Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Akármennyire is szeretem a Raiders-t, kíváncsi leszek a játékosok szeretik-e a csapatot annyira, hogy ezeket a döntéseket elviseljék, mert most dönthet a jobbik fele! És nem lepődnék meg, sőt valahol az elégtételt kívánó felem azt akarja, hogy az összes jobb playa húzzon el! FUCKOLJANAK BE AL DAVISNEK MEG A CSAPATÁNAK! Komolyan mondom az egész NFL-ben, sőt még a nagybanin jobb vezetés van basszameg!
Egyetlen egy stricipofonnal úgy fel tudnám pofozni az egész brancsot, hogy az valami fájdalom! Persze az üt először aki nagyot üt... És először! Ezzel arra akarok célozni, hogy lehet mi nevetünk utoljára, de ez már komikum... Sőt! TRAGIKOMÉDIA a rohadt életbe! Meddig megy el ez a vén fasz, meg a kétbalkezes marionettbábui? Oaklandbe mikor lesz már egy futball gyilkosság???????
Hihetetlen meddig elmennek ezek a hülyék, de nem csak ez, hanem úgy ámblokk! Inkább nem is írom tovább, mert most felettébb felbőszítettek a kurva nagy tudású csapatvezetők!!!!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Szeretnék egy listát azokról a játékosokról, akik FA-k lesznek, legjobb lenne ha ott lenne hogy RFA vagy UFA! Köszi előre is!Bruce
http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=OAKempty taxi
Köszi!!

Amúgy ezt megtaláltam én is, de nem tartom jónak, mivel Gallery ezen úgy szerepel mint akinek nem jár le a szerződése! 😮

Gallery: 8/2/2004: Signed a seven-year, $60 million contract. The deal includes $18.5 million guaranteed. 2010: $625,000, 2011: $1,029,500, 2012: $1.424 million, 2013: $1,818,500, 2014: 2.213 million, 2015: Free Agent

Ha viszont a 2004-es szezontól számolom a 7 évet akkor valóban most jár le, csak nem értem mit keres ott a 2015ös év!

De akkor eszerint megcsinálom! Talán jó!

Íme a lista:
Khalif Barnes FA
Michael Bennett FA
Kyle Boller FA
Ricky Brown FA
Michael Bush FA
Rock Cartwright FA
Jon Condo FA
Hiram Eugene FA
Bruce Gradkowski FA
Robert Gallery FA
John Henderson FA
Johnnie Lee Higgins FA
Thomas Howard FA
Michael Huff FA
Daniel Loper FA
Nick Miller FA
Zach Miller FA
Stanford Routt FA
Richard Seymour FA
Langston Walker FA
Sam Williams FA
Kamerion Wimbley FA
Mario Henderson RFA
Marcel Reece RFA
Samson Satele RFA

Hát ebben nem egy olyan játékos van aki kulcspozícióban van! :S
Sok jót nem sejtet :S
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szeretnék egy listát azokról a játékosokról, akik FA-k lesznek, legjobb lenne ha ott lenne hogy RFA vagy UFA! Köszi előre is!Bruce
http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=OAK


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Közben azért egy jó hír, bár ez már csak a múlt árnyéka!

Kamerion Wimbley: AFC Defensive Player of the Week

Nagy grat neki!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Szeretnék egy listát azokról a játékosokról, akik FA-k lesznek, legjobb lenne ha ott lenne hogy RFA vagy UFA! Köszi előre is!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Van olyan hogy holdout! Egész sokan éltek ezzel az utóbbi időben, szóval elég ha pár kulcsjátékos él ezzel az opcióval és máris szar lesz a szezonunk! Aztán kirúgják Jacksont is és megint mélypontra kerül a franchise...

És még én akartam Raiders blogot írni...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... ez nekem nagyon nem tetszik és az sem ha Gallery elmegy.
A legstabilabb pontja az O falnak

Lechler ha release azt már nem is minősítem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Azért a legtöbb srác RFA, sza pl Bush nem tud lelépni...

Kb Gallery az egyetlen FA aki reális, h lelép...

Ha Hue kinevezésre kerül akkor azért lehet kicsit nyugszanak a kedélyek, de egyértelmű, h nem volt jó húzás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Lechler release-t sehol nem írják, remélem tényleg nem igaz. Gallery, Bush FA-k lesznek, bár tény hogy nagyobb eséllyel igazoltuk volna vissza őket ha Cable marad, akiért állítólag az egy Jason Campbell kivételével erősen kampányoltak a játékosok...

