Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Al nem hiszem h azért visszafogottabb,mert Cable annyira zorall,hanem szimplán csak öregszik
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nekem olyan HC a szimpi itt aki megfejeli a koordinátort ha az nem azt teszi amit mond. Aki ha ráver az asztalra nemcsak az asztal türik össze hanem a padló is behorpad.
Nem kell egy Al báb.

Én bírom Cablet, van fazonja a csapatnak, kemény meccseket vívunk.Delonso_
Úgy-úgy!
De hogy ki a báb és ki nem, az mindig kérdéses, még Maddennél is felmerült annak idején.
Ez a szezon viszont azt mutatta, hogy Cable a saját lábán áll.
Hátha belátja az öreg, hogy a folytonosság eredményesebb...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem olyan HC a szimpi itt aki megfejeli a koordinátort ha az nem azt teszi amit mond. Aki ha ráver az asztalra nemcsak az asztal türik össze hanem a padló is behorpad.
Nem kell egy Al báb.

Én bírom Cablet, van fazonja a csapatnak, kemény meccseket vívunk.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Végülis ha azt nézzük hogy Hue-nak több agya és szeme van a játékhoz mint Cable-nek,akkor nem lenne logikátlan dolog betenni HC-nak,Hue meg hoz magának egy új OC-t,lehet nagyon szuper dolog sülne ki abból.
Jó persze mondhatjuk azt is hogy mit akarunk egy évnyi OC-s kodás után HC-t csinálni az ürgéből,de azért Cable szerintem sose volt az a tipikus HC aki olyan nagyon felnyomná a csapatot bármilyen szinten.Menjen vissza OLine coach-nak 😊Fa
Hát szerintem nekünk meg pontosan, hogy ez a lelki fröccsös, asszonynak lekeverek egy maflásat kemény fiú kell! A koordinátorok meg csinálják azt amihez értenek! Most kifejthetném, hogy mi ki hogyan miért, de egyszerűbb ha azt írom, hogy értitek mire gondolok! 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ha a tavalyi szezon "csodálatos" teljesítménye után sem küldték el Cable-t, akkor az idei után szinte biztos, hogy marad.
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Végülis ha azt nézzük hogy Hue-nak több agya és szeme van a játékhoz mint Cable-nek,akkor nem lenne logikátlan dolog betenni HC-nak,Hue meg hoz magának egy új OC-t,lehet nagyon szuper dolog sülne ki abból.
Jó persze mondhatjuk azt is hogy mit akarunk egy évnyi OC-s kodás után HC-t csinálni az ürgéből,de azért Cable szerintem sose volt az a tipikus HC aki olyan nagyon felnyomná a csapatot bármilyen szinten.Menjen vissza OLine coach-nak 😊
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én abban bízom, hogy Al eddig nem nagyon nyilatkozott az ügyben. Az egész abból indult, h valaki feldobta talán a Broncos-nál, hogy Hue-t akarják HC-nak. Aztán már azt lehetett olvasni, h Cable opciós jogával nem élünk csak h megtartsuk Hue-t, de mint HC. Erre valaki bedobta JMD-t, de mire? Persze van egy Al faktor ami a "szakértőknek" és újságíróknak mindig kapóra jön, h produkáljanak pár érdekességet. Eddig azt sem erősítették, meg h egyáltalán Hue-t tényleg megkeresték volna. Egyedül talán Rivera neve lett bedobva, h megy az egyik HC nélküli csapathoz interjúra, talán a Panthers-hez. Szóval én nem aggódom annyira.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miért kell Cablet elküldeni?
Alnak komoly gondok vannak a fejében továbbra is.
Egyre jobb a csapat, erre elküldi aki rendbeszedte őket? Agyrém
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
JMD még viccnek is rossz! Épp most kezdünk kijönni a gödörből, nem kell olyan valaki aki az arroganciájával lerombolja az egész eddig felépített alapokat. Talán OC-nek el lehetne képzelni, de mivel a csapatai nem a futásról voltak ismertek, így hagyjuk az egészet. Hue eddig jól nyomta, lassan kezdi kiismerni JC-t, tudja, h mit várhat el tőle. Emellett JC-nek is jót tenne, ha végre egymást követő 2 évben ugyanaz a coordinátor hívná neki a playeket. Grad-nak úgy néz ki reszeltek és jövőre egyértelműen Campbell lesz a kezdő QB. Ha a fal előtte egy kicsit erősebb lenne és nem kellene az életéért futnia akkor egész jó QB lehet belőle. Hozni kell majd egy C-RG-t a drafton mert az röhej, h a kezdő LT egyben a backup C is. Lehetőleg olyan srác kell aki mind a 2 poszton jól játszott az egyetemén is. De mindenekelőtt legyen meg az új CBA és dőljön el, hogy kik maradnak és kiket kell elengednünk.

