Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Érdekes, a legfrissebb hírek szerint az NFL csapatok nekikezdtek az RFA tenderek kiosztásának, pedig ez azért nem így működik, Andrew Brandt is megerősítette, hogy CBA függő a szituáció. Abszolút nem biztos, hogy az RFA státusz megmarad. Kérdés, mit mond erre az NFLPA, mert ez azért nem feltétlenül CBA kompatibilis megmozdulás. 😀

szerk: ha nincs új CBA, akkor ezek a most kiküldött tenderek biztosan érvénytelenítődnek, ez a legújabbgsn
Abban biztos vagyok hogy egy 5-éves veteránra (DeAngelo) RFA taget tenni esélytelen lesz az új CBA szerint is...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De ne feledd a tárgyalásokban főszereplő tulajú Carolina kezdte... ez azért jelenthet valamit.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Érdekes, a legfrissebb hírek szerint az NFL csapatok nekikezdtek az RFA tenderek kiosztásának, pedig ez azért nem így működik, Andrew Brandt is megerősítette, hogy CBA függő a szituáció. Abszolút nem biztos, hogy az RFA státusz megmarad. Kérdés, mit mond erre az NFLPA, mert ez azért nem feltétlenül CBA kompatibilis megmozdulás. 😀

szerk: ha nincs új CBA, akkor ezek a most kiküldött tenderek biztosan érvénytelenítődnek, ez a legújabb

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Aso mellett kiváncsi leszek, hogy megy majd egy másik CBnek...Rolni
Helyett. Most már én is kizártnak tartom hogy visszahozzuk, annyira még Al se mágus.

Most azt nem tudom hogy idén az RFA hogy van, mert Zach ugye pl az. Meg Schilens is többek között, de fasz se tudja hogy ebben a lockout közeli szituban most lehet e egyáltalán RFA taget adni...Döme
Sok csapat arra számít, hogy a cap mentes évnek megfelelően a 3-5. év után FA-k RFA státusza folytatólagos lesz az új CBA szerint is. Ezért nem tagelte a Panthers DeWillt vagy Charles Johnsont (bár ilyen alapon Kalilt se feltétlen kellett volna). Ez azonban az új CBA-tól függ, hiszen RFA szerződés csupán a szabadügynök-piac kezdetétől ajánlható meg a franchise/transition tagekkel ellentétben.

Ami Wimbleyt illeti, engem már az is meglep, hogy az NFL és NFLPA ebben egyet tudott érteni, hogy nem működik a 30 %-os szabály megsértése miatt a dolog első körben.gsn
Köszi gsn.

Routtról:
The Raiders re-signed cornerback Stanford Routt today to a three-year, $31.5 million extension, featuring $20 million over the first two seasons. So you can pretty much kiss Nnamdi Asomugha goodbye.

Now, on the surface, this looks like the usual Oakland silliness. That's an absurd amount of money for a guy that nobody considers one of the top cornerbacks in the league. It's similar to the extension Denver just gave Champ Bailey.

However, it is worth noting that Routt actually had phenomenal game charting stats in 2010. I keep meaning to write something about his numbers, because his name jumps off a list of this year's top corners as "Which one does not belong?" Routt allowed 5.5 yards per pass with a 67 percent Success Rate. Both figures are near the top of the league. It was so strange that we went back and looked to make sure charters weren't making a ton of mistakes in Oakland games. They weren't. It did seem like Routt had a smaller-than-usual rate of incompletes marked as "defensed." But it isn't ridiculous. We need to take it at mostly face value. Maybe Routt didn't have a great year, but he clearly had a pretty good one.

That doesn't mean that this contract isn't over the top. But at least Routt may be a better player than we give him credit for.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Aso mellett kiváncsi leszek, hogy megy majd egy másik CBnek...Rolni
Helyett. Most már én is kizártnak tartom hogy visszahozzuk, annyira még Al se mágus.

Most azt nem tudom hogy idén az RFA hogy van, mert Zach ugye pl az. Meg Schilens is többek között, de fasz se tudja hogy ebben a lockout közeli szituban most lehet e egyáltalán RFA taget adni...Döme
Sok csapat arra számít, hogy a cap mentes évnek megfelelően a 3-5. év után FA-k RFA státusza folytatólagos lesz az új CBA szerint is. Ezért nem tagelte a Panthers DeWillt vagy Charles Johnsont (bár ilyen alapon Kalilt se feltétlen kellett volna). Ez azonban az új CBA-tól függ, hiszen RFA szerződés csupán a szabadügynök-piac kezdetétől ajánlható meg a franchise/transition tagekkel ellentétben.