Remélem nem fog szétcsúszni a dolog így hogy megindult végre felfelé...Döme
Én viszont azt gondolom, hogy sajnos szét fog csúszni, jövőre szerintem tényleg nem jönnek vissza a játékosok, akiknek nem lételeme, illetve egy csomóan nem fognak játszani, hiszen ki akar sikeresen teljesíteni, ha még ezek után is változások jönnek! Nagyon nagy hiba volt ez a lépés, és most mindegy ki hozta, nagyot hibázott!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Lechler release-t sehol nem írják, remélem tényleg nem igaz. Gallery, Bush FA-k lesznek, bár tény hogy nagyobb eséllyel igazoltuk volna vissza őket ha Cable marad, akiért állítólag az egy Jason Campbell kivételével erősen kampányoltak a játékosok...

Remélem nem fog szétcsúszni a dolog így hogy megindult végre felfelé...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Olyasmi hírek keringenek, hogy Lechler, Gallery és Bush nem akar tovább a Raiders kötelékében maradni, mivel Al Davis elküldte Cablet.

Huff és Aso is ki volt akadva!

Sőt az a hír hogy Lechlert releaseltük 😕


Szerk: Persze ezt csak fórumon olvastam, szóval nem tuti! Majd ha hivatalos lesz... bár ne lenne!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Mostmár legalább az legyen, h Hue maradjon, és legyen HC, azt adnám én is, de akkor is érthetetlen ez a helyzet...



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Azért a nagy sírás közepette jegyezzük meg hogy a 2 és fél év alatt 17-27-et hozott össze Kábel... Nyilván nem lehet egzakt módon megmérni hogy az idei 8-8-ban mennyi köszönhető neki és mennyi Hue-nak (és mennyi annak hogy nincs JaMarcus), de én azért Jacksont szakmailag sokkal jobbnak tartom mint Cable-t.

Csak akkor maradjon is itt Jackson, most nulláról új stábbal újrakezdeni kibaszott gáz lenne...

szerk: Jackson lesz a HC a források szerint.Döme
Ez igaz. Én örültem volna egy Garrett féle top OC fizuval megtartásnak egy évre még Cable alatt, de ha Hue lesz a HC és a visszaigazolásokon nem csúszunk el a lépés miatt akkor nem fogok sírdogálni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
A faszomat Albe mostmár tényleg... Én nagyon csipázom Cable-t, és tényleg végre értelmes stábunk lett, a faszért kell megbontani. Ha meg Jackson elmegy máshová, akkor még nagyobb faszság volt ez... Grrrr. Valaki lőjje már le pls, még a draft előtt......



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azért a nagy sírás közepette jegyezzük meg hogy a 2 és fél év alatt 17-27-et hozott össze Kábel... Nyilván nem lehet egzakt módon megmérni hogy az idei 8-8-ban mennyi köszönhető neki és mennyi Hue-nak (és mennyi annak hogy nincs JaMarcus), de én azért Jacksont szakmailag sokkal jobbnak tartom mint Cable-t.

Csak akkor maradjon is itt Jackson, most nulláról új stábbal újrakezdeni kibaszott gáz lenne...

szerk: Jackson lesz a HC a források szerint.Döme
Rájöttem, hogy ha valaki szimpatikus lesz a csapatból, azt elküldik: Fargas, Morrison, Cable...
Úgyhogy most minden játékost elkezdek nagyon utálni 😛

Remélem hosszútávon jól járunk Hue-val.
Állítólag trashtalkban egész jó. 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Azért a nagy sírás közepette jegyezzük meg hogy a 2 és fél év alatt 17-27-et hozott össze Kábel... Nyilván nem lehet egzakt módon megmérni hogy az idei 8-8-ban mennyi köszönhető neki és mennyi Hue-nak (és mennyi annak hogy nincs JaMarcus), de én azért Jacksont szakmailag sokkal jobbnak tartom mint Cable-t.

Csak akkor maradjon is itt Jackson, most nulláról új stábbal újrakezdeni kibaszott gáz lenne...

szerk: Jackson lesz a HC a források szerint.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.nDRo
Egyértelmű előrelépés történt idén, végre bejött a "majd jövőre" kijelentés 😀
De így nem biztos, hogy a következő évre is működni fog. De az is lehet, hogy minden még jobb lesz...

