Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Azért a nagy sírás közepette jegyezzük meg hogy a 2 és fél év alatt 17-27-et hozott össze Kábel... Nyilván nem lehet egzakt módon megmérni hogy az idei 8-8-ban mennyi köszönhető neki és mennyi Hue-nak (és mennyi annak hogy nincs JaMarcus), de én azért Jacksont szakmailag sokkal jobbnak tartom mint Cable-t.

Csak akkor maradjon is itt Jackson, most nulláról új stábbal újrakezdeni kibaszott gáz lenne...

szerk: Jackson lesz a HC a források szerint.Döme
Rájöttem, hogy ha valaki szimpatikus lesz a csapatból, azt elküldik: Fargas, Morrison, Cable...
Úgyhogy most minden játékost elkezdek nagyon utálni 😛

Remélem hosszútávon jól járunk Hue-val.
Állítólag trashtalkban egész jó. 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Azért a nagy sírás közepette jegyezzük meg hogy a 2 és fél év alatt 17-27-et hozott össze Kábel... Nyilván nem lehet egzakt módon megmérni hogy az idei 8-8-ban mennyi köszönhető neki és mennyi Hue-nak (és mennyi annak hogy nincs JaMarcus), de én azért Jacksont szakmailag sokkal jobbnak tartom mint Cable-t.

Csak akkor maradjon is itt Jackson, most nulláról új stábbal újrakezdeni kibaszott gáz lenne...

szerk: Jackson lesz a HC a források szerint.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.nDRo
Egyértelmű előrelépés történt idén, végre bejött a "majd jövőre" kijelentés 😀
De így nem biztos, hogy a következő évre is működni fog. De az is lehet, hogy minden még jobb lesz...

Ha meg annyira fontos Alnak Jackson, akkor mondjuk adhatna neki egy új szerződést is. Irracionális szerződések írkálásában úgyis jó.
Viszont így a 49ers is beszálhat a licitálásba...

Egyre inkább úgy látom, hogy nem csak külsőre van rossz állapotban az öreg.BMG
Mondtam én, hogy addig mondogatod míg be nem jön 😀

És Chaz-nek lett TD elkapása 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.nDRo
Egyértelmű előrelépés történt idén, végre bejött a "majd jövőre" kijelentés 😀
De így nem biztos, hogy a következő évre is működni fog. De az is lehet, hogy minden még jobb lesz...

Ha meg annyira fontos Alnak Jackson, akkor mondjuk adhatna neki egy új szerződést is. Irracionális szerződések írkálásában úgyis jó.
Viszont így a 49ers is beszálhat a licitálásba...

Egyre inkább úgy látom, hogy nem csak külsőre van rossz állapotban az öreg.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Már elértétek a hazai sportújságírás ingerküszöbét.

http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011/01/05/oakland_raiders_is_uj_edzot_keres/




több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...BMG
Nem tudom miért menne hozátok Harbaugh. Elnézést tőletek. de épeszű edző nem megy Oaklandbe. ezek után meg főleg nem. Egy átlagos college HC lehet, hogy megy, de Harbaugh most nagy hype-ot kap és elmegy valahova ahol nyugodtan lehet dolgozni.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Lehet direkt hagyta az öreg "egyedül" dolgozni, döntéseket hozni Cable-t, hogy meglássa mi lesz a vége, és ez az eredmény nem felelt meg az elvárásainak... hát a kurva anyját! :mad:
Szerintem igaza lesz Lechlernek és ez tényleg visszaeséshez fog vezetni.

Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...BMG
Javíts ki ha tévedek, de egy fejlődésben lévő, felfelé törekvő Raiders padjáról elküldeni Cable-t nem túl bölcs döntés. Főleg ,hogy a szezon nagy részében JC irányított, aki azért homálykodott olykor-olykor, és vele összehozni egy 8-8-at (veretlen divíziómérleggel) nem rossz teljesítmény az előző évekhez képest. Végre valami megmozdult... De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Lehet direkt hagyta az öreg "egyedül" dolgozni, döntéseket hozni Cable-t, hogy meglássa mi lesz a vége, és ez az eredmény nem felelt meg az elvárásainak... hát a kurva anyját! :mad:
Szerintem igaza lesz Lechlernek és ez tényleg visszaeséshez fog vezetni.

Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Al Davis és csapata irányítása a kapitalista társadalom rákfenéjének ékes példája! 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hue vagy esetleg Harbaugh johet szoba sztem

Jonevu Nfl HC tovabbra se jon ide sztem.

