Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders head coach Hue Jackson said he likes the team's wide receiving corps and believes they will be able to get better with time, reports CBSSports.com. "I think we have some players I'm very excited about. Obviously, they need to do it at a very high level, consistently, and they can and they will. I think that group, the sky is the limit. We've got to create the environment to get it all out of them," Jackson said. Jackson did not rule out the possibility of the team adding a veteran receiver during the offseason.

Én is ezt hajtom már egy ideje! 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15

lóvénk van bőven...Rolni
Mégis utolsó előttiek vagyunk 😛
De elég szép bevételünk van. Viszont a jegyárakhoz képest, elég kevés a fanokból származó jövedelem...

Vicces, hogy Davis 180.000-ért vette meg a teljes tulajdonrészt anno. Ma már egy átlagos játékos signing bonusa is több 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15

lóvénk van bőven...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Na a neten olvasgatva 5 DC jelöltet szedtem össze:

1. Winston Moss
Moss volt nálunk anno HC interjún már, játszott nálunk. Ez ugyebár kimeríti az Al-hoz való kötődés fogalmát. Ha az öreg meghallgatta HCnak, mégha esetleg Rooney rule miatt is, sztem elképzelhető, hogy DCnek is meghallgatná.
Ha nem az Al kötődést vizsgálom akkor egy igen jó, attacking D-ben dolgozik mint LB coach és assistant HC titulus birtokosa is. HC egy darabig biztos nem lesz GBben, kicsit kéne jobban ismerni a DC szitujukat, de nem hiszem, hogy ilyen sikeres Caperst lecserélnének. HCnak nem viszi már senki, hiszen mindenhol megvan a HC...Szóval ha Moss szeretne DC lenni, erre nálunk lehetne a legjobb esélye vszeg. Én örülnék neki. Ha GB megint tovább jut és mi továbbra se kerülünk hírbe senkivel, nem interjúztatunk mást akkor egyre komolyabban kell venni Moss nevét szerintem.

2. Mike Waufle
Al és Hue is nagyon elismerően nyilatkozott róla. Szerintem ha eddigi karrierje során nem lett belőle DC lehet őt nem érdekli annyira a dolog. Én jobban örülnék, ha maradna DL coach és teljes erőbedobással arra koncentrálna továbbra is, de ha nem találunk komoly külső embert, belülről szerintem neki van a legtöbb esélye. Kevin Ross neve a másik ami felmerülhet hiszen kettejüknek van élő szerződése 😊

3. Chuck Cecil
Most lett elküldve a Titanstól. Érdekes helyzetben van, mert míg Schwartz volt a DC Titansnál addig ő is igen jónak tűnt, aztán amióta egyedül tevékenykedik nem annyira acélos a teljesítménye ahogy olvastam. DC meló előtt safetiekkel, nickellbackekkel maj az összes DBvel foglalkozott. Ő maga is S-t játszott anno. A Titans DC poszton elért eredményeit azonban szerintem arról az oldalról is meg kell nézni, hogy Schwartz Detroitba költözése egybe esett Big AL Washingtonba távozásával is. Ez azért az addigi erősségnek Dt húzó Dline-on sokat ronthatott.(nem követtem a Titans meccseit, nem tudom mi a szitu inkább csak elmélkedek). Az idei rostert megnéztem nfl.com-on és sztem iszonyat undersized front 7-ük van. Kezdő DTk 300 alatt, DEk 260 körül, LBk 240 vagy alatta...ehhez vszeg nem jó D schemát használtak ??? Na mondjuk nálunk ilyen gondja nem lenne, mert sztem a mi front 7ünk az egyik ha nem a legnagyobb 4-3 front...
Ami érdekes, hogy a Run D jobb volt náluk mint a pass D. Korábbi DB coachtól nem ezt várná az ember, ráadásul papíron a DB sor sztem jobb mint a front7.

4. Darren Perry
2007-2008-as szezonban mint DB coach megfordult nálunk már. GB safeties edzője jelenleg. Itt inkább az Al faktor ami miatt elképzelhető a dolog, mert azért sztem kicsit nagy lépés lenne neki a DC poszt.