Amúgy a drafton a 16. hely körül fogunk húzni, persze az első kör kivételével.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintem 1 év OC után nem vinnék Jacksont HC-nak sehová. Ha 2-3 évig jó, sőt egyre jobb OC-nak, akkor talán.
Ő is azt nyilatkozta, hogy szereti ezt az állást (mi mást mondott volna 😛 ).
Cable meg jól vezeti a csapatot, többnyire értelmes döntései vannak és jól kijön a játékosokkal. Mondjuk Hue is.
És ugye az OL Cable "nagy projektje", szóval ezért is maradnia kéne.
Nem hiszem, hogy jót tenne most egy edzőváltás a csapatnak, de ha Cable-t nem HC-nak képzelik el tovább, akkor is maradhatna a csapatnál valamilyen formában.
Ide egy jó pszichológus kell, aki a mentális problémákat helyre rakja, mert szerintem a fejekben van a legnagyobb gond (főleg Al bácsinál).
McDaniels meg menjen az anyjába!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Al nem olyan....
Ő a 10. emeletről dobálná ki az embereket 😛 😂
Én is Kábel nagyúrra rakom a voksom, ha meg ő elmegy, akkor vagy Jackson, vagy Gruden. Mást ide ne hozzanak meee megbaszom! 😂
ÓÁFF: Jaés a tegnapi Routt pick six óta ez mászkál az agyamban..:
http://www.youtube.com/watch?v=AX7q9ejBGmQ
ROUTT PICKY' SIXXXXX 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én így hagynám az edzői gárdát ahogy van. Huenak ha meg ez nem tetszik, akkor elmehetne a picsába! De most annyira ne legyen má' pénz orientált valaki, meg beképzelt, hogy ha 1 év OC-skodás után nem kapja meg a HC posztot, akkor vaya con dios!
Okké, hogy ez a kijelentésem eléggé kemény, meg nincs alapja, meg nem vágom a csapatnál a szitut, mivel nem vághatom, de Hue maradjon csak még egy évig OC, ha nem tudja kivárni még ezt az egy évet, akkor megismétlem önmagam! Húzzon a picsába!
Kifordult a világ, tehén bassza a bikát! Örüljenek, hogy egyáltalán NFL csapatot edzhetnek, nem ám, hogy a Raiderst!!!!!!!!!!!!!! Kábel jó arc! 😊 Kábel for president!! 😂

(Megjegyezném, hogy benne van az is a pakliban, hogy Al mindenkinek a szaros kis bőröndjét egyesével kibassza a Raider főhadiszállás elé a járdára a picsába oszt Buenos Aires hülyék...!!! ) 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
JMD? Bazzeg, ha idejön végre valami jót is tesz a Broncosnak...
http://image.hotdog.hu/_data/members3/375/176375/images/DoubleFacePalm.jpgtenorx
Lehet hogy azért baszta szét a Broncost, hogy most a Raidersel könnyebb dolga legyen 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én azt akarom hogy maradjon a mostani helyzet az edzőfronton, senki ne menjen el! Ha elmegy Jackson akkor viszont egy köcsög, bár tudom, hogy nem teljesen erről szól a dolog, de én szurkoló vagyok és ha elhagyja a RaiderNationt, akkor haragudni fogok rá, akármilyen szerepe is volt az idei szezonban!

