Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raiders owner Al Davis takes a shot at Detroit Lions' Calvin Johnson
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/01/raiders_owner_al_davis_takes_a.html

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Támadó oldalon 3 embör marad:
For you Raiders fans, Hue Jackson retained 3 assistants: WRs Sanjay Lal, RBs Kelly Skipper, TEs Adam Henry, all here at Senior Bowl.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Lehet, hogy kevés elkapást engedett Routt, de a hosszú passzokat mindig benyelte. Pedig állítólag kurva gyors, szóval tartania kéne a lépést az elkapóval...
Amiért még szarnak láthattuk, hogy rá is meg CJ-re is sok DPI-t dobtak (sokszor alaptalanul).

Érdekes lenne, hogy mit tudna Routt egy átlagos CB-vel párban, de ha van esély, hogy marad Aso, akkor szenvedhetne még egy kicsit 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igazatok van, de szerintem akkor is szar és kész! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Na most írják, hogy elmegy Michalczik! 😕

Oakland Raiders quarterbacks coach Paul Hackett and offensive line coach Jim Michalczik is not expected to return to the team next season, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers.

Valamint azt hogy lehet hogy házon belül oldjuk meg a DC posztot:

Oakland Raiders defensive line coach Mike Waufle and secondary coach Kevin Ross could be candidates for the team's defensive coordinator position, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers.

Routt meg mondom én hogy nem volt rossz, csak voltak azért homály meccsei is, akkor azért kiérdemelte a szidást! Érdekes lenne megnézni, hogy Aso nélkül mire menne, de inkább maradjon így ahogy eddig volt és akkor ismételjék meg ezt a teljesítményt 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Routthoz még:

He and Nnamdi Asomugha teamed together to form the #1 CB tandem in the NFL surrendering a stingy 38% completion rating and only 4 TD's given up rivaling the Jets tandem of Revis and Cromartie at 43% and 10 TD's. Routt himself would finish with 10 lowest Opp QB rating (69%) and the 2nd lowest comp % in the NFL among all corners behind Revis.


Ez 4 TD-t ír.
Elég komoly kis statok...



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
A másik meg, hogy tényleg úgy néz ki, hogy csak mi láttuk már bele Routtba hogy mekkora szar volt, mert nem is volt az:
Routt’s numbers are particularly interesting. He had 99 passes thrown at him, mostly because he was playing opposite Asomugha most of the year. Yet Routt only allowed 39 catches. Asomugha had just 33 passes thrown at him -- an average of just two a game. Asomugha gave up 13 catches. Routt was up to the task of playing opposite a superstar cornerback. That could earn Routt a lot of money as both he and Asomugha are free agents.

Ezzel ugyanaz az arányuk, és az a 3. legjobb az NFL-ben...

5 TD-t mondjuk beszopott, de pl. Revis is 4-et feleannyiból, szóval egyáltalán nem gáz ez. Érdekes, hogy néha az előítélete, meg a szeme mennyire át tudja baszni az embert...Döme
az kemeny,en azok kozott voltam akik hevesen oltogattak,mert a jatekabol annyira nem ez jott le...de hat akkor most nyilvanosan elnezest kerek 😛 megtarthatnank. ha aso elmegy lehet jobbis lesz ha nem csak fele dobalnak allandoan



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
2 All-Pronk lett, meglepő módon Asomugha és Lechler. A divízióban rajtuk kívül kizárólag az egy darab Jamaal Charles fért be az első csapatba. 😛

A másik meg, hogy tényleg úgy néz ki, hogy csak mi láttuk már bele Routtba hogy mekkora szar volt, mert nem is volt az:
Routt’s numbers are particularly interesting. He had 99 passes thrown at him, mostly because he was playing opposite Asomugha most of the year. Yet Routt only allowed 39 catches. Asomugha had just 33 passes thrown at him -- an average of just two a game. Asomugha gave up 13 catches. Routt was up to the task of playing opposite a superstar cornerback. That could earn Routt a lot of money as both he and Asomugha are free agents.

Ezzel ugyanaz az arányuk, és az a 3. legjobb az NFL-ben...

