Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊F.Schleck
http://www.filippomagnini.it/ új kihívásra vágyik igen 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Magnini neve merult fel DCkent...Rolni
Az úszó? 😊

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Magnini neve merult fel DCkent...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.Döme
Mondjuk JMR-t nem nagyon lehetett dicsérni, sőt a kritizálás sem hatotta meg 😛

Végre az O-ből is Pro Bowl-ba jutott valaki!
Még DMC, meg Kelly kéne 😀BMG
Azt hiszem így akartad.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.Döme
Mondjuk JMR-t nem nagyon lehetett dicsérni, sőt a kritizálás sem hatotta meg 😛

Végre az O-ből is PO-ba jutott valaki!
Még DMC, meg Kelly kéne 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
A jó Al kedvesen válaszolgatott:
-Q: Did Jackson get the same kind of contract, two years and two years at a team option?

-AL DAVIS: I didn’t say what he did.

-Q: I’m asking you…

-AL DAVIS: Yeah, well, I’m not telling you. That’s up to you.

-Q: Are you demanding on coaches?

-AL DAVIS: No, that’s B.S.

Arc. 😀

Elmondta azt is, hogy utálja amikor egy edző köcsögöl a játékosokkal, állandóan lebassza őket, stb. Kiffin ilyen volt, Cable csak idén változtatott magán külön felszólításra. Davis világéletében annak a híve volt hogy dicsérettel, nem kritizálással lehet kihozni a maximumot a playakból. Ebben mondjuk egyetértek vele.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Zach Miller ott lesz a PB-on, Gates nem vállalta.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ez tényleg leesett a lépcsőn! Szerintem már oszlásnak indult... 😛

Mondjuk azt nem értem, miért kellett Cable-t utólag alázni, Kiffinnel is ezt csinálta annak idején.
Hue hozzáállása tetszik, jó lenne egy Ravenshez hasonló D...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tényleg nincs jó bőrben Davis Nagyúr! Nézzétek majd meg! Szezonkezdetre JLH-t fogja megszégyeníteni bámulatos hátra szaltójával. Dokik majd secperc alatt összerakják! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én a 'Fuck Rule óta nem szeressem a Patriótákat. Na meg alapból utálok minden Bostoni székhelyű csapatot, nem tudom miért...Bár a Celtics talán kivétel, Pierce és Rondo miatt, meg mer' zöldek. 😀 Egyébként sok cimborám Patses, velük se meg az itteni fórumosokkal sincs bajom, ők 'rílek, meg jófejek. 😊 De azért mindig pezsgőt bontok, ha kikapnak. 😊

Ja és megnéztem a videót, hát eléggé rottyon van a Nagyúr... Valóban, ahogy Rolni írta, egyszer tök képbe van, máskor azt se tudja hol van..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Bruce testvér én meg tudlak érteni a Patriots nemszeretésedben.
Hasonlóan vagyok, csapatot annyira nem utálok mint őket, Brady miatt, anno Harrison miatt, BB miatt és egyes szurkolói miatt, bár itt van pár normális arc is.Delonso_
Jaja, én is szoktam olvasni a Pats topicot és akik így megmaradtak most hogy már annyira nem nyer a csapat állandóan SB-t, tök normális arcok vannak! Velük semmi bajom, én a divatmajmokat utálom, de őket nagyon! 😀

Én is szeretek olyan csapatot, ami divatosnak számít mostanában (Red Wings), csak én már majd' két évtizede őket szeretem, szóval az is más!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bruce testvér én meg tudlak érteni a Patriots nemszeretésedben.
Hasonlóan vagyok, csapatot annyira nem utálok mint őket, Brady miatt, anno Harrison miatt, BB miatt és egyes szurkolói miatt, bár itt van pár normális arc is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Amúgy az edzőkérdés részleges megoldásán túl, ami nagy örömöt okoz nekem, az az, hogy kiesett a Patriots! Sajnálom ha ezzel bárkit is megbántok, de annyira nem szeretem azt a csapatot, hogy mindig ellenük szurkolok és sajnos az alapszakaszban nem volt sok örömben részem, így most duplán örülök, hogy a Jets jutott tovább! Akkor lett volna teljes a dolog, ha a Ravens is továbbjut, de ez sajnos nem jött létre.

Remélem hogy a jövőben már nem az ilyen dolgoknak kell örülnöm, hanem a Raiders PO-ba jutásának, meg továbbjutásának! Mert most mondhatják azt a Patriots szurkolók, hogy savanyú a szőlő, ami részint igaz is, de inkább csak szimplán nem szeretem a Patriotst!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Seahawks hired Tom Cable as assistant head coach/offensive line coach

mehet ZBS kedni ismét...sok sikert Cable guyRolni
Cable mentora, Alex Gibbs a szezon előtt pár nappal vonult vissza onnan tök ugyanerről a posztról, jól döntött Carroll hogy elvitte.

