Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na azért Steelers-Ravens meccset megnézve az OLunk már készen áll egy POba jutásra 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
És csak belső futásokkal! 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És csak hosszú passzokkal.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Így a Raiders lesz az első csapat amelyik HC nélkül nyer SB-t 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Megnézném, ahogy az oldalvonal mentén szaladgál 😊 vagy gurul 😛
De akkor nem kell se OC, se DC, meg semmi más se!BMG
De kell, mert ugye eddig is volt, csak most egy HC-val kevesebbet kell fizetni! Biztos spórol az öreg 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Csak nem visszaáll HCnak Al bácsi? 😀

Biztos ő akar lenni minden idők legidősebb HC-ja az NFL-ben 😀

OC marad Hue
DC pedig Marshall

A felállás szinte ugyanaz lenne, csak minden sajtótájékoztatón elküldene mindenkit a faszba 😀Bruce
Megnézném, ahogy az oldalvonal mentén szaladgál 😊 vagy gurul 😛
De akkor nem kell se OC, se DC, meg semmi más se!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Csak nem visszaáll HCnak Al bácsi? 😀

Biztos ő akar lenni minden idők legidősebb HC-ja az NFL-ben 😀

OC marad Hue
DC pedig Marshall

A felállás szinte ugyanaz lenne, csak minden sajtótájékoztatón elküldene mindenkit a faszba 😀
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem is szöget ütött már a fejemben. De ma már azt olvastam a roto-n, h nem keres már HC-t. Ennyi... Hue lenne a befutó? talán, de nem biztos. Sztem készül valamire az öreg... Nekem is az volt a gondolatom, h egy még rájátszásban levő csapat OC/DC lehet a jelölt, de mivel még pletyka szinten sem merült fel senki így marad a találgatás.

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mivel még nincs HC-nk, nem lehet hogy Mike Mularkey-t akarjuk?

Csak mert Hue-t már rég kinevezhettük volna,ha csak ő lenne pakliba.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ezt nagyon jó volt olvasni:

Free agent CB Nnamdi Asomugha said Friday that there's a "good chance" he'll return to the Raiders in 2011.
We'll see. Asomugha can't test the market until there's a new CBA, and he'd probably be better off trying to catch on with a Super Bowl contender entering his age-30 season. He's already suffered through eight years in Oakland.peterbadbone
Leszopnám magam kb. ha visszajönne. 😊

Ahogy beszéltük múltkor, túlfizetni nincs értelme, de egy évi 8-9 milla beleférne, ha mellette vissza tudjuk hozni Galleryéket.Döme
Ami érdekes lehet az a következő szerintem:

Tényleg elhiszik Asoék (Seymour, Gallery, Miller...), hogy nyerhet ez a csapat? Tényleg elhiszik, hogy jövőre POba kerülhetünk és emiatt együtt maradnak, mégha ennek az is az ára mondjuk Asotól, Gallerytől, Hufftó (akik egyszer vagy többször) már igen komoly zsét leakasztottak az öregről), hogy korrekt mindenkinek megfelelő áron visszajöjjenek mind??

Na ez azért nagy fegyvertény lenne. Ha ez összejönne, rendeződne a staff kérdés (bár ha a játékosok elhiszik és visszajönnek akkor ez vszeg megtörténik) még egy jó draft és tényleg oda érhetünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jöjjön csak vissza.
Nagyon örülnék neki.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ezt nagyon jó volt olvasni:

Free agent CB Nnamdi Asomugha said Friday that there's a "good chance" he'll return to the Raiders in 2011.
We'll see. Asomugha can't test the market until there's a new CBA, and he'd probably be better off trying to catch on with a Super Bowl contender entering his age-30 season. He's already suffered through eight years in Oakland.peterbadbone
Leszopnám magam kb. ha visszajönne. 😊

Ahogy beszéltük múltkor, túlfizetni nincs értelme, de egy évi 8-9 milla beleférne, ha mellette vissza tudjuk hozni Galleryéket.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezt nagyon jó volt olvasni:

