chargerst.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem igazán értem minek kellett LB. Maximum ha megsérül Bolton és Gay közül az egyik, akkor be lehet tenni. Egyébként egy elég lomha ember, ahogy emlékszem.
Máshova kéne igazolni.
R4v3N
A ket kezdo, ahogy irod, jo. De mogottuk volt ket tavalyi projet Leo+Williams. Es aztan mar a ST kaliberek. Meg talan DArius Harris aki komolyan veheto.
Tranquill tobbet latott palyat, mint ezek a sracok osszesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Nem igazán értem minek kellett LB. Maximum ha megsérül Bolton és Gay közül az egyik, akkor be lehet tenni. Egyébként egy elég lomha ember, ahogy emlékszem.
Máshova kéne igazolni.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Szuperliga Höri szerint volt volna.
Lenne alapja, de a Bolts érthetetlenül alulteljesít. Russell pedig nekem gyanús pár éve, mégis inkább vártam ezt a lebõgést Watsontól.
Az viszont igaz, hogy a Szuperligázás másik oszlopa a Raiders, fõleg pár szurkoló, akiknél minden Raiders move A+. Aztán decembertõl mehet a takaroggy!!

De azért többször többféleképp le Lett írva, Hill elment, a Chiefs gyengült megint. Ellenben a többiek mind erõsödtek. Az igazolások rosszak. JuJunak vége, MVS drága 10-ért, stb.
Mindez a draft elõtt, ahol egyik riválisnak elsõ, másiknak második, harmadiknak egyik köre sem volt. A Chiefsnek pedig dupla elsõ+második köre. És egyáltalán nem piacoztak rosszul.

Sztem most is ugyanaz zajlik. Érted a Chiefst. Elmegy az LOT, hoznak egy LOTt. Aki most jó volt, és van benne pár szezon.
Megy a safety (nem is egy). Hoznak egy safetyt aki jó volt, és még van benne pár szezon.
Persze várhatóan. De inkább mint nem. Nem a legjobb, nem elit, de jó abban amit csinál. Nem jön be mindenki. De több igen, mint nem. Érthetõ mi miért történik. Nem akarják zsenit játszani, nem olcsón gyémántra vadásznak a porban. Vagyis az is megy, mint mindenhol. De elõbb összerakják a kezdõcsapatot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Érkezett egy évre Drue Tranquill LB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Ajánlottak Orlandonak tavaly is (utána Lett tagelve), idén is többet, mint amit most aláírt. De meg volt gyõzõdve, megkapja bárhol a top OT fizut. Tévedett.

Hogy érted, hogy Orlando elit SB teljesítménybõl jön? Mert hogy nem volt épp hibátlan az ziher. Ezt nem értem. Vagy õ miatta volt elit teljesítménye a Chiefsnek? Ez sem igaz, de nagyon nem.

Érdekes egyébként mikor leigazolta a Chiefs Brownt, pont ennyire leszólták. Jöttek ugyanígy a haterek, ahogy szoktak. Semmi új.

Tudom, majd most megnyerni a holtszezont megint a Denver Donkeys meg mindenki. És az edzéseik is faszák.
Meglátjuk. Én mindig ezt mondom. Várjuk ki. Lehet nem is gyengült a Chiefs olyan nagyot.
ulpianus
Jajajaja.

Ha valami örök a csoportunkban az az, hogy márciusban mindig a Denver a champ az aktuális bevásárlásuk után.

Gyakorlatilag egy old school Redskins az a fr., mióta PM visszavonult.
Amadeus von Dollárbaloldal
Legfeljebb az szokott lenni, hogy a Broncos lépett előre legnagyobbat, ettől még a Chiefsnél ezek a döntések arról szólnak megnyerik-e a Super Bowl-t, a Denvernél meg hogy meg lesz-e a 10 W. Azt szerintem Russ trade után is elenyészően kevesen várták, hogy első hely lesz a csoportban.

Egyébként nem kell úgy csinálni, mintha a Raiderst és a Chargerst nem várták volna a végjátékba az utóbbi időszakban vagy mondtak volna all int a Mack, Adams cserék után, hogy aztán hasonló mód leszerepeljenek. Emlékeztetőül tavaly ilyenkor ennek a csoportnak szuperliga volt a neve.
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Ajánlottak Orlandonak tavaly is (utána Lett tagelve), idén is többet, mint amit most aláírt. De meg volt gyõzõdve, megkapja bárhol a top OT fizut. Tévedett.

Hogy érted, hogy Orlando elit SB teljesítménybõl jön? Mert hogy nem volt épp hibátlan az ziher. Ezt nem értem. Vagy õ miatta volt elit teljesítménye a Chiefsnek? Ez sem igaz, de nagyon nem.

Érdekes egyébként mikor leigazolta a Chiefs Brownt, pont ennyire leszólták. Jöttek ugyanígy a haterek, ahogy szoktak. Semmi új.

Tudom, majd most megnyerni a holtszezont megint a Denver Donkeys meg mindenki. És az edzéseik is faszák.
Meglátjuk. Én mindig ezt mondom. Várjuk ki. Lehet nem is gyengült a Chiefs olyan nagyot.
ulpianus
Jajajaja.

Ha valami örök a csoportunkban az az, hogy márciusban mindig a Denver a champ az aktuális bevásárlásuk után.

Gyakorlatilag egy old school Redskins az a fr., mióta PM visszavonult.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Edwards már a tiétek🙁
zolkoo
Remek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Edwards már a tiétek🙁
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Charles Omenihu aláírt.
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Amennyiben Skyy Mooreból kinézik, hogy fel tudják építeni, annyira nagy baj nincs.
ulpianus
Elég idő van arra, hogy kiderüljön, jó vagy sem. Ahogy kezdte a szezont, az egy katasztrófa volt. De ne felejtsük el, hogy mekkora önbizalmat adhatott neki az SB-n szerzett TD és a gyűrű is.
Kétélű a dolog, lehet, hogy egy öntelt pöts lesz, de nem hinném.
Én szeretném látni a csapatban jól jatszani, meglátjuk.
Dratf-on jön a zsebtornádó, és kész is a WR sor... 🤣
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
WRnek itt van Toney, MVS alapból. JuJu ment és Hardmant nem akarták megtartani, jogosan.
Amennyiben Skyy Mooreból kinézik, hogy fel tudják építeni, annyira nagy baj nincs. Fognak hozni valakit, de kapkodni nem kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Ami engem zavar, az a WR staff szegenyessege. Ezt a drafton nem fogjuk tudni orvosolni szvsz. a FA kell/kellene feltolteni a csapatot. Remelem nem azt akarjuk jatszani, hogy a FA vege fele hozzuk a restlit, akik senkinek nem kellettek, mondvan, hogy Maho majd naggya teszi oket.
ligur
Elhozzuk Beckham-et egy évre gyűrűt nyerni olcsón 😉
ender1112
Van mar neki, igaz nem Chiefses 😉 OBJ valaki tul fogja fizetni (Dallas?) es amugy is tul primadonna ide 😊