Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scheftertől:

Filed to ESPN: Raiders informed Tom Cable they will not pick up the option in his contract. He no longer is the Raiders head coach. Raiders offensive coordinator Hue Jackson now becomes a leading candidate to succeed Tom Cable.

Pedig már egész bíztató csapatot csinált Cable.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Jackson engedélyt kapott arra hogy beszéljen a 49ersszel az ottani HC állásról. Nagyon remélem hogy Harbaugh kapja meg, Hue meg csak a nigrószabály miatt kell.

Kicsit gáz volna Campbellnek is ha jövőre a 10. OC-jével kéne nekivágnia a szezonnak.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Bruce kössz az SB report-os cikket! Amikor olvasgattam a DefMVP-nél ugye Kelly melllett én bizony inkább BigSey-t mondtam volna Aso helyett. Persze egyértelmű, h Aso sem lett rosszabb játékos de idén a 2 DT játszotta a legnagyobbat a D#-ben! Illetve az ST MVP-nél mondtam volna Cartwright-ot, de utána nagy örömömre ott volt az underrated kategóriában, mert az ST-ben mindíg feltűnt, h a pályán van és nem nagyon volt rossz megmozdulása. Ezeken kívül mindennel egyet értek.

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bruce jó ez amit beírtál...


Routt ibabuzz-os cikk alapján is elég jó statban...
5 TD, 1 INT, de vmi 40%-os eredménye van a felé jövő lasztik ellen...Rolni
Akárhogy próbálják fényezni, a szememben szar és kész... :/ 😕
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Bruce jó ez amit beírtál...


Routt ibabuzz-os cikk alapján is elég jó statban...
5 TD, 1 INT, de vmi 40%-os eredménye van a felé jövő lasztik ellen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Ja meg Cartwright: messze a legjobb special teamerünk volt, az összes ST-ben játszott, és a blokkolt puntoknál, a kickoffoknál, mindenütt letette a névjegyét. Ritka hogy egy RB ilyen jó legyen ezekben.Döme
Mondjuk más dolga nem is nagyon volt 😊

És Schefter megint kombinál: http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/01/04/espn-49ers-want-to-talk-to-jackson/#more-14729
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Honorable Mention:

Nnamdi Asomugha, CB: Még mindig a legjobb CBk között van a ligában, talán ez is a hátránya egy kicsit, mivel a többi CB-nket szarrá szopatták miatta! 😛Bruce
Football Outsidersen állítólag hamarosan kint lesz egy cikk arról, hogy Routtnak meglepően jó éve volt idén a statok alapján. Kíváncsi leszek ezt hogy hozták ki, általában nem mondanak fasságokat azok a csávók...

Ja meg Cartwright: messze a legjobb special teamerünk volt, az összes ST-ben játszott, és a blokkolt puntoknál, a kickoffoknál, mindenütt letette a névjegyét. Ritka hogy egy RB ilyen jó legyen ezekben.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ellenfelek 2011-re:
- Patriots, Bears, Jets, Lions, Browns hazai pályán,
- Packers, Vikings, Bills, Texans, Dolphins idegenben.
- és a szokásosak...BMG
Ebből itthon:
Lions, Browns, Chargers, Broncos, (és Pats, Bears, Jets, Chiefs-ből 1 győzelem)
Idegenben:
Bills, Texans, Dolphins, talán a Vikings és még valamelyik csoportellenfél

Tehát lehet 10 győzelem is akár 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Az SBReporton megjelent cikk az év végi díjakról a cikkíró szerint!

MVP (Offense)

Darren McFadden, RB

1664 yardot ért el scrimmage-ből, 10 TD-t ért el a szezon során, nagyon sok kiváló futása volt, szóval egyértelműen a legjobb játékosunk volt idén az offenseben

Honorable Mention:

Robert Gallery, LG: Az egyik legstabilabb pontja volt a falnak, rengeteget segített Satelenek és Veldheernek!

