Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Csak mi rendszeresen szopunk az első köröseinkkel.Nem kis pénzért.
Na akkor ide jegyzem meg.McClain más rendszerbe jobb évet zárt volna,vagy ez a Def rendszer inkább csak a DB-ekkel van nagyobb kihatással?(Woodson stat)
Ha a mi egyszerű rendszerünket Davis szablya meg,(sokkal jobban beleszól,mint az offense-be)akkor Marshall mit tud hozzá tenni a csapathoz?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Az első körös játékosoknak miért ilyen nagy a fizetésük,mikor még semmit se tettek le az NFL-ben?Az ilyenekből lesz aztán a lockoutFa
Sztenderd válasz: Mer' buzik!!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Az első körös játékosoknak miért ilyen nagy a fizetésük,mikor még semmit se tettek le az NFL-ben?Az ilyenekből lesz aztán a lockout

2. körtől sokat várok, elmúlt évek:Houston,Mike és Miller
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez a Ras-i Dowling kölök nem lenne rossz húzás..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
De most akkor ilyenkor már ne basszuk ki,mert már úgyse kap olyan sok zsét?Mert a lé nagy részét akkor már ezek szerint megkaptaFa
Na jó, akkor maradhat, megengedem neki! 😉
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
De most akkor ilyenkor már ne basszuk ki,mert már úgyse kap olyan sok zsét?Mert a lé nagy részét akkor már ezek szerint megkapta
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Most nézem a szerződését, azért nem is olyan durva:

Signed a five-year, $38.250 million contract.
The deal includes $23.5 million guaranteed.
Another $15.75 million is available through incentives. (Na ez az amit soha nem fog elérni 😀 )
2011: $1 million, 2012: $1.605 million, 2013: $2.21 million, 2014: Free Agent

De sztem 2010-ben ő sokat keresett mert valahol fel is volt írva, hogy neki 2010-re rakták a nagy lóvét, pont az uccsó év miatt!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Miért nem tudtuk helyette húzni Crabtree-t nem értem még mindig 😀

Jó de JMR legalább érthető volt.Csak aztán lehúzta Davist lével azt csá

80 körül ennyi pénzt kibaszkod feleslegesen JMR-re meg DHB-re és nem kap szívinfartust... minden tiszteletem az övé 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
ha anno jamarcus helyett Megatront választjátok, vagy DHB helyett Crabtreet akkor más dimenzióban lenne a támadó játékotok. Sokat elmond, h Zach Millernek 60 és runDMCnek 47 az nagyon jó, csak nincs előttük egy első számú WR 70-80 elkapással. Kb az hiányzott a divíziógyőzelmetekhez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Egyedül DHB-nek durva a fizetése, viszont neki ezzel szemben kurvára nagyon az! Egyedül annyit keres mint az összes többi elkapó jóformán 😀

Azért ezt nem kéne 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Köszi Black Adder,pont most jutottam el a fizetésekig én is 😊 Máskor inkább csöndbe összegyűjtöm az adatokat és leírom,ne okozzak másnak fejtörést az ötleteimmel.Még egyszer nagyon köszönöm.

kieg.: DHB-nek 25M a garantált.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Lehet csak 4. lesz,Chaz,Murphy,Ford után 😊 Nekem se tetszik a szerződése.Most hogy a nagy értékű embereink mennek el,szerintem DHB jövőjén is nekiállnak gondolkodni.Vagyis nagyon remélem.Kéne egy ilyen stat a WR játékosainkról,hogy idei keresetük/elkapott labdáik száma.Elég vicces dolgokat látnánk azt hiszem.Fa
Louis Murphy: 4év $2,198m / 41 elkapás 609 yard 2TD //14G 9GS
DHB: 5év $38,250m / 26 elkapás 366 yard 1TD //15G 14GS
Nick Miller: 2év $395e / 3 elkapás 40 yard 0TD //9G 0GS
Johnnie Lee Higgins: ? / 10 elkapás 103 yard 0TD //13G 1GS
Chaz Schilens: 4év $1,755m / 5 elkpás 40yard 1 TD //5G 0GS
Jacoby Ford: 4év 2.225m / 25 elkapás 470 yard 2TD //16G 9GS

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Lehet csak 4. lesz,Chaz,Murphy,Ford után 😊 Nekem se tetszik a szerződése.Most hogy a nagy értékű embereink mennek el,szerintem DHB jövőjén is nekiállnak gondolkodni.Vagyis nagyon remélem.Kéne egy ilyen stat a WR játékosainkról,hogy idei keresetük/elkapott labdáik száma.Elég vicces dolgokat látnánk azt hiszem.

