Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Tribune confirms that Raiders LG Robert Gallery is slated for free agency this offseason.
The NFLPA lists Gallery as being signed through 2014, but the final four years on his deal voided. Now 30 years old, Gallery has missed 14 games over the past two seasons due to injury, causing concern that his body is breaking down. He'll be a risky, if high-upside commodity on the open market.Bruce
Igen ezért érdekes a visszaigazolása is. Ha normális pénzért hajlandó visszajönni jó, de pont a sok sérülés miatt túlfizetni nem kéne.
Loper hiba nélkül helyettesítette...Rolni
Holy Loper is FA lesz...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
The Oakland Tribune confirms that Raiders LG Robert Gallery is slated for free agency this offseason.
The NFLPA lists Gallery as being signed through 2014, but the final four years on his deal voided. Now 30 years old, Gallery has missed 14 games over the past two seasons due to injury, causing concern that his body is breaking down. He'll be a risky, if high-upside commodity on the open market.Bruce
Igen ezért érdekes a visszaigazolása is. Ha normális pénzért hajlandó visszajönni jó, de pont a sok sérülés miatt túlfizetni nem kéne.
Loper hiba nélkül helyettesítette...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Tribune confirms that Raiders LG Robert Gallery is slated for free agency this offseason.
The NFLPA lists Gallery as being signed through 2014, but the final four years on his deal voided. Now 30 years old, Gallery has missed 14 games over the past two seasons due to injury, causing concern that his body is breaking down. He'll be a risky, if high-upside commodity on the open market.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Rob ryan spekulációk közül egyedül azt tartom reálisnak, hogy DCnek és assistant HCnek jön, de én ennek se örülnék.

Marshall jobb DC sztem. Mondjuk Waufle és a fiatal erős front 7-el még RR is lehet tudna vmi értelmeset csinálni.

Azért 2006ban is gyalázat volt a run D. Pass D inkább a run D miatt volt statisztikailag nagyon jó.

http://www.sbreport.net/raider_news/008/5884.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem ingyen engedtük el, hanem olyan opciója volt hogy idén QB franchise taget kell neki fizetni ha meg akarjuk tartani. Ezt már 2 éve tudni lehetett hogy nem fogjuk felvállalni. Mindenesetre kurvára fog hiányozni, de megérdemel egy Po csapatot ő is.Döme
De a Raiders-szel lett volna szép PO-ba jutnia...
Újraszerződésre meg gondolom nincs esély, mert az FA piac megdobja az árát, és akkor a régivel is maradhatott volna... 😕
Csak a Pats-be ne menjen 😛BMG
Pedig Arrington helyett elférne 😛 De 110% hogy mi nem fogjuk leigazolni. Itt van McCourty, jövőre visszatér Bodden, Butler is összeszedi magát + az öreg teljesen kizárt hogy megfizeti 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
mert az a 2006-os D olyan nagyon rossz volt! Sapp uccsó nagy éve volt...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Megkezdődtek az interjúztatások, de Jacksonnal még nem beszélt az öreg... Nagyon remélem hogy csak szórakozik, mert ha valaki más lesz a HC, akkor én is felbaszom magam.

Rob Ryanről is spekulálnak, őt még talán tolerálnám. Mondjuk őt is csak azért mert egy baromállat feje van, amúgy nem tartom nagy edzőnek. 😀Döme
Rob Ryan DC-nak is szar volt, miért lenne jobb HC-nak?
Ha Davis bábot akar, kinevezhetne egy törésteszt-bábut is, az kevesebbet kérne...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Megkezdődtek az interjúztatások, de Jacksonnal még nem beszélt az öreg... Nagyon remélem hogy csak szórakozik, mert ha valaki más lesz a HC, akkor én is felbaszom magam.

Rob Ryanről is spekulálnak, őt még talán tolerálnám. Mondjuk őt is csak azért mert egy baromállat feje van, amúgy nem tartom nagy edzőnek. 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Nekem van egy LA Raiders pólóm, de még rám is kicsit kicsi. 😊 Amúgy jól néz ki, Taz van rajta Raiders cuccban. De nem eladó.

Volt egy LA Raiders sapkám de azt elhagytam igen gyorsan. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Üdv Mindenkinek!