Ami Wimbleyt illeti, engem már az is meglep, hogy az NFL és NFLPA ebben egyet tudott érteni, hogy nem működik a 30 %-os szabály megsértése miatt a dolog első körben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aso mellett kiváncsi leszek, hogy megy majd egy másik CBnek...Rolni
Helyett. Most már én is kizártnak tartom hogy visszahozzuk, annyira még Al se mágus.

Most azt nem tudom hogy idén az RFA hogy van, mert Zach ugye pl az. Meg Schilens is többek között, de fasz se tudja hogy ebben a lockout közeli szituban most lehet e egyáltalán RFA taget adni...Döme
Elvileg lehet, mintha a Panthers ezt tette volna DA-vel meg Johnsonnal.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Aso mellett kiváncsi leszek, hogy megy majd egy másik CBnek...Rolni
Helyett. Most már én is kizártnak tartom hogy visszahozzuk, annyira még Al se mágus.

Most azt nem tudom hogy idén az RFA hogy van, mert Zach ugye pl az. Meg Schilens is többek között, de fasz se tudja hogy ebben a lockout közeli szituban most lehet e egyáltalán RFA taget adni...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Twitteren Huff olyat ír, hogy FA piac tesztelés lesz...

Hát azért Aso és Huff nélkül érdekes lesz a secondary...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Wimbley meg megkapta a tagetHöri
Ja írták hogy az nfl belekötött ebbe a 3,5-ös optionbe amit kapott vola, elengedni meg semiképpen nem akarjuk.

Cartwright is hosszabbítani fog, ő is kell a spec teambe. Viszont a Routt szerződès vicc, feleennyiért is maradt volna. Tavaly is a legdurvább taget kapta, Al papa szeretnè rohadtul teletömni a zsebét...Döme
Hát az biztos, hogy durva a szerződése, de azért valószínű, h ennél kevesebbért nem maradt volna. Tavaly lett elbaszva azzal a nagy tag-el...onnantól kezdve az ügynöke tudta mit tudnak kihúzni az öregből.
Idővel minden kiderül. Idei volt a legjobb éve, remélhetőleg Rod-al tovább fejlődik. Aso mellett kiváncsi leszek, hogy megy majd egy másik CBnek...

Wimbley esetében túl jó lett volna, ha 3,5ért megtartjuk. Nála rendben van a tag sztem. Sack leader volt nálunk, 4-3 SLB között liga szinten is elég jó volt...

Rock jó hír...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Wimbley meg megkapta a tagetHöri
Ja írták hogy az nfl belekötött ebbe a 3,5-ös optionbe amit kapott vola, elengedni meg semiképpen nem akarjuk.

Cartwright is hosszabbítani fog, ő is kell a spec teambe. Viszont a Routt szerződès vicc, feleennyiért is maradt volna. Tavaly is a legdurvább taget kapta, Al papa szeretnè rohadtul teletömni a zsebét...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
I. Osztályú!
Remélem fake ez a 30 millás fizu! Még jó, hogy írtam, hogy ettől tartok! Na mind1! Asoról ugye még semmi hír, de a jelen állás szerint röhej, hogy Routt lesz az első szá... (nem is folytatom inkább) 😐
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wimbley meg megkapta a taget

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Fókuszba a rapper focista Raiders dzsekibe volt.

Am meg Routt végre adott életjelet magából, és ugye a főnök őt nagyon szereti és egyből meg is dobta lével.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Stanford Routt's three-year deal is worth $31.5 million, including $20 million over the first two years.

😂 😂 😂 😂 😂 😂Szegecs
Na ez a hír még szegecs-et is visszahozta közénk 😊

Iszonyat túl fizettük...Champ kapott 4 év 43-at...

Ezzel hivatalos, hogy Aso nem jön vissza...

CB draft nagyon érik...

Routt mint #1 CB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 ne viccelődjünk.

Edit mondja nem viccelődünk
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Stanford Routt's three-year deal is worth $31.5 million, including $20 million over the first two years.

😂 😂 😂 😂 😂 😂


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
http://www.nytimes.com/interactive/2011/02/05/sports/football/madden-superbowl-graphic.html?ref=football

NY Times cikk. 10. legtöbbet játszottak online a Raiders-szel. Ezen azért meglepődtem. Nem tudtam hogy ennyire népszerű.Fa
Csak a tizedik?
Az egyik legnépszerűbb csapat ez a világon.
Pedig Al mindent elkövet hogy ne így legyen.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Routt hosszabítottHöri
Jaja...számokat nem találtam még...remélem nem vmi horror deal lett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Routt hosszabított

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
http://www.nytimes.com/interactive/2011/02/05/sports/football/madden-superbowl-graphic.html?ref=football

NY Times cikk. 10. legtöbbet játszottak online a Raiders-szel. Ezen azért meglepődtem. Nem tudtam hogy ennyire népszerű.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Csak azért hoztam fel a QB témát mert úgy láttam hogy a második körben még mindíg lehetne egész jót hozni, viszont az eddigi mock draftok alapján az első körbe kimegy a 5-6 CB éa a második kör elején is visznek majd még, szóval, hogy ha Aso megy akkor mindenképp kell majd de nem biztos hogy addigra marad olyan aki kezdő is lehetne (közel azonos szinten mint Asomugha 😀 ) bár én is jobban örülnék ha maradna és akkor ráérnénk CB-t hozni kb 4. körig.