MVP (Defense)

Tommy Kelly, DT

Az egész AFC vezette a DT-k között a 7.0 sackjével és talán a legkonzisztensebb teljesítményt nyújtotta a falban idén.

Honorable Mention:

Nnamdi Asomugha, CB: Még mindig a legjobb CBk között van a ligában, talán ez is a hátránya egy kicsit, mivel a többi CB-nket szarrá szopatták miatta! 😛

LVP (Least Valuable Player) – Offense

Darrius Heyward-Bey, WR

Még mindig baja van a labdák elkapásával és a routeok megfutásával, talán még egy szezon időt kaphat, de utána cut

Honorable Mention:

Chaz Schilens, WR

Egész szezonban volt 40 yard elkapása és egy TD-je, igaz csak 3 meccset játszott, de ha ennyire sérülékeny marad továbbra is, akkor ő is cut!

LVP (Least Valuable Player) – Defense

Chris Johnson, CB

Nagyon sok hibával játszott, ami köszönhető a Nnamdinak és a haloványabb idei teljesítményének, úgy járt mint DeAngelo Hall

Honorable Mention:

Thomas Howard, LB

Kegyvesztett lett és szinte csak a spec teamban játszott, sztem elküldjük már az offseason során

Best Coach:

Hue Jackson, OC

31. támadóalakulatból, akik összesen 197 pontot szereztek, 2010-re liga 10. támadóalakulatot fejlesztett (410 szerzett pont)

MVP Special Teams:

Jacoby Ford, KR

Szerintem nincs kérdés 😀

Get Back Healthy:

Trevor Scott, DE/LB

Sajnos IR-re került, de nagyon hasznosan játszott, mind LB-ben mind DE-ben megmutatta magát, jövőre is számíthatunk rá, reméljük!

Best 1st Year Raider (non-rookie)

Kamerion Wimbley, LB

Teljes mértékben megérte hogy idehoztuk, 9 sack és végig kezdő volt!

Best 1st Year Raider on Offense (rookie)

Jared Veldheer, LT

Lehetett volna Ford is, de mivel ő már kapott máshol is díjat és Veldheer azért sokkal nagyobb jelentőségű poszton vívta ki a kezdő pozíciót, így ő a választott, remélhetőleg hosszú időre megoldja a fal vakoldalát!

Best 1st Year Raider on Defense (rookie)

Lamarr Houston, DE

Ő is szinte végig kezdő volt a fal szélén, 5 sack és jó futás elleni védekezések valamint több mínuszos tackle jellemezte, nagyon jó pick volt!

Underrated Player of the Year

Matt Shaughnessy, DE

Scott kiesése után teljes idős RDE lett, amelyet meg is hálált, mivel összességében 7 sacket értel és nem is igazán volt rossz mérkőzése, mint láthatjuk, mindhárom DE-nk kapott valamiféle díjat és még fiatalok is, szóval van bennük potenciál!

Honorable Mention:

Rock Cartwright, RB

Kevés szó esett róla, de a KR return TD-kben vaskosan benne volt a keze, valamint az öltözőben is hangadónak számít, akire hallgatnak a fiatalabb játékosok!

Energizer Award:

Mike Mitchell, SS

Egyre többet játszott egy olyan poszton, ahol elég jó 2009-es szezon utáni játékos volt a kezdő (Tyvone Branch), szerepelt a Spec Teamsben is, szóval jár neki a díj!

The Perfect Timing Award:

Michael Huff, FS

77 tackle, 4 sack, 3 INT, lehetséges, hogy azért produkált ilyen számokat mert RFA lesz? Mindenesetre érdemes megtartani, bár így azért drágább lesz...

Best WR who is not a WR:

Marcel Reece, FB

3 TD-t is elért elkapásból, nagyon jól futja meg a routeokat, ami nem csoda, hiszen WR-ből képezték át! Szerencsére a blokkolási képességei is fejlődnek, így egy nagyon sokoldalú fegyverként számíthatunk rá!