5 TD-t mondjuk beszopott, de pl. Revis is 4-et feleannyiból, szóval egyáltalán nem gáz ez. Érdekes, hogy néha az előítélete, meg a szeme mennyire át tudja baszni az embert...Döme
Hát igen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
2 All-Pronk lett, meglepő módon Asomugha és Lechler. A divízióban rajtuk kívül kizárólag az egy darab Jamaal Charles fért be az első csapatba. 😛

A másik meg, hogy tényleg úgy néz ki, hogy csak mi láttuk már bele Routtba hogy mekkora szar volt, mert nem is volt az:
Routt’s numbers are particularly interesting. He had 99 passes thrown at him, mostly because he was playing opposite Asomugha most of the year. Yet Routt only allowed 39 catches. Asomugha had just 33 passes thrown at him -- an average of just two a game. Asomugha gave up 13 catches. Routt was up to the task of playing opposite a superstar cornerback. That could earn Routt a lot of money as both he and Asomugha are free agents.

Ezzel ugyanaz az arányuk, és az a 3. legjobb az NFL-ben...

5 TD-t mondjuk beszopott, de pl. Revis is 4-et feleannyiból, szóval egyáltalán nem gáz ez. Érdekes, hogy néha az előítélete, meg a szeme mennyire át tudja baszni az embert...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Hát én pont ma néztem hogy Jim Michalczik még itt van nálunk!

De amúgy akkor sincs baj, mert Satele nem rossz játékos, legalábbis én nem féltem, hogy a C posztot lenne a legfontosabb upgradelni!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nem akarlak elkeseríteni Bruce, de nem marad a fal edző...

Már vissza húzott Cali-ba Cable elküldése után...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Satelevel szemben amúgy is esélytelen bárki 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amugy Satele kapcsan azon is el kellene gondolkozni, h jovore mar nem Pbs Zbs mix lesz hanem tiszta Pbs ami neki nem az erossege...tovabbra is ugy gondolom, h kellene moge egy eros rookie...Rolni
De a fal edző ugyanaz marad, szóval nem hiszem hogy lesz váltás, ha eddig ez többnyire működött a futásoknál, a passzjátéknál meg úgyis passz blokkolás kell szóval sztem nem nagy váltás lesz itt!

Attól függetlenül kell valaki mögé, de nem magas drafthelyről!Bruce
Nehogy beleszóljon a kezdő C posztba mi? 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Amugy Satele kapcsan azon is el kellene gondolkozni, h jovore mar nem Pbs Zbs mix lesz hanem tiszta Pbs ami neki nem az erossege...tovabbra is ugy gondolom, h kellene moge egy eros rookie...Rolni
De a fal edző ugyanaz marad, szóval nem hiszem hogy lesz váltás, ha eddig ez többnyire működött a futásoknál, a passzjátéknál meg úgyis passz blokkolás kell szóval sztem nem nagy váltás lesz itt!

Attól függetlenül kell valaki mögé, de nem magas drafthelyről!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Amugy Satele kapcsan azon is el kellene gondolkozni, h jovore mar nem Pbs Zbs mix lesz hanem tiszta Pbs ami neki nem az erossege...tovabbra is ugy gondolom, h kellene moge egy eros rookie...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Bruce olvassa az írásaid.Magyarán marad Satele a C. 😀Fa
😀 Ez jó hír 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Bruce olvassa az írásaid.Magyarán marad Satele a C. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders head coach Hue Jackson said he likes the team's wide receiving corps and believes they will be able to get better with time, reports CBSSports.com. "I think we have some players I'm very excited about. Obviously, they need to do it at a very high level, consistently, and they can and they will. I think that group, the sky is the limit. We've got to create the environment to get it all out of them," Jackson said. Jackson did not rule out the possibility of the team adding a veteran receiver during the offseason.

Én is ezt hajtom már egy ideje! 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15

lóvénk van bőven...Rolni
Mégis utolsó előttiek vagyunk 😛
De elég szép bevételünk van. Viszont a jegyárakhoz képest, elég kevés a fanokból származó jövedelem...

