Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De a WR poszt sztem fejlődőképes, mert szinte csak fiatal játékosok vannak, akikben ott a lehetőség! Bár azért egy igen tapasztalt veterán játékos elférne, de sztem nem létszükséglet.

A QB kérdésben egyetértünk! Szerintem ne bolygassuk egyelőre, aztán majd kiderül, meg úgy is kell majd egy újonc egyszercsak!

CB abban az esetben fontosabb kérdés, ha Asot nem hozzuk vissza, Aso visszahozása esetén nincs kérdés!

Tehát marad a fal megerősítése offense oldalon!Bruce
Hát az egyik legégetőbb kérdés nálam a WR poszt. Okké, hogy fejlődőképesek, de ki nem az? Kellene 1 első számú WR (persze ehhez előbb fal kell, bár ezzel nem mondok újat 😊 ) oszt kész! Többiek egész jók!

O-falat kellene egy kicsit gatyába rázni egy-két új taggal, de lehet elég lenne a CoopÁfész lecserélése valami jobb G-re (bár mondhatnánk azt, hogy a szezon második felében egész jók voltunk, hát akkor már hozzá se kellene nyúlni igazából (irónia 😊 )! És ugyanez a helyzet JC irányítónkkal is!) JC-t idén sztem hanyagolni kellene, úgy értem, hogy hagyni kellene még 1 évet, hátha valami csodát csinál (mert azért okos, és van esze ehhez a buta játékhoz! 😊 ) és akkor jajdejó, vagy utána nézni egy nagyobb kaliberű valakit. Az már számomra eléggé elszomorító, hogy egy Gradkowski ki tudja billenteni a kezdő pozícióból, (holott imádom a partyszemöldökös tagot! 😂 ) és most mondhatjuk, hogy ahány év annyi edző, de attól még... :/

Aso maradni fog remélem, de attól függetlenül 1 normálisabb CB kellene! (Routtnak volt egy statilag elfogadható szezonja na és? Nem esek hasra tőle! DMC-vel már befürgyéltem rendesen, remélem vele is ez lesz a helyzet! 😉 ) Remélem nem fogjuk kitömni a zsebét... 😐

Még egy OLB és irány az SB mivel szezon csak lesz! Nagy hülyék ha nem lesz mert akkor senki se jár jól. "Ha én nem nyerhetek, akkor te se nyerjél már bazze!" és ez egy amolyan Raiders-es hozzáállás a dolgokhoz! 😀 Bár lehet pont miattunk csinálják a hacacárét! Kezdenek félni tőlünk! Miattunk már bekakáltak páran az idén vagyis tavaly (mi már kezdünk szobatiszták lenni! 😀 )! 😀

Jah! Fontossági sorrendben tagoltam a novellámat!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
De a WR poszt sztem fejlődőképes, mert szinte csak fiatal játékosok vannak, akikben ott a lehetőség! Bár azért egy igen tapasztalt veterán játékos elférne, de sztem nem létszükséglet.

A QB kérdésben egyetértünk! Szerintem ne bolygassuk egyelőre, aztán majd kiderül, meg úgy is kell majd egy újonc egyszercsak!

CB abban az esetben fontosabb kérdés, ha Asot nem hozzuk vissza, Aso visszahozása esetén nincs kérdés!

Tehát marad a fal megerősítése offense oldalon!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hát Campbell első Raiders szezonja X-edik OC-vel,szerintem hagyjuk már békén szegény gyereket,JMR-nél és Gradnál is jobb még így is.Persze tudom hogy van itt sok Gradkowski fan aki ezért seggberúg,de ez az én véleményes,és nagyon úgy gondolom hogy az igazság is.
Egyértelmű hogy OL kell minél előbb, valamiért ezt a posztot már évek óta halogatjuk,és idén se tudunk első körbe húzni sajnos.De 2. körben egy Veldheer szintű playával meg is elégednék.
Én a CB posztot se tartom annyira hiánynak mint a WR-t.CB-t segíti egy erős Front 7,van egy egész jó Routt-unk,egy hangulatember CJ és azért McFadden meg Ware is ellesznek sztem.CB-ket ráadásul segítheti az egész jó S alakulat.

Azért az hogy legtöbb elkapás Z.Miller második legtöbb elkapás DMC, és csak utánuk jön egy WR (Murphy) hát egyrészről stratégia,másrészről szomorú rájuk nézve.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Ezért biztos el leszek küldve melegebb éghajlatra de szerintetek QB kérdés annyira meg van oldva nálunk.
Az utóbbi időben szóba se hozta senki azt hogy irányítót draftoljunk. Pedig ezen a poszton tuti lesz valaki aki sokat fog csúszni. Nem sok esélyt látok arra hogy top 5 QB első körben kimennyen

Tudom persze hogy O line erősítés kell és én személyesen valami benga Centernek örülnék és annak ha bruce -- tavaly sokat visszacsúszott a drafton -- Cambell több szerepet kapna idén akár RT ként is . Persze csak akkor ha már kiokosították arról hogy hogyan is kéne dolgozni itt, de szerintem 1 év erre talán elég volt.

