Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀Döme
Igen azon is jót röhögtem...

Amúgy Hendersont back up LTnek simán visszahzhatnánk, de csak back up pénzért...nem ilyen Hiram féle kezdő FS money, pedig valójában ST playa vagyok deal-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀Döme
Végülis az nem bűn, hogy fegyvered van. Legalábbis a Biblia szerint. 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratula

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hendersont feljelentették csendháborításért, kimentek a yardok és találtak nála egy stukkert http://www.mercurynews.com/sports-headlines/ci_17638665?nclick_check=1Höri
Addig küzdött a yardokért, míg érte mentek? :o :o


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hendersont feljelentették csendháborításért, kimentek a yardok és találtak nála egy stukkert http://www.mercurynews.com/sports-headlines/ci_17638665?nclick_check=1

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Felmerült egyáltalán valakiben, hogy Boller kezdhet?!
Kaepernicknek meg a lába nem illik a Raidershez 😛 , főleg ha nem javul a fal...
Chekwa jöhet, Aso után szabadon 😀BMG
Hát DMC-nek sincsenek túl vaskos lábai, ez nem kizáró ok, de Al kedvence és Boller mellé nem fogunk elöl QB-t húzni.

Sztetek lesz TE draft vagy maradunk 2 TE-vel és majd beugrik valamelyik T ha kell?peterbadbone
Szerintem egy TE draft még beleférhet a dologba. Myers nem rossz, de maradandót nem mutatott semmilyen téren.
Ha a fal eleget fejlődik nem kell majd ilyen exT blokkoló TEnek mgoldás...egy későbbi körös jó elkapó TE elférne sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Felmerült egyáltalán valakiben, hogy Boller kezdhet?!
Kaepernicknek meg a lába nem illik a Raidershez 😛 , főleg ha nem javul a fal...
Chekwa jöhet, Aso után szabadon 😀BMG
Hát DMC-nek sincsenek túl vaskos lábai, ez nem kizáró ok, de Al kedvence és Boller mellé nem fogunk elöl QB-t húzni.

Sztetek lesz TE draft vagy maradunk 2 TE-vel és majd beugrik valamelyik T ha kell?

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Felmerült egyáltalán valakiben, hogy Boller kezdhet?!
Kaepernicknek meg a lába nem illik a Raidershez 😛 , főleg ha nem javul a fal...
Chekwa jöhet, Aso után szabadon 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kandó-Hendoval az élen! 😂
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Hát azért QB nál nem teljesen új edző van ugyebár...tavaly Hue volt már JC OCja...sztem egyértelműen JC kezében vagyunk és nem lesz QB pick...

DT-t még így se érzem neednek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Koszi a valaszokat... na elmondom, en mit filoztam.

Boller nem fog kezdeni, sztem ugymond "PS body" lesz belole, es csak raijeszteni akarnak Campbellre.. (bar ha nem erositenek, tenyleg backuposkodni fog a vegen.. ami azert meglepne)
De azt szoktak mondani, new coach, new QB - ezert voltam itt batrabb. (es sztem Kaepernick stilusra is passzol a Raidersbe, valamint 3. kor kozepen mar steal)

Moffittot amugy imadom, de egyreszt nem akartram reachelni erte.. masreszt mar a 3.kortol sem lattam olyan jatekost, aki sztem az iden kezdo lehetne. Carpenter/Gilbert sem.
Fusco/Jah Reid BPA falember volt mindketto.. es realis projectek, akikbol sztem 2 even belul lehet NFL kezdo.

DT-t azert huztam, mert azert mindket DT eleg oreg.. es azert serulekenyek is. Casey pedig 3-4. koros tehetseg (megint BPA)


De amugy nem volt igazan jo draft.. C+ jegyet adnak ra magamnak kb. - pl. ez a lenti variacio mar sokkal jobban tetszik, de hogy Brown addig csusszon..

2.Wisniewski
3.Moffitt
4.Carmichael
5.Vincent Brown?? - ezt fene gondolta volna, eddig bentmarad..
6.????
7.Reid

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Na lássuk!