Honorable Mention:

Khalif Barnes, OL

2 passzból, 2 elkapás és egy TD, kell ennél jobb egy falembertől? 😀


Say Farewell to…

* Bruce Gradkowski, QB: Úgy néz ki, hogy megtaláltuk azt a QB-t akire azért még pár évig számíthatunk, így Gradkonak mennie kell
* Nick Miller, PR: Már többször említettem, hogy új PR-t kell keresnünk, mert ezen a téren nem vált be egyik játékos sem, így szegény White WR-nek mennie kell

Többet szeretnénk látni 2011-ben:

* Fordnak több lehetőséget a trükkös playeknél (bubble screen passz, screen passz, end around, reverse) valamint az elkapásoknál is
* Blitzelés: Idén azért látszott, hogy egyre több blitzet hívtunk és ezek legtöbbször működtek is, egyre többet és egyre jobban be lehetne építeni ezt a playbookba
* A Michael Bush és McFadden kombó: Az utolsó meccs végképp bebizonyította, hogy mindkét futóra szükségünk van, maradjanak együtt és riogassák az ellenfelek védelmeit!

Kevesebbet szeretnénk látni 2011-ben:

* Blackout – Egy 50%-os szezon után elvárható hogy ne legyen minden hazai meccsünkön elsötétítés a helyi tévéken!
* Heyward-Bey: Ennyi pénzért amennyiért játszik nem játszhat tovább, de ha belemegy egy kis csökkentésbe és fejlődést mutat, akkor még jól is kijöhetünk, de ebben a formában sajnos nagyon drága

A Raiders sosem felejti…

George Blandát és Jack Tatumot.

A Raiders nem emlékszik már...

JaMarcus Russellre

Legnagyobb ütközések

Rolando McClaintől Danny Amendola földbedöngölése és Darren Sproles kiütése!

Legjobb momentumok:

* Chargers elleni két egymás után következő punt blokkolása, amely nagyban hozzásegítette a csapatot a győzelemhez
* Mind az 59 pont amelyet a Broncos ellen szereztünk, amikor kiütöttük őket.
* A bye week-et megelőző 3 mérkőzéses győzelmi sorozat!
* Ford második félidő elején szerezett kikckoff TD-je, amellyel visszakerültünk a meccsbe és hosszabbításban meg is nyertük!
* McFadden rengeteg futása élményszámba ment! Pl. Jaguars elleni 1:53-mal a mérkőzés vége előtt szerzett 36 yardos TD-je amikor egy gyönyörű stiff armot is bemutatott
* A szezon zárásaként az Arrowhead stadionban bemutatott győzelmünk 😊

Legrosszabb momentumok:

* Sebastian Janikowski 32 yardról kihagyott FG kísérlete az Arizona ellen, amely a győzelmet jelentette volna
* Az addig nyeretlen 49ers elleni vereség San Franciscoban
* 205 yard engedése futásból a nyitómeccsen a Titans ellen.
* Vereség kétszer is 10 pontos előnyről a Jags ellen.
* Két egymás utáni vereség az első a Pittsburgh ellen, ahol esélyünk nem volt és ezután a Miami ellen, ahol pedig simán esélyesebbek voltunk.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Ellenfelek 2011-re:
- Patriots, Bears, Jets, Lions, Browns hazai pályán,
- Packers, Vikings, Bills, Texans, Dolphins idegenben.
- és a szokásosak...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De azért Cable elég zorall... Nem véletlen ha nem hosszabbít vele. (már az ő szempontjából)
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Al nem hiszem h azért visszafogottabb,mert Cable annyira zorall,hanem szimplán csak öregszik
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Nekem olyan HC a szimpi itt aki megfejeli a koordinátort ha az nem azt teszi amit mond. Aki ha ráver az asztalra nemcsak az asztal türik össze hanem a padló is behorpad.
Nem kell egy Al báb.