JA és szerintem is meg kéne már állapodni a szezonról mert 1 év nfl nélkül iszonyat lenne!deniSSilver88
QB kérdés megoldott.
JC a kezdő ez tuti. Al szereti, Hue jókat mondott róla, Sauders ismeri...Szezon 2. felében egész jól játszott.
Boller, Frye, Grad közül lesz megfelelő back up...Rolni
Hat en nem vagyok nyugodt ezzel a Cambell kezd dologgal annyira. Szerintem egy kozepes, vagy meg annal is gyengebb iranyito. Ennel sokkal jobbakat lehetne szerezni mar evek ota pl. a drafton is akar.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Csak az OL a kérdés szerintem is és talán a CB poszt! A többi sztem ehhez képest kevésbé problémás!

OL -> 60%
CB -> 20%

Összes többi 20%
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ezért biztos el leszek küldve melegebb éghajlatra de szerintetek QB kérdés annyira meg van oldva nálunk.
Az utóbbi időben szóba se hozta senki azt hogy irányítót draftoljunk. Pedig ezen a poszton tuti lesz valaki aki sokat fog csúszni. Nem sok esélyt látok arra hogy top 5 QB első körben kimennyen

Tudom persze hogy O line erősítés kell és én személyesen valami benga Centernek örülnék és annak ha bruce -- tavaly sokat visszacsúszott a drafton -- Cambell több szerepet kapna idén akár RT ként is . Persze csak akkor ha már kiokosították arról hogy hogyan is kéne dolgozni itt, de szerintem 1 év erre talán elég volt.

JA és szerintem is meg kéne már állapodni a szezonról mert 1 év nfl nélkül iszonyat lenne!deniSSilver88
QB kérdés megoldott.
JC a kezdő ez tuti. Al szereti, Hue jókat mondott róla, Sauders ismeri...Szezon 2. felében egész jól játszott.
Boller, Frye, Grad közül lesz megfelelő back up...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
deniSSilver88 31
Ezért biztos el leszek küldve melegebb éghajlatra de szerintetek QB kérdés annyira meg van oldva nálunk.
Az utóbbi időben szóba se hozta senki azt hogy irányítót draftoljunk. Pedig ezen a poszton tuti lesz valaki aki sokat fog csúszni. Nem sok esélyt látok arra hogy top 5 QB első körben kimennyen

Tudom persze hogy O line erősítés kell és én személyesen valami benga Centernek örülnék és annak ha bruce -- tavaly sokat visszacsúszott a drafton -- Cambell több szerepet kapna idén akár RT ként is . Persze csak akkor ha már kiokosították arról hogy hogyan is kéne dolgozni itt, de szerintem 1 év erre talán elég volt.

JA és szerintem is meg kéne már állapodni a szezonról mert 1 év nfl nélkül iszonyat lenne!

THE RAIDERS WILL RISE AGAIN
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ja, az összes OLBnk tud 3-4-et tolni, Rolando, Seymour abban nőtt fel. Egyedül még egy ILB meg egy nose kéne, bár szerintem Kelly az idei attitűdjével simán tudna NT-t tolni 3-4-ben is.Döme
Hát érdekes lenne...Kelly nem tudom mennyire állná meg a helyét mint 3-4 NT...
Houston-Kelly-Semour Dline azért nem lenne rossz sztem...
Goethel ha jól emlékszem egyetemen 3-4ben ILB volt...
Az biztos, hogy Wimbley, Scott és Groves sem lenne bajban mint 3-4 OLB...

Egyedül Shaughnessy helyzete kérdéses 3-4ben és azért ő elég jó volt eddig.

Én megtartanám a 4-3at base Dnek és kicsit feldobnám 3-4es, 2-4-5ös felállásokkal.
4-3 megtartása mellett szól, hogy Houston és Shaughnessy vszeg tovább fejlődik Waufle, Seymour keze alatt, ami azt jelentené, hogy egy domináns Dline lehet kialakulóban. Ahhoz társulhat jövőre már egy igen jó LB sor is. Rolando vszeg jövőre már teljesen megszokja a 4-3at, ritmust és zorall lesz. Elvileg Wimbley és Groves szintén otthonosabb lesz a 4-3ban, míg Scott felgyógyul és Goethel szintén csak javulhat.
Ez a front 7 igencsak erős brigád lehet majd mind futás ellen mind siettetésben.
A sec helyzete nagy kérdőjel ügyebár a CB poszt miatt, de bízhatunk abban, hogy ha gyengül is a CB állomány mondjuk Aso lelépésével akkor a jobb front7, pass rush és a Rod által emlegetett "different looks"-nak köszönhetően rendben lesz.