2. körben Hankerson amúgy nagyon jó value pick lenne és nem tüntetnék ha így alakulna, de én nem őt vinném. OL a legfontosabb terület. Gallery távozása előtt is így volt ez és értelemszerűen most is így van. Nálam itt vagy Wisniewski érkezne Satele nyakára vagy egy G\T prospect. Cannon pont előttünk kiment ebben a verzióban ugyan, de Benjamin Ijalana Gallery pótlására igen jó húzás lehetne. Orlando Franklin vagy DeMarcus Love szóba jöhetne még G posztra váltva és így még letrade is beleférne...A lényeg, hogy OL erősítés fontosabb szerintem mint a WR egység fejlesztése.

3.körben kizártnak tartom a QB picket és nagyon nem is örülnék neki. Jason Campbell a kezdő QBnk ez fix. Boller 2. számúként rendben van és még Frye maradhat mint 3. számú. JC megmutatta tavaly, hogy tud jól, eredményesen játszani, ha megvédik(ezért is kell OL draft korán). Én itt húznám a G-t a Wisnewski pick után,. 3. körben érkezhet esetleg egy CB véleményem szerint, attól függ mennyire bíznak CJben, illetve McFaddenben. Davon House vagy Chimdi Chekwa jöhetne szóba a tracker alapján. Ha második körben nem OL pick volt akkor viszont itt már égetően kell. John Moffitt vagy James Carpenter jöhetne szóba.

4.körben ha eddig nem volt CB akkor rendben lehet a pick, bár a trackerben is ott van pl az a Chris Carter akivel private workout-ot is összehoztunk, vagy Matthews akivel szintén ment az interjú. 4. körös CB pick azért nem kell sztem igazán, mert ha 2😒3. körben nem lesz CB pick akkor CJ és McFadden élvezi a vezetés bizalmát és megvan oldva a CB#2 és a nickel poszt is. Ware-al kiegészülve ebben az esetben ráérünk 5. 6. körben berántani Van Dyke-ot...Marcus Gilbert egyébként akinek tudnék még örülni itt a 4.ben...

5.körben én sem látom ezt a DT picket. Seymour, Kelly, Henderson mind itt vannak legalább 2 évig, itt van Bryant aki igen bíztató eddig, valamint idővel Houston is bemozdítható, ha úgy alakulnak a dolgok. Én is úgy gondolom, hogy DT draft nem lesz és nem is kell. Egyedül egy 3-4es váltás esetében lehet egy tipikus 3-4 NT draft indokolt, de akkor meg minek hoztuk vissza Hendersont...5. körben főleg ha nem volt eddig CB pick igencsak aktuális lehet a Van Dyke pick. Amúgy egy biztos kezű WR itt szóba jöhetne...

6. körben Fusco teljesen jó húzás abban az esetben ha nem húztuk be Wiz-t 2.ban. Satele mögé rendben lenne depthnek...
Ha C pick megvolt már akkor egy WR pick-et itt elképzelhetőnek tartok. Jeff Maehl pl... Vagy akár egy KR\PR pick is szóba jöhet, mert Ford vszeg több WR lehetőséget kap majd idén. LDE back up esetleg

7.körben már kurva nehéz okosnak lenni. Amúgy ha Barnes, Henderson marad ami jelenleg igen nehéz kérdés nem kell 7.körös T, inkább egy Ryan BartholomewC back upnak, ha eddig nem volt vagy egy KR\PR mint előbb már említettem. De ha addigra van infó Henderson, Barnes jövőjéről és nem marad egyikse(kétlem amúgy, mert Hendo sztem original tenderrel marad) akkor belefér a T pick.


Összeségében a QB és a DT picket nem tudnám elfogadni, de a többi rendben lenne részemről, főleg úgy ha mindkét pick helyére jó erősítés érkezne...