Maradjon minden így és mindenki örülni fog!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
JMD? Bazzeg, ha idejön végre valami jót is tesz a Broncosnak...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
According to longtime San Francisco reporter Nancy Gay, the Raiders are "intrigued" with ex-Broncos head coach Josh McDaniels as a replacement for Tom Cable.
Gay also passes along "word from Alameda" that Al Davis won't pick up Cable's contract option for 2011, a scenario already reported as "unlikely" by Adam Schefter of ESPN. According to Gay, current Raiders OC Hue Jackson also intrigues Davis as a head coaching candidate. Cable must be informed by January 18 whether his option will be exercised. Right now, it's not looking good.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nagyon szép eredmény ez a 6-0. Ezt szezon előtt senki sem gondolta volna. Persze a 8-8-at sem sokan. Lehetett volna jobb is, de rosszabb is. Nagyon sok szoros meccset játszottunk és volt, hogy jól és volt, hogy rosszul alakult a végjáték, de legalább úgy tűnik, hogy megtanult nyerni a csapat. Ezt nagyban köszönhetjük Cable-nek. Ő is sokat fejlődött, mint HC. Nagyon fogom sajnálni, ha nem ő fogja kivezetni a csapatot jövőre a pályára. Cable, Hue, Marshall nagyon jó kis csapatot alkot, nem kellene ezt megbontani. Az is félő, hogy ha Jackson lesz a HC akkor mennyire fogja megosztani a figyelmét a playhívás és a csapat rezdüléseinek a figyelése. Én ha tehetném még legalább egy évig megtartanám ezt a felállást. Sztem a csapatnak is jót tenne egy kis állandóság. Most indultunk el fölfelé, nem lenne jó máris megbontani ezt az egységet.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Hát blogra csak Raiders kevés lenne sztem és kb magunknak irogatnánk...

Engem személy szerint baseball, kosár nem mozgat, más NFL csapatba meg időm, kedvem nem lenne ennyire elmélyülni...

Más:
Kinn is elindultak rögtön a találgatások HC ügyben.

Azért azt ne felejtsük el, hogy tavaly is kurvára mindneki azt írta, hogy Cable nem marad és mégis maradt.
Staff egész jó munkát végzett idén, miért kavarnánk meg?
Mintahogy mi is írtuk, kinn is az megy, hogy azért kell Cablenek mennie, hogy Hue lehessen a HC. Ez pedig azért fontos, mert amúgy elvinnék máshova HCnek.
Nemtudom miért lenne ő annyiravonzó HC jelölt 1 év OCság után, de lehet vinné valaki. De azért ahhoz kell Hue is. Tavaly minket választott Bears OC poszt helyett. Ez jelentheti azt is, hogy már a mostani váltás lett neki beígérve (1 év OC után ha jó vagy lehetsz HC fiam...) meg azt is, hogy ide akart jönni, mert részese akart lenni az itteni folyamatnak.
Jó srác, ért az Ohoz és motiválni is tud, de azért én még egy évet szívesen elnézném OC szerepkörben, esetleg mint assistant HC, bár lehet az meg rányomná a Cable-Hue kapcsolatra a bélyegét, ha ennyire egyértelműen 1évre maradna csak Cable...
Megtartani OCnek azért a zséért amit vki HC posztra ajánl neki? Működhetne...így még egy évig maradna Cable guy és fejlődhetne Hue is.
Persze az is igaz, hogy ha valójában az O az ő műve, míg a D Marshall műve és amúgy tudjuk, hogy remekül motiválja a csapatot ő is, és Marshallt is szeretik a D srácok lehet nem lenne nagy érvágás Cable távozása...

Ha választani kell, hogy Cable marad HC és Hue lelép vagy Hue lesz a HC és Cable-t elküldjük én is Hue mellett szavaznék...
Fiatalabb, jobban ért a focihoz és hasonló képpen tud motiválni.
Ha hoz egy OCt aki segít neki és marad ez a mostani O akkor nem lenne nagy reccs, főleg ha figyelnek arra, hogy megtartsuk a run heavy fizikális image-t.
D oldalon meg csak hagyni kell a mostani staffot dolgozni...

Érdekes lesz az biztos...
Ami azért jó, hogy vszeg legkésőbb jan 18án kiderül a dolog, mert ha akkor Cablenak pápá az szinte annyit jelent, hogy Hue az új HC.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nagyon jó volt a Raiders ma! Megérdemelten győztek.