Remélem, nem OFF a kérdésem. Igazából Raiders-szel kapcsolatos, azért véstem ide...
Naszóval, valakinek, vagy bárkinek volna-e eladó LOS ANGELES Raiders-meze? Tudom, nagy relikvia és nehéz is hozzájutni és nyilván úgyis e-bay lesz belőle, de gondoltam, egy kérdést megér. Az is jó, ha valaki tud valami maszek helyet idehaza, ahol próbálkozhatok ilyen vágyakkal.

Előre is köszee!Mr. Marino
Nekem sajnos nincs ilyen mezem! De ha lenne se szívesen válnék meg tőle! 😊 Egyébként semmiben nem különbözik az Oakland Raiders meztől az LA, mert a csapat nem használ feliratot a mezen. Csak fekete a mez vagy fehér, már elég régóta!

Sajnos nem tudok olyan hazai maszek helyet sem, ahol ilyenekkel foglalkoznak!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Simán kaphattunk volna érte egy elsőkörös picket(minimum), szerintem, az meg nekünk need, mert nincsRaider89
az nfl csapatok vezetői sem hülyék (akkor legalábbis biztosan nem, mikor a saját pénzükről van szó), ki adott volna érte picket, mikor tudják jól, hogy a Raiders meg akar szabadulni tőle?JJ Tiller
Hát van egy vezető, aki adott volna érte, csak pont ő próbálja eladni 😀tenorx
Sajnos igazad van 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Simán kaphattunk volna érte egy elsőkörös picket(minimum), szerintem, az meg nekünk need, mert nincsRaider89
az nfl csapatok vezetői sem hülyék (akkor legalábbis biztosan nem, mikor a saját pénzükről van szó), ki adott volna érte picket, mikor tudják jól, hogy a Raiders meg akar szabadulni tőle?JJ Tiller
Hát van egy vezető, aki adott volna érte, csak pont ő próbálja eladni 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Simán kaphattunk volna érte egy elsőkörös picket(minimum), szerintem, az meg nekünk need, mert nincsRaider89
az nfl csapatok vezetői sem hülyék (akkor legalábbis biztosan nem, mikor a saját pénzükről van szó), ki adott volna érte picket, mikor tudják jól, hogy a Raiders meg akar szabadulni tőle?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!

Remélem, nem OFF a kérdésem. Igazából Raiders-szel kapcsolatos, azért véstem ide...
Naszóval, valakinek, vagy bárkinek volna-e eladó LOS ANGELES Raiders-meze? Tudom, nagy relikvia és nehéz is hozzájutni és nyilván úgyis e-bay lesz belőle, de gondoltam, egy kérdést megér. Az is jó, ha valaki tud valami maszek helyet idehaza, ahol próbálkozhatok ilyen vágyakkal.

Előre is köszee!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Simán kaphattunk volna érte egy elsőkörös picket(minimum), szerintem, az meg nekünk need, mert nincs. És azért első körbe lesznek jó CBk, azok közül egyikre rámenni faya lenne, de hát mindegy, nem mi irányítjuk a csapatot...
Kicsit lesokkolt engem is a hír. Nekem is kedvenc playám. Persze lehet hogy jobban járunk így, hogy meg tudjuk tartani a többi fontos játékost, nade azért fáj. Remélem nem valami div riválishoz megy, vagy a patsbe..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Seymour, Wimbley, Huff, Routt, Gallery, Miller marad Aso-ért cserébe,akkor nehogy már sírjunk,hanem örüljünk neki.Mert ez így még elő is fordulhat.Ahogy az is simán jó lehet h Cable helyett lesz Hue HC aki könnyen lehet hogy idén többet dobott a csapaton mint Cable.

Szóval én nem értem hogy miért van mindenki ennyire lehangolva,ezek egyáltalán nem ésszerűtlen és hibás döntések.Sőt szerintem jók.

Routt meg idén ha fele annyit dobnak rá,megmutathatja hogy milyen CB,nem voltak rosszak a statjai,de ha a másik oldalra nem dobnak persze hogy ő szopja az összes yardot.Fa
Valamilyen szinten hasonlóan gondolom!

Bush mehet még el, aki annyira nem fontos, de azért nagy név! Lopert kéne még megtartani, ha elmegy Gallery! De a többi fent említett játékost meg kell tartani, mert az már nagy visszalépés lenne! Valamint egy CB-t szerezni kell és nem is olyan kutyaütőt, vagy pedig nekivágunk a fiatalokkal és lesz ami lesz!