Ha csak ezt a két picket akarom "kijavítani"

2.Hankerson
3.Moffitt
4.Carmichael
5.Vincent Brown??
6.Fusco
7.Reid


Ha pedig a kérdés az lenne, hogy nézne ki az én mockom a tracker ismeretében ez a válaszom:

2.Wisniewski
3.Moffitt
4.Marcus Gilbert
5.Brandon Bair (LDE back upnak jó lenne)
6.Van Dyke
7.Aldrick Robinson WR

Igen tudom irreális és nem is ilyet csinálnék mint Raiders mock draft, mert nem hiszem, hogy egymás után 3 OL jönne. Összesen se sanszos, hogy jön ennyi, de én így tennék.
Wiz akár már 1 évében átvehetné a botot Sateletől, de 2012re megoldott lenne a poszt az tuti. Moffitt LG posztra jó lehetne eleinte Loper mögé aztán év vége felé akár már elé, de 2012-re vszeg simán kezdő lenne, addig meg jó depth. Gilbert RG\RT prospect aki vszeg inkább back up lenne, de annak jó pár évig értékes darab lehetne RG\RT posztokon.
Egy ilyen draft után 2012ben kéne egy top RT (vagy RG B.Campbelltől függően) és lenne egy fiatal, erős OLunk évekre...
Bair LDE posztra Houston mögé jól jönne. Van Dyke itt sztem válalható rizikó lenne. Gyors mint az állat és nem ügyetlen. 1 évnyi erősítés, technikázás után egy nickel vagy 4. számú poszt simán kinézhetne neki. Robinson itt BPA lenne, bár nem tudom mennyire lehtne returner szerepben hasznosítani...

Na ennyi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
2. kör: Hankerson vagy Wisniewski jó kis kérdés. Nekem mind a 2 játékos szimpatikus, ha később jött volna egy G akkor azt mondom, Leo tökéletes húzás lenne.
3.kör: Kaepernick nagyon tetszett a Nevada-ban, de nem hiszem h QB-t húzunk, pláne ennyire elöl. Én Moffitt-ot húznám a Leo pick után és így az LG is meglenne ami igencsak hiányposzt lett Gallery távozásával.
4.kör: CB kell és akár Carmichael is lehetne az. Ráadásul a 4.körös pickek mostanában bejöttek. Ez szerintem jó húzás.
5.kör: DT pick sem lesz szerintem, aláírt BigSey és Henderson is így nincs rá szükség. Ha már DL akkor inkább a szélre húznék, pl Winterswyk jó választás lenne, de jöhetne egy TE is.
6. kör: Fusco jó húzás, C mindenképpen kell és szimpatikusnak tűnik a srác. Ha nem csak zone block-ban használható akkor jöhetne. Ez is jó pick.
7. kör: Reid. Kell egy backup RT és ahogy olvastam róla, mindig ezen a poszton nyomta. Walker mögött lenne ideje tanulni. Ez a pick is tetszik.

Egyedül Casey az aki számomra elképzelhetetlen a hosszabbítások miatt. Talán még Kaepernick is hasonló cipőben jár mert Al bele van szeretve Campbell-be, így QB-t sem várok a drafton, ráadásul Hue QB-ja is megvan Boller személyében. Ha lenne még egy pick a 2-3 körben akkor lehet be lehetne vállalni egy QB-t is.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Olyan nagy csond van, na provokalok egy kis eletet... 😊
Volt a mock draft jatek, ahol en voltam a szerencses(?), aki eljatszhatta Al papa szerepet - aki ezuttal csak a 6. kor elejere aludt el 😉

Egyelore nem mondom el a teljes velemenyem/ertekelest.... ki milyen posztokat erositene leginkabb, melyik jatekosokkal, stb - erdekel a topiclakok velemenye.
Es csakhogy mar elore vedjem magam, itt a tracker is:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

(mielott olyanokat vagnak a fejemhez, hogy miert nem huztam Carimit mondjuk 2/16-ra. A Wisniewski vs. Hankerson volt az egyetlen huzos kerdes a szamomra.. utana igazabol, mar jott a tobbi pick "magatol".)