Én bírom Cablet, van fazonja a csapatnak, kemény meccseket vívunk.Delonso_
Úgy-úgy!
De hogy ki a báb és ki nem, az mindig kérdéses, még Maddennél is felmerült annak idején.
Ez a szezon viszont azt mutatta, hogy Cable a saját lábán áll.
Hátha belátja az öreg, hogy a folytonosság eredményesebb...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem olyan HC a szimpi itt aki megfejeli a koordinátort ha az nem azt teszi amit mond. Aki ha ráver az asztalra nemcsak az asztal türik össze hanem a padló is behorpad.
Nem kell egy Al báb.

Én bírom Cablet, van fazonja a csapatnak, kemény meccseket vívunk.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Végülis ha azt nézzük hogy Hue-nak több agya és szeme van a játékhoz mint Cable-nek,akkor nem lenne logikátlan dolog betenni HC-nak,Hue meg hoz magának egy új OC-t,lehet nagyon szuper dolog sülne ki abból.
Jó persze mondhatjuk azt is hogy mit akarunk egy évnyi OC-s kodás után HC-t csinálni az ürgéből,de azért Cable szerintem sose volt az a tipikus HC aki olyan nagyon felnyomná a csapatot bármilyen szinten.Menjen vissza OLine coach-nak 😊Fa
Hát szerintem nekünk meg pontosan, hogy ez a lelki fröccsös, asszonynak lekeverek egy maflásat kemény fiú kell! A koordinátorok meg csinálják azt amihez értenek! Most kifejthetném, hogy mi ki hogyan miért, de egyszerűbb ha azt írom, hogy értitek mire gondolok! 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Ha a tavalyi szezon "csodálatos" teljesítménye után sem küldték el Cable-t, akkor az idei után szinte biztos, hogy marad.
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Végülis ha azt nézzük hogy Hue-nak több agya és szeme van a játékhoz mint Cable-nek,akkor nem lenne logikátlan dolog betenni HC-nak,Hue meg hoz magának egy új OC-t,lehet nagyon szuper dolog sülne ki abból.
Jó persze mondhatjuk azt is hogy mit akarunk egy évnyi OC-s kodás után HC-t csinálni az ürgéből,de azért Cable szerintem sose volt az a tipikus HC aki olyan nagyon felnyomná a csapatot bármilyen szinten.Menjen vissza OLine coach-nak 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Én abban bízom, hogy Al eddig nem nagyon nyilatkozott az ügyben. Az egész abból indult, h valaki feldobta talán a Broncos-nál, hogy Hue-t akarják HC-nak. Aztán már azt lehetett olvasni, h Cable opciós jogával nem élünk csak h megtartsuk Hue-t, de mint HC. Erre valaki bedobta JMD-t, de mire? Persze van egy Al faktor ami a "szakértőknek" és újságíróknak mindig kapóra jön, h produkáljanak pár érdekességet. Eddig azt sem erősítették, meg h egyáltalán Hue-t tényleg megkeresték volna. Egyedül talán Rivera neve lett bedobva, h megy az egyik HC nélküli csapathoz interjúra, talán a Panthers-hez. Szóval én nem aggódom annyira.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miért kell Cablet elküldeni?
Alnak komoly gondok vannak a fejében továbbra is.
Egyre jobb a csapat, erre elküldi aki rendbeszedte őket? Agyrém
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
JMD még viccnek is rossz! Épp most kezdünk kijönni a gödörből, nem kell olyan valaki aki az arroganciájával lerombolja az egész eddig felépített alapokat. Talán OC-nek el lehetne képzelni, de mivel a csapatai nem a futásról voltak ismertek, így hagyjuk az egészet. Hue eddig jól nyomta, lassan kezdi kiismerni JC-t, tudja, h mit várhat el tőle. Emellett JC-nek is jót tenne, ha végre egymást követő 2 évben ugyanaz a coordinátor hívná neki a playeket. Grad-nak úgy néz ki reszeltek és jövőre egyértelműen Campbell lesz a kezdő QB. Ha a fal előtte egy kicsit erősebb lenne és nem kellene az életéért futnia akkor egész jó QB lehet belőle. Hozni kell majd egy C-RG-t a drafton mert az röhej, h a kezdő LT egyben a backup C is. Lehetőleg olyan srác kell aki mind a 2 poszton jól játszott az egyetemén is. De mindenekelőtt legyen meg az új CBA és dőljön el, hogy kik maradnak és kiket kell elengednünk.