Még a Hue HC dolog sem biztos, mert lehet hogy egy új HC-t hozunk, aki hasonlóan Cable-höz nem fogja hívni a playeket és nem is lesz nagy változás a csapatnak!

Tehát majd kicsit később kell még elkezdeni értékelni a dolgokat! De egyelőre nem tetszik a dolog nekem sem, de ha hoznak egy két jó döntést, akkor senki nem fog már ezekre a dolgokra emlékezni!

Asot, már lehet hogy tavaly áruba kellett volna bocsátani és valami ellenértékért cserébe eladni, de hát ez van, ezt kell szeretni!

Al Davis egyébként nem volt boldog attól, hogy Cable nem szerepeltette sem Bruce Campbell-t, sem DMC az utolsó meccsen! Mondjuk az már igaz, hogy az utolsó meccsen ki lehetett volna próbálni BC-t, hogy legyen róla fogalmunk, hogy mit tud nagyjából!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem jó ha egy ember kiveszi a sztárelkapót?
Akkor mi a jó?

Másrészről ha menni akar menni fog és nem csodálom hogy menni akar.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Hát ha felé se megy a labda, akkor nehéz bármilyen statot gyűjteni, max. hogy hány meccsen játszott...
Nagy kár, de lehet, hogy ez tényleg egyensúlyt teremt a passD-ben - ha csak az egyik felét ütöm a falnak, előbb-utóbb beszakad, de ha az egészet, akkor tovább tart...
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Seymour, Wimbley, Huff, Routt, Gallery, Miller marad Aso-ért cserébe,akkor nehogy már sírjunk,hanem örüljünk neki.Mert ez így még elő is fordulhat.Ahogy az is simán jó lehet h Cable helyett lesz Hue HC aki könnyen lehet hogy idén többet dobott a csapaton mint Cable.

Szóval én nem értem hogy miért van mindenki ennyire lehangolva,ezek egyáltalán nem ésszerűtlen és hibás döntések.Sőt szerintem jók.

Routt meg idén ha fele annyit dobnak rá,megmutathatja hogy milyen CB,nem voltak rosszak a statjai,de ha a másik oldalra nem dobnak persze hogy ő szopja az összes yardot.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha nem menne itt a csapatnál a szokásos szarrágás, akkor nem kellene/kellett volna ennyit dellázni neki, hogy maradjon és pont. Ebből látszik, hogy sokan nem szeretnek játszani nálunk, és ezt a lóvéval kell kompenzálnunk már akinél tudjuk.
Tehát akkor az idei döntések sorozata pozitív hatást gyakorolnak a csapatra (Max AL tárcájára nézve, de nem tudom, hogy igazából ezek jó döntések-e)?
Személy szerint úgy gondolom, hogy nem! Okké persze ilyen irreálisan nagy gempát nem kell adni Asoért, csak nem értem az egész üzletpolitikánknak a lényegét! Lehet kurva jól fog elsülni minden, de az is lehet (és erre nagyobb rációt látok, mert miért ne?? ), hogy olyan hulladékok leszünk megen mint a lófasz! Miért akarunk majdnem minden évben nagytakarítást csinálni?

Aso csak azért bánt, mert a legjobb playánktól úgy válunk meg, hogy semmit nem kapunk érte, a másik, hogy számunkra 1 normális CB-t nehéz lett volna találni az offseasonban, nemhogy most kettőt (Routtot én még mindig ki nem állhatom)!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Azért ne pánikoljunk már amiatt, hogy egy nem QB-nak nem kell kifizetni QB taget. Az meg egy külön elemzés tárgya hogy mennyi haszna volt Asonak így hogy lényegében 10 a 10 ellenire redukálta a meccseinket:

Only his defensive coaches truly know what impact Asomugha was having on the rest of the defense. But the fact is the Raiders gave up 29 touchdown passes this season even with Asomugha in the secondary for 14 games.

Over the last three years, the Raiders were 18-30 and were 2-1 in the games Asomugha did not play due to injury.

Szóval attól még hogy ott volt, lehetett másnak passzolni, ezt persze mindig is tudtuk. Az is persze a mi fasságunk hogy nem használtuk kreatívabban soha blitzelni egy évben háromszor láttam kb. Ez ugyanaz mint Woodsonnal volt. Ok nálunk is blitzelt néha meg ilyesmi, de a Green Bayben pl. tegnap ő volt Vicknek a spy-a egy csomószor. Ilyet nálunk el se tudok képzelni.

