Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Schefter szerint megvan az új OC, Saunders személyében.peterbadbone
nfl.com szerint már hivatalos.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Ocho? Durva lenne... DHB megint kereshetne magának új mezszámot! 😀


Schefter szerint megvan az új OC, Saunders személyében.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Ochocinco:
“I would not care where Hue Jackson got a job. I would go play for him, run through a wall, jump in front of a bus, etc. u get the point.”

“Man that was the greatest coach I ever had. Hue Jackson would choke me out, cuss me out, just to make sure I was precise on everything.

“It would be refreshing to be with Hue Jackson again. I know I wouldn’t have to worry about being thrown under a bus again.”

Tőlem elférne itt, én bírom. És akkor lenne 3+ éves tapasztalattal bíró receiverünk is. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
http://nfl.fanhouse.com/2011/01/10/jets-trying-to-steal-from-raiders-30-year-old-playbook/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
Hát kapásból annyi baj lenne vele, hogy 3-4 ember.
3-4 ember nem olyan rég próbálta AL 4-3-át futtatni és nem nagyon jött össze a dolog...

Ha meg 3-4-re váltunk [és Al hátrébblép (nem hiszem a mostani sajtótájékoztató)] akkor pár playa helyzetét komolyan át kell gonolni...Rolni
Hopsz, igazad van, a sémát nem figyeltem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
Hát kapásból annyi baj lenne vele, hogy 3-4 ember.
3-4 ember nem olyan rég próbálta AL 4-3-át futtatni és nem nagyon jött össze a dolog...

Ha meg 3-4-re váltunk [és Al hátrébblép (nem hiszem a mostani sajtótájékoztató)] akkor pár playa helyzetét komolyan át kell gonolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
csak mint ember hulladék...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😂 Végülis ki tudja. Olasz foci a Dfenseről híres. (Bár inkább a csalásról 😀)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
http://www.filippomagnini.it/ új kihívásra vágyik igen 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Magnini neve merult fel DCkent...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.Döme
Mondjuk JMR-t nem nagyon lehetett dicsérni, sőt a kritizálás sem hatotta meg 😛

Végre az O-ből is Pro Bowl-ba jutott valaki!
Még DMC, meg Kelly kéne 😀BMG
Azt hiszem így akartad.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.Döme
Mondjuk JMR-t nem nagyon lehetett dicsérni, sőt a kritizálás sem hatotta meg 😛

Végre az O-ből is PO-ba jutott valaki!
Még DMC, meg Kelly kéne 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
A jó Al kedvesen válaszolgatott:
-Q: Did Jackson get the same kind of contract, two years and two years at a team option?

-AL DAVIS: I didn’t say what he did.

-Q: I’m asking you…

-AL DAVIS: Yeah, well, I’m not telling you. That’s up to you.

-Q: Are you demanding on coaches?

-AL DAVIS: No, that’s B.S.

Arc. 😀

Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Zach Miller ott lesz a PB-on, Gates nem vállalta.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Ez tényleg leesett a lépcsőn! Szerintem már oszlásnak indult... 😛

Mondjuk azt nem értem, miért kellett Cable-t utólag alázni, Kiffinnel is ezt csinálta annak idején.
Hue hozzáállása tetszik, jó lenne egy Ravenshez hasonló D...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tényleg nincs jó bőrben Davis Nagyúr! Nézzétek majd meg! Szezonkezdetre JLH-t fogja megszégyeníteni bámulatos hátra szaltójával. Dokik majd secperc alatt összerakják! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én a 'Fuck Rule óta nem szeressem a Patriótákat. Na meg alapból utálok minden Bostoni székhelyű csapatot, nem tudom miért...Bár a Celtics talán kivétel, Pierce és Rondo miatt, meg mer' zöldek. 😀 Egyébként sok cimborám Patses, velük se meg az itteni fórumosokkal sincs bajom, ők 'rílek, meg jófejek. 😊 De azért mindig pezsgőt bontok, ha kikapnak. 😊

Ja és megnéztem a videót, hát eléggé rottyon van a Nagyúr... Valóban, ahogy Rolni írta, egyszer tök képbe van, máskor azt se tudja hol van..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Bruce testvér én meg tudlak érteni a Patriots nemszeretésedben.
Hasonlóan vagyok, csapatot annyira nem utálok mint őket, Brady miatt, anno Harrison miatt, BB miatt és egyes szurkolói miatt, bár itt van pár normális arc is.Delonso_
Jaja, én is szoktam olvasni a Pats topicot és akik így megmaradtak most hogy már annyira nem nyer a csapat állandóan SB-t, tök normális arcok vannak! Velük semmi bajom, én a divatmajmokat utálom, de őket nagyon! 😀

Én is szeretek olyan csapatot, ami divatosnak számít mostanában (Red Wings), csak én már majd' két évtizede őket szeretem, szóval az is más!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bruce testvér én meg tudlak érteni a Patriots nemszeretésedben.
Hasonlóan vagyok, csapatot annyira nem utálok mint őket, Brady miatt, anno Harrison miatt, BB miatt és egyes szurkolói miatt, bár itt van pár normális arc is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Amúgy az edzőkérdés részleges megoldásán túl, ami nagy örömöt okoz nekem, az az, hogy kiesett a Patriots! Sajnálom ha ezzel bárkit is megbántok, de annyira nem szeretem azt a csapatot, hogy mindig ellenük szurkolok és sajnos az alapszakaszban nem volt sok örömben részem, így most duplán örülök, hogy a Jets jutott tovább! Akkor lett volna teljes a dolog, ha a Ravens is továbbjut, de ez sajnos nem jött létre.

Remélem hogy a jövőben már nem az ilyen dolgoknak kell örülnöm, hanem a Raiders PO-ba jutásának, meg továbbjutásának! Mert most mondhatják azt a Patriots szurkolók, hogy savanyú a szőlő, ami részint igaz is, de inkább csak szimplán nem szeretem a Patriotst!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Seahawks hired Tom Cable as assistant head coach/offensive line coach

mehet ZBS kedni ismét...sok sikert Cable guyRolni
Cable mentora, Alex Gibbs a szezon előtt pár nappal vonult vissza onnan tök ugyanerről a posztról, jól döntött Carroll hogy elvitte.

Kábelnek is biztos felüdülés lesz egy olyan laza stílusú emberrel dolgozni mint Carroll, a költőfejedelem, realitással sok kapcsolatot nem ápoló Davis bátyó után.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Seahawks hired Tom Cable as assistant head coach/offensive line coach

mehet ZBS kedni ismét...sok sikert Cable guy

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!