Vicces, hogy Davis 180.000-ért vette meg a teljes tulajdonrészt anno. Ma már egy átlagos játékos signing bonusa is több 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15

lóvénk van bőven...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Na a neten olvasgatva 5 DC jelöltet szedtem össze:

1. Winston Moss
Moss volt nálunk anno HC interjún már, játszott nálunk. Ez ugyebár kimeríti az Al-hoz való kötődés fogalmát. Ha az öreg meghallgatta HCnak, mégha esetleg Rooney rule miatt is, sztem elképzelhető, hogy DCnek is meghallgatná.
Ha nem az Al kötődést vizsgálom akkor egy igen jó, attacking D-ben dolgozik mint LB coach és assistant HC titulus birtokosa is. HC egy darabig biztos nem lesz GBben, kicsit kéne jobban ismerni a DC szitujukat, de nem hiszem, hogy ilyen sikeres Caperst lecserélnének. HCnak nem viszi már senki, hiszen mindenhol megvan a HC...Szóval ha Moss szeretne DC lenni, erre nálunk lehetne a legjobb esélye vszeg. Én örülnék neki. Ha GB megint tovább jut és mi továbbra se kerülünk hírbe senkivel, nem interjúztatunk mást akkor egyre komolyabban kell venni Moss nevét szerintem.

2. Mike Waufle
Al és Hue is nagyon elismerően nyilatkozott róla. Szerintem ha eddigi karrierje során nem lett belőle DC lehet őt nem érdekli annyira a dolog. Én jobban örülnék, ha maradna DL coach és teljes erőbedobással arra koncentrálna továbbra is, de ha nem találunk komoly külső embert, belülről szerintem neki van a legtöbb esélye. Kevin Ross neve a másik ami felmerülhet hiszen kettejüknek van élő szerződése 😊

3. Chuck Cecil
Most lett elküldve a Titanstól. Érdekes helyzetben van, mert míg Schwartz volt a DC Titansnál addig ő is igen jónak tűnt, aztán amióta egyedül tevékenykedik nem annyira acélos a teljesítménye ahogy olvastam. DC meló előtt safetiekkel, nickellbackekkel maj az összes DBvel foglalkozott. Ő maga is S-t játszott anno. A Titans DC poszton elért eredményeit azonban szerintem arról az oldalról is meg kell nézni, hogy Schwartz Detroitba költözése egybe esett Big AL Washingtonba távozásával is. Ez azért az addigi erősségnek Dt húzó Dline-on sokat ronthatott.(nem követtem a Titans meccseit, nem tudom mi a szitu inkább csak elmélkedek). Az idei rostert megnéztem nfl.com-on és sztem iszonyat undersized front 7-ük van. Kezdő DTk 300 alatt, DEk 260 körül, LBk 240 vagy alatta...ehhez vszeg nem jó D schemát használtak ??? Na mondjuk nálunk ilyen gondja nem lenne, mert sztem a mi front 7ünk az egyik ha nem a legnagyobb 4-3 front...
Ami érdekes, hogy a Run D jobb volt náluk mint a pass D. Korábbi DB coachtól nem ezt várná az ember, ráadásul papíron a DB sor sztem jobb mint a front7.

4. Darren Perry
2007-2008-as szezonban mint DB coach megfordult nálunk már. GB safeties edzője jelenleg. Itt inkább az Al faktor ami miatt elképzelhető a dolog, mert azért sztem kicsit nagy lépés lenne neki a DC poszt.