5. Lou Spanos
Az ő neve merült fel több helyen is. Steelersnél volt, illetve 2009 óta Washington LB coach. Nem tudom miért lenne alkalmas, de több helyen találkoztam nevével főleg twitteren. Igazából Ő 3-4 ember tehát sztem csak schema váltás esetén jöhetne szóba, de sztem\remélem nem lesz itt váltás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
http://www.raiders.com/media-vault/videos/Behind-the-Shield-Online-01-19-11/d7f7be76-ad37-4797-bd1c-f9eb98604f86

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ajánlatot azért nem kapott még szerintem, mert ha nem lesz szezon, minek fizessék ki neki a milliókat.
Én kinézem belőle, hogy ha Davis elérak bármilyen szerződést (azért reálisat..), akkor simán marad.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
MOst ez az Aso-val kapcsolatos belinkelt szöveg akkor ha jól fordítom,akkor lényegében leginkább azon múlik h visszajön-e,h adunk neki nagy fizut vagy sem?
Szóval akkor ilyen "klubhűség",vagy Raiders iránti szeretet nincs nagyon benne? 😕
Jó persze megértem hogy akarja a pénzt,de hát azért mint Raider szeretném,ha mégis csak nem valaki a pénz miatt játszana itt szívesen,hanem mert Raider lehet.

Persze teljesen máshogy gondolkodik a szurkoló mint ami valójában van,csak hát így jobb lenne a szívemnek 😊

A véleményem tovább is tartom.Aso vs. összes többi lejárt kontaktú játékosunk.Akkor inkább mindenki más mint Aso.Fa
Hát én nem így fordítanám.
Aso-tól idézett rész annyi, hogy nem zárja ki, hogy visszatér, hiszi, hogy fényes a csapat jövője és bizik Hue-ban mint HCben. Már a hír közlője teszi hozzá, hogy bár elsőre úgy nézett ki esélytelen, h visszatér, de miután a nagy szerződéstől eláltunk még mindig vszeg mi adnánk neki a legtöbbet. És még nincs más kérő se képben.


Ez az ügy eddig igen tiszta mindkét oldalról. Al lenyilatkozta, h Aso nagyon jó CB, sokat tesz a közösségért és természetesen szeretnénk visszaigazolni, de 17millát nem ér. Azon az áron 2-3 jó playa hozható. CBA aláírása után megkezdik a tárgyalásokat.
Aso csak jót nyilatkozott eddig a csapatról. Jövőkép van, szeret itt lenni, Hueban is bízik stb....Aso nagyon okos srác és profi. Mi mást mondhatna, amikor fogalma sincs senkinek milyen lesz a CBA. Ki tudja honnan kap majd ajánlatokat, mennyiért és innen azt is nehéz megítélni nem hisz-e Ő tényleg abban, h megfordul a szekerünk. Azért mekkora story lenne ha a pro bowl leg-leg shutdown corner kitart kis zűrös looser csapata mellett és győzelemre vezeti...tiszta Amerika 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
MOst ez az Aso-val kapcsolatos belinkelt szöveg akkor ha jól fordítom,akkor lényegében leginkább azon múlik h visszajön-e,h adunk neki nagy fizut vagy sem?
Szóval akkor ilyen "klubhűség",vagy Raiders iránti szeretet nincs nagyon benne? 😕
Jó persze megértem hogy akarja a pénzt,de hát azért mint Raider szeretném,ha mégis csak nem valaki a pénz miatt játszana itt szívesen,hanem mert Raider lehet.

Persze teljesen máshogy gondolkodik a szurkoló mint ami valójában van,csak hát így jobb lenne a szívemnek 😊

A véleményem tovább is tartom.Aso vs. összes többi lejárt kontaktú játékosunk.Akkor inkább mindenki más mint Aso.Fa
Hát, ez a profi ligák realitása. Nagyon kevés játékos-csapat kapcsolat van, ahol tényleg nem a pénz az elsődleges. De nála azért az is sokat nyom a latba, hogy tősgyökeres kaliforniai, imád itt, van ez az alapítványa is, amihez nem csak a nevét adja, hanem tényleg foglalkozik a gyerekekkel. Szóval ez egy plusz megtartó erő lehet.

Túlfizetni én sem akarom, ha ez abba kerül hogy a többi FA lelép. De ezt nem mi döntjük el, az viszont biztos, hogy Davis egyértelműen arra utalt, hogy ezt a 17 millát akkor se fizette volna ki neki, ha nem voidolódik automatikusan, pont a többi FA miatt. Szóval ha lesz új szerződése, akkor az normális lesz, a capmágiában amúgy is élen járunk. 😊
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
MOst ez az Aso-val kapcsolatos belinkelt szöveg akkor ha jól fordítom,akkor lényegében leginkább azon múlik h visszajön-e,h adunk neki nagy fizut vagy sem?
Szóval akkor ilyen "klubhűség",vagy Raiders iránti szeretet nincs nagyon benne? 😕
Jó persze megértem hogy akarja a pénzt,de hát azért mint Raider szeretném,ha mégis csak nem valaki a pénz miatt játszana itt szívesen,hanem mert Raider lehet.