2/16 - Oakland Raiders: Leonard Hankerson, WR (Miami)
3/17 - Oakland Raiders: Colin Kaepernick, QB (Nevada)
4/16 - Oakland Raiders: Rashad Carmichael, CB (Virginia Tech)
5/17 - Oakland Raiders: Jurrell Casey, DT (USC)
6/16 - Oakland Raiders: Brandon Fusco, OC (Slippery Rock)
7/17 - Oakland Raiders: Jah Reid, OT (UCF)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Üdv Raiders-fanok!

"Elérhetővé" tudok tenni pár fejezetet a néhány nappal korábban említett könyvből (Badasses: The Legend of Snake, Foo, Dr. Death, and John Madden's Oakland Raiders by Peter Richmond).

Chapter 10: Guy, Foo, and Freddy: Building the Foundation (Phil Villapiano, Fred Biletnikoff, Otis Sistrunk, Ray Guy)

Chapter 11: The Snake (Ken Stabler)

Chapter 12: Hubbard, Uppy, and the Saga of 1973 (Marv Hubbard, Gene Upshaw)

Chapter 13: The Soul Patrol (Skip Thomas, Willie Brown, George Atkinson, Jack Tatum)

Akit érdekelne egy kis olvasnivaló, az dobjon egy PM-et és elküldöm neki a linket, ahonnan leszedhető a pdf.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/03/harom-erdekes-szerzodes.html
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Szerintem Kelly lenne a nose és Seymour, Houston a DE-k. Kelly idén is szinte csak 0 és 1-es technikában volt, nem lenne neki nagy megrázkódtatás.Döme
Jogos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A 3-4-hez szerintem csak a Ted/Jack poszt a kérdés, arra szerintem nincs megfelelő ember.
McClain az ész, mellé kéne valaki, de Goethel, és Brown kicsi ILB-be (Brown még sérülékeny is).
Ha szerzünk egy hentest, átállhatnánk, és szerintem sikeres is lehetne a váltás.
De én maradnák a 4-3-nál 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Szerintem Kelly lenne a nose és Seymour, Houston a DE-k. Kelly idén is szinte csak 0 és 1-es technikában volt, nem lenne neki nagy megrázkódtatás.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
A hivatalos oldalon már megy a propaganda a 3-4ről:
http://www.raiders.com/news/article-1/Raiders-an-Evolving-Defense/976e0e85-7da8-4c90-a489-e0ba8f6539fb

Tényleg néha olyan érzése van az embernek, hogy a Raiders a 30-as, 40-es évek Szovjetuniójának amerikai sportváltozata. 😀Döme
Roppant érdekes...

A cikk végén azért a 2002-es 4-3 D is ajnározva van...

Ha tényleg átállunk, ami még mindig kérdéses számomra akkor bizony túl sok ember van DLben és kevés LB sorban és nem tudom ki lesz a 3-4 NT...

Kelly és Seymour remek DE duo lehet 3-4ben. Henderson lenne az NT? Sose volt 3-4 NT és inkább a 4-3 NT rotációs szerep fekszik neki...Mi lenne Houston? DE vagy NT?
Houston-Seymour-Kelly DL is elképzelhető Bryant, Henderson cseresorral, de Shaughnessy helyzete komoly kérdés 3-4ben. Nagyon ígéretes 4-3 DE a gyerek kár lenne elbaszni...mondjuk a 6-5 270-re felránt még némi súlyt lehet DE...

LB poszt mondjuk 2. blikkre nem is annyira üres...

Wimbley alap, bár tavaly 4-3ban jobb volt mint korábban 3-4ben...Williams, Groves lehetne back up mögötte
Rolandonak jobban feküdne talán a 3-4, mint a 4-3, de az is igaz,h év végére jól átállt már...
Ha Scott 100%on visszatér lehetne OLB a másik oldalon és itt is Groves lehetne back up.

Rolando melletti ILB poszt a kérdéses, mert bár ott van Ricky és Goethel, de lehet ők kicsik lesznek oda...

Sec.be mindegy, de a kicsit gyengülőben lévő coverage unitnak(Aso, Huff) segíthetne is akár egy erősebb pass rush-al járó 3-4 front...

Hát így a végére elbizonytalanodtam mit is akarok 😊

Nem néz ki annyira rosszul...kezdő:
Houston-Seymour-Kelly
Wimbley-Brown-Rolando-Scott
Routt CJ?