OL-t, O-t kell rendbe rakni az offseasonban és mindenkinek odabaszni...

Ja meg megállapodni a szezonról :mad:

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ja, az összes OLBnk tud 3-4-et tolni, Rolando, Seymour abban nőtt fel. Egyedül még egy ILB meg egy nose kéne, bár szerintem Kelly az idei attitűdjével simán tudna NT-t tolni 3-4-ben is.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A mi keretünkre is azt mondják, h lassan könnyebb lenne 3-4et játszani vele, mint 4-3at.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Melyik posztok járnak a legnagyobb fizuval,ezzel együtt legnagyobb franchise taggel?
A legkisebb gondolom a Kicker,Punter és talán a FB 3as.
Egyébként ha Janora vagy Lechlerre tennénk taget,szerződésük lejárta után,akkor kevesebbet keresnének mint eddig?Mert ha jól tudom a legjobban kereső kicker és punter van nálunk,és taggel a top5 átlag van,szóval ilyenkor ez visszaesés nem?Fa
Nos, ahogy én tudom A jelenlegi cba szerint franchisetagnél a legjobb 5 átlaga VAGY a tavalyi fizu 120%-a, amelyik a Nagyobb. Szóval kevesebbet Semmi esetre sem kereshetnének. //Transitiontagnél se
Denver visszaáll 4-3ra...érdekes lesz, mert a mostani keretükkel igen necces az átállás sztem...
Rolni
Az nagyobb baj, h Fox szerint nem necces...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
OG-re tag-et rakni hülyeség sztem is...


Denver visszaáll 4-3ra...érdekes lesz, mert a mostani keretükkel igen necces az átállás sztem...


Aso esetében szerintem a legnagyobb kérdés, hogy elhiszi-e, hogy nyerhet a csapat.
Ha erre lát potenciális esélyt most, hogy Big Sey visszaigazolt és Rod idejött sztem marad. Nagy fizut fog kapni, de vhogy megoldja az öreg...

Új CBAn is persze sok múlik majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Quarterback $16,405,000
Offensive Linemen $10,731,000
Wide Receiver $9,521,000
Running Back $8,156,000
Tight end $5,908,000
Defensive End $12,398,000
Defensive Tackle $7,003,000
Linebacker $9,680,000
Cornerback $9,566,000
Safety $6,455,000
Kicker or Punter $2,814,000

A fullback a Running back-ek között van, szóval azokra nem szoktak sztem rakni franchise tag-et! LT-n kívül szerintem falemberre sem érdemes rakni!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
According to NFL Network's Michael Lombardi, Richard Seymour's $30 million contract leaves the Raiders with a "slim and none" chance of re-signing free agent Nnamdi Asomugha.
"And I would favor none," Lombardi said. "Once Seymour's deal was done, that eliminated Asomugha. Seymour got over $22 million in guaranteed money. Now the Raiders can place the franchise tag on TE Zach Miller, keeping him off the market ... Asomugha is going to be the top free agent when we get to free agency this offseason, and he's going to command a huge deal, something the Raiders can't really pay."
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Melyik posztok járnak a legnagyobb fizuval,ezzel együtt legnagyobb franchise taggel?
A legkisebb gondolom a Kicker,Punter és talán a FB 3as.
Egyébként ha Janora vagy Lechlerre tennénk taget,szerződésük lejárta után,akkor kevesebbet keresnének mint eddig?Mert ha jól tudom a legjobban kereső kicker és punter van nálunk,és taggel a top5 átlag van,szóval ilyenkor ez visszaesés nem?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Egy DHB fizu csökkentés még szóba jöhetne akár, és már egyből nem lenne "akkora" gebasz a többiek visszaigazolása.TST
Az nem ártana. 😊 Talán valami ösztönözné jövőre, hogy kicsit jobban odategye magát, bár a mentalitásával sztem nincs gond, ő nem JMR, azért rajta látható az akarás vmennyire, nade csak megdolgozik majd 1 nagyobb fizuért. Én nem sajnálnám tőle, ha robbantana, és megérdemelné, akkor kapja meg ami jár neki, de egyenlőre ezért a kurva sok delláért nem igen tett le semmit sem az asztalra, szóval faragjuk csak le a kessét. 😊Raider89
DHB fizujával nincsen gond...2011: $1 million, 2012: $1.605 million, 2013: $2.21 million, 2014: Free Agent idei évben megkapta a nagy zsét roster bonus vagy vmi hasonló címén...