5. Lou Spanos
Az ő neve merült fel több helyen is. Steelersnél volt, illetve 2009 óta Washington LB coach. Nem tudom miért lenne alkalmas, de több helyen találkoztam nevével főleg twitteren. Igazából Ő 3-4 ember tehát sztem csak schema váltás esetén jöhetne szóba, de sztem\remélem nem lesz itt váltás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
http://www.raiders.com/media-vault/videos/Behind-the-Shield-Online-01-19-11/d7f7be76-ad37-4797-bd1c-f9eb98604f86

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Ajánlatot azért nem kapott még szerintem, mert ha nem lesz szezon, minek fizessék ki neki a milliókat.
Én kinézem belőle, hogy ha Davis elérak bármilyen szerződést (azért reálisat..), akkor simán marad.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
MOst ez az Aso-val kapcsolatos belinkelt szöveg akkor ha jól fordítom,akkor lényegében leginkább azon múlik h visszajön-e,h adunk neki nagy fizut vagy sem?
Szóval akkor ilyen "klubhűség",vagy Raiders iránti szeretet nincs nagyon benne? 😕
Jó persze megértem hogy akarja a pénzt,de hát azért mint Raider szeretném,ha mégis csak nem valaki a pénz miatt játszana itt szívesen,hanem mert Raider lehet.

Persze teljesen máshogy gondolkodik a szurkoló mint ami valójában van,csak hát így jobb lenne a szívemnek 😊

A véleményem tovább is tartom.Aso vs. összes többi lejárt kontaktú játékosunk.Akkor inkább mindenki más mint Aso.Fa
Hát én nem így fordítanám.
Aso-tól idézett rész annyi, hogy nem zárja ki, hogy visszatér, hiszi, hogy fényes a csapat jövője és bizik Hue-ban mint HCben. Már a hír közlője teszi hozzá, hogy bár elsőre úgy nézett ki esélytelen, h visszatér, de miután a nagy szerződéstől eláltunk még mindig vszeg mi adnánk neki a legtöbbet. És még nincs más kérő se képben.


Ez az ügy eddig igen tiszta mindkét oldalról. Al lenyilatkozta, h Aso nagyon jó CB, sokat tesz a közösségért és természetesen szeretnénk visszaigazolni, de 17millát nem ér. Azon az áron 2-3 jó playa hozható. CBA aláírása után megkezdik a tárgyalásokat.
Aso csak jót nyilatkozott eddig a csapatról. Jövőkép van, szeret itt lenni, Hueban is bízik stb....Aso nagyon okos srác és profi. Mi mást mondhatna, amikor fogalma sincs senkinek milyen lesz a CBA. Ki tudja honnan kap majd ajánlatokat, mennyiért és innen azt is nehéz megítélni nem hisz-e Ő tényleg abban, h megfordul a szekerünk. Azért mekkora story lenne ha a pro bowl leg-leg shutdown corner kitart kis zűrös looser csapata mellett és győzelemre vezeti...tiszta Amerika 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
MOst ez az Aso-val kapcsolatos belinkelt szöveg akkor ha jól fordítom,akkor lényegében leginkább azon múlik h visszajön-e,h adunk neki nagy fizut vagy sem?
Szóval akkor ilyen "klubhűség",vagy Raiders iránti szeretet nincs nagyon benne? 😕
Jó persze megértem hogy akarja a pénzt,de hát azért mint Raider szeretném,ha mégis csak nem valaki a pénz miatt játszana itt szívesen,hanem mert Raider lehet.

Persze teljesen máshogy gondolkodik a szurkoló mint ami valójában van,csak hát így jobb lenne a szívemnek 😊

A véleményem tovább is tartom.Aso vs. összes többi lejárt kontaktú játékosunk.Akkor inkább mindenki más mint Aso.Fa
Hát, ez a profi ligák realitása. Nagyon kevés játékos-csapat kapcsolat van, ahol tényleg nem a pénz az elsődleges. De nála azért az is sokat nyom a latba, hogy tősgyökeres kaliforniai, imád itt, van ez az alapítványa is, amihez nem csak a nevét adja, hanem tényleg foglalkozik a gyerekekkel. Szóval ez egy plusz megtartó erő lehet.

Túlfizetni én sem akarom, ha ez abba kerül hogy a többi FA lelép. De ezt nem mi döntjük el, az viszont biztos, hogy Davis egyértelműen arra utalt, hogy ezt a 17 millát akkor se fizette volna ki neki, ha nem voidolódik automatikusan, pont a többi FA miatt. Szóval ha lesz új szerződése, akkor az normális lesz, a capmágiában amúgy is élen járunk. 😊