Branch Mitchell?


Csere:
Bryant-Henderson-Shaughnessy
Williams-Goethel-Brown-Groves
CJ? McFadden

Brown Eugene?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
A hivatalos oldalon már megy a propaganda a 3-4ről:
http://www.raiders.com/news/article-1/Raiders-an-Evolving-Defense/976e0e85-7da8-4c90-a489-e0ba8f6539fb

Tényleg néha olyan érzése van az embernek, hogy a Raiders a 30-as, 40-es évek Szovjetuniójának amerikai sportváltozata. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
egy kis draft:

Állítólag ezekkel a játékosokkal beszélgettünk:

- Allen Bailey – DE – Miami - Talked to
- Roy Helu Jr. – RB – Nebraska - Talked to
- Joe Lefeged – S – Rutgers - Talked to
- Kendric Burney – CB – North Carolina - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin - Talked to
- Cameron Jordan – DE – California – Talked to
- Dontay Moch – OLB – Nevada – Talked to
- Julius Thomas – TE – Portland St. – Combine Interview
- Jerrell Powe – DT – Ole Miss – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Attended Workout
- Ryan Bartholomew – C – Syracuse – Combine Interview
- Chris Carter – DE/OLB – Fresno St. – Private Workout
- Josh Portis – QB – California (PA) – Combine Interview

Itt a link is, ha a többi csapatra is kíváncsi valaki:

http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/09/teamplayer-interest/


Nem tudom van e valami jelentősége, de van pár érdekes név.peterbadbone
Gyanúsan sok 3-4-es palya van ezek között meg a rosteren is...empty taxi
rosteren tobb a 4-3as azert...itt a liga top 4-3 dline edzoje...max nemi keveres lesz, de a base def nem hiszem, h valtozna...

okoskodok aztán Döme meg alámteszi a hivatalos oldalról ezt a cikket 😀
ˇˇˇˇˇˇ

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
egy kis draft:

Állítólag ezekkel a játékosokkal beszélgettünk:

- Allen Bailey – DE – Miami - Talked to
- Roy Helu Jr. – RB – Nebraska - Talked to
- Joe Lefeged – S – Rutgers - Talked to
- Kendric Burney – CB – North Carolina - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin - Talked to
- Cameron Jordan – DE – California – Talked to
- Dontay Moch – OLB – Nevada – Talked to
- Julius Thomas – TE – Portland St. – Combine Interview
- Jerrell Powe – DT – Ole Miss – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Attended Workout
- Ryan Bartholomew – C – Syracuse – Combine Interview
- Chris Carter – DE/OLB – Fresno St. – Private Workout
- Josh Portis – QB – California (PA) – Combine Interview

Itt a link is, ha a többi csapatra is kíváncsi valaki:

http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/09/teamplayer-interest/


Nem tudom van e valami jelentősége, de van pár érdekes név.peterbadbone
Gyanúsan sok 3-4-es palya van ezek között meg a rosteren is...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
egy kis draft:

Állítólag ezekkel a játékosokkal beszélgettünk:

- Allen Bailey – DE – Miami - Talked to
- Roy Helu Jr. – RB – Nebraska - Talked to
- Joe Lefeged – S – Rutgers - Talked to
- Kendric Burney – CB – North Carolina - Talked to
- Casey Matthews – LB – Oregon - Talked to
- Gabe Carimi – OT – Wisconsin - Talked to
- Cameron Jordan – DE – California – Talked to
- Dontay Moch – OLB – Nevada – Talked to
- Julius Thomas – TE – Portland St. – Combine Interview
- Jerrell Powe – DT – Ole Miss – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Attended Workout
- Ryan Bartholomew – C – Syracuse – Combine Interview
- Chris Carter – DE/OLB – Fresno St. – Private Workout
- Josh Portis – QB – California (PA) – Combine Interview

Itt a link is, ha a többi csapatra is kíváncsi valaki:

http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/09/teamplayer-interest/


Nem tudom van e valami jelentősége, de van pár érdekes név.