Új agymenések:
Lombardi szerint a Seymour deal azt is jelenti, hogy Asora nem lesz pénzünk...majd kiderül...

Gutierez szerint Miller RFA tendert kap majd( sztem is 😊 ), míg Gallery kaphat tag-et...na a Gallery tag bebaszna, mert az 10M-s fizu lenne egy sérülékeny Gnek...annyit nem ér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Egy DHB fizu csökkentés még szóba jöhetne akár, és már egyből nem lenne "akkora" gebasz a többiek visszaigazolása.TST
Az nem ártana. 😊 Talán valami ösztönözné jövőre, hogy kicsit jobban odategye magát, bár a mentalitásával sztem nincs gond, ő nem JMR, azért rajta látható az akarás vmennyire, nade csak megdolgozik majd 1 nagyobb fizuért. Én nem sajnálnám tőle, ha robbantana, és megérdemelné, akkor kapja meg ami jár neki, de egyenlőre ezért a kurva sok delláért nem igen tett le semmit sem az asztalra, szóval faragjuk csak le a kessét. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egy DHB fizu csökkentés még szóba jöhetne akár, és már egyből nem lenne "akkora" gebasz a többiek visszaigazolása.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Miller taget fog kapni vszeg, csak elfelejtettem hozzáírni tegnap, szal őt nem kell ide venni.Raider89
Hát legtöbb helyen azt írják, hogy nem osztunk tag-et...
Amúgy Miller RFA lenne a mostani rendszerben és vszeg ilyen szempontból nem lesz komoly változás az új CBAben, szóval sztem zach vagy kap egy long term-et vagy egy csini tag-et 1. és 3.körrel...

A lényeg, hogy nem megy sehova...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Miller taget fog kapni vszeg, csak elfelejtettem hozzáírni tegnap, szal őt nem kell ide venni.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na Wimbley optionnel legalabb 1 evig marad 3,5M ert...ez is jo huzas!

Miller, Huff, Routt es a kisebbek visszaigazolasa johet meg, de Aso es Gallo szerzodese az uj CBA-vel keszulhet el...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na, akkor Sey kipipa'. Miller, Routt, Gallery, Aso szerintem(v. remélem) maradnak, Bush el lesz engedve sztem(bár bírom a tagot, örülnék neki ha maradna, jó kis párost alkotnak D-Dawg-al).Wimbley is kell, hogy hosszabbítson, jól nyomta. Attól függ ki mennyiért maradna, nem örülnék neki ha pl Gallo vagy Aso elmenne, de szóba jöhet sajnos, sőt az ő távozásuk a legvalószínűbb, de én bízom bennük..
Remélem lesz szezon, nagyon szépen alakul az edzői stáb, és a csapat is, nem kéne most egy kurva lockout.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Még a 2 éves szerződés is jobb mint a tag. Nagyon durva fizuval marad itt, de a védelem eddigi hiányzó láncszemét találtuk meg. Köv szezonban durva meló lesz a keretet a cap alatt tartani. Ott van még Bush, Aso, Routt, Miller és Gallery. Igaz, hogy idén nem kell egy első körös fizuval számolni, de azért művészet lesz megoldani.

Jöhet a még keményebb dió! Aso-t itt tartani egy kicsit szerintem nehezebb ügy lesz.

Ha Wimbley tényleg maradna egy 3.5M opcióval akkor az nagyon jó hír! Egy ügynökkel kevesebb akit meg kellene győzni.

Woodson, Wisniewski és Biekert visszahozatala nagyon szimpatikus. Mindegyikük jó játékos volt, remélhetőleg coach-nak is megfelelnek majd. A tudásuk megvan, remélhetőleg át is tudják adni majd.

A DC körüli írások egyre ritkulnak, egy nevet sem dobnak fel és a már szóba hozottakról sem lehet hallani, hogy elbeszélgettek volna velük. Sietni ugyan nem kell és van már ugye egy DC jelöltünk, csak jó lenne ha az irányvonal véglegesen kirajzolódna.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mostmár 2 éves szerződés van NFL.com-on is...hát nem kevés pénz és igazából akkor lesz azért necces, ha lockout van, mert akkor 1 évre kapja végülis a dellát...vagy ha lockout van csúsznak a szerződések is??Rolni
úgy tudom igen
tehát ha köt egy szerződést 2013ig de egy szezon elmarad lokáut miatt (márpedig el fog) akkor 14ig szól.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Mostmár 2 éves szerződés van NFL.com-on is...hát nem kevés pénz és igazából akkor lesz azért necces, ha lockout van, mert akkor 1 évre kapja végülis a dellát...vagy ha lockout van csúsznak a szerződések is??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!