Kábelnek is biztos felüdülés lesz egy olyan laza stílusú emberrel dolgozni mint Carroll, a költőfejedelem, realitással sok kapcsolatot nem ápoló Davis bátyó után.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Seahawks hired Tom Cable as assistant head coach/offensive line coach

mehet ZBS kedni ismét...sok sikert Cable guy

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Az öreg nagyon durván néz ki, mintha legurult volna a lépcsőn.gyeek
De az a durva, hogy a Billses George Wilson egy 10-essel több nála, és egész faszán néz ki, Davis meg már tényleg darabjaira hullik, iszonyatos állapotban van szegénykém. Ettől függetlenül szerintem megéri a 100-at, hogy sokáig boldogítson minket. 😀Döme
Az a furcsa, hogy egyik másik mondata, "bekezdése" teljesen rendben volt, aztán meg minta nem lenne magánál úgy lefagyott néha...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Az öreg nagyon durván néz ki, mintha legurult volna a lépcsőn.gyeek
De az a durva, hogy a Billses George Wilson egy 10-essel több nála, és egész faszán néz ki, Davis meg már tényleg darabjaira hullik, iszonyatos állapotban van szegénykém. Ettől függetlenül szerintem megéri a 100-at, hogy sokáig boldogítson minket. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet Cable még megfejelte a végén....
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Pagano Ravens DC lett...nálunk továbbra is érdekes a helyzet, mert bér Hue nagyon elismerően nyilatkozott Waufle-ről amikor megkérdezték ő lesz e a DC azt mondta, h meg kell nézni a lehetséges jelöltek listáján Waufle neve is rajta lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Az öreg nagyon durván néz ki, mintha legurult volna a lépcsőn.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nagyon komoly...

Aso-ról is beszélt most az előbb...remek játékos ember...de 17 millióért 2-3 minőségi embert is szerezhetünk...dolgozni fognak rajta és Asoval fognak beszélni...szeretnék megtartani

Hue beszélt a D-ről...kemény, fizikális D-t akarunk Raider D-t...

Al beszélt arról, hogy volt borzalmas draftja is, de Aso-t is ő draftolta akit akkor mindenki 3.körösnek mondott...tavalyi draftot is ő csinálta...

Eléggé képben van az öreg az alapján amit hallottam, bár nem volt sok...

Meg kéne szerezni az egészet...

Bár kinti fórumon az írják azt mondta Al, hogy Cable önálló évében 33 vagy 34. volt az O???!!!


Azt is mondta az öreg, h tavaly szezon előtt voltak hírek, h Aso new yorkba akar menni, tradet akar...azt mondta az öreg, h felhívta Asot és megkérdezte akar-e menni, de Aso nem akart...

Beszélt vmit Cam Newtonról is...bár Kim nek hívta...hogy JC jobb volt Auburnben anno

Hue nagyon elismerően beszélt Waufleról...legjobb Dline coachnak nevezte...

Öreg nagyon szarul néz ki...kezeit alig tudja használni...

Beszél összevissza rendesen az öreg...nem hiszem el, hogy ő draftol, tárgyal focistákkal...

Cable asszonyverését minek kellett bekeverni a végére nem értem...

Felbaszta, h Cable elvitte a nőjét magával idegenbeli meccsekre ahelyett, hogy koncentrált volna.

A Cable miatt benyújtott keresetek fedezetére szedte a pénzt Al Cabletől...

Randy hanson...feleség...Azt mondja fizu nélkül kibaszhatta volna kábelt asszonyverés miatt...

Nem szerette a We are not loosers anymore....t

Stadion kérdést simán lepörgette...

Cable azért maradt év végéig, mert PO versenyben voltunk...

Miami meccsen és Jax meccsen is D miatt volt mérges...

Kell új stadion nekünk...mostani hely lenne a legjobb...kellenek a fanok...

Tatum, Blanda elvesztése nehéz volt neki...

Na a végén már innen néztem... http://www.csnbayarea.com/pages/live

Hát nagyjából igyekeztem mindnent beírni amit már hallottam. Majd ha kijön vhol egy full Q&A okosabbak leszünk ennél is 😊

Forumról szedegetek még ha találok infót:

M.Bushról nagyon elismerően beszélt az öreg...

Hue fogja hívni az O playeket továbbra is

Gondolom Jerry McDonald holnap reggelre(nálunk) már feltolja a Q&A-t...vele hallhatóan jó viszonyban van az öreg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
http://player.cumulusstreaming.com/SLPLayer.aspx?KNBR-AM

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ha minden igaz, most 22:15-től lesz bemutatva Hue, Al bácsi is beszélni fog. Hátha el lehet valahol kapni, bár Raiders.comon nem ír ilyet.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Micsoda Ravens coachjaink lennének.Jackson,Pagano,Saunders. Nagyon tetszene.Fa
Ja ja...egy tweeter bejegyzést emlegetve vki azt írta kinti fórumon, hogy Ravens RB és TE coach is célkeresztben van...érdekes lenne...hacsak nem elküldik onnan őket nem látom, h ide jönnek hacsak nem valamelyikőjük OCnek jön Saunders helyett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Micsoda Ravens coachjaink lennének.Jackson,Pagano,Saunders. Nagyon tetszene.