Free agent CB Nnamdi Asomugha said Friday that there's a "good chance" he'll return to the Raiders in 2011.
We'll see. Asomugha can't test the market until there's a new CBA, and he'd probably be better off trying to catch on with a Super Bowl contender entering his age-30 season. He's already suffered through eight years in Oakland.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát ha visszaáll 4-3-ra az megint visszaveti a broncost egy ideig, de mivel a védelmük most nem volt valami jó a sérülések miatt, lehet hogy nem lesz akkora gáz ez az átállás, bár én nem vennék rá mérget, hogy megváltoztatja a védelmi struktúrát, igaz ő defensive minded coach és a 4-3-at preferálta eddig, de ha olyan DC-je lesz aki 3-4 menő, akkor lehet hogy meghagyja a dolgokat. Mindenesetre majd kiderül, de lehet hogy még ez nem a Denver éve lesz!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ennek a Ras-I Dowling gyereknek kicsit utána néztem.Jó atléta, jó futásoknál, és a Raiders Def sémába is illene.Lehet nagyon jól járnánk vele.1.88 m magas és 95kg.Azok a méretei mint Aso-nak.Lehet ő lesz a következő Aso-nk? 😮Fa
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...Rolni
Végre valamit úgy látok mint Rolni 😊Fa
😊

Na ki az egyetlen csapat akinek nincs HCje????

Persze,h mi...

Amúgy a Denveri róka felbérlés engem nem igazán ilyeszt meg...titeket??

Gondolom jön egy visszaállás 4-3ra...Tebow mellé kiváncsi leszek ki jön OCnak, mert Fox nem épp Tebow miatt jött sztem az tuti...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ennek a Ras-I Dowling gyereknek kicsit utána néztem.Jó atléta, jó futásoknál, és a Raiders Def sémába is illene.Lehet nagyon jól járnánk vele.1.88 m magas és 95kg.Azok a méretei mint Aso-nak.Lehet ő lesz a következő Aso-nk? 😮Fa
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...Rolni
Végre valamit úgy látok mint Rolni 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
HC ügyben én azt olvastam legutoljára, hogy nincs semmi 😊

Hue a favorit, aki állítólag már saját staff-jába toboroz embereket telefonon...

Az, hogy senkit nem interjúvoltatnak azért azt vetíti előre, hogy Hue lesz a befutó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Al-t ez soha nem zavarta, sőt! tipikus Raider pick 😊 akkor ezek szerint 3-4 kör környékén is bent lehet kis szerencsével...

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Igaz nem láttam minden NE meccset,de párhoz volt szerencsém és nekem az volt a benyomásom, h Logan-nal magasan jobb volt a futás. Nem is akarok azon vitatkozni, hogy amíg nem volt, megfelelő volt-e a helyettesítése. Amúgy jobb is lenne ha meglenne az utódja, mert így könnyebben elengedi majd a Pats! 😀


Van valami újabb hír HC ügyben? Én most keresgettem, de semmi konkrétra nem találtam. Olyan mintha Al kivárna, h lesz-e CBA, mert ha nem akkor ő hagyja az egészet a francba, és ő ugyan nem költ senkire! De komolyra fordítva a szót, se arról nem találtam hírt, h Hue-val lenne megbeszélése, vagy esetleg felhívott volna bárkit. Lehet GM-et keres??? Na jó ez csak poén volt! De mi lehet a terve az öregnek? Lehet egy még PO-ban küzdő csapat egyik edzőjét szeretné, aki úgysem jönne míg a csapata versenyben van a gyűrűért? Mondjuk ez sem vallana Al-re. Szeret(ett) ő az újságokban szerepelni.peterbadbone
Mankins k*rva jó G és valóban jobb lett a falunk a visszatértével. Arra szerettem volna rámutatni, hogy míg nem volt sem volt a gond. Ha van cap /márpedig van nálatok van ahogy olvasgattam/ mindenképp megéri szerződtetni persze jutányos áron. Ahogy mondtam remek futásblokkoló és pass protection terén is jól működik a csávó.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ezt írta róla Höri most előbb amikor rákérdeztem:

Dowling egész évben sérült volt.

jó atléta, rosszabb focista.
a felmérőkön felküzdheti magát 2. körig, de jelenleg ez szinte esélytelenHöri
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...Rolni
Az nfldraftscout-prospect leírásban úgy is szerepel h POS1: CB, POS2 FS. Amúgy is szerettem volna, ha Aso pótlására valami fizikális CB jönne, azt hiszem ő pont ilyen lehet.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igaz nem láttam minden NE meccset,de párhoz volt szerencsém és nekem az volt a benyomásom, h Logan-nal magasan jobb volt a futás. Nem is akarok azon vitatkozni, hogy amíg nem volt, megfelelő volt-e a helyettesítése. Amúgy jobb is lenne ha meglenne az utódja, mert így könnyebben elengedi majd a Pats! 😀