Persze teljesen máshogy gondolkodik a szurkoló mint ami valójában van,csak hát így jobb lenne a szívemnek 😊

A véleményem tovább is tartom.Aso vs. összes többi lejárt kontaktú játékosunk.Akkor inkább mindenki más mint Aso.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
több pénz jobb foci? Remélem, lesz PO a következő szezonban, legalább WildCard pozin.toxique
Jövőre azt kívánom a PO-ban, hogy ha már Wild Card helyen jutunk be, akkor az első körben legyen az ellenfél a Steelers, akiket kiütünk, aztán meg jöjjön a Patriots, akiket ugyancsak helyben hagyunk és a harmadik mérkőzésen a KC-vel játszunk a döntőbe jutásért és kerüljünk be az SB-be, ahol már mindegy hogy ki jön szembe! 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
több pénz jobb foci? Remélem, lesz PO a következő szezonban, legalább WildCard pozin.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Naaaaaaa



Nnamdi Asomugha-DB-Raiders Jan. 21 - 12:22 pm et

NFL.com's Albert Breer seconds a recent ESPN report about CB Nnamdi Asomugha, saying "don't rule out a return to Oakland."
Breer says Asomugha "takes pride in having seen the team through, and he believes there's a bright future with the Raiders." He also reportedly "has confidence" in new head coach Hue Jackson. At first, an Asomugha return to Oakland seemed unlikely, but even after they voided his monstrous 2011 option, there's still a good chance they will be willing to offer him more money than anyone else this offseason. Consider them the favorite for his services, if only because no other obvious suitor yet exists.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Saunders jó hír!

Chad esete érdekes. Nem hiszem, hogy megérne egy korai picket nekünk...1 éves szerződése van csak és bár jó WR nem csillog annyira mostanában. Upgrade lenne az tuti, de a 2. körös pickünket nem szívesen adnám érte...Rolni
Szerintem inkább az egója lenne rossz hatással a csapatra...
Draftpick meg nem kell érte, elég egy busz, és eléugrik 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Saunders jó hír!

Chad esete érdekes. Nem hiszem, hogy megérne egy korai picket nekünk...1 éves szerződése van csak és bár jó WR nem csillog annyira mostanában. Upgrade lenne az tuti, de a 2. körös pickünket nem szívesen adnám érte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
John Denney a Dolphins LS-e megy a Pro Bowl-ra, így Condo nem gyarapítja a Raiders ProBowlerek számát.

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Schefter szerint megvan az új OC, Saunders személyében.peterbadbone
nfl.com szerint már hivatalos.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ocho? Durva lenne... DHB megint kereshetne magának új mezszámot! 😀


Schefter szerint megvan az új OC, Saunders személyében.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ochocinco:
“I would not care where Hue Jackson got a job. I would go play for him, run through a wall, jump in front of a bus, etc. u get the point.”

“Man that was the greatest coach I ever had. Hue Jackson would choke me out, cuss me out, just to make sure I was precise on everything.

“It would be refreshing to be with Hue Jackson again. I know I wouldn’t have to worry about being thrown under a bus again.”

Tőlem elférne itt, én bírom. És akkor lenne 3+ éves tapasztalattal bíró receiverünk is. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
http://nfl.fanhouse.com/2011/01/10/jets-trying-to-steal-from-raiders-30-year-old-playbook/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
Hát kapásból annyi baj lenne vele, hogy 3-4 ember.
3-4 ember nem olyan rég próbálta AL 4-3-át futtatni és nem nagyon jött össze a dolog...

Ha meg 3-4-re váltunk [és Al hátrébblép (nem hiszem a mostani sajtótájékoztató)] akkor pár playa helyzetét komolyan át kell gonolni...Rolni
Hopsz, igazad van, a sémát nem figyeltem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
Hát kapásból annyi baj lenne vele, hogy 3-4 ember.
3-4 ember nem olyan rég próbálta AL 4-3-át futtatni és nem nagyon jött össze a dolog...

Ha meg 3-4-re váltunk [és Al hátrébblép (nem hiszem a mostani sajtótájékoztató)] akkor pár playa helyzetét komolyan át kell gonolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.szaba
csak mint ember hulladék...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...Rolni
És mi a baj vele? DC-nek nem olyan retek.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😀 ja persze...

Mangini...mondjuk csak pletyka...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
😂 Végülis ki tudja. Olasz foci a Dfenseről híres. (Bár inkább a csalásról 😀)