Amúgy a drafton a 16. hely körül fogunk húzni, persze az első kör kivételével.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Szerintem 1 év OC után nem vinnék Jacksont HC-nak sehová. Ha 2-3 évig jó, sőt egyre jobb OC-nak, akkor talán.
Ő is azt nyilatkozta, hogy szereti ezt az állást (mi mást mondott volna 😛 ).
Cable meg jól vezeti a csapatot, többnyire értelmes döntései vannak és jól kijön a játékosokkal. Mondjuk Hue is.
És ugye az OL Cable "nagy projektje", szóval ezért is maradnia kéne.
Nem hiszem, hogy jót tenne most egy edzőváltás a csapatnak, de ha Cable-t nem HC-nak képzelik el tovább, akkor is maradhatna a csapatnál valamilyen formában.
Ide egy jó pszichológus kell, aki a mentális problémákat helyre rakja, mert szerintem a fejekben van a legnagyobb gond (főleg Al bácsinál).
McDaniels meg menjen az anyjába!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Al nem olyan....
Ő a 10. emeletről dobálná ki az embereket 😛 😂
Én is Kábel nagyúrra rakom a voksom, ha meg ő elmegy, akkor vagy Jackson, vagy Gruden. Mást ide ne hozzanak meee megbaszom! 😂
ÓÁFF: Jaés a tegnapi Routt pick six óta ez mászkál az agyamban..:
http://www.youtube.com/watch?v=AX7q9ejBGmQ
ROUTT PICKY' SIXXXXX 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én így hagynám az edzői gárdát ahogy van. Huenak ha meg ez nem tetszik, akkor elmehetne a picsába! De most annyira ne legyen má' pénz orientált valaki, meg beképzelt, hogy ha 1 év OC-skodás után nem kapja meg a HC posztot, akkor vaya con dios!
Okké, hogy ez a kijelentésem eléggé kemény, meg nincs alapja, meg nem vágom a csapatnál a szitut, mivel nem vághatom, de Hue maradjon csak még egy évig OC, ha nem tudja kivárni még ezt az egy évet, akkor megismétlem önmagam! Húzzon a picsába!
Kifordult a világ, tehén bassza a bikát! Örüljenek, hogy egyáltalán NFL csapatot edzhetnek, nem ám, hogy a Raiderst!!!!!!!!!!!!!! Kábel jó arc! 😊 Kábel for president!! 😂

(Megjegyezném, hogy benne van az is a pakliban, hogy Al mindenkinek a szaros kis bőröndjét egyesével kibassza a Raider főhadiszállás elé a járdára a picsába oszt Buenos Aires hülyék...!!! ) 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
JMD? Bazzeg, ha idejön végre valami jót is tesz a Broncosnak...
http://image.hotdog.hu/_data/members3/375/176375/images/DoubleFacePalm.jpgtenorx
Lehet hogy azért baszta szét a Broncost, hogy most a Raidersel könnyebb dolga legyen 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Én azt akarom hogy maradjon a mostani helyzet az edzőfronton, senki ne menjen el! Ha elmegy Jackson akkor viszont egy köcsög, bár tudom, hogy nem teljesen erről szól a dolog, de én szurkoló vagyok és ha elhagyja a RaiderNationt, akkor haragudni fogok rá, akármilyen szerepe is volt az idei szezonban!

Maradjon minden így és mindenki örülni fog!