Van valami újabb hír HC ügyben? Én most keresgettem, de semmi konkrétra nem találtam. Olyan mintha Al kivárna, h lesz-e CBA, mert ha nem akkor ő hagyja az egészet a francba, és ő ugyan nem költ senkire! De komolyra fordítva a szót, se arról nem találtam hírt, h Hue-val lenne megbeszélése, vagy esetleg felhívott volna bárkit. Lehet GM-et keres??? Na jó ez csak poén volt! De mi lehet a terve az öregnek? Lehet egy még PO-ban küzdő csapat egyik edzőjét szeretné, aki úgysem jönne míg a csapata versenyben van a gyűrűért? Mondjuk ez sem vallana Al-re. Szeret(ett) ő az újságokban szerepelni.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aso elvesztése sztem nagyon nagy érvágás lesz. Ha ez a Dowling gyerek tényleg olyan jó és bent lesz akkor egy 2. kört megérne egy CB pick, feltéve ha FA-n szerzünk egy C-G-t. Anno mondtam, h jó lenne Mankins-t elhozni a Pats-től, akár még Gallery helyére is, mert annak ellenére, h ő az egyik kedvenc játékosom, nagyon porcelán. Mankins meg ahogy beállt a Pats-be magasan jobb lett az OL teljesítménye, kb azóta van futás NE-ben. Gallery sztem csak akkor maradhat, ha olyan szerződést fogad el ami csak akkor garantál nagyobb összeget, ha pályán is van. Ha Aso el is hagyja a Raiders-t remélem a pályafutása végén még visszaigazol és innen vonul vissza, mert a 2000-es évek lagnagyobb Raider-e! Az Ijalana pick is tetszene, mert őt is hasonlóan elismeri az összes elemző, h nagyon jó kis playa lesz egy kis tanulóidő után, mint anno Vleldheer-t. DHB fizuja... durva, h már zsebrevágta a teljes összeg 70%-át! Most aztán küzdhet az újabb nagy lóvéért! Van 1 éve h sztárrá váljon és még 2 h tartsa a szintet és akkor jön az újabb pénzeszsák a zsebbe! 😀peterbadbone
Ez nem igaz így ebben a formában. Míg Mankins távol volt Neal játszott RG-t és Conolly játszott LG-t és tökéletesen pótolta, sőt még csak sack-et sem kaptunk róla. Jól lehet futásblokkolásban nem olyan erős, de ilyen téren is tökéletesen megállta a helyét. Neal valószínűleg visszavonul, ha Mankins távozik, amire azért bőven meg van az esély, akkor Conolly marad az egyetlen kezdő szintű G-unk. Mikor Conolly is sérült volt Ryan Wendell helyettesítette, ő sem játszott rosszul, de azért ő még elég nagy lutri.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Aso elvesztése sztem nagyon nagy érvágás lesz. Ha ez a Dowling gyerek tényleg olyan jó és bent lesz akkor egy 2. kört megérne egy CB pick, feltéve ha FA-n szerzünk egy C-G-t. Anno mondtam, h jó lenne Mankins-t elhozni a Pats-től, akár még Gallery helyére is, mert annak ellenére, h ő az egyik kedvenc játékosom, nagyon porcelán. Mankins meg ahogy beállt a Pats-be magasan jobb lett az OL teljesítménye, kb azóta van futás NE-ben. Gallery sztem csak akkor maradhat, ha olyan szerződést fogad el ami csak akkor garantál nagyobb összeget, ha pályán is van. Ha Aso el is hagyja a Raiders-t remélem a pályafutása végén még visszaigazol és innen vonul vissza, mert a 2000-es évek lagnagyobb Raider-e! Az Ijalana pick is tetszene, mert őt is hasonlóan elismeri az összes elemző, h nagyon jó kis playa lesz egy kis tanulóidő után, mint anno Vleldheer-t. DHB fizuja... durva, h már zsebrevágta a teljes összeg 70%-át! Most aztán küzdhet az újabb nagy lóvéért! Van 1 éve h sztárrá váljon és még 2 h tartsa a szintet és akkor jön az újabb pénzeszsák a zsebbe! 😀