Nekem is az egyik kedvenc Raiderem, de ne vigye már el a cap 20 %-át azért hogy meccsenként egyszer labdába érjen. Valószínűleg pont a Raiders erőltette a szerződésben, hogyha nem ér el bizonyos számokat (INT, deflection, stb.), akkor nem kell a 3. év. Nyilván lehetett volna 5-6 éves szerződést is csinálni 2 éve, de ne felejtsük el, hogy egy hullaszar állapotban lévő Raidersről volt szó, csoda volt hogy vissza tudtuk igazolni. Illetve nem, mert 40 millát kapott két évre, nyilván aláírta. De ez elbaszottul sok pénz, ennyit senki nem keresett az egész NFL-ben.Döme
Igen a lényeg szerintem is az, hogy Aso egyedül nem nyer nekünk meccset. Amúgy se nyerne egy CB egyedül, de ráadásul a mi konzervatív Dnkkel meg pláne. Az a pénz horribilis lett volna, eszetlenség lett volna kifizetni. Aso-val jobb a D, de kérdés, h mennyivel. Az idei 2-1 nélküle azért okot adhat a gondolkodásra mindenkinek ott fenn. Nélküle is maradhat itt egy fiatal jó D, amihez persze azért fontos lenne Seymour, Wimbley visszahozatala, mert Asoval ellentétben őket nem tudják a csapatok elkerülni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Azért ne pánikoljunk már amiatt, hogy egy nem QB-nak nem kell kifizetni QB taget. Az meg egy külön elemzés tárgya hogy mennyi haszna volt Asonak így hogy lényegében 10 a 10 ellenire redukálta a meccseinket:

Only his defensive coaches truly know what impact Asomugha was having on the rest of the defense. But the fact is the Raiders gave up 29 touchdown passes this season even with Asomugha in the secondary for 14 games.

Over the last three years, the Raiders were 18-30 and were 2-1 in the games Asomugha did not play due to injury.

Szóval attól még hogy ott volt, lehetett másnak passzolni, ezt persze mindig is tudtuk. Az is persze a mi fasságunk hogy nem használtuk kreatívabban soha blitzelni egy évben háromszor láttam kb. Ez ugyanaz mint Woodsonnal volt. Ok nálunk is blitzelt néha meg ilyesmi, de a Green Bayben pl. tegnap ő volt Vicknek a spy-a egy csomószor. Ilyet nálunk el se tudok képzelni.

Nekem is az egyik kedvenc Raiderem, de ne vigye már el a cap 20 %-át azért hogy meccsenként egyszer labdába érjen. Valószínűleg pont a Raiders erőltette a szerződésben, hogyha nem ér el bizonyos számokat (INT, deflection, stb.), akkor nem kell a 3. év. Nyilván lehetett volna 5-6 éves szerződést is csinálni 2 éve, de ne felejtsük el, hogy egy hullaszar állapotban lévő Raidersről volt szó, csoda volt hogy vissza tudtuk igazolni. Illetve nem, mert 40 millát kapott két évre, nyilván aláírta. De ez elbaszottul sok pénz, ennyit senki nem keresett az egész NFL-ben.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, magam sem írhattam volna jobban... agyrém. Asot persze megértem itt az ő életében nem lesz már normális csapat.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát gyerekek... Az utóbbi 10 napban ha érti valaki, hogy mi történik nálunk akkor én lemegyek hídba bazmeg! 😐 :/
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Mondjuk ha tényleg elmegy akkor tele leszünk zsével a FA szezonra...Rolni
Ja ezt kell mérlegelni. Valamit valamiért... Ha nagyon itt akarjàk tartani itt fogják, csak rohadtul túl kellene fizetni, annak meg nem sok értelme lenne a nagyobb képet nèzve.Döme
Hát igen.
Azért azt is mérlegelni kell, h azzal a pénzzel minden Aso-n kívüli key FA-t vissza lehetne hozni és vszeg egy kezdő szintű FA embert is lehetne hozni mondjuk az OLba, majd drafton lehet korán CB-t hozni Routt, CJ, McFadden mellé, és esetleg Al enged a man-ből is CB nélkül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!