Csak jó így zárni egy évet. Az egész ott kezdődött, hogy volt egy értelmes draft. Ez már eleve gyökeres változás a jövőre nézve is.ulpianus
Köszi, igyekszik a csapat és most már jöttek az eredmények is! Egy két dolgon még javítani kell és még jobbak lehetünk!

Nektek meg sok sikert a PO-ban! A kövi szezonban meg érdekes lehet a csoportunk (bár most is az volt! 😊 )
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyon jó volt a Raiders ma! Megérdemelten győztek.

Csak jó így zárni egy évet. Az egész ott kezdődött, hogy volt egy értelmes draft. Ez már eleve gyökeres változás a jövőre nézve is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát lehet igazad van, azért olyan sok embert nem érdekel a Raiders! Innen olvasnák úgyis a legtöbben, az meg már majdnem ugyanaz, mintha itt írogatnánk!

De igazából én nem is tudom, hogy lenne e egy másik olyan csapat akit ennyire meg szeretnék/tudnék ismerni mint a Raiderst, azért ebben is sok sok időm van, még egy Athleticst nem biztos hogy meg tudnám olyan szinten ismerni, ahogy magamtól elvárnám!

A California Golden Bears-t lehetne még az oaklandi csapatokhoz venni, mert az nagyon közel van!

Azért lenne jó ha költöznénk LA-be, mert ott azért lenne sok csapat 😀

NBA: Clippers, Lakers
MLB: Dodgers, Angels
NHL: Kings, Mighty Ducks
NFL: Raiders 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Na hát én azokat egyáltalán nem ismerem olyan jól mint a Raiders!

Esetleg még lehetne olyat hogy Kaliforniai csapatokkal összefogni (Chargers pfejj, 49ers pfejj 😀 )

Mondjuk természetesen nem az offseasonban kellene elkezdeni, mert akkor tényleg kevés a hír! Meg legalább 4-5 szerkesztő kellene, mert úgy az érdekes, hogy ha több szemszögből lehet cikkeket olvasgatni!Bruce
Én az Athtleticset idéntől elkezdem rendesen követni szerintem, eddig csak úgy néztem az MLB-t csapatfüggetlenül. Az NBA-t le se szarom. 😛

A kaliforniai dolog mondjuk érdekes lehetne, mert van egy csomó itteni csapat a major sportokban, 3 NFL, 2 NBA, 3 MLB, és asszem 1 NHL. És van amit elég sokan követnek, pl. Lakers. Meg ugye a USC, UCLA, stb.

Szerintem önmagában az oaklandi dolog kevés volna, csak magunknak fölösleges lenne írogatni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Na hát én azokat egyáltalán nem ismerem olyan jól mint a Raiders!

Esetleg még lehetne olyat hogy Kaliforniai csapatokkal összefogni (Chargers pfejj, 49ers pfejj 😀 )

Mondjuk természetesen nem az offseasonban kellene elkezdeni, mert akkor tényleg kevés a hír! Meg legalább 4-5 szerkesztő kellene, mert úgy az érdekes, hogy ha több szemszögből lehet cikkeket olvasgatni!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Amúgy azon gondolkozok már egy ideje, csak nem nagyon van benne gyakorlatom, hogy lassan lehetne csinálni már egy Raiders-es blogot! Bár nem tudom, hogy lenne e elegendő írásunk hozzá, de fajin lenne!Bruce
Hát mondjuk meg lehetne fontolni. Ha már Colorado blog meg ilyenek vannak. De csak akkor szabad ilyenbe belevágni ha 2 hónap után nem fogy el a lelkesedés, meg valami színvonal is fent van tartva, akármi fogyatékosságokat nem szabad csinálni. Mondjuk önmagában a Raiders nem biztos hogy elég témát szolgáltatna...

Van még a Golden State Warriors, meg az Athletics.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Amúgy azon gondolkozok már egy ideje, csak nem nagyon van benne gyakorlatom, hogy lassan lehetne csinálni már egy Raiders-es blogot! Bár nem tudom, hogy lenne e elegendő írásunk hozzá, de fajin lenne!