Ha nem a 2 emlitett csavo kozul lesz HC akkor viszont ez kurva hulye huzas volt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mert Te ezt ki is nézed Al-ból 😀

Legyen akkor Hue a HC és hívja offense play-eket. Ha valami Hue-nál gyengébb OC-nk lesz,az úgy se fog sok vizet zavarni Hue mellett sztem.Fa
Igen, csak így egy edzőnek sem volt úgymond "üresjárata" ami az edzői stáb és a csapategység szempontjából nem egy utolsó dolog...!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Két szót mondok én erre Bassza Meg !
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Sztem Al-nek van egy "mennyire utálnak a fanok" mérőeszköze és nem tetszett neki, h elég átlagos értéket mutatott, na most rátett egy lapáttal, hogy helyrebillenjen 😀

Ahogy Fa is írta, ha Hue lesz a HC akkor ő fogja hívni a playeket és ugyan ő hoz majd egy OC-t akit ismer, de sok sót nem fog megenni mellette. Talán JC-nek sem lesz ez akkora váltás mintha más lenne az új HC.

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mert Te ezt ki is nézed Al-ból 😀

Legyen akkor Hue a HC és hívja offense play-eket. Ha valami Hue-nál gyengébb OC-nk lesz,az úgy se fog sok vizet zavarni Hue mellett sztem.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Azon fogok röhögni, ha Jackson elfogadja egy másik csapat HC ajánlatát a miénk helyett!Bruce
Aztán Al behúzná JMD-t, aki elküldené JC-t és elhozná Ortont a Broncos-ból csak h felrázza a csapatot egy kicsit 😀peterbadbone
De most miért amúgy ez az egész? Olyan jól kezdődött ez az év a Raiders szempontjából!
Na de végülis nem kellene még elkezdeni kombinálni, mert lehet hogy az egész csak azért van, hogy felajánljuk a HC állást Jacksonnak, aztán mégis visszahozzuk Cablet és Jackson marad OC! És ezt csak azért, hogy ne érdeklődjenek utána annyira! 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Azon fogok röhögni, ha Jackson elfogadja egy másik csapat HC ajánlatát a miénk helyett!Bruce
Aztán Al behúzná JMD-t, aki elküldené JC-t és elhozná Ortont a Broncos-ból csak h felrázza a csapatot egy kicsit 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Azon fogok röhögni, ha Jackson elfogadja egy másik csapat HC ajánlatát a miénk helyett!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Akkor meg is ízlelheti a 10. OC-ját Jason Campbell... fasza

Hát most teljesen elkeseredtem, de majd meglátjuk, hogy hogy alakulunk!
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Al-nek adjátok már be a gyógyszereit! Végre értelmes Raiders volt a pályán, majdnem egy egész szezonon keresztül, erre elküldi...

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na akkor szabad a pálya Gruden előtt! Csak kíváncsi vagyok, Al akarja-e vagy a másik, Gruden akar-e ide jönni?
Legalább akkor Marshall-t ne engedjük el! :/
Mondtam én, hogy Al mindenkit elküld a f...mba! 😂TST
Eyertelmu, hogy vezetoi gondok vannak evek ota! Rosszdontesek sorozata szinte folyamatosan. Meg lehet nezni, ahol normalis head office van ott van stabil csapat, vagy ertelmes ujjaepules par ev alatt. Lehet regen nagy tulajdonos volt Al, de mar evek ota o a gatloja (es stabja nem tudom) a normalis csapatvezetesnek, epitesnek. Mondjuk ettol fuggetlenul nekem valahogy sose tunt nagy szakembernek a Cable, szimpatis sem volt kulonosebben. Hatha most jol jovunk ki ebbol a dontesbol.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Bassza meg, ha ez igaz! Rohadtul alkalmas edzői stáb jött össze és most kellett volna az állanóság, erre megint lehet elkezdeni HC, OC meg mindenféle coach-ok után nézelődni. Faszom!

Gruden nem jönne vissza, itt csak Hue lehet a következő HC. Ha nem ő lesz akkor meg semmi értelme az egésznek! A D# staffot remélem nem cseszik szét, mert az most nagyon össze van rakva.

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na akkor szabad a pálya Gruden előtt! Csak kíváncsi vagyok, Al akarja-e vagy a másik, Gruden akar-e ide jönni?
Legalább akkor Marshall-t ne engedjük el! :/
Mondtam én, hogy Al mindenkit elküld a f...mba! 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Scheftertől:

Filed to ESPN: Raiders informed Tom Cable they will not pick up the option in his contract. He no longer is the Raiders head coach. Raiders offensive coordinator Hue Jackson now becomes a leading candidate to succeed Tom Cable.

Pedig már egész bíztató csapatot csinált Cable.iktriad
Hát ezt nagyon sajnálom, szerintem így jövőre nem fogunk előbbre mozdulni...