WR szerintem is jó ötlet amúgy.

Ja és hogy belekavarjak a még egy kicsit az elmélkedésbe--- szerintem lesz 1 körös raiders drat mert Al apó majd az elméjével megfolytogatja valamelyik amatőrt, aki majd mosolyogva (és kicsit fuldokolva) átadja nekünk a draft jogot mondjuk cserébe egy használt szuszpenzorért 😀 😀

Na jó persze bármi áron nem kéne első kör de ha aso nem akar maradni akkor szerintetek el lehetne cserélni egy első körért mondjuk, vagy másodikért.

Remélem Al apó lelkébe megszólal majd a kis zsidó 😊 és akkor már inkább eladja mint ingyen elengedi.deniSSilver88
Második körre is marad egész jó QB? Nekem úgy tűnik most, elsőbe is alig. Persze ízlés dolga, de Grad 2.0-át sem mindig találni, rosszabbat meg minek? Annál azért vannak nagyobb needek itt (sztem).

De inkább azért írok, mert cornert nem kell első körben húzni. Sztem CB-t, TE-t, FB-t. G-t egyáltalán nem kell első körben vinni (úgy értem: kezdő posztra sem). CBért feltradeelni totál felesleges sztem. De ez csak a magánvéleményem, továbbá semmi köze ahhoz, hogy Patrick Peterson megéri az 1/1-et is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát le kell igazolni, és csak.... AZTÁN eladni/cserélni mondjuk 3-4 1. körös vonalkódért... 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Csak azért hoztam fel a QB témát mert úgy láttam hogy a második körben még mindíg lehetne egész jót hozni, viszont az eddigi mock draftok alapján az első körbe kimegy a 5-6 CB éa a második kör elején is visznek majd még, szóval, hogy ha Aso megy akkor mindenképp kell majd de nem biztos hogy addigra marad olyan aki kezdő is lehetne (közel azonos szinten mint Asomugha 😀 ) bár én is jobban örülnék ha maradna és akkor ráérnénk CB-t hozni kb 4. körig.

WR szerintem is jó ötlet amúgy.

Ja és hogy belekavarjak a még egy kicsit az elmélkedésbe--- szerintem lesz 1 körös raiders drat mert Al apó majd az elméjével megfolytogatja valamelyik amatőrt, aki majd mosolyogva (és kicsit fuldokolva) átadja nekünk a draft jogot mondjuk cserébe egy használt szuszpenzorért 😀 😀

Na jó persze bármi áron nem kéne első kör de ha aso nem akar maradni akkor szerintetek el lehetne cserélni egy első körért mondjuk, vagy másodikért.

Remélem Al apó lelkébe megszólal majd a kis zsidó 😊 és akkor már inkább eladja mint ingyen elengedi.deniSSilver88
Aso FA, szóval semmit nem tudunk érte kérni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
deniSSilver88 31
Csak azért hoztam fel a QB témát mert úgy láttam hogy a második körben még mindíg lehetne egész jót hozni, viszont az eddigi mock draftok alapján az első körbe kimegy a 5-6 CB éa a második kör elején is visznek majd még, szóval, hogy ha Aso megy akkor mindenképp kell majd de nem biztos hogy addigra marad olyan aki kezdő is lehetne (közel azonos szinten mint Asomugha 😀 ) bár én is jobban örülnék ha maradna és akkor ráérnénk CB-t hozni kb 4. körig.

WR szerintem is jó ötlet amúgy.

Ja és hogy belekavarjak a még egy kicsit az elmélkedésbe--- szerintem lesz 1 körös raiders drat mert Al apó majd az elméjével megfolytogatja valamelyik amatőrt, aki majd mosolyogva (és kicsit fuldokolva) átadja nekünk a draft jogot mondjuk cserébe egy használt szuszpenzorért 😀 😀

Na jó persze bármi áron nem kéne első kör de ha aso nem akar maradni akkor szerintetek el lehetne cserélni egy első körért mondjuk, vagy másodikért.

Remélem Al apó lelkébe megszólal majd a kis zsidó 😊 és akkor már inkább eladja mint ingyen elengedi.

THE RAIDERS WILL RISE AGAIN
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na Champ Bailey marad Donkey 4 évig 40+ milláért...

Remélem Aso is marad vmi hasonló összegért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!