Miller 60
DMC 47
Murphy 41
DHB 26
Ford 25
Reece 25

Ford pedig a szezon első felébe alig volt fenn WR-nek.Reece-szel idén nem tudom mit etettünk 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Salas is fehér, de legalábbis világos 😛

DHB-nak szerintem módosítani kéne a szerződését, mert 3. WR-nek kicsit sokat keres. Idén azért, ha mindent nem is kapott el, voltak szép megoldásai.
Barnes meg a legjobb elkapónk, 100%-os teljesítménnyel 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Nekem bejön Barnes 3. TE-nek még akkor is ha tudom h nem épp egy T-nek kéne ott játszani,de mindig mosolyt csal arcomra és elég jól tolja ott 😊 De persze 7. körbe már nyugodtan jöhet TE.G meg persze hogy fontosabb mint a C, a mock is elöbb írja nem hiába,mondtam is hogy azzal egyet értek.Persze hogy ki fog bevállni és ki nem az a jövő zenéje,én se akarom első meccsre betenni a 4. körös C-t,de azért remélem szezon közbe leváltja Satele-t.

Az hogy Aso meg Gallery jövőre nem lesz Raider az elég valószínű már szerintem.

Jeff Maehl ha jönne lenne megint Fehér elkapónk 😊

Ennek a Ras-I Dowling gyereknek kicsit utána néztem.Jó atléta, jó futásoknál, és a Raiders Def sémába is illene.Lehet nagyon jól járnánk vele.1.88 m magas és 95kg.Azok a méretei mint Aso-nak.Lehet ő lesz a következő Aso-nk? 😮
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
C lehetne starter is 😊
Amúgy nekem is tetszik majdnem az egész.Clemens nem kell.Edwards nehogy jöjjön.Tehát ez az FA rész annyira nem tetszik leszámítva S. Moss-t.
Annyira azért nem kell TE,Myers tud elkapni is már csak ha a statját nézzük 😊
Ezeket leszámítva maximálisan tetszik az összes többi része.Fa
Azért kell TE, mert Barnes a 3. TE ami azért nem teljesen egészséges megoldás!
Edwardst vagy Mosst arra írta, ha nem jönne össze Vincent Jackson!
Kezdő C nem kell, mert itt van Satele! Sokkal fontosabb a G, ha elmegy Gallery, márpedig el fog szerintem!
Ha Frye felépül, akkor idénre sztem se kell QB, ellesznek ők ott!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
C lehetne starter is 😊
Amúgy nekem is tetszik majdnem az egész.Clemens még ötletnek is rossz,nem tudom hogy juthatott ez az eszébe.Edwards nehogy jöjjön,van elég lyukas kező WR itt.Tehát ez az FA rész annyira nem tetszik leszámítva S. Moss-t.
Annyira azért nem kell TE,Myers tud elkapni is már csak ha a statját nézzük 😊
Ezeket leszámítva maximálisan tetszik az összes többi része.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Sztem elég jó mock offseason...
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=431417Rolni
Ebből a legjobb a Santana Moss opció lenne a WR-ek terén, mivel tényleg ismeri Campbell és ez nem lenne baj!

De én nem érzem továbbra sem annyira létkérdésnek a WR-t!

De egyébként teljesen kiegyeznék én is ezzel! A draft sztem kurva jó!
TE kell
RB kell, ha megy Bush
G kell, ha megy Gallery! Ha nem megy akkor is kellhet Carlisle helyett vagy depthnek
C kell depthnek!
CB kell, ha nem lesz Aso
WR-t itt azért nem értem, mert ha még FA-n is szerzünk egyet, akkor minek még egy? (Ford, Murphy, Schilens, DHB (bár lehet őt ki kellene vágni!))
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Sztem elég jó mock offseason...
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=431417

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Van első körös draftcédulánk, csak a Patriots bitorolja 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ő biza
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Annyira én se aggódnék ha lenne első körös draftunk legalább.
Ja amúgy az miért nincs nekünk?Elfelejtettem.Seymour?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
The Oakland Tribune confirms that Raiders LG Robert Gallery is slated for free agency this offseason.
The NFLPA lists Gallery as being signed through 2014, but the final four years on his deal voided. Now 30 years old, Gallery has missed 14 games over the past two seasons due to injury, causing concern that his body is breaking down. He'll be a risky, if high-upside commodity on the open market.Bruce
Igen ezért érdekes a visszaigazolása is. Ha normális pénzért hajlandó visszajönni jó, de pont a sok sérülés miatt túlfizetni nem kéne.
Loper hiba nélkül helyettesítette...Rolni
Holy Loper is FA lesz...Bruce
Igen, de vszeg sokkal olcsóbban maradna mint Gallery, főleg ha belobogtatnák neki a kezdő posztot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azért Gallery sem isten, sőt elég sokat sérült. És ha eddig is eredményesen tudták pótolni, akkor azért nem lenne olyan nagy veszteség.
De azért maradhatna, illik az "imidzshez" 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Egyre kíváncsibb leszek mik lesznek itt végül.Azért ha Aso elmegy,akkor remélem sok alap embert meg tudunk cserébe tartani.Azért Aso és Gallery elvesztése egy offseason alatt elég fájó lenne.