Ha meg annyira fontos Alnak Jackson, akkor mondjuk adhatna neki egy új szerződést is. Irracionális szerződések írkálásában úgyis jó.
Viszont így a 49ers is beszálhat a licitálásba...

Egyre inkább úgy látom, hogy nem csak külsőre van rossz állapotban az öreg.BMG
Mondtam én, hogy addig mondogatod míg be nem jön 😀

És Chaz-nek lett TD elkapása 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.nDRo
Egyértelmű előrelépés történt idén, végre bejött a "majd jövőre" kijelentés 😀
De így nem biztos, hogy a következő évre is működni fog. De az is lehet, hogy minden még jobb lesz...

Ha meg annyira fontos Alnak Jackson, akkor mondjuk adhatna neki egy új szerződést is. Irracionális szerződések írkálásában úgyis jó.
Viszont így a 49ers is beszálhat a licitálásba...

Egyre inkább úgy látom, hogy nem csak külsőre van rossz állapotban az öreg.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.gabtsi
Nyilván többet értesz hozzá mint én, ezért is kértem hogy javítsatok ki esetlegesen. Viszont nekem az idei Radiers produkció egyértelműen jobb mint az előző, de lehet ez csak nekem számít jó eredménynek egy Jason Campbell-el. De biztos nehéz lett volna egyszerűen elmagyarázni /anélkül hogy leugatnál/, hogy valószínű hogy Jackson miatt tette mindezt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.nDRo
a tárgyi tévedéstől eltekintve, nyilvánvalóan fogalmad sincs arról, hogy egy-egy döntés mögött milyen okok vannak. illetve ismereteid hiányában arról sem, hogy hol mi számít jó eredménynek.

sajnos nem mindenhol épült ki egy Patriots típusú franchise. légy büszke rá h a tietek ilyen.

Al döntése mögött szerintem az lehet, hogy túl fontos neki Jackson (ezt vszleg ő tudja miért), és egyszerűen nem akarta elengedni, és inkább megrakja HC-nek. más érv nincs amellett h tavaly még jó volt idén (jobb teljesítmény után) nem.

mondjuk most meg azt nem értem miért adott engedélyt a Ninersnek az interjúra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Már elértétek a hazai sportújságírás ingerküszöbét.

http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011/01/05/oakland_raiders_is_uj_edzot_keres/




több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...BMG
Nem tudom miért menne hozátok Harbaugh. Elnézést tőletek. de épeszű edző nem megy Oaklandbe. ezek után meg főleg nem. Egy átlagos college HC lehet, hogy megy, de Harbaugh most nagy hype-ot kap és elmegy valahova ahol nyugodtan lehet dolgozni.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Lehet direkt hagyta az öreg "egyedül" dolgozni, döntéseket hozni Cable-t, hogy meglássa mi lesz a vége, és ez az eredmény nem felelt meg az elvárásainak... hát a kurva anyját! :mad:
Szerintem igaza lesz Lechlernek és ez tényleg visszaeséshez fog vezetni.

Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...BMG
Javíts ki ha tévedek, de egy fejlődésben lévő, felfelé törekvő Raiders padjáról elküldeni Cable-t nem túl bölcs döntés. Főleg ,hogy a szezon nagy részében JC irányított, aki azért homálykodott olykor-olykor, és vele összehozni egy 8-8-at (veretlen divíziómérleggel) nem rossz teljesítmény az előző évekhez képest. Végre valami megmozdult... De nem csak Al papa tud hülyeséget csinálni: Mike Brown újraszerződtette Marvin Lewis-t aki 9 év alatt 2 (!) pozitív mérlegű szezont hozott össze. Nem tudom melyik a szarabb döntés.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Lehet direkt hagyta az öreg "egyedül" dolgozni, döntéseket hozni Cable-t, hogy meglássa mi lesz a vége, és ez az eredmény nem felelt meg az elvárásainak... hát a kurva anyját! :mad:
Szerintem igaza lesz Lechlernek és ez tényleg visszaeséshez fog vezetni.

Remélem akkor már megszerzik Harbaugh-t. Jacksont valahogy nem tudom elképzelni HC-ként...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Al Davis és csapata irányítása a kapitalista társadalom rákfenéjének ékes példája! 😊